HT-A7000

7.1.2ch apsupkite save visišku realizmu

HT-A7000 apgaubia jus autentišku 7.1.2 kanalo erdviniu garsu, kurį sukuria į viršų nukreipti, šoniniai aukštųjų dažnių ir integruotas dvigubas žemųjų dažnių garsiakalbis. O naudojant papildomus galinius garsiakalbius palaikomas „360 Spatial Sound Mapping“, kuris leidžia patirti naują lygio įsitraukimą.

PAILGIEJI GARSIAKALBIAI

„360 Spatial Sound Mapping“ „Dolby Atmos®“ / DTS:X® 7.1.2 kan. pailgasis garsiakalbis | HT-A7000

HT-A7000
„360 Spatial Sound Mapping“ „Dolby Atmos®“ / DTS:X® 7.1.2 kan. pailgasis garsiakalbis | HT-A7000 nuotrauka

RMK

€ 1 399,00

(įsk. PVM)
Apdovanojimų pelnęs
360 laipsnių erdvinis garsas, prisitaikantis prie jūsų aplinkos

Su papildomais galiniais garsiakalbiais iš „Sony“

Mūsų novatoriška „360 Spatial Sound Mapping“ technologija „Sony“ galiniuose garsiakalbiuose sukuria kelis fantominius garsiakalbius, naudojant tik pailgąjį ir galinius garsiakalbius. Su aplinkoje sukurtais keliais fantominiais garsiakalbiais, optimizuojančiais jūsų erdvės garso lauką, patirsite naujų garso pojūčių. Išgyvenkite visą „Dolby Atmos®“ ir DTS:X® kuriamą dramą ir girdėkite kiekvieną kvėptelėjimą, žingsnį ir žodį, tarsi patys dalyvautumėte filme.

Atraskite plataus diapazono „360 Spatial Sound“

Su papildomais galiniais garsiakalbiais iš „Sony“

Plati klausymo zona užpildo visas jūsų gyvenamosios erdvės dalis, todėl šeima ir draugai girdi garsą vienodai. Klausymo zona neapsiriboja televizoriaus priekiu, bet apima daug platesnę erdvę.


Žiūrėkite 360 erdvinio garso atkūrimo vaizdo įrašą

Norite pajusti „360 Spatial Sound“ iš pailgojo garsiakalbio su papildomais galiniais garsiakalbiais? Tiesiog užsidėkite ausines ir pasinerkite.

Naujoviškos garso lauko optimizavimo technologijos
Vaizdas, kuriame parodyta, kaip HT-A7000 protingai matuoja kiekvieno garsiakalbio padėtį ir optimizuoja kambario garsą
Optimizuota pagal garsiakalbio padėtį

Nereikia papildomų garsiakalbių padėti kokioje nors tiksliai nustatytoje vietoje. Pailgasis garsiakalbis su integruotais mikrofonais viską padaro už jus, išmaniai įvertinamas kiekvieno garsiakalbio vietą ir optimizuodamas garsą kambaryje. Jis leidžia mėgautis optimaliu garso lauku be papildomų garsiakalbių. Aktyvinkite kalibravimą atlikdami pradinius nustatymus arba naudodami pagrindinį meniu.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte paskutines naujienas ir ribotos trukmės pasiūlymus. Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad nieko nepraleistumėte.

Geriausias erdvinis garsas iš mūsų pavyzdinio pailgojo garsiakalbio

HT-A7000 turi 7.1.2 kanalus, du į viršų nukreiptus garsiakalbius, kurie sukuria garsą virš galvos, du tiesinius aukštųjų dažnių garsiakalbius ir penkis priekinius garsiakalbius, kurie užtikrins platesnį erdvinį garsą, taip pat integruotą žemųjų dažnių garsiakalbį, skirtą giliam žemųjų dažnių garsui. HT-A7000, kuriame įdiegtos technologijos „Vertical Surround Engine“ ir „S-Force PRO Front Surround“, sukuria virtualųjį erdvinį garsą, kuris sklinda iš visų pusių, kad galėtumėte visiškai išnaudoti „Dolby Atmos®“ ir „DTS:X®“ suteikiamus pojūčius.

Vaizdas, kaip „Vertical Surround Engine“ skleidžia garsą virš klausytojo, kad užtikrintų 3D garso patirtį be lubų garsiakalbių
Patirkite garsą iš viršaus 

Dėl „Sony“ virtualiojo erdvinio garso technologijos pailgasis garsiakalbis gali garsą išdėstyti vertikalioje erdvėje – girdėsite trimatį garsą net neturėdami lubose įmontuotų garsiakalbių. Kaip ir „Dolby Atmos“ ir „DTS:X“, „Vertical Surround Engine“ suteikia tikroviškesnį, kelių matmenų garsą ir kitiems formatams.

Vaizdas, kaip „S-Force PRO Front Surround“ sukuria virtualų erdvinį garsą naudojant tik priekinius garsiakalbius
Erdvinis garsas – paprasčiau 

Naudojant tik priekinius garsiakalbius, unikali „Sony“ skaitmeninio garso lauko apdorojimo technologija virtualiai atkuria erdvinio garso lauką – garsas jus pasiekia iš abiejų pusių. Galite mėgautis sodriu, erdviniu garsu tarsi kino teatre, neužgriozdindami savo gyvenamosios erdvės.

Išmani garsiakalbio technologija

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kambarį užpildančia akustika, naudodamiesi dviem į viršų nukreiptais garsiakalbiais, kurie sukuria garsą virš galvos, dviem tiesiniais aukštųjų dažnių garsiakalbiais ir penkiais priekiniais garsiakalbiais, kurie užtikrins platesnį erdvinį garsą, taip pat žemųjų dažnių garsiakalbiu, skirtu giliam žemųjų dažnių garsui. 

„X-Balanced Speaker Unit“ unikalios stačiakampio formos ir įprastų garsiakalbių palyginimas
Garsiakalbio įrenginys „X-Balanced“

Į viršų nukreipti garsiakalbiai, integruotas žemųjų dažnių garsiakalbis ir priekinis garsiakalbis turi „X-Balanced Speaker Unit“. Unikali stačiakampė šių garsiakalbių forma maksimaliai padidina diafragmos plotą, todėl atkuriamas galingesnis žemųjų dažnių garsas. Diafragma mažina vidinio garsiakalbio nuotolį, išlaikant garso slėgį, todėl garsas mažiau iškraipomas, vokalas aiškesnis. 

Pasinerkite į itin aukštos kokybės muziką

Mėgaukitės muzika taip, kaip iš tikrųjų norėjo atlikėjai, naudodamiesi aukštos raiškos garsu, kuris užtikrins krištolinį aiškumą. Arba atraskite naują klausymo būdą naudodami „360 Reality Audio“ ir iš tiesų pasinerkite į koncertą ar sesiją studijoje. Su HT-A7000 jūsų muzika atgyja kaip niekad anksčiau.  

Grafikas, rodantis suglaudintų failų atkūrimą realiuoju laiku naudojant „DSEE Extreme“

A = Išplėstinė garso dinamika (stygos ir subtilūs niuansai, ne garsesni nei šnabždesys)
B = atstatyti aukšti dažniai (akustinis ir vokalinio instrumento realizmas)

Visų jūsų suglaudintų failų atkūrimas realiuoju laiku

Naudodamas „Edge-AI“ dirbtinį intelektą, skaitmeninio garso sustiprinimo modulis „DSEE Extreme™“ realiuoju laiku konvertuoja suglaudintus muzikos failus į didesnę raišką. Dinamiškai atpažindamas instrumentuotę, muzikos žanrus ir atskirus kūrinio elementus (pvz., vokalą) jis atkuria glaudinant prarastą plataus diapazono garsą, todėl klausymo pojūčiai yra geresni ir visapusiškesni.

Filmai ir žaidimai atrodo tokie tikri

Pamatykite ryškias scenas, kuriose gausu tikroviškų spalvų ir gylio. Naudojant HT-A7000 pailgąjį garsiakalbį, išsaugoma originali vaizdo kokybė, todėl visiškai pasinersite į žiūrimus filmus. Žaidimai taip pat bus labiau jaudinantys ir tikroviški, nes HDMI 2.1 palaikomi naujausi formatai, pavyzdžiui, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) ir automatinis mažos delsos režimas (ALLM).

„8K HDR“ logotipo, „4K 120“ logotipo ir „Dolby Vision“ logotipo vaizdas.
Konsolė „PlayStation®5“ ir valdiklis kartu su televizoriumi „BRAVIA XR™“, rodančiu sceną iš „Horizon Forbidden West“
Mėgaukitės įtraukiančiais žaidimų ir filmų suteikiamais pojūčiais

Mėgaukitės įtraukiančiais žaidimų ir filmų pojūčiais su vaizdo nustatymais, optimizuojamais su automatiniu HDR atspalvių atkūrimu ir žanro vaizdo režimu prie BRAVIA XR™ televizorių prijungus „PlayStation®5“ per šį gaminį .

Belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis ir galiniai garsiakalbiai užtikrina geresnį, sodresnį garsą.

Papildomas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis leidžia integruotam dvigubam žemųjų dažnių garsiakalbiui pailgajame garsiakalbyje tvarkyti žemuosius dažnius ir balsus taip, kad papildomas belaidis žemųjų dažnių garsiakalbis susitelktų į žemųjų dažnių diapazono garsą. Norėdami girdėti už jūsų sklindantį garsą, visai kaip kino teatre, pridėkite mūsų papildomus belaidžius galinius garsiakalbius.


SA-SW5 žemų dažnių garsiakalbio vaizdas iš
Žemųjų dažnių garsiakalbis SA-SW5

300 W gilaus, sodraus žemųjų dažnių garso iš 180 mm garsiakalbio su pasyviuoju spinduoliu.

SA-SW3 žemų dažnių garsiakalbio vaizdas iš priekio
Žemųjų dažnių garsiakalbis SA-SW3

200 W garso iš kompaktiško 160 mm „Bass Reflex“ žemųjų dažnių garsiakalbio.

SA-RS5 garsiakalbių poros vaizdas iš priekio
SA-RS5 galiniai garsiakalbiai

Iš viso 180 W platesnio diapazono erdvinio garso, naudojant į viršų nukreiptus garsiakalbius.

SA-RS3S galinių garsiakalbių vaizdas iš priekio
SA-RS3S galiniai garsiakalbiai

Iš viso 100 W platesnio diapazono erdvinis garsas.

Geriausia tinka „Sony“ televizoriams

Suporavus su „BRAVIA™“ televizoriais, HT-A7000 sukuria įtraukią audiovizualinę patirtį ir užtikrina aukščiausią vaizdo ir garso kokybę. Tai puikus „BRAVIA“ televizorių garsiakalbis. 

Vaizdas, kuriame parodytas centrinio garsiakalbio garsas iš televizoriaus ir garsiakalbio su „BRAVIA Acoustic Center Sync“
„BRAVIA Acoustic Center Sync“ padidina įsitraukimą

Prie BRAVIA televizoriaus su „Acoustic Center Sync“, prijungtas pailgasis garsiakalbis kartu su televizoriumi tampa centriniu jūsų namų kino sistemos garsiakalbiu. Dar daugiau, sujungus pailgąjį garsiakalbį su papildomais belaidžiais garsiakalbiais, televizoriaus garsiakalbis tampa pagrindiniu kanalu pailgajame garsiakalbyje, vykdant „360 Spatial Sound Mapping“ sąranką. Garsas tiksliai atitinka ekrane rodomą vaizdą ir suteikia išties betarpiškų potyrių.

Garsas tobulai atitinka veiksmą

„Acoustic Center Sync“ leidžia girdėti dialogą tiksliai iš ten, kur scenoje stovi veikėjas. Preciziškai suderinome veiksmą ir garsą, todėl dar labiau įsitrauksite į tai, ką žiūrite. 

Šeima ant sofos, žiūrinti televizorių su HT-A7000 garso sistema, padėta ant marmurinės spintelės.
Ekrano vaizdas, kuriame parodytas filmas su garsiakalbio nustatymais „BRAVIA“ greitųjų nustatymų meniu
Lengvas valdymas naudojant BRAVIA televizorius

Naudojant integruotą naudotojo sąsają, pailgojo garsiakalbio garso nustatymai automatiškai rodomi BRAVIA televizorių sparčiųjų nustatymų meniu, kad būtų lengviau valdyti tokias funkcijas, kaip garso laukas ir garsumas.

HT-A7000 garsiakalbis ant marmurinės spintelės po „BRAVIA“ su kelių padėčių stovu
Pailgojo garsiakalbio padėtis

Jei turite „BRAVIA“ televizorių su kelių padėtų stovu, galite pakeisti televizoriaus stovo padėtį ir padėti HT-A7000 po televizoriumi, kad nekristų į akis. 

„Omnidirectional Block“ dizainas

HT-A7000 ir papildomi garsiakalbiai sukurti pagal bendrą daugiakrypčio bloko koncepciją. HT-A7000 konstrukcija puikiai dera su papildomais garsiakalbiais. Dėl įmantriai užapvalintų kampų, sudarančių vientisumo įspūdį, garsas sklinda plačiai. Sodrių medžiaginių tekstūrų derinys pabrėžia garsiakalbio gebėjimą įsilieti į bet kurios svetainės aplinką.

Mėgaukitės muzika su visa šeima 

Lengvai pasiekite populiarias muzikos transliavimo paslaugas, tokias kaip „Spotify“ ir leiskite savo mėgstamus albumus ir grojaraščius, naudodami „Chromecast“ ar „Apple AirPlay 2“. Pakvieskite savo šeimos narius ir pradėkite vakarėlį. 

Šeima mėgaujasi muzika svetainėje su televizoriumi ir HT-A7000 garsiakalbiu ant marmurinės spintelės
„Bluetooth®“ logotipas
„Bluetooth®“ ryšys

Leiskite muziką belaidžiu ryšiu iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio naudodami „Bluetooth®“ technologiją. 

„Wi-Fi®“ logotipas
„Wi-Fi“ transliavimas

Prisijunkite prie interneto naudodamiesi integruotu „Wi-Fi“ ryšiu ir srautu leiskite muziką iš jūsų namų tinkle esančių įrenginių.

„Spotify Connect™“ logotipas
„Spotify Connect™“

Leiskite iš „Spotify“ tiesiai per garsiakalbį, savo įrenginyje naudodami programą „Spotify Connect™“, kad galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu.

„Chromecast built-in“ logotipas
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

„Apple AirPlay“ logotipas
„Apple AirPlay 2“

Bendrinkite muziką ir kt. iš savo mėgstamų „Apple“ įrenginių į pailgąjį garsiakalbį. Visai tai – vienu bakstelėjimu.

Viskas, ką mėgstate, – išties įtraukiantis garsas

Išmanus algoritmas įprastiems erdvinio garso takeliams ir netgi stereofoniniam garsui suteikia viršuje sklindančio garso, todėl viskas, ko klausote, pavirs įtraukiančiais garso suteikiamais pojūčiais. Norėdami įjungti šią funkciją, tiesiog paspauskite nuotolinio pultelio mygtuką „Immersive AE“.

Šeima ant svetainės sofos žiūri televizorių su HT-A7000 garsiakalbiu ant marmurinės spintelės ir išjungtu įspūdingu AE.
Įspūdingas AE išjungtas
Šeima ant svetainės sofos žiūri televizorių su HT-A7000 garsiakalbiu ant marmurinės spintelės ir įjungtu įspūdingu AE.
Įspūdingas AE įjungtas
Vaizdas, kuriame parodytas asmuo, valdantis HT-A7000 garsiakalbį per „Google Home“
Valdymas balsu

Suderinama su įrenginiais, kuriuose veikia „Google Assistant“ ir „Chromecast built-in“, bei įrenginiais, kuriuose veikia „Amazon Alexa“. Įtraukite HT-A7000 į garsiakalbių grupę naudodami „Google Home“, kad galėtumėte leisti muziką, keisti garsumą ar valdyti kitas funkcijas balsu.

Nustatykite per kelias sekundes 

HT-A7000 galima naudoti vos išėmus iš dėžutės. Tiesiog prijunkite jį prie tinklo, prijunkite prie televizoriaus naudodami HDMI eARC jungtį ir įjunkite. USB, optinis ir analoginis garsas bei HDMI įvestis ir įvestis (eARC) bei S-CENTER OUT suderinamuose BRAVIA modeliuose: visos reikalingos jungtys norint mėgautis kvapą gniaužiančiais erdvinio garso suteikiamais pojūčiais.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Visiškai naujas įsitraukimo lygis, naudojant HT-A7000. Naudodami tik pailgąjį garsiakalbį, būsite apsupti autentiško 7.1.2 kanalo erdvinio garso su „S-Force PRO Front Surround“ ir „Vertical Surround Engine“. Arba norėdami mėgautis „360 Spatial Sound Mapping“ su keliais fantominiais garsiakalbiais, galite pridėti papildomus galinius garsiakalbius.
  • Palaiko „360 Spatial Sound Mapping“ su papildomais galiniais garsiakalbiais

  • „S-Force PRO Front Surround“ ir „Vertical Surround Engine“ užtikrina kelių dimensijų garsą

  • Į viršų nukreipti, tiesiniai aukštųjų dažnių, integruotas dvigubas žemųjų dažnių ir penki priekiniai garsiakalbiai

  • Garso lauko optimizavimas palengvina sąranką

  • Transliuokite muziką srautu belaidžiu ryšiu

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,