Geriausios jūsų draugo akimirkos

Gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcija gyvūnų portretus ir laukinių gyvūnų fotografavimą pakeitė visiems laikams.

„Sony“ akių aptikimo AF realiuoju laiku evoliucija

Pripažinimo sulaukusi ir DI pagrįsta „Sony“ akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcija pasiekė naują lygį – dabar realiuoju laiku galima patikimai sufokusuoti tiek gyvūnų, tiek žmonių akis.

Akių aptikimo AF realiuoju laiku
„Sony“ žmonių akių aptikimo AF realiuoju laiku

„Sony“ akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcija tinka ir žmonėms – nuo vaikų žaidimų kadrų iki įspūdingų portretų.

Nuostabūs naminių gyvūnų portretai

Gyvūnų akių aptikimo AF, veikiantis realiuoju laiku, automatiškai fokusuoja ne aplinką, o jūsų gyvūno akis, todėl galite lengvai užfiksuoti puikius gyvūnų portretus vos pusiau nuspaudę užrakto mygtuką.

Užfiksuokite išraiškas pačiu tinkamiausiu metu

Net jei žaismingi šuniukai nė akimirkai nenustygsta vietoje, vis tiek galite užfiksuoti greitai besikeičiančias išraiškas naudodamiesi greito ir tikslaus fokusavimo funkcija.

Užfiksuokite atsipalaidavusius augintinius

Gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku puikiai dera su tylaus užrakto funkcija, todėl nereikia blaškyti atsipalaidavusių augintinių.

Pasirenkite sutikti laukinių gyvūnų

Naudodamiesi gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcija, galite išnaudoti visas trumpų ir atsitiktinių susitikimų su laukiniais gyvūnais galimybes.

Akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcija nuo šiol automatiškai fokusuoja ir gyvūnų akis
Akių aptikimo AF realiuoju laiku – ir gyvūnų akims

„Sony“ akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcija sukurta naudojant pažangią DI pagrįstą akių atpažinimo technologiją. Papildžius nauju algoritmu, ją galima naudoti fotografuojant ir gyvūnus. Automatiškai aptikite bei sekite įvairių gyvūnų akis greitai ir tiksliai.

Perjungimas į gyvūnų režimą

Gyvūnų kaip objektų atpažinimui yra skirtas atskiras meniu nustatymas. Tereikia meniu „Objekto aptikimas“ pasirinkti nustatymą „Gyvūnai“. Tada galite aktyvinti objekto akių atpažinimą pusiau nuspausdami užrakto mygtuką arba paspausdami pasirinktinių nustatymų mygtuką.

Perjungimas į gyvūnų režimą
Patikimai fokusuoja ir seka net tada, kai sudėtinga
Patikimai fokusuoja ir seka net tada, kai sudėtinga

Gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcija patikimai veikia net tada, kai šalia objekto yra kitų iš dalies jį užstojančių objektų, pvz., lango rėmas, rankos, medžiai, krūmai ir panašios kliūtys.

Augintinių nuotraukos iš kitokios perspektyvos
Augintinių nuotraukos iš kitokios perspektyvos

Naudodami α serijos fotoaparato pakreipiamą LCD monitorių, galite fotografuoti iš įvairių kampų, tiek iš aukštai, tiek iš žemai, o dėl plačios AF srities ir jutiklinio fokusavimo funkcijų lengvai sufokusuosite norimą objektą.

Tylus fotografavimas padeda užfiksuoti natūralias išraiškas
Tylus fotografavimas padeda užfiksuoti natūralias išraiškas

Fotografuojant gyvūnus idealu naudoti α serijos fotoaparatų tylaus fotografavimo funkciją. Gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcija nustato ir išlaiko fokusavimą, o užraktas paleidžiamas tyliai. Funkciją galima derinti ir su nuolatiniu fotografavimu.

Judančių gyvūnų sekimas
Plati AF aprėptis – patikimai užfiksuotos scenos

Net jei šuniukai nenustygsta vietoje, vis tiek galite juos ryškiai sufokusuoti ir užfiksuoti dėl plačios automatinio fokusavimo srities ir gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcijos.

Kaip tai veikia
Išbandykite fotoaparatus su „Sony“ akių aptikimo AF

Fotoaparatai su keičiamuoju objektyvu

Kompaktiniai fotoaparatai

Atraskite vaizdinės išraiškos pasaulį