Naujausi konkursai

Albertas Drosas

„α Universe“ kraštovaizdžių konkursas

„Sony Europe B.V.“ ir „α Universe“ džiaugiasi galėdamos pranešti apie savo „Instagram“ kraštovaizdžio nuotraukų konkurso „Sony“ α serijos fotoaparatų turėtojams pradžią šiose valstybėse: Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Austrijoje, Švedijoje, Belgijoje, Danijoje, Suomijoje, Graikijoje, Rumunijoje, Estijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Airijoje, Čekijoje, Slovakijoje ir Turkijoje.

Laimėtoją, kuriam atiteks „Sony G Master“ objektyvas, išrinks fotografijos ekspertų žiuri!

Dalyvaukite šiame konkurse dalindamiesi savo nuotraukomis tinkle „Instagram“. Konkurse gali dalyvauti nuotraukos, „Instagram“ paskelbtos nuo 2019 m. lapkričio 19 d. iki gruodžio 31 d.

KONKURSAI

 „Sony World Photography Award 2020“ apdovanojimai

„Sony World Photography Awards“ yra vienas iš iškiliausių ir spalvingiausių fotografijos konkursų pasaulyje.

Dalyvavimas šiame konkurse yra nemokamas bet kokio lygio fotografams nuo pradedančiųjų 12–19 metų paauglių ir fotografijos entuziastų iki studentų ir įžymių profesionalų. Konkurse išskirtos kategorijos kiekvienam; kategorijas sudaro: architektūra, dokumentika, peizažas, portretai, sportas, gatvės fotografija, laukinė gamta, kelionės, kultūra ir kt.