Naujausi konkursai

 

 

 

„G Master“ objektyvai detaliems stambiems vaizdams
Laimėkite išskirtinę „Sony G Master“ objektyvų fotoknygą!

Norėdami atšvęsti naujausios „G Master“ objektyvų fotoknygos išleidimą, dovanojame tris šios išskirtinės publikacijos kopijas. Norėdami pasinaudoti galimybe laimėti, tiesiog pasidalykite savo geriausiais vaizdais @alphauniversebysony.eu „Instagram“ paskyroje ir mes atrinksime po vieną laimėjusį vaizdą per savaitę. Konkurse galės dalyvauti nuotraukos, paskelbtos tinkle „Instagram“ nuo 2021 m. rugsėjo 10 d. iki 2021 m. spalio 1 d. Vaizdus fiksuoti galima bet kokiu fotoaparatu ar išmaniuoju telefonu, nepriklausomai nuo prekės ženklo.

Bus vertinamas nuotraukų kūrybiškumas, originalumas ir vizualinis / emocinis poveikis, o laimėjusios nuotraukos bus paskelbtos „Alpha Universe“ „Instagram“ svetainėje ir socialinės medijos kanaluose.

SWPA 2022 logotipas
„Sony World Photography Awards 2022“ apdovanojimai

„Sony“ ir Pasaulio fotografijos organizacija džiaugiasi galėdamos pranešti, kad „Sony World Photography Awards“ apdovanojimai bus organizuojami 15-tą kartą. Manome, kad fotografija kaip išraiškos priemonė turi būti kuo demokratiškesnė, todėl fotografai iš viso pasaulio gali dalyvauti nemokamai.

Nuo 2007 m. apdovanojimus yra pelnę vieni įdomiausių ir talentingiausių fotografų, juose dalyvavo daugybė įvairių žanrų, stilių ir perspektyvų nuotraukų. Keturiuose konkursuose gali varžytis skirtingų lygių fotografai, todėl galite pasirinkti jums tinkamiausią.

Dalyviai gali laimėti iki 25 000 $ (USD) piniginius prizus ir daugybę „Sony“ įrangos.

Ankstesnių konkursų nugalėtojai

Sekite mus „Instagram“ Sekite „Alpha Universe“ tinkle „Instagram“

Sekite „α Universe“ tinkle „Instagram“, kad sužinotumėte naujausius patarimus, istorijas ir informaciją apie konkursus