SRS-RA5000

Patirkite jus supančią muziką

Apsupančiu ir kambarį užpildančiu garsu išsiskiriantis aukščiausios klasės belaidis garsiakalbis SRS-RA5000 padės patirti naujų muzikos klausymosi namuose potyrių.

VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Aukščiausios klasės belaidis garsiakalbis „SRS-RA5000“, skleidžiantis kambarį užpildantį garsą

SRS-RA5000
SRS-RA5000

RMK

€ 680,00

(įsk. PVM)
Apdovanojimų pelnęs
Red Dot winner 2021 best of the best logo awarded to Xperia PRO
Kas yra kambarį užpildantis garsas?

Nesvarbu, skaitote, gaminate maistą, dirbate ar bendraujate su draugais, kambarį užpildantis garsas yra tobulas priedas. Kaip ir foninė muzika jūsų mėgstamoje kavinėje, ji yra rami ir neįkyri, o garsas skleidžiamas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, kad bet kurioje jūsų namų vietoje būtų sukurta tinkama atmosfera.

Įprastas kambarį užpildantis garsas
ĮPRASTAS KAMBARĮ UŽPILDANTIS GARSAS
Kambarį užpildantis garsas
Kambarį užpildantis aplinkos garsas
„360 Reality Audio“ arba „Immersive Audio Enhancement“

Kadangi „360 Reality Audio“ takeliuose įrašyti duomenis apie trijų matmenų garso buvimo vietą, girdėsite nuostabų visą kambarį užpildantį garsą. Tačiau jei jų nėra, nieko tokio – unikalus „Sony“ algoritmas „Immersive Audio Enhancement“ jūsų mėgstamus stereofoninius takelius efektyviai paverčia visą kambarį užpildančiu garsu.

„360 Reality Audio“
SRS-RA5000 vaizdas iš vidaus, rodantis septynis garsiakalbių mechanizmus
Septyni pagrindiniai įrenginiai padės išgirsti skirtumą

Trys aukštyn nukreipti garsiakalbiai leidžia muzikai sklisti vertikaliai, o iš trijų šoninių garsiakalbių garsas sklinda horizontalia kryptimi. Juos papildo žemųjų dažnių garsiakalbis, pripildantis kambarį sodraus žemųjų dažnių garso.

Pasižiūrėkite, kas yra SRS-RA5000 viduje
Išmanus ir lengvas naudoti

Lengvai surenkamas ir naudojamas RA5000 taps ne tik jūsų namų, bet ir jūsų gyvenimo dalimi.

„Bluetooth®“ logotipas
Belaidis ryšys naudojant „Bluetooth®“ technologiją

Susiekite garsiakalbį su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu naudodami „Bluetooth®“ technologiją ir pradėkite sklandžiai transliuoti savo muzikos kolekciją.

„Wi-Fi“ piktograma
„Wi-Fi“ prisijungimas

Naudokitės „Wi-Fi“ ryšiu norėdami pasiekti mėgstamas interneto transliacijos paslaugas per garsiakalbį, valdykite grojaraštį telefonu.

„Spotify Connect™“ logotipas
Suderinama su „Spotify Connect™“

Leiskite iš „Spotify“ tiesiai per garsiakalbį, savo įrenginyje naudodami programą „Spotify Connect™“, kad viską galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu.

„Chromecast built-in“ logotipas
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Muzika keliuose kambariuose

RA5000 lengva pridėti į garsiakalbių grupę „Google Home“ arba „Amazon Alexa“ programoje. Tuomet, naudodami programą arba „Assistant“ garsiakalbį, leisite skirtingas dainas skirtinguose kambariuose arba tą pačią muziką visuose namuose.

Iliustracija: muzika keliuose kambariuose, muzikos sinchronizavimas
TA PATI MUZIKA
Iliustracija: muzika keliuose kambariuose, skirtinga muzika
SKIRTINGA MUZIKA
Valdymo balsu iliustracija
Valdymas balsu

Turite įrenginį su „Google Assistant built-in“ ar „Alexa built-in“? Jei taip, galite balsu valdyti RA5000. Tiesiog pridėkite RA5000 prie savo garsiakalbių grupės, naudodami „Google Home“ arba „Amazon Alexa“ programą, ir prireikus paleisti muziką, pakeisti garsumą ar atlikti vieną iš daugelio kitų funkcijų jums tereikės ištarti žodį.

Keiskite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“

Atsisiųskite „Sony Music Center“ programą į savo išmanųjį telefoną ir muziką valdykite belaidžiu būdu. Galite ne tik pasirinkti grojaraščius ar parinkti paskesnį kūrinį, bet ir reguliuoti nustatymus, pavyzdžiui, vienodintuvą.

„Sony | Music Center“ logotipas
Garsumo valdymo iliustracija
Automatiškai reguliuojamas garsumas

Kai kurie takeliai yra per garsūs, o kiti – per tylūs, todėl gali tekti nuolat reguliuoti garsumą. RA5000 problemą išsprendžia išanalizuodamas kiekvieną takelį ir automatiškai juos paleisdamas vienodu garsumu, taigi jums nereikės pajudinti nė piršto.

Belaidžiu būdu prisijungia prie televizoriaus

Norite pagerinti televizoriaus garsą? Suderinamas BRAVIA® televizorius belaidžiu „Bluetooth®“ ryšiu nusiųs garsą į RA5000, todėl žiūrėjimo pojūčiai jaudins dar labiau. Mažesnis vėlavimas reiškia, kad garsas tiksliai sinchronizuojamas su ekrane rodomu vaizdu.

SRS-RA5000, belaidžiu ryšiu prijungtas prie „Sony Bravia“ televizoriaus
Automatinis garso kalibravimas
Garso kalibravimas

Kad ir kur pastatytumėte RA5000, dėl vidinio mikrofono ir unikalus „Sony“ algoritmo išgausite optimalų garsą. Tiesiog nuspauskite ir palaikykite korpuso mygtuką „Immersive Audio Enhancement“ – tada pradėsite kalibruoti RA5000.

Suderinamas su didelės raiškos garsu

Mėgaukitės subtiliausiais studijos kokybės didelės raiškos garso, kokybiškesnio nei CD, niuansais. Aistra muzikai sujungia visus komponentus – nuo signalo iki garsiakalbio – todėl atrodo, kad atlikėjas kūrinius atlieka tiesiai prieš jus. 

„Hi-Res Audio“ logotipas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Patirkite naujų muzikos klausymosi namuose potyrių su aukščiausios klasės belaidžiu garsiakalbiu SRS-RA5000, skleidžiančiu kambarį užpildantį garsą.
  • Kambarį užpildantis garsas

  • „Immersive Audio Enhancement“

  • Lengvas muzikos leidimas per „Wi-Fi“ arba „Bluetooth®“

  • Automatinio garsumo funkcija išlaiko nuoseklų garsumo lygį tarp skirtingų takelių

  • Garso kalibravimas leidžia greitai parengti garsiakalbį

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai