PAPILDOMI GARSIAKALBIAI

SA-SW5 300 W papildomas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis

SA-SW5
SA-SW5 300 W papildomas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis nuotrauka

RMK

€ 798,60

(įsk. PVM)
SA-SW5 stambaus plano vaizdas iš priekio
SA-SW5 garsiakalbio stambaus plano vaizdas iš priekio
SA-SW5 garsiakalbio vaizdas iš šono
SA-SW5 garsiakalbio stambaus plano vaizdas iš šono
SA-SW5 garsiakalbio vaizdas iš galo
Pramogaukite dar geriau su galingais žemaisiais tonais

Suteikdamas galios mūsų namų kino teatro sistemai ir garso sistemai sodresniais žemųjų dažnių garsais, SA-SW5 belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis dar labiau panardina jus į filmus ir muziką. Pajuskite kokios tikroviškos gali būti pramogos, girdint aiškius, galingus ir subtilius žemųjų dažnių garsus.


Sodrūs, staigūs žemųjų dažnių garsai

Žemųjų dažnių garsiakalbis, iš kurio 180 mm pagrindinio įrenginio ir pasyvaus spinduliuotuvo sklinda 300 W galios sodrus žemųjų dažnių garsas, sustiprina viso jūsų žiūrimo ir klausomo turinio poveikį. Mėgaukitės griaudinčiais sprogimais ir giliausiais smūgiais, kokius kada nors esate girdėję be jokių iškraipymų. Balsai taip pat bus aiškesni, o patys autentiškiausi garso takeliai skambės dar natūraliau.

„Omnidirectional Block“ dizainas

Mūsų namų kino sistema ir papildomi garsiakalbiai sukurti atsižvelgiant į bendrąją „Omnidirectional Block“ koncepciją. SA-SW5 konstrukcija idealiai pritaikyta šioms sistemoms. Dėl įmantriai užapvalintų kampų, sudarančių vientisumo įspūdį, garsas sklinda plačiai. Sodrių medžiaginių tekstūrų derinys pabrėžia garsiakalbio gebėjimą įsilieti į bet kurios svetainės aplinką.

Apžiūrėkite vidinę technologiją

SA-SW5 su pažangiausiomis garso technologijomis, įskaitant „Σ Magnetic Circuit“ ir „Separated Notch Edge“, jūsų pramogoms suteikia gilių, sodrių ir aiškių žemųjų dažnių garsų.

Technologijos aukščiausios kokybės garsui
„Σ Magnetic Circuit“ konstrukcijos skersinio pjūvio iliustracija
„Σ Magnetic Circuit“ sodriems žemiesiems dažniams

„Sony“ patentuota technologija „Σ Magnetic Circuit“ žemiesiems dažniams suteikia sodrumo ir galingumo, maksimaliai padidindama magnetinę jėgą, kuri virpina garsinę ritę. Įprastose grandinėse didesnė šios magnetinės jėgos dalis tiesiog prarandama.

„Separated Notch Edge“ iliustracija stambiu planu
„Separated Notch Edge“

Dar viena „Sony“ patentuota technologija – „Separated Notch Edge“ – pagerina vertikalų amplitudės simetriškumą, būtiną aiškiam kokybiškam garsui. Ji veikia koncentrinius krašto pjūvius, kurie padeda suvaldyti spaudimą diafragmoje ir už jos ribų.

„Wi-Fi“ piktograma
Lengvas nustatymas

Vos įjungus SA-SW5 žemųjų dažnių garsiakalbį, jis belaidžiu ryšiu prisijungs prie namų kino sistemos ar pailgojo garsiakalbio. Greita ir lengva, ir nereikia laidų raizgalynės.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Padidinkite namų kino sistemos ir garso sistemos intensyvumą Šis belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis perteikia visą filmuose ir muzikos paslėptą gylį 300 W raiškiais, galingais žemųjų dažnių garsiais iš 180 mm pagrindinio įrenginio bloko.
  • 300 W sodrūs, galingi žemųjų dažnių garsai iš 180 mm pagrindinio įrenginio

  • Pasyvus spinduliuotuvas stipresniems žemųjų dažnių garsams be vėjo keliamo triukšmo

  • „Σ Magnetic Circuit“ giliems, aiškiems mažesnio iškraipymo žemųjų dažnių garsams

  • Belaidis ryšys lengvai sąrankai

  • Aukščiausios kokybės dizainas atitinka mūsų namų kito teatro sistemą ir garso sistemą

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,