Žaidimai su „Sony BRAVIA®“ televizoriais.

„Sony BRAVIA®“ OLED 4K HDR televizoriai puikiai dera su „PlayStation®4“ ir „PlayStation®4 Pro“ žaidimų pultais. Pajuskite smagių žaidimo teikiamų pojūčių ir mėgaukitės nepaprastu detalumu, įspūdingu kontrastu, ryškiomis spalvomis ir užburiančiu garsu.

Pritaikyta „PlayStation®“

af9

AF9

AF9 dera neprilygstami juodi OLED tonai, spalvos bei kontrastas, mūsų galingiausias vaizdo procesorius „X1 Ultimate“ ir unikali „Sony“ „Pixel Contrast Booster“ skydelio tvarkyklė, todėl rodomi ypač tikroviški vaizdai. Tokiems puikiems vaizdams reikia atitinkamos kokybės garso – „Acoustic Surface Audio+“ užtikrina, kad jūsų mėgstamus filmus, TV laidas ir žaidimus lydėtų įtraukiantis daugiamatis garsas.

af8

AF8

Kad ir ką žiūrėtumėte, AF8 rodomi vaizdai bus nepaprastai tikroviški – taip yra dėl neprilygstamų juodų OLED tonų, spalvų ir kontrasto ir mūsų procesoriaus „4K HDR X1 Extreme“. „Acoustic Surface Audio“ visą ekraną paverčia garsiakalbiu, kad vaizdas ir garsas tobulai derėtų tarpusavyje.

BRAVIA® OLED ir „PlayStation®4 Pro“.

Prijunkite naujausią „PlayStation®“ prie naujausio BRAVIA® OLED, kad žaidimai būtų dar įspūdingesni.

Vaizdo kokybė

„X1 Ultimate“ ir „Pixel Contrast Booster“ leis išvysti detales net šešėliuose, mėgautis tikroviškomis tekstūromis su dinaminiu kontrastu ir ryškiai apšviestomis sritimis – kiekviena žaidimo detalė taps dar tikroviškesnė. Puiki „Sony“ televizorių vaizdo kokybė užtikrina, kad vaizdai atrodytų taip, kaip juos sukūrė kūrėjai. Joks kitas įrenginys negali taip atkurti „PlayStation®“ grafikos kaip „Sony“ televizorius!

Greita reakcija – greitas veiksmas.

Itin trumpas OLED reakcijos laikas ir specialus žaidimų režimas, sumažinantis įvesties delsą, užtikrina visapusišką veiksmo valdymą realiuoju laiku.

Nepaprastai įtraukiantys žaidimų pojūčiai

  • Įtraukiantis garsas
  • Vientisa konstrukcija
  • Paprastas integravimas

What HiFi?

„Sony AF9“ – vienas iš geriausiai garsą perduodančių televizorių, kuriuos teko bandyti

HD televizija

„SONY AF9“ televizorius išsiskiria daugybe aspektų

Mėgaukitės žaidimais HDR raiška

„Sony“ 4K HDR televizoriai puikiai dera su žaidimų pultais „PlayStation®4“ ir „PlayStation®4 Pro“. Pajuskite smagių žaidimo teikiamų pojūčių ir mėgaukitės ryškiomis spalvomis.

playstation

Kiti rekomenduojami televizoriai, užtikrinantys geresnę žaidimų patirtį

Be mūsų BRAVIA® OLED modelių yra daug kitų galimybių, kaip žaidimus, kuriuos žaidžiate patys ar su šeima, padaryti smagesnius. Mėgaukitės aukščiausios kokybės žaidimais per XF90 – šis „Full Array“ LED televizorius pasižymi puikiu kontrastu ir detalumu, todėl žaidimai jus tikrai įtrauks. XF85 / XF87 modeliai suteikia galimybę rinktis iš įvairių ekrano dydžių, o dėl tikroviškų spalvų ir ryškesnių detalių ginkluotus priešininkus pastebėsite dar jiems nepriartėjus. Jei šeimoje yra keli žaidimų mėgėjai, galite mėgautis „4K Ultra HD“ veiksmu mažesniame XF80 ekrane – puikiai tiks mažiesiems žaidėjams.