Vaizdų ir vaizduotės sujungimas

„One Mount“ per E tipo tvirtinimo platformą sujungia „Sony“ pažangiausias vaizdų technologijas: fotoaparatų korpusų ir objektyvų asortimentas, leidžiantis atsiskleisti kūrybiniam potencialui, padeda sujungti viso kadro objektyvus ir APS-C, nuotraukas ir filmus, mėgėjus ir profesionalus.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

One Mount. Sujunkite sklandžiai naudodami E tipo tvirtinimą.

Kompaktiškas ir lengvas E tipo tvirtinimas leidžia sujungti APS-C ir viso kadro objektyvus, „Alpha“ neveidrodinius fotoaparatus ir profesionalias vaizdo kameras bei pradedančiųjų ir aukščiausio lygio įrangą. Naudokite viso kadro objektyvus su APS-C korpusais ar net prijunkite E tipo tvirtinimo objektyvus prie profesionalių vaizdo kamerų.

E tipo tvirtinimas. Išlaisvinkite viduje glūdinčią galią.
Vaizdas: Ateičiai parengtas integruotas dizainas
Ateičiai parengtas integruotas dizainas

Dizainui kurti naudojame korpusų algoritmus, kad užtikrintume didelį automatinio fokusavimo ir fotografavimo greitį, vaizdo stabilizavimo ir kitas funkcijas. Be to, lygių neturintis optinis dizainas su itin didelės raiškos korpusais užtikrina puikų ryškumą visame kadro plote.

Puikiai tinka ir nuotraukoms, ir filmams kurti

Kitaip nei kitose sistemose, filmavimas visada buvo neatsiejama E tipo tvirtinimo objektyvų dizaino dalis. Mūsų fotoaparatų korpusai su šiuolaikiškais AF algoritmais ir paleidikliais užtikrina patikimą ir tolygų fokusavimą. Slopinami tokie fokusavimo sunkumai, kaip matymo kampo svyravimas ir ašinis judėjimas, o diafragmos reguliavimas be spragtelėjimų užtikrina stabilų filmavimą.

Vaizdas: Puikiai tinka ir nuotraukoms, ir filmams kurti
Neribotos galimybės

E tipo tvirtinimas atveria daugybę išraiškos galimybių tiek fotografams, tiek filmų kūrėjams. Lengvai perjunkite iš APS-C į viso kadro režimą, naudodami momentinėms nuotraukoms skirtus objektyvus fiksuokite kadrus tinklaraščiui arba prie vaizdo kamerų pritvirtinę teleobjektyvus fiksuokite dokumentinius kadrus apie laukinę gamtą.

„One Mount“ padės sukurti bet ką
Vaizdas: „Alpha“ neveidrodiniai fotoaparatai
„Alpha“ neveidrodiniai fotoaparatai
Vaizdas: „Alpha“ E tipo tvirtinimo objektyvai
„Alpha“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Vaizdas: Profesionalios vaizdo kameros
Profesionalios vaizdo kameros
Technologija su „One Mount“ platforma
Ištyrinėkite mūsų vaizduotės pasaulius