Praleisti ir pereiti prie turinio
1AM2 ausinės vaizdai
1AM2 ausinės vaizdai
1AM2 ausinės vaizdai
1AM2 ausinės vaizdai

Funkcijos

Didelės raiškos garsas suteikia galimybę mėgautis muzika taip, kaip sumanė atlikėjas 

Didelės raiškos garsas perkels jūsų skaitmeninės muzikos kolekciją į kitą lygį. Didelės raiškos garso muzika, įrašyta didesniu nei CD dažniu, leis priartėti prie originalaus studijos įrašo kokybės ir mėgautis muzika taip, kaip numatė atlikėjas.

Aliuminiu dengta LCP diafragma užtikrina didesnį tikslumą

Aliuminiu dengta skystųjų kristalų polimerų (LCP) diafragma visame dažnių diapazone perteikia sodresnį ir tikslesnį garsą nei įprastas LCP garsiakalbis. Papildomas tvirtumas padeda užtikrinti aukštus didelės raiškos garso dažnius, ir garso energijos kiekis, prarandamas ją perduodant į ausines, yra tolygesnis, taip užtikrinant tikslumą ir autentiškumą. 

Platus dažnių diapazonas – platus garso diapazonas

Platus dažnių diapazonas (nuo 3 Hz iki 100 kHz) yra pritaikytas plačiai šių dienų muzikos stilių įvairovei. Tokia plati dažnių charakteristika užtikrina, kad net pažangūs garso formatai, kuriems reikalingas daug didesnis spektras, bus tiksliai atkuriami be jokių apribojimų ir suteikiant muzikai daugiau gyvumo ir tikrumo.

Aukščiausią kokybę užtikrinančios grotelės

Grotelės padeda užtikrinti ausinių diafragmos tikslumą ir yra sukurtos specialiai tam, kad praleistų itin aukšto dažnio garsus išlaikant natūralų skambesį. Grotelių raštas yra sukurtas pagal Fibonačio seką norint užtikrinti, kad jokie dažniai nebūtų per daug sustiprinami ar susilpninami. Rezultatas – sklandus, rafinuotas dažnių diapazono garsas.

Pridedamas simetrinės jungties ausinių laidas

4,4 mm skersmens simetrinis prijungimo laidas visiškai atskiria kairįjį ir dešinįjį garso signalus, priešingai nei įprasti ausinių laidai, turintys bendrą įžeminimo laidą. Tai sumažina signalo perdavimo nuostolius, dėl kurių suprastėja garsas, todėl girdite mažiau iškraipymų ir tarpkanalinių trukdžių.

Sidabru dengtas deguonies neturinis varis

MDR-1AM2 naudojami sidabru dengti deguonies neturinčio vario laidai, sukurti taip, kad sumažintų pasipriešinimą ir signalo perdavimo praradimo riziką. Todėl sumažėja graso iškraipymų, girdisi tikroviškas garsas ir tolygūs vidutiniai dažniai.

Sodrūs žemųjų dažnių garsai, perteikiami „Beat Response Control“

Įdiegta technologija „Beat Response Control“ pagerina žemųjų dažnių garso perdavimo charakteristiką ir tiksliai perteikia ritmą.

Spaudimą sumažinančios ausų pagalvėlės užtikrina visišką komfortą

Minkštos dirbtinės odos ausų kaušeliai su spaudimą sumažinančiomis pagalvėlėmis yra sukurti taip, kad patogiai prisitaikytų prie ausų. Švelnios medžiagos ir sklandūs sujungimai užtikrina komfortą ir patvarumą klausantis valandų valandas.

Apgaubianti uždara konstrukcija neišleidžia garso į išorę

Uždara nugarėlė, apgaubianti konstrukcija priglunda prie ausų ir padeda gerai izoliuoti muzikos garsą, todėl jums niekas netrukdys. Kruopščiai apgalvota akustika užtikrina, kad garsas būtų nukreipiamas tinkama kryptimi ir galėtumėte girdėti net pačius subtiliausius garsus. Išgirskite kiekvieną taktą – uždaro tipo ausinės maksimaliai padidina žemųjų dažnių garsus.

Itin lengva konstrukcija, užtikrinanti malonų klausymą valandų valandas

Itin lengva MDR-1AM2 konstrukcija sumažina ausims tenkantį spaudimą, tad galite patogiai klausytis valandų valandas. 

Sukamoji konstrukcija patogi kelionėje

Pasiimkite ausines visur, kur vykstate. Dėl užlenkiamos konstrukcijos ausines paprasta naudoti keliaujant. Ausų kaušeliai plokščiai užlenkiami, todėl jas patogu supakuoti kuprinėje ar įsidėti į pridedamą maišelį.

Specifikacijos
Šios didelės raiškos garso ausinės, sukurtos pasitelkus pažangią garso sistemą ir kokybiškas medžiagas, perteikia tikrą kiekvieno takelio skambesį, todėl girdėsite originalą atitinkantį garsą. Nuo žemų dažnių iki aukščiausių vokalo natų garsas išlieka autentiškas ir tikslus.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Jautrūs skystųjų kristalų polimerų garsiakalbiai užtikrina aiškumą

  • Suderinamas su išmaniaisiais telefonais ir turi laide įtaisytą mikrofoną

  • Sodrūs žemųjų dažnių garsai, perteikiami „Beat Response Control“

  • Užlenkiami ausų gaubteliai užtikrina mobilumą

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka