Akių aptikimo AF – nepamirštamų portretų paslaptis

Galite būti tikri, kad naudodami „Sony“ išskirtinį akių aptikimo AF aiškiai sufokusuosite vaizdą ir sėkmingiau užfiksuosite portretus. Novatoriškas įrankis visiems – net profesionalams ir mėgėjams.

Akys atskleidžia portreto sielą 

Spindinčios akys – kiekvieno gero portreto žymė, žvilgsnis į objekto sielą. „Sony“ unikalus akių aptikimo AF suteikia neprilygstamos galios visiems jūsų portretams, jis nuolat seka ne tik jūsų fotografuojamą objektą, bet ir akis, kad užfiksuotumėte stulbinančius vaizdus – nuo momentinių nuotraukų iki profesionalių portretinių fotografijų. 

Gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku
Gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku

Dabar fotografuoti augintinius ir laukinius gyvūnus taip paprasta! „Sony“ akių aptikimo AF realiuoju laiku jau ir gyvūnų pasaulyje – automatiškai aptikite ir sekite ne tik žmonių, bet ir gyvūnų akis. 

Raktas į puikius portretus
Pamėgta profesionalų

Naudojant greitai veikiantį objektyvą, net kasdienis kadras gali tapti apdovanojimo vertu portretu. Profesionalai žino, kad niekas taip nesuteikia gyvybės vaizdui, kaip tobulai sufokusuotų akių spindesys, todėl „Sony“ akių aptikimo AF technologija yra tokia perversmą kelianti naujovė.

„Sony“ akių aptikimo AF galimybės
Patikimas akių sekimas visomis sąlygomis

Sugaukite žvilgsnį ir užfiksuokite nuostabų portretinį vaizdą. Akių aptikimo AF naudoja plačią „Sony“ AF sritį ir tikslią akių aptikimo funkciją, kad galėtumėte komponuoti ir išreikšti savo kūrybingumą taip laisvai, kaip niekada anksčiau.

Iš dalies pridengtas veidas
Iš dalies pridengtas veidas
Žemyn nukreiptas žvilgsnis
Žemyn nukreiptas žvilgsnis
Foninis apšvietimas
Foninis apšvietimas
Su akiniais
Su akiniais
Patalpose
Patalpose
Maži objektai
Maži objektai
Patobulinta realiojo laiko akių aptikimo AF
Patobulinta realiojo laiko akių aptikimo AF

Objekto akys aptinkamos iškart paspaudus užrakto mygtuką iki pusės, tada su išskirtiniu tikslumu nuolat sekamos AF-C režimu. Filmuojant akių aptikimo realiuoju laiku AF funkcija padeda susikoncentruoti ties objektu, o ne ties fokusavimu.

Pasirinkite objekto kairę arba dešinę akį
Pasirinkite objekto kairę arba dešinę akį 

Kairę akį, dešinę akį ar automatinį režimą galima meniu pasirinkti iš anksto, todėl galėsite susikoncentruoti į komponavimą. Šias parinktis galima priskirti tam tikriems mygtukams, todėl fotografuodami galėsite greitai pasirinkti reikiamą parinktį. 

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Novatoriškas akių aptikimo AF
Neveidrodinės konstrukcijos naujovės

[1] Įprasti DSLR fotoaparatai [2] „Sony“ neveidrodiniai fotoaparatai

Neveidrodinės konstrukcijos naujovės

Būdama pirmaujanti vaizdo jutiklių gamintoja, bendrovė „Sony“ sukūrė neprilygstamą apdorojimo ir jutiklių technologiją, kuri gali aptikti objektus tikruoju laiku, nustatyti tikslią akių padėtį ir tobulai sufokusuoti. Itin tikslūs AF taškai – gerokai platesni nei įprastų DSLR fotoaparatų – padeda kadre sekti objektus ir kaskart juos patikimai užfiksuoti.

Pažanga, pasiekta pritaikius sukauptas žinias

Neveidrodiniai fotoaparatai nėra vienodi. „Sony“ akių aptikimo AF efektyvumas pasiektas pasitelkus ilgametę patirtį, būnant vaizdo technologijų srities lyderiais – nuo pirmaujančių vaizdo jutiklių, procesorių ir objektyvų iki akių aptikimo programinės įrangos algoritmų.

Pažanga, pasiekta pritaikius sukauptas žinias

 [1] Objektyvas [2] Vaizdo jutiklis [3] Vaizdo apdorojimo modulis [4] Programinės įrangos algoritmas 

Išbandykite fotoaparatus su „Sony“ akių aptikimo AF

Fotoaparatai su keičiamuoju objektyvu

Kompaktiniai fotoaparatai