WH-XB900N

Pajusk visas natas su EXTRA BASS™

„WH-XB900N“ ausinės su išskirtiniais bosais ir pažengusiu triukšmo slopinimu sutelkia visą dėmesį į muziką. Teprasideda jūsų vakarėlis vienam.

GALVOS LANKELIS

Belaidės triukšmą slopinančios ausinės WH-XB900N

WH-XB900N
Belaidės triukšmą slopinančios ausinės WH-XB900N nuotrauka

blueblack

RMK

€ 252,10

(įsk. PVM)
Pamatykite, kaip veikia XB900N

Atraskite šias bevieles triukšmą slopinančias ausines su daug išmaniųjų funkcijų, pvz., intuityviu jutikliniu valdymu, „Quick Attention“ pokalbiams ir ilgu akumuliatoriaus veikimo laikotarpiu. Visa tai dera išmaniojo dizaino ausinėse, sukurtose klausytis muzikos visą dieną.

EXTRA BASS™ logotipas
EXTRA BASS™ – įspūdingai sodrus garsas

„Sony“ „EXTRA BASS™“ asortimento „WH-XB900N“ triukšmą slopinančios ausinės pagerina visus jūsų žemo dažnio dažnius išskirtiniams bosams. Specialus ausinių korpuso bosinis kanalas ir padidintas oro sandarumas tarp tvarkyklės elementų ir ausų būgnelių padeda sukurti tikslius, įtaigius ritmus, kurie prikelia kiekvieną takelį. Tačiau ausinės taip pat išlaiko vokalinį aiškumą išskirtinai prabangiai, visapusiškai klausymosi patirčiai.

Triukšmo šalinimo technologija

Užtildykite aplinkos garsus ir mėgaukitės vakarėliu, skirtu tik jums, – šią galimybę užtikrina skaitmeninio triukšmo slopinimo funkcija ir EXTRA BASS garso kokybė.

Skaitmeninio triukšmo slopinimo funkcijos logotipas
Grafikų serija, rodanti, kaip veikia skaitmeninis triukšmo slopinimas „WH-XB900N“ ausinėse.
Kaip tai veikia

Mažas mikrofonas ausinių viduje renka aplinkos garsą (pavyzdžiui, eismo triukšmą), o triukšmo slopinimo grandinė analizuoja signalo bangos formą (A). Tada ausinės sukuria apverstą bangų formą, kuri yra tiksliai neigiama aplinkos garsui (B). Padengus originalų garsą atvirkščiu garsu (C), jie neutralizuoja vienas kitą, todėl vienintelis dalykas, kurį girdite, yra jūsų muzika.

Išsilaisvinkite nuo laidų, naudodami NFC ir technologiją „Bluetooth®“

Naudojant artimojo lauko ryšį (NFC) ir „Bluetooth®“ belaidę technologiją nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog palieskite ausines įrenginiu, kuriame įjungta NFC, kad greitai ir sklandžiai užmegztumėte ryšį, o tada pradėkite leisti savo muzikos kolekciją. Nėra NFC? Jokių problemų. Junkitės per „Bluetooth®“.

„Bluetooth®“ logotipas
Belaidis leidimas naudojant „Bluetooth®“ ryšį

Leiskite mėgstamiausius kūrinius belaide technologija per „Bluetooth®“, susieję savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

NFC™ Vieno paspaudimo logotipas
NFC™ vieno palietimo funkcija – ryšys akimirksniu

Pridėkite įrenginį su NFC™ funkcija prie kito įrenginio N žymės, kad lengvai ir greitai užmegztumėte „Bluetooth®“ ryšį.

30 val. veikiančios baterijos piktograma.
Ilgas baterijos naudojimo laikas

Maždaug 4 valandų įkrovimas užtikrina veikimą visą dieną, maždaug 30 valandų žaidimo laiko. O 10 minučių greitas įkrovimas leis klausytis iki 60 minučių.

Stilingas dizainas, aptakios formos ir patogus klausymasis

Kad ir koks jūsų įvaizdis šis paprastas, glotnus, išpuoselėtas „WH-XB900N“ triukšmą slopinančių ausinių dizainas su vienspalviais akcentais ant korpuso puikiai derės. Minkšti ausų kištukai su pagalvėlėmis užtikrina ilgalaikį komfortą, idealiai tinka klausytis mėgstamų albumų vėl ir vėl.

Sulankstomo dizaino WH-XB900N ausinių gyvenimo būdo nuotrauka.
Sulankstomas dizainas patog. kasdieniam naudojimui

Baigėte klausytis muzikos? Sulankstomo dizaino WH-XB900N triukšmą slopinančios ausinės yra tokios kompaktiškos, kad jas greitai ir lengvai įsidėsite į krepšį.

„WH-XB900N“ ausinių gaminio nuotrauka
Įtaisytasis mikrofonas paprastesniam skambinimui

Kalbėti paprasta net ir nenusiėmus ausinių – dėl įtaisytojo mikrofono galite iš pasirinktų telefonų priimti skambučius, naudodami laisvų rankų įrangą. Kad atsakytumėte į skambutį, užtenka dukart bakstelėti dešinę ausinių korpuso pusę, o garsą reguliuoti galite braukdami aukštyn arba žemyn.

Valdikliai veikia vos juos palietus

Pakeiskite įrašą, sumažinkite arba padidinkite garsumą ir skambinkite arba priimkite skambučius bakstelėdami ar perbraukdami ausinių korpuse esantį jutiklinį skydelį. Norėdami įjungti greito dėmesio atkreipimo funkciją, palieskite dešinę korpuso pusę ir muzikos garsumas bus iš karto sumažintas, kad galėtumėte girdėti aplinką, pavyzdžiui, žmones, norinčius jums ką nors pasakyti kavinėje, arba pranešimus traukinių stotyje.

„Sony | Headphones Connect“ logotipas
„Sony“ | Ausinių programa „Connect“

Atsisiųskite „Sony | Headphones Connect“ programėlę, kad pritaikytumėte klausymo patirtį. Įrenginyje yra vienodintuvas garso reguliavimui ir „Adaptive Sound Control“ sistema, automatiškai reguliuojanti aplinkos garso nustatymus pagal situaciją.

„Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ logotipai.
Būkite išmanesni su „Voice Assistant“ – „Google Assistant“, „Amazon Alexa“ ir „Siri

Planuokite savo dieną prisijungdami prie išmaniojo telefono pagalbos balsu per ausinėse įmontuotą mikrofoną. Mėgaukitės pramogomis, susisiekite su draugais, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nustatykite priminimus ir kt.

Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Asmeninė kino patirtis

Su „BRAVIA XR™“ ir belaidžiu siųstuvu WLA-NS7

Su „BRAVIA XR“ ir šių ausinių naudojamu belaidžiu siųstuvu WLA-NS7 mėgaukitės jaudinančia „Dolby Atmos®“ patirtimi ir 360 erdviniu garsu, kuris prisitaiko prie jūsų ausų.  

Vyras ant sofos svetainėje klausosi garso per ausines naudodamas belaidį siųstuvą
360 erdvinio garso personalizavimo programėlė

Naudodami programėlę „Sony | 360 Spatial Sound Personalizer“ galėsite mėgautis jums optimaliai pritaikytu garsu. Programėlė užfiksuoja ir analizuoja ausies formą, padėdama ausinėms sukurti asmeninį erdvinį garso lauką, susiejus jas su „BRAVIA XR™“ televizoriais.

Ant spintelės pastatytas belaidis siųstuvas WLA-NS7 su ausinėmis, prijungtomis prie ant sienos sumontuoto „BRAVIA“ televizoriaus
„Dolby Atmos“ teikiami potyriai

Prijungus „Sony“ belaidį siųstuvą WLA-NS7 prie BRAVIA XR™ televizoriaus, ausinėse fiktyvių garsiakalbių skleidžiamas garsas paskirstomas taip, kad jus apsuptų ir galėtumėte mėgautis „Dolby Atmos“ teikiamais potyriais. Pasinerkite į sceną ir pajuskite veiksmą.

Artist_connection
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pasinerkite į nuosavo vakarėlio garsų jūrą su EXTRA BASS™ garsu. Baterija, kurios užtenka visai dienai, „Bluetooth®“ belaidė technologija, patogus klausymasis ir praktiškumas – dėl šių WH-XB900N triukšmą slopinančių ausinių savybių galėsite mėgautis muzika pagal savo poreikius.
  • EXTRA BASS™ garsas ir skaitmeninis triukšmo slopinimas

  • Baterija veikia iki 30 valandų, todėl galima klausytis ištisą dieną

  • Klausymasis vienu palietimu, naudojant NFC ir „Bluetooth®“ belaidę technologiją

  • Stilingas dizainas, sulankstymo funkcija

  • Patogus skambinimas laisvomis rankomis

PAGRINDINIS ĮRENGINYS
40 mm
S-Master HX
Ne
DAŽNIO ATSAKAS („BLUETOOTH®“ RYŠYS)
Nuo 20 Hz iki 20 000 Hz (44,1 kHz diskretizavimas) / nuo 20 Hz iki 40 000 Hz (LDAC 96 kHz diskretizavimas, 990 kbps)
PASYVUS VEIKIMAS
Taip
NFC
Taip
LAIDO ILGIS
apie 1,2 m (47 1/4 col.) (pridedamas ausinių laidas)
DSEE
Taip
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka