afrikos leopardė sėdi saulėkaitoje ir prie jos glaustosi jos du jaunikliai

Chris Schmid

Chris Schmid | Switzerland

Vaizdai yra galingi. Vienintelis kadras gali užfiksuoti emociją arba sužadinti jausmą.

Chrisas Schmidas yra žinomas laisvai samdomas fotografas, prodiuseris, režisierius ir operatorius, daugiau nei 10 metų dirbantis gamtos istorijos srityje. „Sony“ ambasadorius ir „National Geographic Explorer“ tyrinėtojas, Chrisas kuria vizualiai stulbinančius ir įtikinamus darbus, unikaliai derindamas kinematografijos estetiką ir dokumentinį stilių, kai kuriose sudėtingiausiose žemės aplinkose, ypač didžiųjų kačių. Jo tikslas visada tas pats: priartėti prie gamtos pačioje jos širdyje, kad atkreiptų dėmesį į mūsų planetos trapumą ir įkvėptų imtis veiksmų jai išsaugoti.

Chrisas, kaip patyręs ir savarankiškas fotografijos direktorius, dalyvavęs įvairiuose nuotraukų ir kino projektuose nuo jų koncepcijos iki užbaigimo, turi puikių žinių, reikalingų ilgam darbui su objektyvu, gražiai kompozicijai, didelei spartai ir gyvūnų elgesiui numatyti.

Chrisas yra labai atsidavęs laukinės gamtos išsaugojimui ir glaudžiai bendradarbiauja su San Franciske įsikūrusia aplinkosaugos organizacija „WildAid“, kurios tikslas – mažinti nelegalių laukinės gamtos produktų paklausą. 2019 m. Chrisas pristatė „Stay-Wild™“ – išskirtinį natūralių ir 100 % rankų darbo gaminių, kuriuos įkvėpė gamta, asortimentą, iš kurio 50 % gauto pelno skiriama pelno nesiekiančioms organizacijoms, remiančioms laukinės gamtos išsaugojimo projektus.

Derindamas savo įgūdžius ir meilę gamtos istorijai, jis planuoja atkreipti dėmesį į išsaugojimo ir laukinės gamtos apsaugos problemas, kurdamas įdomų ir mokomąjį turinį.

Chriso įranga

Chriso istorijos