MDR-Z1R

Neprilygstamas garsas, juntama kokybė

Patogiai įsitaisykite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės naujo lygio nepriekaištinga garso kokybe. Šioms ausinėms būdingos moderniausios technologijos ir nepriekaištingas meistriškumas, suteikiantis nepakartojus klausymosi pojūčius.

Signature Series

„One Signature Sound“

Didelės raiškos garso suteikiamus pojūčius kilsteli į naują lygį: nuo to, ką klausote, iki to, ką galite pajusti.

Kiekviena nata, kiekvienas niuansas.

Įrašykite švarų garsą su 70 mm HD pagrindiniu įrenginiu

Sukurta nauja diafragma su magnio gaubtu ir skystųjų kristalų polimerų kraštine suteikia galimybę atkurti 120 kHz didelės raiškos garsu. Todėl garso švarumas ir tikslumas neprilygstamas.

Švarus garsas, jokio pašalinio triukšmo

Filtruoja tai, kas nereikalinga, dėl nuo rezonanso apsaugoto korpuso

Specialus akustinis filtras valdo oro pasipriešinimą ir pašalina bet kokį garsiakalbio judėjimo sukeltą aidą, kad iš garsiakalbio išeitų tik švarūs, aiškūs dažniai. 

Garso tikslumas, dizaino meistriškumas
Kyla garso standartų kartelė

Ausinės MDR-Z1R buvo suprojektuotos siekiant perteikti didesnį dažnių diapazoną, atkuriant labai žemus ir labai aukštus dažnius iki 120 kHz. Dėl didesnio dinaminio diapazono atkuriamas kiekvienas menkiausias garsas. Dėl to klausymosi pojūčiai yra tiesiog neprilygstami ir nepamirštami.

Susipažinkite su MDR-Z1R

Sužinokite apie technologiją ir įkvėpimą, slypintį už mūsų geriausių ausinių MDR-Z1R. 

Gaukite visą paketą

Pasinaudokite visomis ausinių MDR-Z1R su pridedamais priedais galimybėmis

tvirtas dėklas
Kietas dėklas laikymui

Ausinės ir pridėti laidai pristatomi stilingame dėkle su atskirais skyriais ir prabangiu satino pamušalu. 

subalansuota
4.4Φ simetrinės jungties laidas

Naujasis 4,4 Φ simetrinės jungties laidas atskiria kairės ir dešinės pusės garso signalus, tuo pat metu sumažindamas signalo perdavimo praradimo riziką ir dėl to atsirandantį garso iškraipymą. Dėl to aukšti dažniai tolygesni, o garso kokybė nepriekaištinga.

OFC
Sidabru dengtas deguonies neturinis varis

MDR-Z1R naudojami sidabru dengti deguonies neturinčio vario laidai, sukurti taip, kad sumažintų pasipriešinimą ir signalo perdavimo praradimo riziką. Todėl sumažėja graso iškraipymų, girdisi tikroviškas garsas ir tolygūs vidutiniai dažniai. 

Sukurtas patyrusių specialistų Japonijoje 

Japonijoje pagaminti „Sony“ gaminiai yra aukščiausios kokybės ir puikių charakteristikų sinonimas. Ausinės MDR-Z1R taip pat ne išimtis. Jos dailiai pagamintos naudojant tik pačius geriausius komponentus ir gamybos technologijas, todėl garso kokybė išskirtinė.

Pristatome „Signature Series“

Nesirinkite nieko prastesnio už neprilygstamos kokybės „Signature Series“ gaminių asortimentą. Šie gaminiai, sukurti neprilygstamai garso kokybei gauti, pralenkia įprastus garso įrenginius ir kiekvieną natą pakelia į kitą lygį.

Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Artist_connection
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“

Techniniai duomenys ir funkcijos

Patirkite bekompromisę garso kokybę ir neprilygstamą meistriškumą su „Sony“ geriausiomis „Signature Series“ ausinėmis.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Jautrus magnio gautas su skystųjų kristalų polimerų kraštinės diafragma aiškumui užtikrinti.

  • Nuo rezonanso apsaugotas korpusas

  • Sidabru dengti deguonies neturinčio vario laidai

  • Ergonomiškos avikailio ausų pagalvėlės

Pagrindinis įrenginys
70 mm, gaubto tipas (CCAW garsinė ritė)
Dažnio atsakas
4–120 000 Hz
Laido ilgis
Ausinių laidas (apytiksl. 3 m (118 1/8 in), sidabru dengtos OFC vijos, auksu dengtas stereofoninio garso minikištukas), simetrinės jungties ausinių laidas (apytiksl. 1,2 m (47 1/4 in.), sidabru dengtos OFC vijos, L formos auksu padengtas subalansuotas standartinis kištukas)

Kas sudaro komplektą

Universalus kištuko adapteris (dengtas auksu), Ausinių laidas (apie 3,0 m, dengtos sidabru OFC vijos, auksu dengtas stereofoninio garso minikištukas), Simetrinės jungties ausinių laidas (apie 1,2 m, dengtos sidabru OFC vijos, L formos auksu padengtas subalansuotas standartinis kištukas), Tvirtas dėklas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka