WH-1000XM4 

TIK MUZIKA.
NIEKO DAUGIAU.

Tik jūs ir muzika, sklindanti iš ausinių WH-1000XM4. Tai patogesnis būdas mėgautis aiškesniu garsu ir mažiau triukšmo dėl išmanios klausymosi technologijos, automatiškai prisitaikančios prie jūsų pojūčių.

GALVOS LANKELIS

Belaidės triukšmą slopinančios ausinės WH-1000XM4

WH-1000XM4
Belaidės triukšmą slopinančios ausinės WH-1000XM4 nuotrauka

bluewhitesilverblack

Nuo

RMK

€ 380,00

(įsk. PVM)
Susiliekite su muzika

Sužinokite, kaip ausinės WH-1000XM4 sujungia mūsų pažangiausią triukšmo slopinimo technologiją su išskirtine garso kokybe ir pluoštu išmanių funkcijų, suteikdamos neprilygstamų klausymosi pojūčių.

Apžvelkite WH-1000XM4 ausines
Geriausios funkcijos
Triukšmą slopinančios ausinės traukinyje
Pažangus triukšmo slopinimas
Aukščiausios kokybės garsas geležinkelio perone
Aukštos kokybės garsas
Ausinės su išmaniąja technologija restorane
Išmanaus klausymosi technologija
Pažangus triukšmo slopinimas

Nesvarbu, ar skrendate lėktuvu, ar maloniai leidžiate laiką kavinėje, WH-1000XM4 ausinės turi pažangią triukšmo slopinimo funkciją, nepraleidžiančią dar daugiau aukšto ir vidurinio dažnio garsų.

Efektyvi technologija

Dviejų triukšmo jutiklių technologija su dviem mikrofonais kiekviename ausinių gaubtelyje užfiksuoja aplinkos garsą ir perduoda duomenis į HD triukšmo slopinimo procesorių QN1. Tada naują algoritmą naudojantis HD triukšmo slopinimo procesorius QN1 realiuoju laiku prislopina įvairių garso aplinkų triukšmą. Kartu su naująja sistema „Bluetooth® Audio SoC (System on Chip)“ jis aptinka ir daugiau nei 700 kartų per sekundę koreguoja muzikos bei triukšmo signalus, taip pat garso ypatybes tarp daviklio ir ausų.

HD triukšmo slopinimo procesoriaus QN1 lustas
Triukšmo slopinimo optimizavimas

Maksimaliam triukšmo slopinimui užtikrinti WH-1000XM4 ausinėse naudojamos dvi technologijos: specialiai jums sukurtas asmeninis triukšmo slopinimo optimizatorius ir specialiai kelionėms lėktuvu sukurtas atmosferos slėgio optimizavimas.

Aplinkos garso valdymas

Kai ausines dėvite vaikščiodami viešoje vietoje, reguliuokite aplinkos garsą naudodami programą „Sony“ | „Headphones Connect“ ir prislopinkite triukšmą palikdami tokius svarbius garsus, kaip pranešimai apie transportą.

WH-1000XM4 ausinių kairiojo gaubtelio vaizdas iš arti
Laisvė be laidų, kokybiškas garsas

Naudojant LDAC perduodama maždaug 3 k. daugiau duomenų (kai maks. perdavimo greitis 990 kbps), nei naudojant įprastą BLUETOOTH® garso perdavimo technologiją, todėl galite mėgautis išskirtinės kokybės didelės raiškos garso turiniu, tarsi klausytumėtės laidiniu ryšiu.

Erdvinis WH-1000Xm4 ausinių viduje esančių dalių vaizdas
Garso kokybė, kuria galima tikėti

HD triukšmo slopinimo procesoriuje QN1 integruotas analoginis stiprintuvas užtikrina optimalų signalo ir triukšmo santykį, todėl nešiojamieji įrenginiai pasižymi mažu signalo iškraipymu ir puikia garso kokybe. Dėl galingų 40 mm daviklių su skystųjų kristalų polimerų (LCP) diafragmomis, ausinės puikiai susitvarko su sunkiais ritmais ir gali atkurti visus dažnius iki 40 kHz.

Visų jūsų suglaudintų failų atkūrimas realiuoju laiku

Naudodamas „Edge-AI“ dirbtinį intelektą, skaitmeninio garso sustiprinimo modulis „DSEE Extreme™“ realiuoju laiku konvertuoja suglaudintus muzikos failus. Dinamiškai atpažindamas instrumentuotę, muzikos žanrus ir atskirus kūrinio elementus (pvz., vokalą) jis atkuria glaudinant prarastą plataus diapazono garsą, todėl klausymo pojūčiai yra geresni ir visapusiškesni.

„DSEE Extreme“ logotipas
Klausymąsi gerinanti išmanaus klausymosi technologija

WH-1000XM4 ausinės naudoja daug išmaniųjų technologijų, kurios padeda užtikrinti sklandžią klausymosi patirtį nenaudojant rankų. Pavyzdžiui, norėdami pristabdyti muziką, kai įjungtas „Speak-to-Chat“ režimas, tiesiog pradėkite kalbėti, arba mėgaukitės adaptyviuoju garso atkūrimu, kurį užtikrina artumo jutiklis ir du spartinimo jutikliai, nustatantys, ar jūsų ausinės dėvimos, ar ne.

Bendraukite naudodami „Speak-to-Chat“

Kai pradedate su kuo nors kalbėtis, „Speak-to-Chat“ automatiškai sustabdo muziką ir įleidžia aplinkos garsą. Tai patogu, kai nenorite nusiimti ausinių arba jūsų rankos yra užimtos. Ši išmani, tikslaus balso aptikimo technologija pagrįsta funkcija naudoja penkis jūsų ausinėse integruotus mikrofonus ir pažangią signalų apdorojimo technologiją, kad atpažintų ir sureaguotų į jūsų balsą. Pokalbiui pasibaigus, muzika vėl pradedama leisti automatiškai.

Adaptyvusis garso valdymas automatiškai prisitaiko prie to, ką veikiate

Adaptyvusis garso valdymas yra išmani funkcija, jaučianti, kur jūs esate ir ką darote. Pagal tai ji koreguoja aplinkos garso nustatymus, kad užtikrintų kuo geresnę klausimosi patirtį.

WH-1000XM4 ausinės keliaujant autobusu
Keliavimas

Keliaudami visiškai atsipalaiduokite, nes joks foninis triukšmas netrikdys jūsų mėgstamų įrašų klausymosi.

WH-1000XM4 ausinės einant gatve
Pėsčiomis

Mėgaukitės muzika, bet nepraraskite ryšio su aplinka, nesvarbu, ar būtumėte gatvėje, ar biure.

WH-1000XM4 ausinės laukiant traukinio perone
Laukimas

Laukdami girdėkite svarbius pranešimus netrikdomi kito foninio triukšmo.

Įsimena jūsų mėgstamas vietas

Laikui bėgant adaptyvusis garso valdymas išmoksta atpažinti jūsų dažnai lankomas vietas, pvz., darbovietę, sporto salę ar mėgstamiausią kavinę, ir pritaiko garsą pagal situaciją.

Žemėlapis
Ausinės, kurios derinasi prie jūsų

Ausinėse esantis atstumo jutiklis ir du spartinimo jutikliai gali nustatyti, ar dėvite ausines, ir atitinkamai pritaikyti atkuriamą garsą, kad padėtų taupyti baterijos energiją.

WH-1000XM4 ausinės ant kaklo kavinėje
Pristabdykite muziką

Kai nusiimsite ausines, muzika bus automatiškai pristabdyta.

Su WH-1000XM4 ausinėmis kavinėje
Tęskite muziką

Vėl užsidėkite ausines, ir muzika bus automatiškai leidžiama toliau.

Greitas dėmesio sutelkimas kavinėje
Trumpas dėmesio atkreipimas

Norite greitai išgirsti šalia jūsų esančius balsus ar garsus? Tiesiog uždėkite ranką ant ausinių, kad akimirksniu numažintumėte muzikos garsumą ir įleistumėte aplinkos garsą.

Jokio diskomforto visą dieną

WH-1000XM4 ausinėse puikiai dera modernus stilius ir išskirtinis patogumas. Labai minkštos, nespaudžiančios poliuretano pagalvėlės tolygiai paskirsto spaudimą ir užtikrina geresnį prigludimą, kad ausinės stabiliau laikytųsi. Dėl lengvesnio dizaino ausinių beveik nejausite.

Greitasis įkrovimas visai dienai

Baterijos naudojimo laikas siekia 30 val., todėl energijos užteks net ilgoms kelionėms. Prireikus greitai įkrauti, galite naudoti papildomą KS adapterį, kuriuo vos per 10 min. galima pasiekti 5 val. įkrovos lygį.

Pastangų nereikalaujantis valdymas

Naudodami WH-1000XM4 ausines galėsite lengvai valdyti klausomą muziką, pasiekti pagalbos balsu funkciją, atlikti laisvų rankų skambučius ir dar daug kitų dalykų.

WH-1000XM4 su pagalbos balsu funkcija
Būkite sumanesni, naudodamiesi balso asistentu

Laisvų rankų funkcijos pagalba. Įjunkite norimą balso asistentą tik tarę „OK Google“ arba „Alexa“. Pramogaukite, bendraukite su draugais, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nustatykite priminimus ir t. t. Balsu galite net valdyti ausinių funkcijas, pvz., triukšmo slopinimo.

WH-1000XM4 su laisvų rankų skambučių funkcija
Laisvų rankų skambučiai su aiškesniu garsu 

Laisvų rankų skambučių funkcija užtikrina sklandų pokalbį. Palikite telefoną ten, kur jis yra, ir tiesiog kalbėkite palietę du kartus. Tikslaus balso aptikimo technologija, naudojanti penkis integruotus mikrofonus ir pažangią signalų apdorojimo technologiją, leidžia WH-1000XM4 perduoti pašnekovui aiškesnį garsą. 

WH-1000XM4 valdymas pirštais
Valdikliai veikia vos juos palietus

Pakeiskite įrašą, sumažinkite arba padidinkite garsumą ir skambinkite arba priimkite skambučius tiesiog paliesdami ar perbraukdami skydelį.

„Sony“ | Ausinių programa „Connect“

„Sony“ | „Headphones Connect“ programėlėje esanti aplinkos garso valdymo funkcija leis reguliuoti foninio garso stiprumą ir suteiks galimybę girdėti vien žmonių balsus. Vienodintuvu garsumo lygį galėsite sureguliuoti pagal savo muziką.

„Headphones Connect“ logotipas
Kelių įrenginių prijungimas

Labai patogu tai, kad WH-1000XM4 ausines vienu metu galima susieti su dviem „Bluetooth“ įrenginiais. Todėl įeinant skambučiui jūsų ausinės žino, kuris įrenginys skambina, ir automatiškai prie jo prijungia. Jūs taip pat galite greitai ir sklandžiai vieno mygtuko paspaudimu perjungti ausines į vieną iš dviejų įrenginių.

Vyras su WH-1000XM4 ausinėmis restorane
Sparčiojo susiejimo logotipas

WH-1000XM4 palaiko patogią „Google“ sparčiojo susiejimo funkciją. Ją naudodami lengvai rasite WH-1000XM4 ausines pagal garso signalą arba patikrinę paskutinę žinomą jų buvimo vietą „Google“ programėlėje „Find My Device“ savo telefone.

Sulankstytos WH-1000XM4 ausinės
Pasukant sulankstoma konstrukcija

Ausų kaušelius galima pasukti į vidinę pusę ir patogiai sudėti į kompaktišką dėklą.

WH-1000XM4 ausinės dėkle su laidu
Nešiojimo dėklas su laidu

Pridedamas patvarus nešiojimo dėklas su laidu, kad galėtumėte klausytis ir prijungę laidą.

Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Asmeninė kino patirtis

Su „BRAVIA XR™“ ir belaidžiu siųstuvu WLA-NS7

Su „BRAVIA XR“ ir šių ausinių naudojamu belaidžiu siųstuvu WLA-NS7 mėgaukitės jaudinančia „Dolby Atmos®“ patirtimi ir 360 erdviniu garsu, kuris prisitaiko prie jūsų ausų.  

Artist_connection
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“

Techniniai duomenys ir funkcijos

Išmaniose ir intuityviose ausinėse WH-1000XM4 įdiegta dar labiau patobulinta pažangi triukšmo slopinimo technologija, jos užtikrina išskirtinę garso kokybę ir išmaniojo klausymo funkciją, kuri prisitaiko prie jūsų elgesio ir buvimo vietos.
  • HD triukšmo slopinimo procesorius QN1, „Bluetooth“ garso sistema luste ir du triukšmo jutikliai leidžia jums klausytis neblaškomiems

  • Asmeninis triukšmo slopinimo optimizavimas ir atmosferos slėgio optimizavimas

  • Aukštos kokybės garsas, kurį suteikia „DSEE Extreme™“ ir LDAC

  • Adaptyviojo garso valdymo funkcija automatiškai reguliuoja aplinkos garso nustatymus pagal jūsų buvimo vietą ir elgesį

  • Belaidžio garso suteikiama laisvė dėl „BLUETOOTH®“ technologijos

PAGRINDINIS ĮRENGINYS
40 mm, kupolo formos (CCAW garsinė ritė)
DSEE Extreme
Taip
DAŽNIO ATSAKAS
4–40 000 Hz
DAŽNIO ATSAKAS („BLUETOOTH®“ RYŠYS)
Nuo 20 Hz iki 20 000 Hz (44,1 kHz diskretizavimas) / nuo 20 Hz iki 40 000 Hz (LDAC 96 kHz diskretizavimas, 990 kbps)
DAŽNIO ATSAKAS (AKTYVUS VEIKIMAS)
4–40 000 Hz
PASYVUS VEIKIMAS
Taip
NFC
Taip
LAIDO ILGIS
Ausinių laidas (apie 1,2 m, sidabru dengtos OFC vijos, auksu dengtas stereofoninio garso minikištukas)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai