HT-A9

Naujo lygio erdvinis garsas

Pajuskite garsą iš visų pusių ir bet kokio atstumo, net už kambario ribų. Naudodama unikalią „360 Spatial Sound Mapping“ technologiją, HT-A9 erdvinio garso sistema įtraukia jus, jūsų šeimą ir draugus į daugialypę patirtį, kuri atrodo kitaip nei anksčiau. 

PAILGIEJI GARSIAKALBIAI

Namų kino teatro sistema „360 Spatial Sound Mapping Dolby Atmos®/DTS:X®“ | HT-A9

HT-A9
Namų kino teatro sistema „360 Spatial Sound Mapping Dolby Atmos®/DTS:X®“ | HT-A9 nuotrauka

RMK

€ 1 999,00

(įsk. PVM)
Apdovanojimų pelnęs

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte paskutines naujienas ir ribotos trukmės pasiūlymus. Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad nieko nepraleistumėte.

360 laipsnių erdvinis garsas, prisitaikantis prie jūsų aplinkos

Revoliucinė „360 Spatial Sound Mapping“ technologija sukuria iki dvylikos fantominių garsiakalbių vos iš keturių tikrųjų garsiakalbių. Štai kaip.  

Žiūrėkite 360 erdvinio garso atkūrimo vaizdo įrašą

Norite išbandyti 360 erdvinio garso atkūrimo vaizdo įrašą mėgstamiausiuose įrenginiuose? Tiesiog užsidėkite ausines ir pasinerkite.

Sužinokite, ką „Sony Pictures“ ekspertai mano apie garsą

Šiame vaizdo įraše du garso profesionalai iš „Sony Pictures Post Production Services“ pasakoja apie savo patirtį su HT-A9 ir apie tai, kaip „360 Spatial Sound Mapping“ suteikia gyvybės filmams.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

BRAVIA XR ir HT-A9 puikiai tiks žaisti „Gran Turismo® 7“

Populiaraus lenktynių žaidimo „Gran Turismo“ prodiuseris ir kūrėjai kalba apie savo patirtis su BRAVIA XR TV ir HT-A9.

360 laipsnių erdvinio garso patirtis, tarsi patys būtumėte scenoje

Iš visų optimizuoto garso lauko pusių apsupti keliais fantominiais garsiakalbiais neįtikėtinai intensyviai girdėsite kiekvieną sparno mostelėjimą ar vėjo pūstelėjimą. Tarsi jūs patys ir jūsų svetainė būtų filmo viduje.

Mėgaukitės itin plataus diapazono 360 laipsnių erdviniu garsu

Itin plati klausymo zona užpildo visas jūsų gyvenamosios erdvės dalis, todėl šeima ir draugai girdi garsą vienodai. Klausymo zona neapsiriboja televizoriaus priekiu, bet apima daug platesnę erdvę.

Universalus išdėstymas bet kokio tipo svetainėje

Nereikia pertvarkyti baldų ar nustatyti tikslios garsiakalbių vietos. HT-A9 naudoja du mikrofonus kiekviename garsiakalbyje, kad būtų galima nevienareikšmiškai išmatuoti santykinį aukštį ir padėtį, leidžiant sistemai sugeneruoti dvylika fantominių garsiakalbių ir sukurti visą kambarį apimantį įtraukiantį erdvinį garsą.

Vaizdas su HT-A9 valdymo dėžute, prijungta prie televizoriaus per HDMI su keturiais belaidžiu būdu prijungtais garsiakalbiais
Prijunkite belaidžiu ryšiu

Padėkite skaitmeninį priedėlį šalia televizoriaus ir susiekite naudodami HDMI. Keturi garsiakalbiai sujungiami belaidžiu ryšiu su skaitmeniniu priedėliu, todėl jokie laidai neištempiami per jūsų svetainę.

Garso lauko optimizavimas

Bet kada suaktyvinkite garso lauko optimizavimą atlikdami lengvą sąranką iš pagrindinio meniu televizoriaus ekrane. HT-A9 namų kino teatro sistema, išmaniai matuoja atstumą tarp garsiakalbių ir lubų, kad sąranką atliktų išmaniai ir lengvai.

Naujoviškas garsiakalbių dizainas

Mūsų garsiakalbiai sukurti, naudojant pažangiausias technologijas, siekiant teikti aukščiausios kokybės garsą plačiu krypčių diapazonu, kurio reikia „360 Spatial Sound Mapping“. 

Pasinerkite į itin aukštos kokybės muziką

Mėgaukitės muzika taip, kaip iš tikrųjų norėjo atlikėjai, naudodamiesi aukštos raiškos garsu, kuris užtikrins krištolinį aiškumą. Arba atraskite naują klausymo būdą naudodami „360 Reality Audio“ ir iš tiesų pasinerkite į koncertą ar sesiją studijoje. Naudojant HT-A9 namų kino teatro sistemą jūsų muzika tampa tokia reali, kaip niekada anksčiau.

Grafikas, rodantis suglaudintų failų atkūrimą realiuoju laiku naudojant „DSEE Extreme“

A = Išplėstinė garso dinamika (stygos ir subtilūs niuansai, ne garsesni nei šnabždesys)
B = atstatyti aukšti dažniai (akustinis ir vokalinio instrumento realizmas)

Visų jūsų suglaudintų failų atkūrimas realiuoju laiku

Naudodamas „Edge-AI“ dirbtinį intelektą, skaitmeninio garso sustiprinimo modulis „DSEE Extreme™“ realiuoju laiku konvertuoja suglaudintus muzikos failus į didesnę raišką. Dinamiškai atpažindamas instrumentuotę, muzikos žanrus ir atskirus kūrinio elementus (pvz., vokalą) jis atkuria glaudinant prarastą plataus diapazono garsą, todėl klausymo pojūčiai yra geresni ir visapusiškesni.

Filmai ir žaidimai atrodo tokie tikri

Pamatykite ryškias scenas, tikras spalvas ir gylį. Leidžiant per HT-A9 namų kino teatro sistemą išsaugoma orig. vaizdo kokybė, todėl galėsite visiškai pasinerti į filmus. Žaidimai taip pat bus labiau jaudinantys ir tikroviški, nes HDMI 2.1 palaikomi naujausi formatai, pavyzdžiui, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) ir automatinis mažos delsos režimas (ALLM).

„8K HDR“ logotipo, „4K 120“ logotipo ir „Dolby Vision“ logotipo vaizdas.
Konsolė „PlayStation®5“ ir valdiklis kartu su televizoriumi „BRAVIA XR™“, rodančiu sceną iš „Horizon Forbidden West“
Mėgaukitės įtraukiančiais žaidimų ir filmų suteikiamais pojūčiais

Mėgaukitės įtraukiančiais žaidimų ir filmų pojūčiais su vaizdo nustatymais, optimizuojamais su automatiniu HDR atspalvių atkūrimu ir žanro vaizdo režimu prie BRAVIA XR™ televizorių prijungus „PlayStation®5“ per šį gaminį .

Naudodami pasirinktinį žemųjų dažnių garsiakalbį girdėkite itin žemų dažnių garsus 

Prie sistemos pridėjus žemųjų dažnių garsiakalbį, atsakingą už žemųjų dažnių sistemos garsus, sistema galės atkurti garsus darydami didesnį poveikį ir turėdama daugiau galios nei anksčiau. Galimi du modeliai, skirti gilesniems žemųjų dažnių garsams, aiškesniam balsui ir ypatingam visko, ko klausotės, tikslumui perteikti. 

SA-SW5 žemų dažnių garsiakalbio vaizdas iš
SA-SW5

300 W gilaus, sodraus žemųjų dažnių garso iš 180 mm garsiakalbio su pasyviuoju spinduoliu.

SA-SW3 žemų dažnių garsiakalbio vaizdas iš priekio
SA-SW3

200 W garso iš kompaktiško 160 mm „Bass Reflex“ žemųjų dažnių garsiakalbio.

Geriausia tinka „Sony“ televizoriams

Suporavus su „BRAVIA™“ televizoriais, HT-A9 sukuria įtraukią audiovizualinę patirtį ir užtikrina aukščiausią vaizdo ir garso kokybę. Tai puiki „BRAVIA“ televizorių erdvinio garso sistema.

Schema su HT-A9 valdymo dėžute prie TV per HDMI su keturiais belaidžiu būdu prijungtais garsiakalbiais ir TV kaip centriniu garsiakalbiu su „BRAVIA Acoustic Center Sync“
„Acoustic Center Sync“ dar labiau padidina įsitraukimą

Kai sujungta su pridedamu laidu prie BRAVIA televizoriaus, televizoriaus garsiakalbis atlieka jūsų namų kino sistemos centrinio kanalo vaidmenį ir yra „360 Spatial Sound Mapping“ sąrankos dalis. Jis suteikia galimybę garsui tiksliai atitikti tai, kas rodoma scenoje ir užtikrina visiškai įtraukiančią patirtį.

Garsas tobulai atitinka veiksmą

Naudodami „Acoustic Center Sync“ girdėsite dialogą tiksliai iš tos vietos, kur scenoje stovi personažas. Preciziškai suderinome veiksmą ir garsą, todėl dar labiau įsitrauksite į tai, ką žiūrite.

Šeima ant sofos, žiūrinti televizorių su HT-A9 namo kino teatro sistema ant medinės spintelės ir garso bangomis iš ekrano.
Ekrano vaizdas, kuriame parodytas filmas su garsiakalbio nustatymais „BRAVIA“ greitųjų nustatymų meniu
Lengvas valdymas naudojant BRAVIA televizorius

Viskas susijungia prijungus prie naujos „BRAVIA“ televizorių kolekcijos. Valdykite garso nustatymus, garsumą tik televizoriaus nuotolinio valdymo pultu ir patikrinkite sistemos būseną žiūrėdami mėgstamas programas. Naudojant integruotą naudotojo sąsają, nustatymai automatiškai rodomi „BRAVIA“ televizorių greito nustatymo meniu.

Mėgaukitės muzika su visa šeima 

Lengvai pasiekite populiarias muzikos paslaugas, pvz., „Spotify“, ir transliuokite visus mėgstamus albumus ir grojaraščius, naudodami „Chromecast“ ir „Apple AirPlay 2“. Sukvieskite visą šeimą ir pradėkite vakarėlį. 

Kiekvienas žiūrintysis turės geriausią vietą

Dėl ypatingai plačios klausimosi srities visa šeima gali mėgautis visa muzikos transliacijos patirtimi, net jei sėdi pakraščiuose.

Šeimos nariai, besimėgaujantys muzika sėdėdami ar stovėdami įvairiose skirtingose kambario vietose.
„Bluetooth®“ logotipas
„Bluetooth®“ ryšys

Leiskite muziką belaidžiu ryšiu iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio naudodami „Bluetooth®“ technologiją. 

„Wi-Fi®“ logotipas
„Wi-Fi“ transliavimas

Prijunkite prie interneto naudodami integruotą „Wi-Fi“ arba LAN ir transliuokite muziką iš įrenginių savo namų tinkle.

„Spotify Connect™“ logotipas
„Spotify Connect™“

Leiskite iš „Spotify“ tiesiai per garsiakalbį, savo įrenginyje naudodami programą „Spotify Connect™“, kad galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu.

„Chromecast built-in“ logotipas
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

„Apple AirPlay“ logotipas
„Apple AirPlay 2“

Bendrinkite mėgstamuose „Apple“ prietaisuose turimą muziką su namų kito teatro sistema. Viskas vienu palietimu.

Šeima ant sofos žiūri televizorių per namų kino sistemą HT-A9 ant medinės spintelės su įjungtu įspūdingu AE. Garso bangų kupolas nuo grindų iki lubų.
Mėgaukitės erdvinio garso filmais kaip niekada anksčiau 

Išmanus algoritmas įprastiems erdviniams garso takeliams prideda virš galvos sklindančio, visaapimančio garso ir net stereogarso, viską konvertuojančio į įtraukiančią 360 laipsnių erdvinio garso patirtį. Norėdami suaktyvinti nuotoliniame pulte tiesiog paspauskite mygtuką „Immersive AE“.

Valdymas balsu

Namų kino sistema suderinama su „Google Assistant“ palaikančiais įrenginiais su „Chromecast built-in“ ir „Amazon Alexa“. Pridėkite HT-A9 prie savo garsiakalbių rinkinio programoje „Google Home“, kad paleistumėte muziką, pakeistumėte garsumą ir pasiektumėte daug kitų funkcijų vien balsu.

Vaizdas, kuriame parodytas asmuo, valdantis HT-A9 namų kino sistemą per „Google Home“
„Omnidirectional Block“ dizainas

HT-A9 yra viena iš mūsų naujausių namų garso sistemų, skirta naudoti „Omnidirectional Block“ koncepciją. Cilindrinė forma atvaizduoja vieną ištisinį bloką, teikiantį 360 laipsnių erdvinį garsą. Jis puikiai tinka ant sienos dėl plokščio nugarėlės paviršiaus. Šviesiai perlamutrinė pilka spalva puikiai dera su sienomis, lentynomis ir kitais interjero elementais.

Vaizdas, kuriame parodytos jungtys HT-A9 gale
Nustatykite per kelias sekundes 

HT-A9 galima naudoti vos išėmus iš dėžutės. Tiesiog įjunkite į maitinimo lizdą, prijunkite prie televizoriaus, naudodami HDMI ir įjunkite maitinimą. Turėdami LAN, HDMI IN ir HDMI OUT (eARC) esate visiškai pasirengę mėgautis nauja erdvinio garso patirtimi.

Visą svetainę paverskite įtraukiančia šeimos vieta

Itin plataus diapazono HT-A9 erdvinis garsas filmų peržiūrą namie su šeima paverčia kaip niekad jaudinančia pramoga.

Šeima ant sofos, žiūri televizorių, garsiakalbiai išdėstyti visame kambaryje, sukuria įtraukią patirtį

Techniniai duomenys ir funkcijos

Girdėkite aplinką be jokių ribų. Naudodami unikalią „360 Spatial Sound Mapping“ technologiją HT-A9 įtraukia jus, jūsų šeimą ir draugus į kelių matmenų patirtį, kuri filmus ir muziką perkelia į visiškai naują lygį.
  • „360 Spatial Sound Mapping“ visiškai naujai erdvinio garso patirčiai

  • Lankstus išdėstymas naudojant belaidį ryšį

  • Garso lauko optimizavimas palengvina sąranką

  • Įtraukiantis garso patobulinimas įprastą garsą konvertuoja į erdvinį

  • Keli fantominiai garsiakalbiai įtraukiantiems filmams ir muzikai

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,

Apdovanojimai

Apdovanojimai