Praleisti ir pereiti prie turinio
Belaidės triukšmą slopinančios ausinės CH700N vaizdai
Belaidės triukšmą slopinančios ausinės CH700N vaizdai
Belaidės triukšmą slopinančios ausinės CH700N vaizdai
Belaidės triukšmą slopinančios ausinės CH700N vaizdai
Belaidės triukšmą slopinančios ausinės CH700N vaizdai

Funkcijos

Skaitmeninis triukšmo šalinimas 

Blokuokite nepageidaujamą triukšmą naudodami belaidę triukšmo slopinimo technologiją.

Vieno paspaudimo AINC klausymui be triukšmo

Paspauskite ir palaikykite triukšmo slopinimo mygtuką, kad įjungtumėte dirbtinio intelekto triukšmo slopinimo funkciją (AINC) ir pritaikytumėte triukšmo slopinimą prie savo aplinkos. Foninis triukšmas yra analizuojamas ir pritaikomas taip, kad lėktuvuose ar kitoje triukšmingoje aplinkoje garsas skambėtų kuo geriau. 

Muzikos atkūrimas belaidžiu „Bluetooth®“ ryšiu

Naudodami „Bluetooth®“ ryšį leiskite mėgstamus įrašus be jokių laidų. Susiekite savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su šiomis „Bluetooth®“ palaikančiomis ausinėmis. Galite leisti muziką, praleisti takelius ir valdyti garsumą tiesiai ausinėse, net nepaliesdami įrenginio ir neišimdami jo iš kišenės ar kuprinės.

NFC™ vieno palietimo funkcija – ryšys akimirksniu

Įdiegus artimojo lauko ryšio (NFC™) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite įrenginį su NFC™ funkcija prie kito įrenginio N žymės, kad lengvai ir greitai užmegztumėte ryšį, ir leiskite turinį naudodami „Bluetooth®“ ryšį. Neturite NFC™? Ne bėda. Galite rankiniu būdu prisijungti per „Bluetooth®“ ryšį, naudodami įrenginio nustatymų meniu.

Klausykitės ilgiau, naudodami iki 35 val. veikiančią bateriją ir greitojo įkrovimo funkciją 

Tegul muzika groja visą dieną. Integruota ličio jonų baterija tiekia energiją iki 35 val. (atsižvelgiant į pasirinktus nustatymus) ir yra įkraunama per USB. Greitojo įkrovimo funkcija leidžia klausytis muzikos 60 minučių įkrovus 10 minučių.

40 mm pagrindiniai įrenginiai padės išgirsti viską   

40 mm kupolo formos pagrindiniai įrenginiai padės išgirsti kiekvieną mėgstamų įrašų toną ir mėgautis dinamišku garsu per kompaktiškas, lengvas ausines.

DSEE atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną

Pagerinkite glaudintų muzikos failų kokybę. Jei pradinis muzikos šaltinis yra suglaudinamas, jame nelieka aukštųjų dažnių elementų, kurie suteikia įrašams detalumo ir sodrumo. Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria šiuos elementus, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta originaliam įrašui.

„Sony I Headphones Connect“ „Android“ įrenginiams

Suderinkite ausines, kad garsas skambėtų puikiai, naudodami nemokamą „Sony| Headphone Connect“ programą, skirtą „Android“. Išmaniuoju telefonu lengvai perjunkite garso lygius ir skaitmeninius garso lauko režimus su įvairiais iš anksto nustatytais parametrais ir pritaikytais vienodintuvo nustatymais. „Virtualphones Technology“ (VPT) imituoja lauko scenos, klubo, salės ar arenos stiliaus garsą.

Atsisiųskite iš „Google Play™“

„Sony I Headphones Connect“ „iOS“ įrenginiams

Suderinkite ausines, kad garsas skambėtų puikiai, naudodami nemokamą „Sony| Headphone Connect“ programą, skirtą „iOS“. Išmaniuoju telefonu lengvai perjunkite garso lygius ir skaitmeninius garso lauko režimus su įvairiais iš anksto nustatytais parametrais ir pritaikytais vienodintuvo nustatymais. „Virtualphones Technology“ (VPT) imituoja lauko scenos, klubo, salės ar arenos stiliaus garsą.

Atsisiųskite iš „App Store“

Integruotas mikrofonas, skirtas pagalbai balsu ir skambučiams laisvomis rankomis

WH-CH700N bus atnaujintas ir suderintas su „Google“ padėjėju. Užduokite klausimų, pateikite nurodymų – tai jūsų asmeninė „Google“, visuomet pasirengusi padėti. Kalbėkite su draugais net neišimdami telefono iš kišenės ar kuprinės. Mėgaukitės skambinimo laisvomis rankomis funkcija naudodami aukštos kokybės integruotą mikrofoną

Pasirūpinta, kad muzika nesiliautų skambėjusi 

Jei naudojate pridėtą laidą, laidinė triukšmo slopinimo funkcija gali veikti iki 50 valandų.

Sukamoji konstrukcija patogi kelionėje

Pasiimkite ausines, nesvarbu, kur keliaujate. Ausų kaušeliai plokščiai užlenkiami, todėl jas patogu supakuoti lagamine ar įsidėti į krepšį.

Specifikacijos
Belaidės ausinės su triukšmo slopinimo funkcija ilgam klausymui. Paspauskite ir palaikykite triukšmo slopinimo mygtuką, kad įjungtumėte AINC ir nustatytumėte triukšmo slopinimą savo aplinkoje, be to, klausantis prijungus laidu, triukšmo slopinimo funkcija veikia 50 valandų.
  • Triukšmo slopinimo funkcija prisitaiko prie aplinkos naudodama vieno paspaudimo AINC

  • Leidimas belaidžiu BLUETOOTH® ryšiu naudojant NFC™ vieno palietimo funkciją

  • Ilgai trunkantis klausymas naudojant iki 35 val. veikiančią bateriją ir greitojo įkrovimo funkciją

  • Išgirskite daugiau naudodami 40 mm pagrindinį įrenginį

  • Integruotas mikrofonas, skirtas skambučių laisvomis rankomis ir pagalbos balsu funkcijoms

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka