Signature Series

Pasilepinkite nepriekaištingu garsu

Visą gyvenimą siekto nepriekaištingo garso rezultatas – šie keturi „Signature Series“ gaminiai, peržengiantys didelės raiškos garso ribas ir suteikiantys neprilygstamų klausymosi pojūčių.

Signature Series

„One Signature Sound“

Didelės raiškos garso suteikiamus pojūčius kilsteli į naują lygį: nuo to, ką klausote, iki to, ką galite pajusti.

Kokybiškesnis garsas naudojant „One Signature Sound“

Viskas prasidėjo nuo muzikos revoliucijos, kurią 1979 m. įžiebė legendinis „Sony“ grotuvas „Walkman®“, sužavėjęs milijonus žmonių visame pasaulyje ir suteikęs galimybę laisvai mėgautis muzika per ausines bet kur ir bet kada. „Signature Series“ tą revoliuciją tęsia ir siekia naujo garso tikslumo standarto – muzikos reikia ne klausytis, o jausti ją. „Signature Series“ gaminiai, kuriuose panaudotos aukščiausios kokybės analoginės ir skaitmeninės technologijos, įkūnija geriausius pojūčius ir tvirtumą, suteikdami visiškai naujo lygmens muzikos klausymosi patirtį. Ar klausytumėtės įspūdingos didingo orkestro akustikos, ar gyvai atliekamos muzikos koncerto, kiekviena virpanti detalė – net aistra ir energija – atkuriama būtent taip, kaip numatė kūrinio atlikėjai. 

 Mūsų inžinieriai, būdami ne mažiau aistringi muzikos mylėtojai, negu jos kūrėjai ir atlikėjai, suteikė galimybę patirti geriausių klausymosi per ausines pojūčių, sukūrę išskirtinę keturių kokybiškų gaminių seriją. Tai jų indėlis ir įsipareigojimas perteikti visą aistrą ir energiją, kuria pasižymi originalūs muzikos kūriniai. 

Sureguliuota ir tiksliai optimizuota geriausių garso inžinierių

Siekdami neprilygstamo tobulumo, mūsų inžinieriai be atvangos stengėsi atkurti gryną garsą, atlikdami ne vieną tūkstantį bandymų. Patikimai užfiksuojama ir atkuriama kiekviena subtili garso variacija – nuo didingo pasirodymo pradžios, aplinkos rezonanso iki blėstančio garso kūrinio pabaigoje, pereinančio į tylą. Rezultatas – tokia garso išraiška, kokios dar nesate girdėję ir jautę: beveik galite pajusti pasirodymo oro temperatūrą ir drėgnį. Pribloškiamai tiksliai atkuriamas garsas yra neabejotinai aiškus ir išraiškingas, perteikiami net subtiliausi mikrogarsų niuansai bei didesnei dinamikai būdinga gama. Mūsų muzikos mylėtojai jumyse slypinčiam melomanui dovanoja tokią pakylėtą garso klausymosi patirtį, kokios dar neteko patirti.

Garso inovacijų pradžia

Nuo legendinio grotuvo „Walkman®“ sukūrimo 1979 m. iki 2013 m. naujuoju garso kokybės standartu laikomo didelės raiškos garso – „Sony“ gali pasigirti neprilygstamais pasiekimais nepriekaištingo garso srityje. Pažangiausia naujovė – „Signature Series“ – sukurta siekiant išplėsti aukščiausios kokybės garso sferą.

Individualaus klausymosi revoliucija

Ausinių technologinių naujovių istorija

Mūsų inžinieriai visame pasaulyje garsių ausinių liniją nuosekliai kuria naudodami pažangias konstrukcijos ir itin tikslaus garso technologijas, todėl klausymosi pojūčiai išties autentiški.

Media Object

Peržiūrėkite ausinių istoriją

Muzika – arčiau nei bet kada

Į ausis įdedamų ausinių istorija

„Sony“ pirmoji pasaulyje sukūrė į ausis įdedamas ausines – MDR-E252. Nuo pat į ausis įdedamų ausinių sukūrimo „Sony“ bandė atrasti būdą, kaip pasiekti tobulą muzikos klausymosi pojūtį keliaujant.

Media Object

Peržiūrėti į ausis įdedamų ausinių istoriją

Garso kokybės gerinimas

Skaitmeninio garso ir stiprinimo technologijų istorija

Garso sistemose pasiekti didelę galią neiškraipant signalo yra tikslus menas, kurį tobuliname jau daugiau kaip pusę amžiaus. Garso kokybė gerėja, kai kartu dera nepriekaištinga inžinerija, aukštos kokybės komponentai ir pažangi akustika.

Media Object

Peržiūrėkite skaitmeninio garso / stiprinimo technologijų istoriją

Legendos kūrimas

„Walkman®“ istorija

„Walkman®“ visai kartai įdiegė naują muzikos klausymosi sampratą. Staiga stereogarso muzika tapo mobili ir ja mėgautis galime bet kada ir bet kur. Šią legendą nuo tada tobuliname.

Media Object

Peržiūrėkite „Walkman®“ istoriją

Pagaminta su meile, gražiai sukomponuota
Kruopščiai sukurta

Kuriant „Signature Series“ buvo naudojami tik pažangiausi gamybos procesai ir gaminių sprendimai – nuo medžiagų iki taikytų litavimo ir struktūrinės inžinerijos metodų. Taip buvo užtikrinti aukščiausi kokybės ir nepriekaištingo garso standartai.