„Sony“ originalus medžiagų mišinys

Pakavimo medžiaga pagaminta iš 100 % popieriaus medžiagų

Padedame Žemei išsaugoti grožį ateičiai

„Sony Group“ įsitraukusi į įvairias aplinkos tausojimo veiklas, viena iš kurių yra popieriaus pagrindo gaminių pakuočių naudojimas vietoje plastiko pakuočių.

Kas yra „Sony“ "originalus medžiagų mišinys"?

„Originalus medžiagų mišinys“ – tai patvari „Sony“ sukurta popieriaus medžiaga. Tinkama įvairioms pakuotėms ir daro mažesnį poveikį aplinkai nei grynas plastikas.

„Originalaus medžiagų mišinio“ pradžia"

Pagaminta iš tvarių medžiagų

Renkami mažamečiai augalai, kurių poveikis aplinkai mažesnis nei plastiko

Daugelis popieriaus gaminių gaminama iš subrendusių daugiamečių medžių, o mūsų pakuotėms naudojami trumpo augimo ciklo augalai, pvz., bambukas ir cukranendrė. Gaminant iš mažamečių augalų išsiskiria mažiau CO2, augalai auginami, rūšiuojami ir renkami pagal poreikį, jų, priešingai nei daugiamečių, nereikia kirsti ar prižiūrėti per gyvavimo ciklą.

1. Daugiametis augalas 2. Trumpo augimo ciklo augalas 3. Sodinukas 4. Augantis medis 5. Genėjimas 6. Rūšiavimas ir rinkimas 7. CO2 absorbcijos laikotarpis

Tvarumas, naudojant ekologiškas medžiagas
Įvairių, tvarių pakuočių kūrimas

„Sony“ gaminiai pateikiami įvairiose skirtingų formų pakuotėse.
Tokios pat medžiagos naudotos kuriant prototipus, kurių formas buvo galima įvairiai keisti, pakartotinai koreguojat formulę.

Sąmoningumo didinimas naudojant pakuotes

Paminkštinimo ir pakavimo medžiagų naudojimo sumažinimas

Mes manome, kad naudodami malonias liesti, aukštos kokybės medžiagas – sukurtas galvojant apie aplinką – prisidedame prie tvarumo tikslų įgyvendinimo, taip pat skatiname didesnį mūsų naudotojų aplinkosauginį sąmoningumą.

Atsižvelgiant į visą paketą

Išorinė dėžė, vidinė dėžė, rankovės, pagalvėlės... viskas iš 100 % „Sony“ „originalaus medžiagų mišinio“.
Tai universali medžiaga, kurią galima formuoti ir naudoti įvairiais tikslais.

„Sony“ logotipas įspaustas į popieriaus medžiagą
Mažesnis rašalo naudojimas

Žodžiai ir tekstas gali būti perkurti įspaudžiant, nenaudojant rašalo.

Jokio bereikalingo dažymo

Galutinis gaminys yra nedažytas, kad išlaikytų patrauklią natūralią išvaizdą, be to, taip jį būna lengviau apdoroti ir sunaudojama mažiau išteklių.

Popieriaus medžiagos vaizdas
Sukurta galvojant apie perdirbimą

Paketus, pagamintus iš „Blended Materials“ galima rinkti kartu su kitomis popierinėmis medžiagomis, papildomo rūšiavimo nereikia, lengvai perdirbama į naują popierių.

1. Perdirbama į naują popierių 2. Pagaminama 3. Įsigyjama 4. Surenkama kaip žaliava 5. Apdorojama kaip atliekos

Siekiama pereiti prie tvarių pakuočių naudojimo

Pakuočių dabartis ir ateitis

Dizainerio portretas
Kenichi Hirose

Dizaineris
Kūrybinis centras
„Sony Group Corporation“

Šios medžiagos naudojimo tikslas yra „bendrauti“ su klientais, didinant jų sąmoningumą apie aplinkos tausojimą. Galvojame, kaip atsakyti jiems į klausimus „kur“, „iš ko“, „kaip“ ir „kodėl“. Iš esmės „Sony“ aplinkosauginis sąmoningumas nėra kažkas tokio, ką galima pasiekti tiesiog tiekiant produktus. Aplinkosaugos ciklai priklauso nuo veiksmų ir nuo tų, kurie supranta koncepciją. Vedami šios idėjos, apsilankėme įvairiose aplinkose, atidžiai rinkomės žaliavas ir jas derinome, kad išnaudotume geriausias jų savybes optimaliai funkcionalioms medžiagoms sukurti ir konvertuoti jas į „medžiagas, skirtas bendravimui“. Tikimės, kad ši pakuotė padės perduoti žinutę žmonėms.