1000X serija keičia taisykles, kaip klausytis netrukdomai. Mėgaukitės geriausiu triukšmo slopinimu ir neprilygstama garso kokybe, girdėdami kiekvieną mėgstamo atlikėjo muzikos natą.

GAMINIŲ IEŠKIKLIS

MŪSŲ REKOMENDACIJOS

Peržiūrėkite 1000X seriją

1000X serija keičia taisykles – klausykitės netrukdomai. Naudokitės geriausia triukšmo slopinimo funkcija0 ir neprilygstama garso kokybe – girdėsite švelniausius mėgstamo atlikėjo muzikos niuansus.
„Sony“ ausinių dviejų rinkinių vaizdas juodame fone su aukso spalvos 1000X SERIES tekstu priekinėje dalyje

INZONE

Į JŪSŲ ZONĄ

Sustiprinkite pojūčius ir pasiruoškite mūšiui. „Sony INZONE“ žaidimų ausinės padeda aiškiau išgirsti ir greičiau reaguoti, kad visada laimėtumėte.
INZONE pilkame fone

LinkBuds

Niekada neišsiimk

Su „LinkBuds“ niekada neatitrūkstate nuo kasdienio gyvenimo. Patogiai dėvėkite jas visą parą, nes aiškiai girdėsite aplink jus esančius garsus, nieko nejausdami prie ausies, ir neatitrūksite nuo žmonių ir vietų, net nepristabdydami asmeninio garso takelio. „LinkBuds“ sujungia kasdienį gyvenimą ir mėgstamas pramogas, kad ir kur eitumėte, kad ir ką darytumėte.
„LinkBuds“ pilkame fone

„LinkBuds S“

Niekada neišsiimk

Su „LinkBuds S“ jūs visada esate prisijungę. Itin mažos ir lengvos, jas galima patogiai nešioti visą parą, palaikant ryšį su žmonėmis ir vietomis. „LinkBuds S“ automatiškai persijungia į optimizuotą aplinkos garsą arba aukštos kokybės triukšmą slopinantį garsą, kad būtų galima klausytis be trukdžių.
„LinkBuds S“ pilkame fone

WH-1000XM5

JŪSŲ PASAULIS. NIEKO DAUGIAU.

Su dviem procesoriais, valdančiais aštuonis mikrofonus, automatiškai pagal dėvėjimo sąlygas ir aplinką triukšmo slopinimą optimizuojančiu „Auto NC Optimizer“, ir ypatingo dizaino įrenginiu WH-1000XM5 ausinės su pramonėje pirmaujančia triukšmo slopinimo funkcija0 perrašo klausymosi be trukdžių ir skambučio garso švarumo taisykles.
WH-1000XM5 vaizdas

IŠPLĖSTINIAM KLAUSYMUISI

SUŽINOKITE APIE „SONY“ GARSO GAMINIŲ PRITAIKYMO NEĮGALIESIEMS FUNKCIJAS

PAGALBA