Dvejos „Sony“ triukšmą slopinančios ausinės mėlyname fone Dvejos „Sony“ triukšmą slopinančios ausinės mėlyname fone

Pasilepinkite išskirtine garso kokybe

Pasiklyskite muzikoje. Mėgaukitės aukštos kokybės garsu žaisdami, žiūrėdami filmus, klausydami tinklalaides ir skambindami. Atraskite ausines, kurios puikiai tinka ir praturtina jūsų gyvenimo būdą.

GAMINIŲ IEŠKIKLIS

MŪSŲ REKOMENDACIJOS

INZONE

Į JŪSŲ ZONĄ

Sustiprinkite pojūčius ir pasiruoškite mūšiui. „Sony INZONE“ žaidimų ausinės padeda aiškiau išgirsti ir greičiau reaguoti, kad visada laimėtumėte.
INZONE pilkame fone

LinkBuds

Niekada neišsiimk

Su „LinkBuds“ niekada neatitrūkstate nuo kasdienio gyvenimo. Patogiai dėvėkite jas visą parą, nes aiškiai girdėsite aplink jus esančius garsus, nieko nejausdami prie ausies, ir neatitrūksite nuo žmonių ir vietų, net nepristabdydami asmeninio garso takelio. „LinkBuds“ sujungia kasdienį gyvenimą ir mėgstamas pramogas, kad ir kur eitumėte, kad ir ką darytumėte.
„LinkBuds“ pilkame fone

„LinkBuds S“

Niekada neišsiimk

Su „LinkBuds S“ jūs visada esate prisijungę. Itin mažos ir lengvos, jas galima patogiai nešioti visą parą, palaikant ryšį su žmonėmis ir vietomis. „LinkBuds S“ automatiškai persijungia į optimizuotą aplinkos garsą arba aukštos kokybės triukšmą slopinantį garsą, kad būtų galima klausytis be trukdžių.
„LinkBuds S“ pilkame fone

WH-1000XM5

JŪSŲ PASAULIS. NIEKO DAUGIAU.

Su dviem procesoriais, valdančiais aštuonis mikrofonus, automatiškai pagal dėvėjimo sąlygas ir aplinką triukšmo slopinimą optimizuojančiu „Auto NC Optimizer“, ir ypatingo dizaino įrenginiu WH-1000XM5 ausinės su pramonėje pirmaujančia triukšmo slopinimo funkcija0 perrašo klausymosi be trukdžių ir skambučio garso švarumo taisykles.
WH-1000XM5 vaizdas

IŠPLĖSTINIAM KLAUSYMUISI

PAGALBA