SRS-RA3000 

Pajuskite kambarį užpildantį garsą

Nesvarbu, ar esate susisukę ant sofos su gera knyga, ar išsijuosę gaminate virtuvėje, kambarį užpildantis garsas užtikrins tobulą muzikinį foną – mėgaukitės šiuo kompaktišku belaidžiu garsiakalbiu bet kur namuose.

VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

BELAIDIS AUKŠČIAUSIOS KLASĖS GARSIAKALBIS „SRS-RA3000,“ SKLEIDŽIANTIS KAMBARĮ UŽPILDANTĮ GARSĄ

SRS-RA3000
Juodas SRS-RA3000

whiteblack

RMK

€ 400,00

(įsk. PVM)
Kas yra kambarį užpildantis garsas?

Nesvarbu, skaitote, gaminate maistą, dirbate ar bendraujate su draugais, kambarį užpildantis garsas yra tobulas priedas. Kaip ir foninė muzika jūsų mėgstamoje kavinėje, ji yra rami ir neįkyri, o garsas skleidžiamas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, kad bet kurioje jūsų namų vietoje būtų sukurta tinkama atmosfera.

Kaip veikia kambarį užpildantis garsas

Kambarį užpildantis garsas išgaunamas pasitelkiant daugybę technologijų, todėl muzika jus sups visomis kryptimis – nuo sienos iki sienos ir nuo lubų iki grindų.

Išmanus ir lengvas naudoti

Lengvai surenkamas ir naudojamas RA3000 taps ne tik jūsų namų, bet ir jūsų gyvenimo dalimi.

„Bluetooth®“ logotipas
Belaidis ryšys naudojant „Bluetooth®“ technologiją

Susiekite garsiakalbį su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu naudodami „Bluetooth®“ technologiją ir pradėkite sklandžiai transliuoti savo muzikos kolekciją.

„Wi-Fi“ piktograma
„Wi-Fi“ prisijungimas

Naudokitės „Wi-Fi“ ryšiu norėdami pasiekti mėgstamas interneto transliacijos paslaugas per garsiakalbį, valdykite grojaraštį telefonu.

„Spotify Connect™“ logotipas
Suderinama su „Spotify Connect™“

Leiskite iš „Spotify“ tiesiai per garsiakalbį, savo įrenginyje naudodami programą „Spotify Connect™“, kad viską galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu.

„Chromecast built-in“ logotipas
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Muzika keliuose kambariuose

RA3000 lengva pridėti į garsiakalbių grupę „Google Home“ arba „Amazon Alexa“ programoje. Tuomet, naudodami programą arba „Assistant“ garsiakalbį, leisite skirtingas dainas skirtinguose kambariuose arba tą pačią muziką visuose namuose.

Iliustracija, vaizduojanti, kaip ta pati muzika leidžiama visuose namuose
TA PATI MUZIKA
Iliustracija, vaizduojanti, kaip skirtinga muzika leidžiama skirtinguose kambariuose
SKIRTINGA MUZIKA
Valdymo balsu iliustracija
Valdymas balsu

Turite įrenginį su „Google Assistant built-in“ ar „Alexa built-in“? Jei taip, naudodami šią funkciją galite balsu valdyti RA3000. Tiesiog pridėkite RA3000 prie savo garsiakalbių grupės, naudodami „Google Home“ arba „Amazon Alexa“ programą, ir jums tereikės pasakyti žodį – nesvarbu, norite pradėti leisti muziką, pakeisti garsumą ar atlikti vieną iš daugelio kitų funkcijų.

Keiskite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“

Atsisiųskite „Sony Music Center“ programą į savo išmanųjį telefoną ir muziką valdykite belaidžiu būdu. Galite ne tik pasirinkti grojaraščius ar parinkti paskesnį kūrinį, bet ir reguliuoti nustatymus, pavyzdžiui, vienodintuvą.

„Sony | Music Center“ logotipas
Automatinis garsumo reguliavimas
Automatiškai reguliuojamas garsumas

Kai kurie takeliai yra per garsūs, o kiti – per tylūs, todėl gali tekti nuolat reguliuoti garsumą. RA3000 šią problemą išsprendžia išanalizuodamas kiekvieną takelį ir automatiškai juos paleisdamas vienodu garsumu, taigi jums nereikės nei piršto pakelti.

Belaidžiu būdu prisijungia prie televizoriaus

Norite pagerinti televizoriaus garsą? Suderinamas BRAVIA® televizorius belaidžiu „Bluetooth®“ ryšiu nusiųs garsą į RA3000, todėl žiūrėjimo pojūčiai jaudins dar labiau. Mažesnis vėlavimas reiškia, kad garsas tiksliai sinchronizuojamas su ekrane rodomu vaizdu.

Belaidžiu būdu prisijungia prie televizoriaus
Kur padėsite SRS-RA3000?

RA3000 yra kompaktiškas ir užima mažai vietos, todėl tilps beveik bet kur. Kadangi jis atsparus drėgmei, galite juo naudotis netgi virtuvėje ar vonios kambaryje. Kad ir kur jį pastatytumėte, automatinis garso kalibravimas ir automatinis garsumo nustatymas užtikrins optimalų garsą.

SRS-RA3000 vonios kambaryje
Atsparumas drėgmei

RA3000 yra atsparus drėgmei, todėl galite jį naudoti potencialiai drėgnoje aplinkoje, pavyzdžiui, virtuvėje ar netgi vonios kambaryje.

Automatinis garso kalibravimas

Kad ir kur padėtumėte RA3000, tiesiog jį įjunkite, paleiskite muziką ir, naudojant vidinį mikrofoną ir unikalų „Sony“ algoritmą, jis bus automatiškai sukalibruotas taip, kad skleistų optimalų garsą. Nereikalingas joks rankinis matavimas ar erzinantis testinis tonas – tiesiog tiksliai nustatytas, kambarį užpildantis garsas.

Automatinis garso kalibravimas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pagerinkite kasdienį gyvenimą geriausiu foninės muzikos garsu. SRS-RA3000 su kambarį užpildančiu garsu yra kompaktiškas belaidis garsiakalbis, kurį lengva naudoti ir paprasta įrengti bet kurioje namų vietoje.
  • Kambarį užpildantis garsas

  • „Immersive Audio Enhancement“

  • Lengvas muzikos leidimas per „Wi-Fi“ arba „Bluetooth®“

  • Automatinio garsumo funkcija išlaiko nuoseklų garsumo lygį tarp skirtingų takelių

  • Automatinis garso kalibravimas leidžia greitai parengti garsiakalbį

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka