Toks įtraukiantis. Toks tikras.

„360 Reality Audio“

Pasinerkite į garsą, sklindantį iš visų pusių. Tokį tikrą, lyg būtumėte koncerte ar įrašų studijoje su muzikantu. Muzika dar niekada nebuvo tokia įtraukianti ir tokia tikra, kaip su „360 Reality Audio“.

Atraskite „360 Reality Audio“ garso kokybę

Palyginkite „360 Reality Audio“ ir įprastą stereofoninį garsą, kad suprastumėte, kaip jis skiriasi, kai klausotės „360 Reality Audio“ per garsiakalbius ir ausines.

Kaip tai veikia su ausinėmis

Užsiprenumeravę suderinamą muzikos transliavimo paslaugą galėsite mėgautis „360 Reality Audio“ per savo ausines ir išmaniuosius telefonus.

muzikos transliavimo paslaugų programėlė
Atsisiųskite muzikos paslaugos programėlę į savo telefoną
transliavimo paslauga
Prenumeruokite aukštesnės kokybės muzikos paslaugą
bet kokios ausinės
Klausykitės su bet kokiomis ausinėmis
Suderinamos muzikos transliacijos paslaugos

Mėgaukitės augančia dainų biblioteka, pagrindinių atlikėjų turiniu ir legendiniu katalogo turiniu per mūsų muzikos transliavimo paslaugų partnerius. Apsilankykite „Music.com“, kad patirtumėte „360 Reality Audio“ muzikos pojūtį.

Suteikite savo patirčiai individualumo

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony“ | „Headphones Connect“ programėle optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę savo ausies formą, kad galėtumėte mėgautis geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Kaip suasmeninti įtraukiančius muzikos įrašų pavyzdžius ir jų klausytis

„Headphones Connect“
Atsisiųskite „Sony“│„Headphones Connect“ ir prisijunkite prie „Sony“ ausinių
Užfiksuokite ir išanalizuokite
Užfiksuokite savo ausų atvaizdus asmeninei analizei
Analizuoti
Pasirinkite ir atsisiųskite „Artist Connection“, kad klausytumėtės įtraukiančių pavyzdžių
„Sony“ palaikymo tarnyba „360 Reality Audio“ sertifikuotoms ausinėms

„Sony“ palaikymo tarnyba suteikia praktinės informacijos apie tai, kaip patirti „360 Reality Audio“ technologiją naudojant „Sony“ sertifikuotas ausines. Apsilankykite svetainėje ir joje rasite viską, ką reikia žinoti apie šią naują technologiją.

Kaip tai veikia su garso kolonėlėmis

Prenumeruokite „360 Reality Audio“ muzikos transliavimo paslaugą ir mėgaukitės šia nauja muzikos patirtimi naudodami „360 Reality Audio“ sertifikuotus garsiakalbius arba namų kino sistemą.

Prijungti per „Wi-Fi“ tinklą

Prijunkite savo išmanųjį telefoną ir „360 Reality Audio“ įrenginį prie to paties „Wi-Fi“ tinklo.

Muzikos transliavimo programėlės

Atsisiųskite suderinamas muzikos transliavimo programėles („Amazon Music Unlimited“, „Deezer“, „nugs.net“ ir TIDAL) į savo išmaniuosius telefonus.

„Cast“ piktograma

Norėdami perduoti „360 Reality Audio“ prietaiso transliaciją į garso kolonėlę arba AV imtuvą su įrašo perklausos valdymu iš jūsų išmaniojo telefono, spustelėkite „Cast“ piktogramą muzikos transliavimo programėlėje.

Suderinamos muzikos transliacijos paslaugos

Mėgaukitės augančia „360 Reality Audio“ įrašų biblioteka, naujausiais garsiausių atlikėjų kūriniais ir legendinio katalogo turiniu su mūsų muzikos transliavimo paslaugų partneriais.

„Sony“ palaikymo tarnyba „360 Reality Audio“ sertifikuotiems garsiakalbiams

„Sony“ palaikymo tarnyba suteikia praktinės informacijos apie tai, kaip patirti „360 Reality Audio“ technologiją naudojant „Sony“ sertifikuotus garsiakalbius. Apsilankykite svetainėje ir joje rasite viską, ką reikia žinoti apie šią naują technologiją.

Bendradarbiavimo partneriai patvirtintiems įrašų perklausos įrenginiams

Patobulinkite muzikos klausymosi patirtį naudodami „360 Reality Audio“ ir kai kuriuos garsiausius pasaulyje garso prekių ženklus ir gaminius.

*Muzikos klausymosi paslaugos skiriasi, priklausomai nuo gamintojo ir prietaiso. Daugiau informacijos pateikta bendradarbiavimo partnerių interneto svetainėse.

Patirkite, kaip skamba įtraukianti muzika
Licencijavimas

Prisijunkite prie naujos muzikos ekosistemos turinio platinimui ir atkūrimui.

Patirkite ateities technologijas su „360 Reality Audio“

Atgaivinkite gyvą muziką naudodami „360 Reality Audio“. Atsisiųskite „Artist Connection“ programėlę, kad galėtumėte išbandyti įspūdingus tiesioginius pasirodymus naudodami „360 Reality Audio“. 

„Artsit Connection“, „Google Play“ ir „App Store“ logotipai
Atsisiųskite programėlę „Artist Connection“ į savo mobilųjį įrenginį