HT-A3000

3.1 kan. – kerintis filmų ir muzikos garsas

HT-A3000 su centriniu garsiakalbiu aiškiam dialogui ir galingu dvigubu žemųjų dažnių garsiakalbiu panardina į autentišką erdvinį garsą. Pasirenkami galiniai garsiakalbiai taip pat palaiko 360 erdvinio garso atkūrimą, todėl galite pasinerti į mėgstamų filmų, TV laidų ir muzikos žiūrėjimą.

PAILGIEJI GARSIAKALBIAI

„360 Spatial Sound Mapping Dolby Atmos®“ / DTS:X® 3.1 kanalų pailgasis garsiakalbis ┃ HT-A3000

HT-A3000
„360 Spatial Sound Mapping Dolby Atmos®“ / DTS:X® 3.1 kanalų pailgasis garsiakalbis ┃ HT-A3000 nuotrauka

RMK

€ 699,00

(įsk. PVM)
360 laipsnių erdvinis garsas, prisitaikantis prie jūsų aplinkos

Su papildomais galiniais garsiakalbiais iš „Sony“

Mūsų novatoriška „360 Spatial Sound Mapping“ technologija „Sony“ galiniuose garsiakalbiuose sukuria kelis fantominius garsiakalbius, naudojant tik pailgąjį ir galinius garsiakalbius. Su aplinkoje sukurtais keliais fantominiais garsiakalbiais, optimizuojančiais jūsų erdvinį garso lauką, patirsite naujų garso pojūčių. Išgyvenkite visą „Dolby Atmos®“ ir DTS:X® kuriamą dramą ir girdėkite kiekvieną kvėptelėjimą, žingsnį ir žodį, tarsi patys dalyvautumėte filme.

Atraskite plataus diapazono „360 Spatial Sound“

Su papildomais galiniais garsiakalbiais iš „Sony“

Plati klausymo zona užpildo visas jūsų gyvenamosios erdvės dalis, todėl šeima ir draugai girdi garsą vienodai. Klausymo zona neapsiriboja televizoriaus priekiu, bet apima daug platesnę erdvę.


Naujoviškos garso lauko optimizavimo technologijos
Optimizuota pagal garsiakalbio padėtį

Nereikia papildomų garsiakalbių padėti tiksliai nustatytoje vietoje. Pailgasis garsiakalbis su integruotais mikrofonais išmaniai įvertina kiekvieno garsiakalbio vietą ir optimizuoja garsą kambaryje. Jis leidžia mėgautis optimaliu garso lauku su papildomais garsiakalbiais. Aktyvinkite kalibravimą atlikdami pradinius nustatymus arba naudodami pagrindinį meniu.

Paveikslėlis, iliustruojantis garso lauko optimizavimą
Įspūdingas pailgojo garsiakalbio sukuriamas erdvinis garsas

HT-A3000 turi 3.1 kanalų: tris priekinius garsiakalbius, įskaitant centrinį, kad dialogas būtų aiškus, ir integruotą dvigubą žemųjų dažnių garsiakalbį giliems bosams. „Vertical Surround Engine“ ir „S-Force PRO Front Surround“ sukuria virtualųjį erdvinį garsą iš visų pusių, tad mėgaukitės „Dolby Atmos®“ ir „DTS:X®“. 


Vaizdas, kaip „Vertical Surround Engine“ skleidžia garsą virš klausytojo, kad užtikrintų 3D garso patirtį be lubų garsiakalbių
Patirkite garsą iš viršaus

Dėl „Sony“ virtualaus erdvinio garso technologijos pailgasis garsiakalbis garsą gali išdėstyti vertikalioje erdvėje, todėl galėsite patirti 3D garsą be būtinybės naudoti lubose įmontuotų arba į viršų nukreiptų garsiakalbių. Be „Dolby Atmos“ ir DTS:X, „Vertical Surround Engine“ taip pat užtikrina kitų formatų realistišką, kelių dimensijų garsą.

Vaizdas, kaip „S-Force PRO Front Surround“ sukuria virtualų erdvinį garsą naudojant tik priekinius garsiakalbius
Erdvinis garsas – paprasčiau

Naudojant tik priekinius garsiakalbius, unikali „Sony“ skaitmeninio garso lauko apdorojimo technologija virtualiai atkuria erdvinio garso lauką – garsas jus pasiekia iš abiejų pusių. Galite mėgautis sodriu, erdviniu garsu tarsi kino teatre, neužgriozdindami savo gyvenamosios erdvės.

Toks įtraukiantis. Toks tikras.

Atraskite naują klausymo būdą naudodami „360 Reality Audio“ ir iš tiesų pasinerkite į koncertą ar sesiją studijoje.

„360 Reality Audio“ logotipas
Garsas iš pažangių garsiakalbių, žemųjų dažnių garsiakalbio

Galingi garsiakalbiai – trys priekiniai erdvinio garso garsiakalbiai ir integruotas dvigubas žemųjų dažnių garsiakalbis griaudžiantiems žemiesiems dažniams – veikia kartu, kad visame kambaryje sukurtų aiškų, plataus diapazono garsą.

Centrinis garsiakalbis aiškiam dialogui

Specialus centrinis garsiakalbis (1) užtikrina, kad balsai būtų aiškiai girdimi, nesvarbu, ar tai greitas dialogas mėgstamoje TV laidoje, ar šnabždėjimas filme. Taip pat puikiai tinka muzikai, nes užtikrina kupiną detalių klausymosi potyrį.

Integruotas dvigubas žemųjų dažnių garsiakalbis giliems žemiesiems dažniams

Pailgojo garsiakalbio centrinėje dalyje integruotas galingas dvigubas žemųjų dažnių garsiakalbis (2), todėl galite mėgautis sodriu žemųjų dažnių garsu ir neapkrauti gyvenamosios erdvės įranga.

„X-Balanced Speaker Unit“ unikalios stačiakampio formos ir įprastų garsiakalbių palyginimas
Garsiakalbio įrenginys „X-Balanced“

Integruotas dvigubas žemųjų dažnių garsiakalbis ir priekiniai garsiakalbiai turi „X-Balanced“ garsiakalbių bloką. Unikali forma padidina diafragmos plotą, todėl žemieji dažnai skamba galingiau. Diafragma mažina vidinio garsiakalbio nuotolį ir palaiko garso slėgį, todėl garsas mažiau iškraipomas, vokalas aiškesnis.

Aiškesni balsai

Kuo gilesnis žemųjų dažnių garsas, tuo labiau juda garsiak. diafr. Tai gali sukelti efektą, vadinamą fazės moduliacijos iškraipymu, kai viso diapazono diafragma turi vienu metu atkurti aukšt. dažnius. Šį efektą kompensuoja unikali „Sony“ signalų apdorojimo techn., užtikrinanti aiškesnį dialogą ir geriau lokalizuotą garsą. Moduliuotos bangos formos patobulinimai padidina aiškumą ir padeda išvengti balso iškraipymo.

Grafikai, rodantys balso bangos formos, žemųjų dažnių ir moduliuotos bangos formos skirtumus

Ši diagrama naudojama tik iliustraciniais tikslais.
 1. Balso bangos forma 2. Žemųjų dažnių bangos forma 3. Moduliuojama bangos forma

Diagrama, kurioje parodyta, kaip „Sony“ unikali garso apdorojimo funkcija perteikia išplėstinius žemuosius garsus

Ši diagrama naudojama tik iliustraciniais tikslais.
1. Lygis 2. Žemas 3. Aukštas 4. Dažnis

Papildomi žemieji garsai 

Tiksliai atkurti itin žemus dažnius reikia daug energijos, kyla iškraipymų pavojus (A). Kad taip nenutiktų, garsiakalbis naudoja unikalią „Sony“ signalo apdorojimo technologiją, užtikrinančią dinamiškus žemus garsus bet kuriame garsumo lygyje (B).

Patobulinkite savo skaitmeninę muziką realiuoju laiku

Naudodamas „Edge-AI“ dirbtinį intelektą, skaitmeninio garso sustiprinimo modulis „DSEE Extreme™“ realiuoju laiku konvertuoja suglaudintus muzikos failus į didesnę raišką. Dinamiškai atpažindamas instrumentuotę, muzikos žanrus ir atskirus kūrinio elementus (pvz., vokalą) jis atkuria glaudinant prarastą plataus diapazono garsą, todėl klausymo pojūčiai yra geresni ir visapusiškesni.

Grafikas, rodantis suglaudintų muzikos failų atkūrimą realiuoju laiku naudojant „DSEE Extreme“

[A] = išplėstinė garso dinamika (stygos ir subtilūs niuansai, ne garsesni nei šnabždesys)
[B] = atkurti aukšti dažniai (akustinis ir vokalinis instrumentalinis realizmas)


Belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis ir galiniai garsiakalbiai užtikrina geresnį, sodresnį garsą.

Papildomas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis leidžia integruotam dvigubam žemųjų dažnių garsiakalbiui pailgajame garsiakalbyje tvarkyti žemuosius dažnius ir balsus taip, kad papildomas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis susitelktų į žemųjų dažnių diapazono garsą. Norėdami girdėti už jūsų sklindantį garsą, visai kaip kino teatre, pridėkite mūsų papildomus belaidžius galinius garsiakalbius. 

Geriausia tinka „Sony“ televizoriams

Suporavus su BRAVIA™ televizoriais, HT-A3000 sukuria įtraukią audiovizualinę patirtį ir užtikrina aukščiausią vaizdo ir garso kokybę. Tai idealus pailgasis garsiakalbis BRAVIA televizoriams.

Iliustracija, kurioje pavaizduotos garso bangos iš TV ekrano ir garsiakalbio, nurodančios akustinio centro sinchronizavimą
„BRAVIA Acoustic Center Sync“ padidina įsitraukimą

Prie BRAVIA televizoriaus su „Acoustic Center Sync“ prijungtas pailgasis garsiakalbis kartu su televizoriumi tampa centriniu namų kino garsiakalbiu. O sujungus pailgąjį garsiakalbį su papildomais belaidžiais galiniais, TV garsiakalbis kaip pagrindinis pailgojo garsiakalbio kanalas vykdo „360 Spatial Sound Mapping“ sąranką. Dėl to garsas tiksliai atitinka tai, kas rodoma ekrane, sukuriant aiškesnį dialogą ir įtraukiančią patirtį.

Garsas tobulai atitinka veiksmą

Naudodami „Acoustic Center Sync“ girdėsite dialogą tiksliai iš tos vietos, kur scenoje stovi personažas. Preciziškai suderinome veiksmą ir garsą, todėl dar labiau įsitrauksite į tai, ką žiūrite.

Iliustracija, vaizduojanti televizorių, nukreipiantį garso bangas į sofą

„Omnidirectional Block“ dizainas

HT-A3000 ir papildomi garsiakalbiai sukurti pagal bendrą daugiakrypčio bloko koncepciją. Dėl įmantriai užapvalintų kampų, sudarančių vientisumo įspūdį, garsas sklinda plačiai. Sodrių medžiaginių tekstūrų derinys pabrėžia garsiakalbio gebėjimą įsilieti į bet kurios svetainės aplinką.


Leiskite muziką iš savo mėgstamiausių įrenginių

Paprasta kartu su visa šeima mėgautis savo mėgstamiausia muzika su integruotu „Spotify Connect ™“ ir kitų muzikos paslaugų, prieinamų naudojant „Bluetooth®“, „Chromecast“ arba „Apple AirPlay 2“, palaikymu.

Diagrama, kurioje pavaizduotas asmuo, valdantis HT-A3000 garsiakalbį kalbėdamas į balso asistento įrenginį.
Valdymas balsu

Suderinama su įrenginiais, kuriuose veikia „Google Assistant“ ir „Chromecast built-in™“, taip pat „Amazon Alexa“. Per „Google Home“ įtraukite HT-A3000 pailgąjį garsiakalbį į garsiakalbių grupę ir leiskite muziką, keiskite garsumą ar valdykite kitas funkcijas tiesiog balsu.

Lengvas ir atmosferinis garsas

Jei norite žiūrėti įtraukiančius filmus, paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Sound Field“ ir mėgaukitės atmosferiniu garsu veiksmo sūkuryje. Kai klausotės stereomuzikos, išjunkite garso lauką, kad garsiakalbių garsas būtų grynas.

HT-A3000 nuotolinio valdymo pultelio vaizdas iš arti
Nustatykite per kelias sekundes

Tiesiog prijunkite pailgąjį garsiakalbį prie tinklo, prijunkite prie televizoriaus naudodami HDMI eARC jungtį ir įjunkite. Su USB ir optiniu garsu, HDMI išvestimi (eARC) bei S-CENTER OUT suderinamuose BRAVIA modeliuose turite visas reikiamas jungtis, kad galėtumėte mėgautis kvapą gniaužiančiu erdvinio garso pojūčiu.

Geriausiai išnaudokite savo laisvą laiką

Filmo žiūrėjimas, įrašų kolekcijos peržiūra, muzikos klausymasis ar sportas – kad ir ką jūs ir jūsų šeima mėgtų daryti kartu, „Sony“ pailgasis garsiakalbis tai leis daryti dar smagiau. Laisvą laiką leiskite įsitraukdami į pramogų kupiną turinį.

Šeima žiūri televizorių su garsiakalbiu apačioje

Techniniai duomenys ir funkcijos

Naudokitės HT-A3000 ir mėgaukitės neatsiplėšdami nuo mėgstamų filmų, TV laidų ir muzikos. Naudodami tik pailgąjį garsiakalbį, mėgausitės autentišku 3.1 kanalų erdviniu garsu su „S-Force PRO Front Surround“ ir „Vertical Surround Engine“. Arba norėdami mėgautis „360 Spatial Sound Mapping“ su keliais fantominiais garsiakalbiais, galite pridėti papildomus galinius garsiakalbius.
  • Palaiko „360 Spatial Sound Mapping“ su papildomais galiniais garsiakalbiais

  • „S-Force PRO Front Surround“ ir „Vertical Surround Engine“ užtikrina kelių dimensijų garsą

  • Integruotas dvigubas žemųjų dažnių ir trys priekiniai garsiakalbiai, įskaitant specialų centrinį garsiakalbį įtraukiantiems filmams

  • Garso lauko optimizavimas, kad būtų lengva nustatyti naudojant papildomus garsiakalbius

  • Transliuokite muziką srautu belaidžiu ryšiu

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,