„Sony“ ir aplinkosauga

Stengiamės pasiekti nulinį poveikį gamtai

„Sony“ gaminiuose atsispindintis ekologiškas požiūris

Mes, dirbantys „Sony“, gamindami savo produkciją visada siekiame sumažinti aplinkai daromą poveikį. Mes kuriame kompaktiškus, lengvus ir efektyviai energiją naudojančius gaminius, taip mažindami gamybos išteklius ir suvartojamą energiją. Be to, mes esame įsipareigoję naudoti perdirbtas medžiagas. 

Nauja perdirbta „Aibo“ pakuotė

Susipažinkite su nauja, tikrą revoliuciją sukelsiančia pakuote. „Aibo“ gaminiai pristatomi kruopščiai supakuotoje ir nuo pažeidimų apsaugotoje kartoninėje pakuotėje, pagamintoje iš 50 % perdirbtų PET (polietileno tereftalato) plastikinių butelių.

Peržiūrėkite daugiau „Sony“ gaminių su aplinką tausojančiomis funkcijomis

Aplinką saugančios „Sony“ technologijos

Mes, dirbantys „Sony“, aktyviai kuriame ekologiškas technologijas, kad sumažintume aplinkai daromą poveikį.

Mažiname gamyklos poveikį aplinkai

Atsižvelgdama į poveikį aplinkai, „Sony“ Japonijoje ir visame pasaulyje pradėjo įgyvendinti iniciatyvas, susijusias tiek su mūsų gaminių veikimu, tiek su daugybe jų gaminimo būdų.

Peržiūrėkite daugiau „Sony“ gaminių su aplinką tausojančiomis funkcijomis

Pasaulinė „Sony“ aplinkosauginė veikla

Visame pasaulyje kiekviena „Sony“ grupės įmonė aktyviai dalyvauja vietinei bendruomenei aktualioje aplinkosaugos veikloje.

Siekiama naujo proveržio

Naujovės siekiant žengti pirmyn nepaliekant pėdsakų

„Sony“ sutelkia dėmesį į pasaulį keičiančias veiksmingas naujoves. 2017 finans. m. „Sony“ vartojo daugiau energijos iš atsinaujinančių išteklių ir sumažino savo poveikį aplinkai; poveikio atitikmuo yra 16 000 Japonijos vienos šeimos namų ūkių per metus sukuriamas CO2.

Gamtos grožio išsaugojimo ir migruojančių paukščių kelių atlaisvinimo vaizdas

Visa Azija

Gamtos grožio išsaugojimas ir migruojančių paukščių kelių atlaisvinimas

San Diege įteikto „Sony“ laukinės gyvūnijos arealo sertifikato vaizdas

Šiaurės Amerika

San Diege įteiktas laukinės gyvūnijos arealo sertifikatas

Pask. „Biologinės įvairovės pasaulis“ vaizd. Skaito smeg. tyr. moksl. Kenichiro Mogi Pap. nuotr. k. „Gamta ir gyvi organizmai“ nuotr.

Japonija

„Biologinės įvairovės pasaulis“ Paskaitą skaito smegenis tyrinėjantis mokslininkas Kenichiro Mogi Papildoma nuotraukų konkurso „Gamta ir gyvi organizmai“ nuotrauka

Biologinės įvairovės reng., kuriame bendradarbiaujant 2 nevyriausyb. organiz. didžiausias dėmesys skiriamas bitėms, vaizdas

Europa

Bendradarbiaujant 2 nevyriausybinėms organizacijoms, biologinės įvairovės renginyje didžiausias dėmesys skiriamas bitėms

Tarptautinės aplinkos apsaugos dienos veiklos Kinijoje ir žinomumo didinimo naudojantis socialiniais tinklais vaizdas

Kinija

Tarptautinės aplinkos apsaugos dienos veikla Kinijoje ir žinomumo didinimas naudojantis socialiniais tinklais

2017 m. „Festi Harpia“ renginio, kuriame dalyvavo „Sony Inter-American, S.A.“, remianti biologinės įv. išsaugojimą, vaizdas

Lotynų Amerika

„Sony Inter-American, S.A.“ vėl dalyvauja 2018 m. „Festi Harpia“ renginyje, kuriame atkreipiamas dėmesys į biologinės įvairovės svarbą.

„Sony“ aplinkosauginės veiklos vaizdo įrašai

Japonijoje nykstančių logerhedų rūšies vėžlių dauginimosi vietos apsauga

Kunisakio palydovas, priklausantis „Sony“ puslaidininkių gamybos korporacijai „Oita Technology Center“, dalyvauja valant Kurotsuzaki paplūdimį jau 20 metų. Dešimtmečius čia nebuvę ir ant išnykimo ribos atsidūrę jūriniai logerhedų rūšies vėžliai 2009 metais grįžo į dauginimosi vietas ir nuo tada čia grįžta kasmet.

Generalinio direktoriaus pranešimas

Pradedant naują etapą siekiama paspartinti aplinkosaugos iniciatyvų įgyvendinimą

Šiandien aplinkosaugos iniciatyvos tapo vienu svarbiausiu klausimu „Sony“, nes rinkdamiesi gaminius klientai didelį dėmesį skiria įmonės aplinkosaugos principams.

Nuolatos skatindama aplinkosaugos iniciatyvas, „Sony“ įgyvendina planą „Road to Zero“ (Kelias į švarią planetą), kuriuo siekiama nulinio poveikio aplinkai. Norėdami paspartinti aplinkosaugos iniciatyvų įgyvendinimą, parengėme aplinkosauginių tikslų įgyvendinimo planą „Green Management 2020“ (Tvarus valdymas 2020) (galutinis įgyvendinimo terminas: 2020 finansiniai metai). Įgyvendindamos šiuos tikslus, visos grupės įmonės, įskaitant pramogų bei elektronikos sektorius, stengiasi išnaudoti savo stipriąsias savybes.

„Sony Group“ dabar pradėjo naują savo aplinkosaugos veiklos etapą. „Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui ir sužadinantį bei patenkinantį vartotojų smalsumą visame pasaulyje, bet ir vykdydama savo „kelio į nulinę taršą“ aplinkosaugos planą, siekia užsibrėžtų nulinio poveikio aplinkai tikslų visose verslo srityse.

Kenichiro Yoshida parašas

Kenichiro Yoshida

Prezidentas ir generalinis direktorius, „Sony“ korporacijos įgaliotasis vykdomasis vadovas

Jūsų šaliai skirtos taisyklės ir kita informacija

Sužinokite apie teisinę informaciją jūsų šalyje, susijusią su „Sony“ gaminiais.