WH-1000XM5

JŪSŲ PASAULIS. NIEKO DAUGIAU.

Su dviem procesoriais, valdančiais aštuonis mikrofonus, automatiškai pagal dėvėjimo sąlygas ir aplinką triukšmą slopinančiu „Auto NC Optimizer“, ir naujuoju pagrindiniu įrenginiu WH-1000XM5 ausinės su pramonėje pirmaujančia triukšmo slopinimo funkcija perrašo klausymosi be trukdžių ir skambučio garso švarumo taisykles.

GALVOS LANKELIS

Belaidės ausinės WH-1000XM5 su triukšmo slopinimo technologija

WH-1000XM5
Belaidės ausinės WH-1000XM5 su triukšmo slopinimo technologija nuotrauka

bluesilverblack

RMK

€ 420,00

(įsk. PVM)

Registruokitės ir gaukite naujienų ir trumpalaikių pasiūlymų. Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą ir nieko nepraleiskite.

Apžvelkite WH-1000XM5 ausines
Mūsų geriausias triukšmo slopinimas tampa dar geresnis

Pamatykite, kaip šias „Sony“ triukšmą slopinančias ausines papildo iki šiol geriausia triukšmą slopinanti technologija, užtikrinanti aukščiausią garso kokybę ir nepakartojamą muzikos klausymosi patirtį.

„Digital NC“ logotipas


Geriausias triukšmo slopinimas
Padidintas WH-1000XM5 ausinių vaizdas, kuriame pateikiami vidaus komponentai


Išskirtinis garsas ir skambučiai
Penkiakampė diagrama, vaizduojanti 5 naudojimo būdus


Pastangų nereikalaujantis valdymas
Nešiojamojo kompiuterio ir išmaniojo telefono diagrama


Lengvas įrenginio prijungimas
Mygtuką spaudžiančio piršto diagrama


Išmanios, intuityvios ir pažangios
Geriausias slopinimas

Nuo orlaivių skleidžiamų garsų iki žmonių balsų, WH-1000XM5 belaidės ausinės su keliais triukšmą slopinančiais mikrofonais nepraleidžia daugiau aukšto ir vidutinio dažnio garsų nei bet kada. „Auto NC Optimizer“ automatiškai optimizuoja triukšmo slopinimą atsižvelgdamas į dėvėjimo sąlygas ir aplinką.

Įsitikinkite triukšmo slopinimo privalumais
Daugybinių triukšmo jutiklių technologija 

Kiekvienoje ausinėje įmontuoti keturi mikrofonai – tai didžiausias žingsnis į priekį triukšmo slopinimo srityje. Aplinkos garsas atpažįstamas dar tiksliau, ženkliai sumažinant aukšto dažnio triukšmą. „Auto NC Optimizer“ visuomet ir automatiškai optimizuoja triukšmo slopinimą pagal dėvėjimo sąlygas ir išorės veiksnius, pvz., atmosferos slėgį.

Ausinių nuotrauka iš arti su keliomis jutiklio vietomis
Dvigubas atvaizdas, vaizduojantis HD triukšmo slopinimo procesoriaus QN1 ir integruoto procesoriaus V1 mikroschemas
Neprilygstamas triukšmo slopinimas

Išskirtinai „Sony“ sukurtas integruotas procesorius V1 atskleidžia visą HD triukšmą slopinančio procesoriaus QN1 potencialą. Šios unikaliai derančios technologijos valdo aštuonis mikrofonus, taip garantuodamos beprecedentę triukšmo slopinimo kokybę.

Specialiai sukurtas 30 mm pagrindinis įrenginys

Specialiai sukurtas 30 mm pagrindinis įrenginys su švelniais kraštais užtikrina geresnį triukšmo slopinimą ir leidžia mėgautis muzika be aplinkos trikdžių. Iš anglies pluošto kompozito pagamintas lengvas bet tvirtas dangtelis pagerina garso švarumą, ypač kai klausomasi aukštų dažnių garsų.

Naujojo 30 mm pagrindinio įrenginio nuotrauka iš arti
Tobuli techniniai sprendimai aukščiausios kokybės garsui

Išskirtinis 30 mm pagrindinis įrenginys su lengvu ir tvirtu dangteliu, pagamintu iš anglies pluošto kompozito, pagerina ausinių jautrumą aukštiems dažniams ir užtikrina natūralesnę garso kokybę. Išskirtinės „Sony“ technologijos, įskaitant aukščiausios kokybės bešvinį litavimą, itin laidaus aukso naudojimą ar tolygiai galią paskirstantį „Fine Sound Resistor“, optimizuoja grandinę geresniam signalo ir garso santykiui.

„Hi-Res Audio“& „Hi-Res Audio Wireless“ logotipai.
Mėgaukitės didelės raiškos garsu su arba be laidų 

WH-1000XM5 palaiko „High-Resolution Audio“ ir „High-Resolution Audio Wireless“ dėl mūsų pirmaujančios LDAC garso kodavimo technologijos. LDAC persiunčia maždaug tris kartus daugiau duomenųnei „Bluetooth®“ ryšys, užtikrindamas išskirtinę didelės raiškos garso kokybę.

„DSEE Extreme“ logotipas
Visų jūsų suglaudintų failų atkūrimas realiuoju laiku 

Su naujausiu DI, „DSEE Extreme™“ pagerina suglaudintų muzikos failų kokybę realiu laiku. Dinamiškai atpažindama instrumentus, muzikos žanrus ir išskirtines kiekvienos dainos savybes ji atkuria glaudinimo metu prarastą garso gilumą.

Pirmaujanti skambučių kokybė

Mūsų tiksli garso parinkimo technologija, naudojanti spindulių pluoštą formuojančius mikrofonus ir DI triukšmo malšinimo algoritmą, tiksliai išskiria jūsų balsą. Naujoji vėjo garsus slopinanti struktūra sumažina vėjo keliamus trikdžius skambučių metu. Girdėkite ir būkite išgirstas, kad ir kur bebūtumėte.

Keli mikrofonai jūsų balsui aptikti

Turinčios keturis spindulių pluoštą formuojančius mikrofonus šios ausinės yra kalibruotos taip, kad atpažintų tik jūsų balsą. Geresnis signalo ir triukšmo santykis leidžia ausinėms „pagauti“ kiekvieną jūsų žodį, net ir labai triukšmingoje aplinkoje.

WH-1000XM5 ausinės su pažymėtomis keliomis mikrofonų vietomis
Diagrama, rodanti skambučio garsumą ir triukšmo mažinimo algoritmo poveikį
Itin švarūs, betriukšmiai skambučiai

Naudojant Tikslią garso parinkimo technologiją su pažangiu garso signalo apdorojimu kitame skambučio gale esantis asmuo aiškiai girdės jūsų balsą net triukšmingose situacijose. Mūsų triukšmo mažinimo algoritmas sukurtas naudojant DI mašininį mokymąsi, kuris naudoja daugiau nei 500 milijonų balso pavyzdžių, kad sumažintų aplinkos triukšmą ir išgautų jūsų balsą aiškiai įvairiose aplinkose.

1 = Su triukšmu
2 = Be triukšmo

Komfortas dėvint visą dieną ir begarsiai dizaino sprendimai

Lengvos ausinės padengtos naujos odos sluoksniu. Medžiaga apgaubia galvą mažiau spausdama ausis ir izoliuodama jas nuo išorės garsų. Dėl begarsio laipsniškai reguliuojamo slankiklio, sklandžiai veikiančios sukamosios dalies ir pakabos WH-1000XM5 ausines dėvėti yra tikras malonumas.

Pastangų nereikalaujantis valdymas

Mūsų išmaniosios funkcijos leidžia lengviau pasiekti ir mėgautis jūsų pramogomis visą dieną. Pavyzdžiui, leisti muziką ir valdyti garsumą galite neliesdami telefono, o tiesiog paspausdami mygtuką ant ausinių. Be to, ausinės taip pat atpažįsta, kai kalbate, ir gali laikinai sustabdyti muzikos klausymąsi. Naudotis šiomis ausinėmis nesudėtinga ir jos puikiai įsilies į jūsų gyvenimą.

Adaptyvusis garso valdymas automatiškai prisitaiko prie to, ką veikiate

Adaptyvusis garso valdymas yra išmani funkcija, jaučianti, kur jūs esate ir ką darote. Pagal tai ji koreguoja aplinkos garso nustatymus, kad užtikrintų kuo geresnius klausymosi pojūčius. Aktyvinus šią funkciją ji stebi jūsų įpročius ir atpažinusi dažnai lankomas vietas, pvz., darbą ar pamėgtą kavinę, priderina garsą taip, kad jis geriausiai tiktų esamai situacijai.

Bendraukite naudodami „Speak-to-Chat“

Pradėjus pokalbį „Speak-to-Chat“ automatiškai sustabdys muziką ir praleis aplinkos garsus. Ją patogu naudoti, kai nenorite nusiimti ausinių ar prireikia naudoti laisvų rankų sistemą. Ši išmanioji funkcija pasitelkia ausinėse sumontuotus pažangius garso signalų apdorojimo įtaisus, kad atpažintų ir reaguotų į jūsų balsą. Baigus pokalbį jūsų muzika vėl automatiškai ims groti.

Moteris su WH-1000XM5 ausinėmis, besikalbanti su drauge
Sparti prieiga prie jūsų mėgstamų garsų ir muzikos

Trumpasis kelias į muziką paprastais bakstelėjimais - nereikia liesti išmaniojo telefono Galite mėgautis muzika be jokių pastangų.

WH-1000Xm4 ausinių vidinių komponentų sprogimo vaizdas.
„Spotify Tap“ logotipo vaizdas
„Amazon Music Play Now“ logotipo vaizdas
„Endel“ logotipo vaizdas

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Sklandūs muzikos ir garso pranešimai

„Auto Play“ užtikrina muzikos ir garso pranešimų transliaciją. Muzika leidžiama norimu metu, pvz., kai užsidedate ausines ar pradedate judėti po pertraukėlės, tad tai tikrai pakels nuotaiką. Garso pranešimai primins apie visus svarbius įvykius, todėl telefoną galite saugiai palikti kišenėje. Susieta su „Spotify“, „Endel“ ir muzikos programėlėmis 1, kad galėtumėte mėgautis muzika ir atsipalaiduoti. Programėlė „Auto Play“ yra beta versijos, todėl funkcijos ir teikiami potyriai ilgainiui gali keistis ir tobulėti 2 3 4.

Dviejų galvų iliustracija: viena be ausinių ir su pristabdymo simboliu, kita – su ausinėmis ir paleidimo simboliu
Greitas pristabdymas. Greitas leidimas. 

Tiesiog nusiimkite ausines ir muzika nustos grojusi, nes artumo jutiklis aptinka, kada esate jas užsidėjęs. Jis taip pat padeda pagerinti aptikimo tikslumą ir įrenginio dizainą. Vėl užsidėkite ausines ir vėl išgirsite muziką.

Įmontuotų „OK Google“ ir „Alexa“ funkcijų logotipai
Valdykite balsu

Laisvų rankų įranga – ištarkite „Hey Google“ arba „Alexa“, kad aktyvintumėte balso asistentą.Klausykitės muzikos, bendraukite, gaukite pranešimus, nustatykite priminimus ir kt. Savo balsu galite valdyti ausinių funkcijas, pvz., triukšmo slopinimą, išklausyti ar tikrinti el. laiškus „Microsoft Outlook“, dalyvauti „Microsoft Teams“ susitikimuose, naudoti „Google Assistant“ ar „Siri“.

„Sony“ klausykitės saugiai | „Headphones Connect“ programėlė

Patikrinkite, ar klausotės muzikos saugiai, palygindami ausinėse fiksuojamus garso slėgio duomenis su Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijomis. Gaukite OS įspėjimus kiekvieną kartą viršiję rekomenduojamą garsumo lygį.

Ausinių prijungimo logotipas
Kelių įrenginių prijungimas

Didžiausiam patogumui užtikrinti, šias „Bluetooth®“ ausines tuo pat metu galima susieti su dviem „Bluetooth“ įrenginiais. Taigi, kai gaunate skambutį, jūsų ausinės žino, kuris įrenginys skamba, ir automatiškai prisijungia prie jo. Taip pat paspaudę mygtuką galėsite greitai perjungti ausines į kurį nors iš dviejų įrenginių.

„Fast Pair“ logotipas
Suraskite savo ausines, naudodami sparčiojo susiejimo funkciją

WH-1000XM5 palaiko naudingą „Google“ naują sparčiojo susiejimo funkciją. Ji leidžia lengvai rasti ausines naudojant garsinį signalą ar patikrinti paskutinę jų buvimo vietą savo išmaniojo telefono „Google Find My Device“ programoje.

Nešiojamojo kompiuterio diagrama su poravimo bangomis dešinėje
Lengvas susiejimas su kompiuteriu

Naudojant funkciją „Swift Pair“ galima greitai ir lengvai susieti su ausinėmis nešiojamajame, staliniame ar planšetiniame kompiuteryje, kuriame veikia „Windows 11“ arba „Windows 10“ operacinė sistema. Pasirinkus susiejimo režimą netoliese esančiuose įrenginiuose, kuriuose veikia „Windows 11“ arba „Windows 10“, pasirodo iššokančios susiejimo instrukcijos.

Greitasis įkrovimas visai dienai

Galite drąsiai leistis į ilgesnes keliones, nes baterijos energijos užteks net 30 valandų Staiga pritrūkus baterijos įkrovos vos 3 minutes įkrovę ją su USB-PD suderinamu AC adapteriu galėsite klausytis muzikos 3 valandas.

30 valandų tarnaujančios baterijos, ir 10 minučių sparčiosios įkrovos, leisiančios klausytis muzikos 5 valandas, iliustracija
Moteris su WH-1000XM5 ausinėmis gatvėje, liečianti ausinę, kad aktyvintų valdymo lietimu nustatymus
Viskas valdoma pirštais

WH-1000XM5 ausinėse veikia valdymo lietimu funkcija: norėdami išjungti Triukšmo slopinimo funkciją ir įjungti Aplinkos garsus spustelėkite mygtuką kairėje pusėje, o norėdami paleisti ar pristabdyti muziką, praleisti garso takelius, reguliuoti garsumą ir atlikti kitus veiksmus spustelėkite mygtuką dešinėje. 

Lankstomas dėklas, taupantis vietą krepšyje

Patogiai nešiokitės ausines prie jų derančiame minkštame dėkle. Išimkite ir sulankstomą dėklą, kad būtų lengviau laikyti krepšyje.

Moteris su ausinėmis dedanti dėklą į rankinę
WH-1000XM5 ausinės su dėklu, ausinių laidu ir USB įkrovimo laidu
Kas dėžėje?

Atidarę WH-1000XM5 ausinių pakuotę rasite dėklą, ausinių kabelį (apytiksliai 1,2 m ilgio) ir USB įkrovimo kabelį.

Geriau tinka aplinkai

WH-1000XM5 pakuotėje nėra plastiko, ji sukurta pagal mažo toksiškumo principus ir filosofiją „Pagaminta perdirbti“, kuri leidžia būti socialiai atsakingesniais. Produkto pakuotė yra pagaminta naudojant perdirbtas ir tvarias medžiagas, sukurtas specialiai „Sony“. WH-1000XM5 gamyboje taip pat naudojamos perdirbtos plastikinės automobilių detalės.

WH-1000XM5 pakuotės iš įvairių tvarių pakavimo medžiagų vaizdas
Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

„Artist Connection“ programos logotipas
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“
Asmeninė kino patirtis 

Su „BRAVIA XR™“ ir belaidžiu siųstuvu WLA-NS7.

Su „BRAVIA XR“ ir šių ausinių naudojamu belaidžiu siųstuvu WLA-NS7 mėgaukitės jaudinančia „Dolby Atmos®“ patirtimi ir „360 Spatial Sound“, kuris prisitaiko prie jūsų ausų.  

Nuotrauka, kurioje vaizduojami trys žmonės: vienas iš jų užsimerkęs klausosi muzikos, kitas mankštinasi, o trečiasis sėdi neįgaliojo vežimėlyje.
Prieinamumas

Manome, kad technologijos turėtų padaryti pasaulį interaktyvesnį, kūrybiškesnį, linksmesnį ir įtraukesnį. Į garso gaminius įtraukdami į žmogų orientuotą ir įtraukiantį dizainą, savo „Kando“ patirtį suteikiame visiems naudotojams, nepriklausomai nuo jų amžiaus, gebėjimų ar aplinkos.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Itin patogios WH-1000XM5 ausinės perrašo klausymosi be trikdžių ir išskirtinio skambučių aiškumo taisykles. Du procesoriai valdo kelis mikrofonus, užtikrindami precendentų neturintį triukšmo slopinimą, o „Auto NC Optimizer“ automatiškai optimizuoja triukšmo slopinimo funkciją atsižvelgdamas į dėvėjimo sąlygas ir aplinką. Specialiai sukurtas 30 mm pagrindinis įrenginys garantuoja nepriekaištingą garso kokybę nepriklausomai nuo pramoginio turinio rūšies.
  • HD triukšmo slopinimo procesorius QN1, integruotas procesorius V1 ir keli mikrofonai garantuoja klausymąsi be trikdžių

  • Visiškai automatizuotas asmeninis triukšmo slopinimo optimizavimas ir atmosferos slėgio optimizavimas

  • 30 mm specialiai sukurtas pagrindinis įrenginys išskirtiniam garsui

  • Kokybiškesni skambučiai be triukšmo su 2x2 spindulius formuojančiais mikrofonais ir triukšmo slopinimu (DI)

  • Itin patogus ir lengvas minkštos odos dizainas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka