Objektyvas jūsų vaizduotei

Pasirinkę objektyvą iš plataus „Sony“ asortimento lengvai atskleisite savo kūrybingumą.

A tipo tvirtinimo objektyvo brėžinys

A tipo tvirtinimo objektyvai

Naudodamiesi sukaupta objektyvų kūrimo patirtimi sukūrėme A tipo tvirtinimo sistemą, kuri suteikia universalumo visiems fotoaparatams su A ir E tipo tvirtinimo jungtimis, pvz., populiariajam α77II ir profesionaliam α99.

E tipo tvirtinimo objektyvo brėžinys

E tipo tvirtinimo objektyvai

Šis nuolat pildomas gaminių asortimentas yra skirtas specialiai mūsų kompaktiniams ir neveidrodiniams E tipo tvirtinimo fotoaparatams bei suteikia galimybę rinktis įvairius APS-C ir viso kadro variantus.

„Sony“ G objektyvai ir ZEISS®

Aukštos kokybės objektyvai profesionalams

G MASTER

G MASTER

Pažangiausiuose fotoaparatuose naudojami didelę raišką ir įspūdingus „bokeh“ efektus perteikiantys objektyvai nepriekaištingai veiks ne vienerius metus.

„G Lens“ („G Lens“ yra prekės ženklas ir dgs. formos neturi)

G versijos objektyvas

Didelės diafragmos G serijos objektyvuose naujovės padeda išlaikyti puikias technines savybes. Specialus stiklas mažina spalvų pokyčius, kurių gali atsirasti dėl didelės diafragmos, o apskrita diafragma padeda sukurti defokusuoto fono efektą.

ZEISS® objektyvai

ZEISS® objektyvai

„Sony“ bendradarbiauja su legendine ZEISS objektyvų bendrove jau 160 metų ir kartu sukūrė objektyvų liniją, kuria optinę patirtį perduoda į jūsų rankas. Specialus stiklas, danga ir moderni gamyba susijungė profesionaliose, kūrybiškose priemonėse.

Pamatykite, įsivaizduokite, užfiksuokite

Patyręs fotografas iškart žino, kaip vaizdą užfiksuoti tinkamai, todėl viskas priklauso nuo techninių komponavimo ir fiksavimo galimybių. Įvairūs specialūs objektyvai leis tiksliai pasirinkti reikiamas priemones ir pasiekti puikių rezultatų.

Portretai

Portretų objektyvuose dėl didelės diafragmos galima naudoti didesnį užrakto greitį, kuris padeda fotografuoti viduje ar prieblandoje. Didelė diafragma sustiprina lauko gylį, todėl objektas išryškinamas fone. Portretų objektyvų židinio nuotolis yra 50–135 mm, o diafragma F5.6 arba didesnė.

Laukinė gamta

Išlaikykite saugų atstumą ir užfiksuokite vaizdus. Teleobjektyvai ir didelio kintamojo židinio nuotolio galingi objektyvai, ypač tie, kurių židinio nuotolis yra nuo 200–500 mm, yra tinkamiausi norint užfiksuoti kerinčius gyvūnijos pasaulio vaizdus.

Kraštovaizdis

Puikiose kraštovaizdžių nuotraukose vaizdai yra ryškūs ir detalūs, o spalvos visur išlaikomos tokios pat. Tam naudokite trumpo židinio nuotolio objektyvus (20–35 mm) su plačiu matymo kampu. Trikojis padės fotografuoti diafragmą reguliuojant mažesniais intervalais.

Makrokadrai, vaizdai stambiu planu

Vaizdams stambiu planu naudokite specialius makroobjektyvus su galingu priartinimu, padedančiu užfiksuoti natūralaus dydžio objektus. Makroobjektyvuose yra ir plokštuminio fokusavimo funkcija, padedanti nedidelius objektus išlaikyti ryškius ir centre, ir kraštuose.

Sportas

Sportui fotografuoti tinkamam objektyvui būtinos dvi savybės: didelis priartinimas ir plati diafragma. Siūlome daug A ir E tipų tvirtinimo objektyvų, tai fiksuoto ir kintamojo židinio nuotolio teleobjektyvai.

Objektyvų vaizdai

Objektyvų terminų vadovas

Palaikymo puslapio vaizdas

Objektyvų palaikymas

SAVININKAMS