Naujausi konkursai
„α Universe“ gamtos nuotraukų konkursas
„α Universe“
Gamtos fotografijų konkursas 

„Sony Europe B.V.“ ir „α Universe“ su malonumu praneša apie naują „Instagram“ fotografijų konkursą „Gamtos fotografija“, skirtą „Sony Alpha“ arba RX serijos fotoaparatų naudotojams šiose šalyse: Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Austrijoje, Švedijoje, Belgijoje, Danijoje, Portugalijoje, Suomijoje, Graikijoje, Rumunijoje, Estijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Airijoje, Čekijos Respublikoje, Kroatijoje, Slovėnijoje, Slovakijoje ir Turkijoje.

Fotografijos ekspertų žiuri išrinks tris nugalėjusias nuotraukas, kurių autoriai gaus po prizą!

Dalyvaukite šiame konkurse pasidalydami savo nuotraukomis platformoje „Instagram“. Konkurse gali dalyvauti nuotraukos, paskelbtos platformoje „Instagram“ nuo 2020 m. spalio 2 d. iki 2020 m. lapkričio 15 d. 

Ankstesnių konkursų nugalėtojai 

Pasaulis jūsų akimis

Per paskutiniuosius metus, rengdami „Alpha Universe“ konkursus tinkle „Instagram“, suteikėme platformą fotografams iš visos Europos. Norėjome parodyti keletą iš fantastiškų šių metų darbų ir pasigrožėti tuo, kaip šie fotografai mato pasaulį ir žmones jame. Dirbdami su įvairiais „Sony Alpha“ fotoaparatais, šie fotografai užfiksavo įvairiausių dalykų: nuo savo naminių gyvūnėlių namuose iki beribių peizažų po Paukščių Taku.

Stebėkite naujienas čia ir mūsų „Instagram“ puslapyje, kad sužinotumėte apie naują konkursą. Sėkmės!