Akių aptikimo AF – nepamirštamų portretų paslaptis

Galite būti tikri, kad naudodami „Sony“ išskirtinį akių aptikimo AF aiškiai sufokusuosite vaizdą ir sėkmingiau užfiksuosite portretus. Novatoriškas įrankis visiems – net profesionalams ir mėgėjams.

Akys atskleidžia portreto sielą 

Spindinčios akys – kiekvieno gero portreto žymė, žvilgsnis į objekto sielą. „Sony“ unikalus akių aptikimo AF suteikia neprilygstamos galios visiems jūsų portretams, jis nuolat seka ne tik jūsų fotografuojamą objektą, bet ir akis, kad užfiksuotumėte stulbinančius vaizdus – nuo momentinių nuotraukų iki profesionalių portretinių fotografijų. 

Raktas į puikius portretus

Pamėgta profesionalų

Naudojant greitai veikiantį objektyvą, net kasdienis kadras gali tapti apdovanojimo vertu portretu. Profesionalai žino, kad niekas taip nesuteikia gyvybės vaizdui, kaip tobulai sufokusuotų akių spindesys, todėl „Sony“ akių aptikimo AF technologija yra tokia perversmą kelianti naujovė.

  • SportasSportas
  • SportasSportas

„Sony“ akių aptikimo AF galimybės

Patikimas akių sekimas visomis sąlygomis

Sugaukite žvilgsnį ir užfiksuokite nuostabų portretinį vaizdą. Akių aptikimo AF naudoja plačią „Sony“ AF sritį ir tikslią akių aptikimo funkciją, kad galėtumėte komponuoti ir išreikšti savo kūrybingumą taip laisvai, kaip niekada anksčiau.

Iš dalies pridengtas veidas

Iš dalies pridengtas veidas

Žemyn nukreiptas žvilgsnis

Žemyn nukreiptas žvilgsnis

Foninis apšvietimas

Foninis apšvietimas

Su akiniais

Su akiniais

Patalpose

Patalpose

Maži objektai

Maži objektai

Novatoriškas akių aptikimo AF

Neveidrodinės konstrukcijos naujovės

[1] Įprasti DSLR fotoaparatai [2] „Sony“ neveidrodiniai fotoaparatai

Neveidrodinės konstrukcijos naujovės

Būdama pirmaujanti vaizdo jutiklių gamintoja, bendrovė „Sony“ sukūrė neprilygstamą apdorojimo ir jutiklių technologiją, kuri gali aptikti objektus tikruoju laiku, nustatyti tikslią akių padėtį ir tobulai sufokusuoti. Itin tikslūs AF taškai – gerokai platesni nei įprastų DSLR fotoaparatų – padeda kadre sekti objektus ir kaskart juos patikimai užfiksuoti.

Pažanga, pasiekta pritaikius sukauptas žinias

Neveidrodiniai fotoaparatai nėra vienodi. „Sony“ akių aptikimo AF efektyvumas pasiektas pasitelkus ilgametę patirtį, būnant vaizdo technologijų srities lyderiais – nuo pirmaujančių vaizdo jutiklių, procesorių ir objektyvų iki akių aptikimo programinės įrangos algoritmų.

Pažanga, pasiekta pritaikius sukauptas žinias

 [1] Objektyvas [2] Vaizdo jutiklis [3] Vaizdo apdorojimo modulis [4] Programinės įrangos algoritmas 

Išbandykite fotoaparatus su „Sony“ akių aptikimo AF

Fotoaparatai su keičiamuoju objektyvu

Kompaktiniai fotoaparatai