α9

Atskleiskite įkvepiančius pasaulius

Išplėskite vaizduotės ribas
Neleiskite įrangai jūsų stabdyti
Tikrosios galimybės atsiskleidžia tik nesant jokių suvaržymų
Šis fotoaparatas – išsipildžiusi svajonė, dabar dar labiau patobulinta
Ateitis priklauso jums, kad ir kur būtumėte

RMK

€ 3 900,00

(įsk. PVM)
Išleista nauja programinė įranga.
Išleista nauja programinė įranga.

6.0 (arba naujesnėje) programinė įrangos versijoje veikia naujais sukurtas realaus laiko akių AF gyvūnams.

α9 nuotraukų galerija
α9 nuotraukų galerija
Nauja fotografavimo greičio dimensija

Dėl visiškai naujai veikiančio „Sony“ vaizdo jutiklio įprasti fotoaparato mechanizmai tampa nereikalingi. Jis leidžia fotografuoti taip greitai ir efektyviai, kaip nėra įmanoma su jokiu mechaniniu prietaisu. Be to, jokio mechaninio triukšmo ir vibracijos, todėl atsiveria visiškai naujos fotografavimo galimybės.

Perėjimo prie visiškos elektronikos varomoji jėga

Naujoviškas viso kadro sluoksniuotasis CMOS jutiklis su integruota atmintimi

α9 leidžia jums peržengti įprastų SLR, kuriuose pasikliaujama mechaninėmis sistemomis, ribas. Pirmą kartą naudojama sparčiai veikianti sluoksniuota konstrukcija, 24,2 megapikselio viso kadro vaizdo jutiklis laikinai išsaugo didelį kiekį duomenų integruotoje atmintyje, kad nuskaitymas vyktų iš viso 20 kartų greičiau. CMOS jutiklio ir patobulinto BIONZ X vaizdo apdorojimo modulio derinys jums suteiks tikrą skaitmeninę laisvę.
[ Sluoksniuota galinio apšvietimo struktūra su integruota atmintimi ]
(1) Pikselių plotas (2) Integruota atmintis (3) Didelės spartos signalo apdorojimo grandinė (4) Vaizdo apdorojimo modulis

Užfiksuokite tai, kas anksčiau buvo neįmanoma
Spartus nuolatinis fotografavimas – 20 kadr./sek.
Nuolatinis fotografavimas iki 20 kadr./sek. sparta

Novatoriškas viso kadro „Exmor RS“ CMOS jutiklis ir BIONZ X procesorius kartu leidžia nepertraukiamai fotografuoti iki 20 kadr./sek. sparta su AF / AE sekimu. Itin spartus veikimas ir pakankamas buferis leis užfiksuoti lemiamą akimirką.

Fotografavimas be užtemdymo
Fotografavimas be užtemdymo

Elektroninis užraktas pašalina įprastiems SLR būdingą užtemdymą. Dėl 60 kadr./sek. tiesioginės peržiūros galimybės ir minimalios rodymo delsos fotografuojant nepertraukiamai objektas ištisai matomas net atleidžiant užraktą.
(A) Fotografavimas be užtemdymo (B) Fotografavimas su užtemdymu

Pastaba. Šiame fotoaparate yra elektroninis ir mechaninis užraktai. Šiame skyriuje aprašytos funkcijos daugiausia yra susijusios su elektroninio užrakto naudojimu.

Sekite veiksmą nekliudomi
AF / AE apskaičiavimas iki 60 kartų/sek.
AF / AE apskaičiavimas iki 60 kartų/sek.

Šviesa tiesiogiai pasiekia vaizdo jutiklį be mechaninio pertraukimo. Dėl neveidrodinės konstrukcijos ir naujų greitį padidinančių technologijų derinio AF / AE vyksta viso kadro židinio plokštumoje.
(1) AF / AE apskaičiavimas (2) 60 kartų/sek. (3) 20 kadr./sek.

Elektroninio užrakto greitis iki 1/32 000 sek.
Elektroninio užrakto greitis iki 1/32 000 sek.

Elektroninio užrakto greitis iki 1/32 000 sek. gerokai pranoksta mechaninius užraktus. Taip pat galite išlaikyti nedidelį lauko gylį be ND filtro net esant ryškaus apšvietimo sąlygomis.
(A režimas 1/20 000 sek. F8.0 ISO 1 000)

Pastaba. Šiame fotoaparate yra elektroninis ir mechaninis užraktai. Šiame skyriuje aprašytos funkcijos daugiausia yra susijusios su elektroninio užrakto naudojimu.

Tyla išplečia fotografavimo galimybes
Jokio blaškymo dėl triukšmo
Jokio blaškymo dėl triukšmo

Iškraipymą mažinantis elektroninis užraktas suteikia galimybę fotografuoti tyliai, be mechaninio veidrodžio ir užrakto garso. Dėl to fotoaparatas puikiai tinka fotografuoti sporto scenoms ir objektams, kai fotografuojant būtina tyla.

Jokios nepageidaujamos vibracijos
Jokios nepageidaujamos vibracijos

Fotografuojant SLR fotoaparatu, veidrodžio judėjimas ir užrakto atleidimas sukelia nedidelę vibraciją. Vis dėlto α9 yra su elektroniniu vibraciją pašalinančiu užraktu, todėl fotoaparatas išlieka stabilus, o vaizdai yra itin ryškūs.

Pastaba. Šiame fotoaparate yra elektroninis ir mechaninis užraktai. Šiame skyriuje aprašytos funkcijos daugiausia yra susijusios su elektroninio užrakto naudojimu.

Greitas, tikslus ir patikimas AF

Atnaujinus programinę įrangą, kartu su naujomis AF funkcijomis pristatomas ir patobulintas AF, kuris užtikrina tikslų fokusavimą ir nuolatinį stabilų sekimą.

„4D focus“ logotipas
Daugiau apie 4D FOCUS
Greitis ir dirbtinis intelektas

Įdiegus dirbtiniu intelektu pagrįstą objekto atpažinimą, AF tapo sumanesnis

Sekimo tikruoju laiku ir tikruoju laiku veikiančio akių aptikimo AF funkcijos suteikia galimybę greitai, tiksliai ir sumaniai sekti objektą, tam naudojant dirbtiniu intelektu pagrįstus algoritmus ir tikruoju laiku apdorojant didžiulį kiekį duomenų.

Patobulinta realiojo laiko akių aptikimo AF

Fotoaparato galimybė sekti objektą dar tobulesnė – dabar objekto akis galima aptikti iškart, pusiau nuspaudus užrakto mygtuką arba nuspaudus AF-ON mygtuką, ir nepertraukiamai stebėti. Taip pat galima pasirinkti objekto kairę arba dešinę akį.

Daugiau AF funkcijų užtikrina patikimą fotografavimą
Patikimas veikimas net esant prastam apšvietimui
Patikimas veikimas net esant prastam apšvietimui

Užfiksuokite itin tiksliai automatiškai sufokusuotus objektus net tada, kai apšvietimo lygis tėra EV-3, o ISO 100 – tai įmanoma dėl didelio jautrumo vaizdo jutiklio.

A tipo tvirtinimo objektyvo AF palaikymas
A tipo tvirtinimo objektyvo AF palaikymas

Židinio plokštumos fazės aptikimo AF sistema su 693 AF taškais veikia patikimai. Mėgaukitės iki 10 kadr./sek. nuolatinio fotografavimo sparta, o AF/AE sekimas veiks ir naudojant A tipo tvirtinimo objektyvą su tvirtinimo adapteriu (LA-EA3).

Pažangus spartus hibridinis AF filmams
Pažangus spartus hibridinis AF filmams

Didesnį AF filmams stabilumą užtikrina veiksmingesnis spartaus hibridinio AF židinio plokštumos fazės aptikimo sistemos naudojimas. Automatinio fokusavimo nesutrikdo net ir priešais pagrindinį objektą šmėkštelėję objektai.

Išskirtinė vaizdo kokybė

Viso kadro 24,2 megapikselio jutiklis, kurio jautrumas siekia iki ISO 204 800, pasižymintis plačiu dinaminiu diapazonu, užfiksuoja išskirtinės kokybės vaizdą.

Naujasis CMOS
Naujasis CMOS jutiklis užtikrina tobulą vaizdą

Didelis jautrumas, galinis apšvietimas, betarpė jutiklio lęšių konstrukcija ir kitos „Sony“ naujovės leis užfiksuoti puikius vaizdus įvairiose situacijose. Standartinis ISO diapazonas yra ISO 100–51 200, išplečiamas iki ISO 50–204 800, o triukšmas bus minimalus.

BIONZ X
Greičiau veikiantis vaizdų procesorius BIONZ X

Atnaujinus programinę įrangą, patobulinti fotoaparato vaizdo apdorojimo algoritmai, todėl išgaunami natūralesnių tonų atspalviai ir stabilesnis AWB nuolatiniam fotografavimui.

Nuostabūs 4K vaizdai

Didelės raiškos 4K filmų kokybė

Nuskaitomi visi pikseliai ir jie nesujungiami, todėl surenkama apie 2,4 karto daugiau duomenų, nei reikia 4K raiškai (duomenų kiekis prilygsta 6K), taip pasiekiama 3 840 x 2 160 4K išvestis. Dėl šio papildomo pavyzdžių atrinkimo proceso, visame kadre nuskaitomų, bet nesujungiamų pikselių išgaunama aukščiausia įmanoma 4K filmų vaizdo kokybė.

4K
Naši darbo eiga ir profesinis patikimumas

Dėl magnio lydinio korpuso fotoaparatas yra atsparus ir patikimas bet kokiomis sąlygomis, o dėl patobulintų universalių funkcijų fotoaparatas puikiai tinka sunkiam profesionalių fotografų darbui.

„Tru-Finder“
Keturgubas VGA „OLED Tru-Finder

Naujasis didelės raiškos 3 686 tūkst. taškų elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF) perteikia aiškų ir detalų vaizdą. Legendinė ZEISS® T* danga puikiai sumažina atspindžius. EVF vaizdai sklandūs, nes kadrų sparta yra 120 kadr./sek., todėl lengvai seksite net greitai judantį objektą. Fluoro danga objektyvo išorėje geriau apsaugo nuo nešvarumų.

5 ašys
5 ašių vaizdo stabilizavimas

Integruotas 5 ašių vaizdo stabilizatorius užtikrina 5,0 žingsnių užrakto greitį. Dėl stabilaus vaizdo tiesioginės peržiūros monitoriuje sukomponuosite net greit judančius objektus. (1) Horizontalus pokrypis (2) Vertikalus pokrypis (3) Pavertimas

Ilgai veikiančios baterijos įtiks profesionalams
Ilgai veikiančios baterijos įtiks profesionalams

Naujai sukurta baterija NP-FZ100 veikia beveik dvigubai ilgiau nei ankstesnė NP-FW50. Vieną kartą įkrovę užfiksuokite maždaug iki 480 nuotraukų ir dar labiau padidinkite kadrų skaičių pritaisę papildomą vertikalią rankenėlę (parduodama atskirai), kurioje telpa dvi baterijos.

Dvigubi laikmenų lizdai, UHS-II palaikymas
Dvigubi laikmenų lizdai, UHS-II palaikymas

α9 yra du laikmenų lizdai, iš kurių vienas suderinamas su UHS-II ir skirtas greitai įrašyti duomenis. Šiuo įrenginiu galima įrašyti nepertraukiamai vienu metu, atskirti RAW / JPEG duomenis, nuotraukas ir filmus ir kopijuoti iš vienos kortelės į kitą.

FTP failų perdavimas
FTP foninio perkėlimo palaikymas

Siekiant patenkinti profesionalų poreikį pristatyti vaizdus iškart, fotoaparatas palaiko foninį FTP failų perkėlimą, kol fotografuojama arba baigus fotografuoti.  Perkėlimo būdas ir filtravimas patobulinti, kad būtų lengviau pasirinkti vaizdus, kuriuos norite perkelti.

Vertinimo funkcija
Vertinimo funkcija

Naudodami vertinimo funkciją, bet kada galite vertinti nuotraukas nuo 1 iki 5 žvaigždučių ir kartu dirbti lanksčiau. Nuotraukas galima vertinti atkūrimo ekrane, o funkciją priskirti pasirinktam mygtukui.

Grupavimo ekranas
Nuolatinio fotografavimo grupavimo ekranas

Nustačius nuolatinį fotografavimo režimą darytas nuotraukų grupes galima greitai peržiūrėti. Kol įrašomi duomenys, galite naudoti meniu ekraną ir keisti nustatymus bei atkurti vaizdus.

„My Menu“ (Mano meniu)
Geresnis veikimas ir „Mano meniu“

Įtraukite meniu elementus į „My Menu“, pasiekite fotoaparato funkcijas pasirinktu mygtuku, naudokite sujungtus fotografavimo ir fokusavimo režimų ratukus greitesnei prieigai, AF-ON mygtuku aktyvinkite AF, o kryptiniu valdikliu kaitaliokite AF taškus.

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“
„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Tobulėkite naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas: „Remote“ – valdykite fotografavimą nuotoliniu būdu; „Viewer“ – peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ leis iš RAW duomenų gauti kokybiškų nuotraukų. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

α9 α9 II AF trumpasis sąrankos vadovas
α9 α9 II AF trumpasis sąrankos vadovas
Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“
Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Spartus nepertraukiamas fotografavimas iki 20 kadr./sek. sparta, fotografavimas be užtemdymo, AF / AE tiesioginės peržiūros sekimas, užrakto greitis iki 1/32 000 sek., tyliai ir be vibracijos veikiantis užraktas su apsauga nuo iškraipymo, jautrumas iki ISO 204 800 (išplečiamas), patogus naudojimas profesionaliai fotografuojant ir pažangūs 4K filmai.
  • 24,2 megapikselio 35 mm viso kadro sluoksniuotasis CMOS jutiklis su integruota atmintimi

  • BIONZ X apdorojimo modulis

  • Spartus nepertraukiamas fotografavimas iki 20 kadr./sek. sparta su AF / AE sekimu

  • Turi ir 693 taškų plataus fazių aptikimo AF, ir 425 taškų kontrasto aptikimo AF

  • 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistemos efektyvumas prilygsta 5,0 sustojimais lėtesniam užrakto greičiui

Objektyvų suderinamumas
„Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Jutiklio tipas
35 mm pilno kadro (35,6 x 23,8 mm), „Exmor RS“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apie 24,2 MP
ISO jautrumas
[Nuotraukos] mechaninis užraktas: ISO 100–51 200 (ISO numerius nuo ISO 50 iki ISO 204 800 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–6 400, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba), elektroninis užraktas: ISO 100–25 600 (ISO numerius nuo ISO 50 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–6 400, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba), [Filmai] ISO 100–51 200 ekvivalentas (ISO numerius iki ISO 102 400 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–6 400, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 480 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 650 nuotraukų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,3 cm (0,5 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas), keturgubas VGA OLED
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT

Kas sudaro komplektą

Maitinimo laidas, Įkraunama baterija NP-FZ100, Laido apsauga, Kintamosios srovės adapteris AC-UUD12, Baterijos kroviklis BC-QZ1, Dirželis pakabinimui ant peties, Korpuso dangtelis, Priedų jungties dangtelis, Okuliaro antdėklas, USB mikrojungties laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai