MDR-1000X

Neprilygstamas triukšmo slopinimas

Neprilygstamu triukšmo mažinimu pasižyminčios ir „What Hi-Fi?“ apdovanojimą pelniusios ausinės leis neblaškomiems mėgautis muzika. Klausykitės visiškoje tyloje arba prisitaikykite garsą pagal aplinką.

GALVOS LANKELIS

Belaidės triukšmą slopinančios ausinės 1000X

MDR-1000X
Belaidės triukšmą slopinančios ausinės 1000X nuotrauka

creamblack

RMK

€ 408,62

(įsk. PVM)
„What Hi-Fi“ 5 žv. ir „Best noise-cancelling headphones £100+“ įvertintų?

1976 m. įkurta „What Hi-Fi?“ yra pasaulyje pirmaujantis nepriklausomas vadovas, padedantis įsigyti ir naudoti „Hi-Fi“ bei namų pramogoms skirtus gaminius.

Pasinerkite į muziką

Mėgaukitės neprilygstamu triukšmo slopinimu, nesvarbu, kada, kur atsidurtumėte ir ką darytumėte.

Vidinis pasaulis. Išorinis pasaulis.

SENSE ENGINE™ suteikia galimybę valdyti garsą.

Girdėkite tik tai, ką norite, ir nieko daugiau. Naudodami SENSE ENGINE™ galite laisvai, vienu palietimu pasinerti į muziką ir iš jos išnerti.  

Tikrai autentiškas garsas

Klausantis didelės raiškos garso, muzika skamba taip, kaip ji įrašyta originaliame įraše. Didelės raiškos garsui optimizuota technologija „S-Master“ HXTM mažina iškraipymą ir leidžia mėgautis visais muzikos subtilumais.

Šiose ausinėse taip pat yra galingas 40 mm garsiakalbis su skystųjų kristalų polimerų („Liquid Crystal Polymer“, LCP) diafragma, kuris susidoroja su trankia muzika ir gali atkurti visą dažnių diapazoną (iki 40 kHz). 

Atkurkite visus suglaudintus failus

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis HX (DSEE HX) konvertuoja į didesnę raišką suglaudintus skaitmeninius muzikos failus (MP3, ACC, ATRAC ir WMA) ir atkuria juos beveik didelės raiškos garso kokybe. DSEE HX atkuria glaudinant prarastus plataus diapazono garsus, todėl skaitmeninės muzikos failų garsas yra sodrus ir natūralus. 

DSEE HX
Aukštos kokybės belaidis klausymasis naudojant LDAC

LDAC perduoda apie tris kartus daugiau duomenų (esant didžiausiai perdavimo spartai: 990 kbps) nei tradiciniai BLUETOOTH® belaidžiai garso įrenginiai, todėl galite mėgautis aukščiausia garso kokybe, kuri beveik prilygsta didelės raiškos garsui.

Ausų pagalvėlės iš sintetinės odos
Prabangi oda

Minkšta sintetinė oda, dengianti korpusą ir ausų pagalvėles, suteikia prabangios išvaizdos pojūtį. Sukurtos taip, kad gerai priglustų prie ausų, todėl galėsite patogiai klausytis valandų valandas.

Sulankstoma konstrukcija
Leiskitės į kelionę

Dėl užlenkiamų ausų kaušelių keliaujant ausines lengva laikyti lagamine, krepšyje ar pridedamame nešiojimo dėkle.  

Galima braukti ir bakstelėti
Galima braukti ir bakstelėti

Paprasčiausiai paliesdami ant ausų pagalvėlių esantį gestų skydelį, galite sustabdyti, paleisti, perjungti įrašus, keisti garsumą ar suaktyvinti išmaniojo telefono pagalbos balsu funkcijas.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Geriausia rinkoje triukšmo slopinimo technologija leidžia be trukdžių klausytis muzikos per ausines. Muzikos klausykitės visiškoje tyloje arba galite garsą pritaikyti pagal savo aplinką.
  • Skaitmeninė triukšmo slopinimo technologija

  • Aukštos kokybės belaidis garsas naudojant LDAC

  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • 40 mm HD pagrindiniai įrenginiai dinaminiam diapazonui atkurti

  • Aliuminiu dengta LCP diafragma mažina iškraipymą

Pagrindinis įrenginys
40 mm, kupolo formos (CCAW garsinė ritė)
Dažnio atsakas
4–40 000 Hz
Laido ilgis
Ausinių laidas (apie 1,5 m, sidabru dengtos OFC vijos, auksu dengtas stereofoninio garso minikištukas)

Kas sudaro komplektą

Nešiojimo dėklas, Kištuko adapteris, naudojamas lėktuve, Ausinių laidas (apie 1,5 m, sidabru dengtos OFC vijos, auksu dengtas stereofoninio garso minikištukas), USB kabelis

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai