Ausinės

Triukšmą slopinančios ausinės

Su triukšmą slopinančiomis ausinėmis mėgaukitės muzika be trikdžių. Skaitykite, jei norite sužinoti daugiau, ir raskite jūsų stilių atitinkančias ausines.

Girdėkite tik muziką

Mėgaukitės garsu be trikdžių. Su triukšmą slopinančiomis ausinėmis girdėsite tik muziką. Rinkitės triukšmą slopinančias į ausis įstatomas ausines arba ausines su galvos lankeliu ir „Bluetooth®“ belaidžiam transliavimui. Platus stilių pasirinkimas.

Vyras su triukšmą slopinančiomis ausinėmis
Mergina, besiklausanti muzikos per triukšmą slopinančias ausines
Klausykitės, kaip niekada anksčiau

Su triukšmą slop. ausinėmis mėgaukitės kiekviena daina. Nutildžius iki 99,7 % aplinkos triukšmo, išgirsite kiekvieną natą, jusite ritmą ir mėgausitės vokalu. Laukiate skambučio? Išjunkite triukšmo slopinimo funkciją ir girdėkite, kas vyksta aplinkui.

Geriausios

Naujausios „Sony“ technologijos – klausykitės muzikos per triukšmą slopinančias ausines. Klasikinė muzika, rokas, klubinės melodijos – platus ausinių dažnių diapazonas ir neodimio garsiakalbiai atkuria kiekvieną natą, kad galėtumėte mėgautis garsu.

Vyras su geriausiai triukšmą slopinančiomis „Sony“ ausinėmis
Sukurta komfortui

Su triukšmą slopinančiomis ausinėmis klausykitės muzikos itin patogiai. Galvos lankelis (pasirenkama spalva) su paminkštintomis pagalvėlėmis yra sulankstomas. 3 dydžių silikoninės ausų pagalvėlės – išsirinkite patogiausias į ausis įstatomos ausines.

Triukšmą slopinančios į ausis įstatomos ausinės iš „Sony“
„Sony“ triukšmą slopinančios ausinės
Ilgai neišsenkanti energija

Užsidėkite triukšmą slopinančias ausines ir mėgaukitės muzika. Kai kurių modelių akumuliatoriaus naudojimo trukmė įkrovus yra iki 80 val., todėl jūsų ausinės neišsijungs. Jei reikia įkrauti, prijunkite ausines kelioms valandoms prie USB kroviklio.