„α9 II“

Įkvėptas profesionalų aistros

Išskirtinis „α9“ greitis, pakeitęs sąlygas sporto ir naujienų fotografijoje, dabar prieinamas su papildomais patobulinimais, skirtais padidinti profesionalios darbo eigos produktyvumą.

VISO KADRO E TIPO TVIRTINIMO BEVEIDRODINIAI

Viso kadro fotoaparatas su profesionaliomis funkcijomis „Alpha 9 II“

ILCE-9M2
Viso kadro fotoaparatas su profesionaliomis funkcijomis „Alpha 9 II“ nuotrauka

RMK

€ 5 400,00

(įsk. PVM)
Išleista nauja programinė įranga.
Sukurtas greičiui, patikimumui ir produktyvumui

„α9 II“ siūlo profesionalų poreikius atitinkančius patobulinimus, įskaitant ištobulintas darbo ir tinklo ryšio funkcijas darbui lauke, tvirto korpuso suteikiamą patikimumą ir neprilygstamą greitį.

„a9 II“ nuotraukų galerija
„α9 II“ nuotraukų galerija
Paralimpinių dviračių varžybų situacinis vaizdas
Sklandus greitas darbas
Pažangus automatinis fokusavimas
Pažangus automatinis fokusavimas
Kalno su snieguota viršūne nuotrauka
Aukštos kokybės vaizdai
Pažangios darbo eigos palaikymas
Pažangios darbo eigos palaikymas
Universalumas ir patikimumas
Universalumas ir patikimumas
Sukurta greičiui
Užfiksuokite išskirtines istorines akimirkas
20 iš eilės slidininkų nuotraukų
Spartus nepertraukiamas fotografavimas iki 20 kadr./sek. sparta

Novatoriškas viso kadro „Exmor RSTM“ CMOS jutiklis ir BIONZ XTM procesorius kartu leidžia nepertraukiamai fotografuoti iki 20 kadr./sek. sparta su AF/AE sekimu. Itin spartus veikimas ir talpus buferis leis užfiksuoti lemiamą akimirką.

Fotografavimas be užtemdymo
Fotografavimas be užtemdymo

El. užr. leidžia pašalinti SLR veidr. fot. būdingą užtemdymą. Atidarant užr., matomas 60 kadr./sek. objekto ties. vaizdas, o nuol. fotografavimo metu vaizdas ekrane vėluoja minimaliai.
(A) Fot. be užtemdymo (B) Fot. su užtemdymu

AF / AE apskaičiavimas iki 60 kartų/sek.
AF / AE apskaičiavimas iki 60 kartų/sek.

Šviesa pasiekia vaizdo jutiklį be mechaninio pertraukimo. Dėl neveidrodinės konstrukcijos ir naujų greitį padidinančių technologijų derinio AF/AE vyksta viso kadro židinio plokštumoje.
(1) AF/AE skaičiavimas (2) 60 kartų/sek. (3) 20 kadr./sek.

Elektroninio užrakto greitis iki 1/32 000 sek.
Elektroninio užrakto greitis iki 1/32 000 sek.

El. užr. greitis iki 1/32 000 sek. pranoksta mech. užr. ir užtikrina naujas išraiškos galimybes. Taip pat galite išlaikyti nedidelį lauko gylį be ND filtro net ryškaus apšv. sąlygomis.
(A režimas 1/20 000 sek. F8.0 ISO 1 000, nufotografuota su „α9“)

Jokių trukdančių garsų
Jokių trukdančių garsų

Iškraipymus mažinantis elektroninis užraktas leidžia užfiksuoti sceną tyliai ir padeda išvengti pavojaus, kad mechaninis veidrodis arba užrakto garsas išsklaidys įtampą, pavyzdžiui, sporto renginyje.

Fotografavimas su apsauga nuo mirgėjimo
Fotografavimas mirgėjimo mažinimo režimu

Fluor. ir dirbt. šviesų mirgėjimas nustatomas automatiškai, o užrakto veikimo laikas parenkamas, kad būtų mažinamas poveikis ir spalvų anomalijos (esant did. užrakto greičiui) ir neatitikimai nuol. fot. režimu.
Mirg. maž. r. [1] įj. [2] išj.

10 kadr./sek. su mechaniniu užraktu
10 kadr./sek. su mechaniniu užraktu

Dabar mechaninis užraktas leidžia vykdyti nuolatinį fotografavimą iki 10 kadr./sek., sparta ir gali būti naudojamas su blykste. Didelio greičio nuolatinį fotografavimą galite sukonfigūruoti pagal poreikius.

Pastaba. Šiame fotoaparate yra elektroninis ir mechaninis užraktai. Šiame skyriuje aprašytos funkcijos daugiausia yra susijusios su elektroninio užrakto naudojimu, jei nenurodyta kitaip.

Viso kadro sluoksn. CMOS jutiklis su integruota atmintimi
Viso kadro sluoksn. CMOS jutiklis su integruota atmintimi

24,2 megapikselių viso kadro didelio greičio sluoksn. vaizdo jut. duomenis saugo integruotoje atm., kad juos būtų galima greitai nuskaityti. CMOS jut. ir pat. BIONZ X vaizdo apd. sist. derinys suteikia tikrą skaitmeninę laisvę.
[ Sluoksn. galinio apšv. struktūra su int. atmintimi ]
(1) Pikselių sritis (2) Int. atmintis (3) Didelio greičio signalų apd. grandinė (4) Vaizdo apd. sist.

Išskirtinis AF našumas
4D FOCUS: platus AF
4D FOCUS: platus AF

Turintis 693 fazės aptikimo ir 425 kontrasto aptikimo AF taškus, jutiklis užtikrina plačią ir didelio tankio AF aprėptį, sudarančią 93 proc. vaizdo.

4D FOCUS: spartus AF
4D FOCUS: spartus AF

Dėl naudojamos jautrios patobulintos „Fast Hybrid AF“ technologijos „α9 II“ užtikrina greitą AF net ir prasto apšvietimo sąlygomis, todėl pasižymi puikiomis galimybėmis užfiksuoti objektą.

Lengvosios atletės neįgaliųjų vežimėlyje nuotrauka
4D FOCUS: nuolatinis sekimas

Nepertraukiamas AF ir optimizuotas AF algoritmas žymiai pagerina AF tikslumą ir sekimą. Net ir atidarius užraktą, pastovus AF aktyvinimas leidžia nuolat sekti judantį objektą.

4D FOCUS sąsaja
Daugiau apie 4D FOCUS
Greitis ir dirbtinis intelektas

Tikralaikio sekimo ir tikralaikio akių aptikimo AF funkcijos suteikia galimybę greitai, tiksliai ir sumaniai sekti objektą, tam naudojant dirbtiniu intelektu pagrįstus algoritmus ir tikruoju laiku apdorojant didžiulį kiekį duomenų.

DI pagrįstas sekimas realiuoju laiku
DI pagrįstas sekimas realiuoju laiku

Nurodžius objektą, kai užrakto mygtukas yra pusiau nuspaustas, išlaikomas tikslus fokusavimas. Padėties pokyčiai yra tiksliai sekami, o tai užtikrina visada gerą kadravimą, nes jūs galite koncentruotis siekdami padaryti geriausią nuotrauką.

Pagrindinė technologija
Pagrindinė technologija

DI atpažinimo algoritmas efektyviai apdoroja iš vaizdo jutiklio gautus spalvos, tekstūros, atstumo, veido ir akių duomenis ir užtikrina didelį tikslumą.
(1) Veidas [DI] (2) Akys [DI] (3) Spalva (4) Tekstūra (5) Atstumas (6) Tikralaikis apdorojimas

Momentinis vienos akies fokusavimas
Momentinis vienos akies fokusavimas

Net jei priekyje atsiranda kitas objektas, tikralaikio akių AF funkcija gali toliau fokusuoti vieną iš objekto akių, kai užrakto mygtukas yra pusiau nuspaustas arba paspaudus mygtuką AF-ON ar pritaikomą mygtuką. 

Dešinės / kairės akies pasirinkimas jūsų patogumui
Dešinės / kairės akies pasirinkimas jūsų patogumui

Dabar prieš fotografuojant pritaikomu mygtuku arba fotografavimo metu galima pasirinkti konkrečią akį – kairiąją arba dešiniąją. Akies pasirinkimas leidžia sutelkti dėmesį į kompoziciją, apšvietimą ir kitus veiksnius.

Gyvūnų akių aptikimo AF
Gyvūnų akių aptikimo AF

Greitas, tikslus automatinis aptikimas ir gyvūnų bei žmonių akių sekimas žymiai pagerina laisvėje gyvenančių gyvūnų arba naminių gyvūnėlių fotografavimo rezultatus.

Daugiau AF funkcijų užtikrina patikimą fotografavimą
Patikimas veikimas net esant prastam apšvietimui
Patikimas veikimas net esant prastam apšvietimui

Pažangūs AF algoritmai padidina AF tikslumą iki pat EV-3. Parinktis „Fokusavimo pirmenybė diafragmos režimu“ skirta tikslesniam fokusavimui prasto apšvietimo sąlygomis ir užfiksavus diafragmą.

Patogesnis fokusavimo srities naudojimas
Patogesnis fokusavimo srities naudojimas

Net jei užrakto mygtukas yra iki pusės nuspaustas, dabar naudojant kelių funkcijų parinkiklį fokusavimo sritį galima perkelti į bet kurią vietą. Patogu tai, kad galima nustatyti raudoną arba baltą fokusavimo srities spalvą, kuri tiktų scenai.

Išskirtinė vaizdo kokybė
Itin pažangus sluoksniuotasis CMOS jutiklis
Itin pažangus sluoksniuotasis CMOS jutiklis

Apie 24,2 efektyvaus megapikselio, didelis jautrumas, konfigūracija su galiniu apšvietimu, betarpė ant lusto montuojamo objektyvo architektūra bei kitos „Sony“ inovacijos leidžia gauti pribloškiamus vaizdus įvairiomis fotografavimo sąlygomis.

Naujausia vaizdo apdorojimo sistema
Naujausia vaizdo apdorojimo sistema

Naujausia BIONZ X vaizdo apdorojimo sistema veikia kartu su siejančia LSI, kad pagerintų aukštos skiriamosios gebos jutiklio veikimą.

Kalno su snieguota viršūne nuotrauka
Puiki vaizdo kokybė

Didelis jautrumas, kuris siekia ISO 51200, ir patobulinti algoritmai užtikrina sklandų atkūrimą, įskaitant natūralias odos spalvas ir tokių sričių kaip dangus tolygią gradaciją. Galima 14 bitų RAW išvestis. 

3,68 milijono taškų „Quad-VGA OLED Tru-Finder™“
3,68 milijono taškų „Quad-VGA OLED Tru-Finder™“

3,68 mln. t. vaizdo iešk. (EVF) rodomas detalus vaizdas. 120 kadr./sek. iešk. kadrų dažnis užtikrina kokybišką vaizdą vaizdo iešk., o susiliejimas dėl judėjimo yra minimalus. Išorinio lęšio fluoro danga atstumia purvą, todėl ją lengva valyti.

Korpuse integruota 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema
Korpuse int. 5 ašių optinė vaizdo stab. sistema

Korpuse int. 5 ašių opt. v. stab. sistema suteikia 5,5 žingsnio greitesnio užrakto pranašumą. T. steb. v. stab. leidžia lengvai komponuoti vaizdą net ir esant greitai jud. objektams.
(1) Hor. pokrypis (2) Vert. pokrypis (3) Pavertimas

Liejimą mažinanti struktūra
Liejimą mažinanti struktūra

„Sony“ iš naujo suprojektavo užrakto mechanizmą su amortizuojamais varžtais, kurie sugeria užrakto smūgius, ir panaudojo patobulintą vaizdo stabilizavimo algoritmą, kuris efektyviai sumažina vaizdo liejimąsi. Taip pat buvo sumažintas užrakto garsas.

Gražių 4K filmų įrašymas

Pristatyta gražių 4K filmų įrašymo galimybė. Visų pikselių nuskaitymas be pikselių sujungimo leidžia sukaupti 2,4 karto daugiau duomenų, ne reikia 4K (6K reikalingų duomenų ekvivalentas) 3840 x 2160 4K išvesčiai. Universalumas naudojant „Fast Hybrid AF“, akių AF funkcijos, sekimas palietus ir pan.

Gražių 4K filmų įrašymas
Daug filmavimo funkcijų
Akių sekimo realiu laiku AF naudokite filmuodami
Akių sekimo realiu laiku AF naudokite filmuodami

Tikralaikio akių AF funkcija dabar palaiko filmavimą aptinkant objekto akis bei nuolat sekant vieną akį. „α9 II“ nuolat tiksliai fokusuoją akį, todėl galite susikoncentruoti į kompoziciją.

Sekimas palietus nuolatiniam objekto fokusavimui
Sekimas palietus nuolatiniam objekto fokusavimui

Filmuojant filmus su „α9 II“ automatiškai fokusuojamas skystųjų kristalų ekrane paliestas objektas, kuris toliau sekamas naudojant sekimo palietus funkciją. Aptikus žmogaus akį, ją seka suaktyvinta tikralaikio akių AF funkcija.

Suderinamas su naujuoju daugiafunkciu mikrofonu
Suderinamas su naujuoju daugiafunkciu mikrofonu

Kelių sąsajų jungtis („MI Shoe“) yra papildyta skaitmenine garso sąsaja. Naudokite naująjį ECM-B1M kryptinį mikrofoną aukštos kokybės garsui įrašyti su minimaliais nuostoliais.

Prof. darbo eigos palaikymas
Did. sp. duom. perd. naudojant 1000BASE-T
Did. sp. duom. perd. naudojant 1000BASE-T

Sklandus, patikimas ir greitas didelės apimties vaizdo failų perdavimas į FTP serverį dabar galimas naudojant LAN jungtį, palaikančią 1000BASE-T. FTPS (failų perdavimo per SSL/TLS protokolas), kuri užtikrina didelį saugumą.

Foninio FTP duomenų perdavimo palaikymas
Foninio FTP duomenų perdavimo palaikymas

Siekiant patenkinti profesionalų poreikius dėl greito perdavimo, „α9 II“ palaiko foninį FTP duomenų perdavimą fotografavimo metu ir po jo, perduodant JPEG ir RAW formato failus. Iš anksto galima priskirti iki devynių FTP serverių.

Pridėkite balso įrašus prie savo vaizdų
Pridėkite balso įrašus prie savo vaizdų

Naujoji balso įrašų funkcija leidžia įrašyti iki 60 sek. ilgio garsinius turinio apibūdinimus ir pridėti juos prie vaizdų kaip .wav failus. Prie vaizdo failų taip pat galima pridėti IPTC ir fotoaparato serijos numerio informaciją.

Nuot. naudojimo galimybės su „Remote Camera Tool“
Nuot. naudojimo galimybės su „Remote Camera Tool“

Naudojant „Remote Camera Tool“ kompiuteryje veikiančią programą galimas nuotolinis naudojimas, kuris yra patogus, kai fotografui reikia dirbti sunkiai pasiekiamose vietose, pvz., fotografuoti panoraminį vaizdą nuo arenos stogo.

5 GHz „Wi-Fi“ galimybė
5 GHz „Wi-Fi®“ galimybė

Be 2,4 GHz juostos, didelės spartos perdavimas dabar įmanomas naudojant „Wi-Fi®“ 5 GHz juostoje (belaidis LAN IEEE 802.11ac). Taip pat galimas nuotolinis fotografavimas naudojant kompiuterį be jokių apribojimų dėl kabelių.

Greit. nuot. fot. su komp. ir laid. ryšiu per USB jungtį
Greit. nuot. fot. su komp. ir laid. ryšiu per USB jungtį

Naujai pritaikyta „USB Type-CTM“ jungtis ir nuotolinio fotografavimo naudojant kompiuterį patobulinimai leidžia žymiai pagerinti perdavimo spartą. Didelės apimties nesuglaudintus RAW vaizdus galite perduoti sklandžiai ir nepertraukdami darbo eigos.

Sukurta profesionalams
Paprasta valdyti vertikalioje padėtyje
Paprasta valdyti vertikalioje padėtyje

Naujoji VG-C4EM rankena turi valdiklius, kurie išdėstyti optimaliose vietose, yra optimalaus dydžio, formos ir pagaminti iš panašių į fotoaparato korpusą medžiagų, kad būtų užtikrintas patogus darbas fotoaparatą laikant vertikaliai.

Pereikite į profesionalaus fotografavimo lygį
Pereikite į profesionalaus fotografavimo lygį

„α9 II“ naudoja didelės talpos NP-FZ100 akumuliatorių. Arba galima naudoti du akumuliatorius kartu su pasirinktine VG-C4EM vertikalia rankena, kuri leidžia pailginti fotografavimo trukmę ir išvengti rūpesčių darbo vietoje.

Du laikmenų lizdai, abu tinkami UHS-II
Du laikmenų lizdai, abu tinkami UHS-II

Abu laikmenų lizdai yra suderinami su UHS-I ir UHS-II, todėl leidžia greitai įrašyti duom. „α9 II“ gali vienu metu arba pakaitomis įrašyti duom., atskirti RAW/JPEG duom. ir nuotraukas / filmus bei kopijuoti duom. iš vienos kortelės į kitą.

Nustatymų išsaugojimas / įkėlimas
Nustatymų išsaugojimas / įkėlimas

Nauja nust. išsaug./įkėlimo sist. išsaugo ir įkelia fot. nust. į SD atm. korteles ir jų, kad jais būtų patogu dalytis su kitais „α9 II“ fot. „FTP perdavimo funkcija“ pasiekiama funkcija „Išs./įkelti FTP nustatymus“, kuri išsaugo ir įkelia FTP nust.

Efektyvus vaizdo pasirinkimas
Efektyvus vaizdo pasirinkimas

Suteikite įvertinimus ir apsaugokite vaizdus peržiūrėdami tiesiog ekrane. Dabar galite peržiūrėti didelius nuotraukų rinkinius serijomis po 10 arba 100 kadrų bei galite grupėmis peržiūrėti nuolatinio fotografavimo kadrus.

Pagerinta meniu sąsaja
Pagerinta meniu sąsaja

Pasirinktinių klavišų nustatymų iliustracijos meniu ekrane leidžia lengviau suprasti paskirtį. Be to, galite viena ranka perjungti meniu skirtukus priekiniu ratuku arba Fn mygtuku.

„Creators' Cloud“
„Creators' Cloud“ platforma

„Creators' Cloud“ – tai kūrybą palaikanti platforma, skirta darbams nuo fotografavimo iki montažo, čia „Sony“ fotoaparatų technologijos derinamos su debesijos DI. Čia susitinka ir bendradarbiauja kūrėjai iš viso pasaulio. Raskite žiniatinklio, mobiliųjų ir kompiuterinių programų, efektyviai susiejančių fotoaparatus su fotografavimo ir montavimo programomis bei paslaugomis.

α9 α9 II trumpasis sąrankos vadovas
α9 α9 II AF trumpasis sąrankos vadovas
„iMovie“ ir „Final Cut Pro X“
Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Naudojimo patogumo, patikimumo ir ryšio savybės atitinka profesionalius poreikius: be patikimos AF funkcijos, fotoaparatas turi iki 20 kadr./sek. nuolatinio fotografavimo be užtemdymo funkciją, tylaus fotografavimo funkcijas ir nevibruojantį bei iškraipymus mažinantį užraktą.
  • 24,2 megapikselio 35 mm viso kadro sluoksniuotasis CMOS jutiklis su integruota atmintimi

  • BIONZ X™ apdorojimo modulis

  • 20 kadr./sek. nuolatinis fotografavimas su AF/AE sekimu

  • Plati AF aprėptis su 693 tašku aptikimu ir 425 taškų kontrasto aptikimu naudojant AF taškus

  • 1000BASE-T LAN jungtis, 5 GHz „Wi-Fi“® palaikymas greitam duomenų perdavimui

Objektyvų suderinamumas
„Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Jutiklio tipas
35 mm pilno kadro (35,6 x 23,8 mm), „Exmor RS“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apie 24,2 MP
ISO jautrumas
[Nuotraukos] mechaninis užraktas: ISO 100–51200 (ISO numerius nuo ISO 50 iki ISO 204800 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–-12800, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba), elektroninis užraktas: ISO 100–25600 (ISO numerius nuo ISO 50 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–-12800, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba), [Filmai] ISO 100–51200 ekvivalentas (ISO numerius iki ISO 102400 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–12800, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apie 500 kadrų (vaizdo ieškiklis) / apie 690 kadrų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,3 cm (0,5 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas), „Quad-VGA OLED“
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai