PAPILDOMI GARSIAKALBIAI

SA-SW3 200 W papildomas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis

SA-SW3
SA-SW3 200 W papildomas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis nuotrauka

RMK

€ 498,50

(įsk. PVM)
Į priekį atgręžto SA-SW3 stambaus plano vaizdas
Į priekį atgręžto SA-SW3 garsiakalbio stambaus plano vaizdas
SA-SW3 garsiakalbio kadras iš kampo
SA-SW3 garsiakalbio stambaus plano kadras iš šono
SA-SW3 garsiakalbio vaizdas iš galo
Sodrių žemųjų tonų galia

Papildomais žemaisiais tonais namų kino sistemą praturtinantis SA-SW3 belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis suteikia dar gilesnius filmų ir muzikos potyrius. Mėgaukitės garsesniais ir aiškesniais žemaisiais tonais, suteikiančiais dar labiau kino teatrui prilygstančių erdvinio garso pojūčių.


Sodrūs žemieji dažniai

„Bass Reflex“ žemųjų dažnių garsiakalbis, iš kurio pagrindinio 160 mm įrenginio sklinda 200 W galios sodrus žemųjų dažnių garsas, sustiprina viso jūsų žiūrimo ir klausomo turinio poveikį. Pajuskite sodrų griaustinio grumėjimą ir galingus žemuosius dažnius be iškraipymo. Balsai taip pat bus aiškesni, o patys autentiškiausi garso takeliai skambės dar natūraliau.

„Omnidirectional Block“ dizainas

Mūsų namų kino sistema ir papildomi garsiakalbiai sukurti atsižvelgiant į bendrąją „Omnidirectional Block“ koncepciją. SA-SW3 konstrukcija idealiai pritaikyta šioms sistemoms. Dėl įmantriai užapvalintų kampų, sudarančių vientisumo įspūdį, garsas sklinda plačiai. Sodrių medžiaginių tekstūrų derinys pabrėžia garsiakalbio gebėjimą įsilieti į bet kurios svetainės aplinką.

Technologijos aukščiausios kokybės garsui
„Σ Magnetic Circuit“ konstrukcijos skersinio pjūvio iliustracija
„Σ Magnetic Circuit“ sodriems žemiesiems dažniams

„Sony“ patentuota technologija „Σ Magnetic Circuit“ žemiesiems dažniams suteikia sodrumo ir galingumo, maksimaliai padidindama magnetinę jėgą, kuri virpina garsinę ritę. Įprastose grandinėse didesnė šios magnetinės jėgos dalis tiesiog prarandama.

„Separated Notch Edge“ iliustracija stambiu planu
„Separated Notch Edge“

Dar viena „Sony“ patentuota technologija – „Separated Notch Edge“ – pagerina vertikalų amplitudės simetriškumą, būtiną aiškiam kokybiškam garsui. Ji veikia koncentrinius krašto pjūvius, kurie padeda suvaldyti spaudimą diafragmoje ir už jos ribų.

„Wi-Fi“ piktograma
Lengvas nustatymas

Vos įjungus SA-SW3 žemųjų dažnių garsiakalbį, jis belaidžiu ryšiu prisijungs prie namų kino sistemos ar pailgojo garsiakalbio. Greita ir lengva, ir nereikia laidų raizgalynės.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Padidinkite namų kino sistemos ir garso sistemos poveikį Šis belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis suteikia kinematografiškesnio erdvinio garso patirtį, naudojant 200 W sodrius, galingus žemųjų dažnių garsus iš 160 mm pagrindinio įrenginio bloko.
  • 200 W sodrūs, galingi žemųjų dažnių garsai iš 160 mm pagrindinio įrenginio

  • „Bass Reflex“ garsiakalbio įrenginys sodresniems žemiesiems garsams

  • „Σ Magnetic Circuit“ giliems, aiškiems mažesnio iškraipymo žemųjų dažnių garsams

  • Belaidis ryšys lengvai sąrankai

  • Aukščiausios kokybės dizainas atitinka mūsų namų kito teatro sistemą ir garso sistemą

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,