α9

Atskleiskite įkvepiančius pasaulius

Naujo siekis išplečia vaizduotės ribas
Neleiskite fotoaparatui stabdyti proceso
Tikrosios galimybės atsiskleidžia tik nesant jokių suvaržymų
Šis fotoaparatas – išsipildžiusi svajonė
Dabar ateitis priklauso jums

FOTOAPARATAI SU KEIČIAMAISIAIS OBJEKTYVAIS

α9 viso kadro neveidrodinis fotoaparatas su sluoksniuotuoju CMOS vaizdo jutikliu

ILCE-9

α9 viso kadro neveidrodinis fotoaparatas su sluoksniuotuoju CMOS vaizdo jutikliu nuotrauka

RMK

€ 3 907,30

(įsk. PVM)

Išleista nauja programinė įranga.

α9 Nuotraukų galerija

Nauja fotografavimo greičio dimensija

Dėl visiškai naujai veikiančio „Sony“ vaizdo jutiklio įprasti fotoaparato mechanizmai tampa nereikalingi. Jis leidžia fotografuoti taip greitai ir efektyviai, kaip nėra įmanoma su jokiu mechaniniu prietaisu. Be to, jokio mechaninio triukšmo ir vibracijos, todėl atsiveria visiškai naujos fotografavimo galimybės.

Perėjimo prie visiškos elektronikos varomoji jėga

Naujoviškas viso kadro sluoksniuotasis CMOS jutiklis su integruota atmintimi

α9 leidžia jums peržengti įprastų SLR, kuriuose pasikliaujama mechaninėmis sistemomis, ribas. Pirmą kartą naudojama sparčiai veikianti sluoksniuota konstrukcija, 24,2 megapikselio viso kadro vaizdo jutiklis laikinai išsaugo didelį kiekį duomenų integruotoje atmintyje, kad nuskaitymas vyktų iš viso 20 kartų greičiau. CMOS jutiklio ir patobulinto BIONZ X vaizdo apdorojimo modulio derinys jums suteiks tikrą skaitmeninę laisvę.
[Sluoksniuota galinio apšvietimo struktūra su integruota atmintimi]
(1) Pikselių plotas (2) Integruota atmintis (3) Didelės spartos signalo apdorojimo grandinė (4) Vaizdo apdorojimo modulis

Užfiksuokite tai, kas anksčiau buvo neįmanoma

Spartus nuolatinis fotografavimas – 20 kadr./sek.

Spartus nepertraukiamas fotografavimas iki 20 kadr./sek. sparta

Novatoriškas viso kadro „Exmor RS“ CMOS jutiklis ir BIONZ X procesorius kartu leidžia nepertraukiamai fotografuoti iki 20 kadr./sek. sparta su AF / AE sekimu. Itin spartus veikimas ir pakankamas buferis leis užfiksuoti lemiamą akimirką.

Fotografavimas be užtemdymo

Fotografavimas be užtemdymo

Elektroninis užraktas pašalina įprastiems SLR būdingą užtemdymą. Dėl 60 kadr./sek. tiesioginės peržiūros galimybės ir minimalios rodymo delsos fotografuojant nepertraukiamai objektas ištisai matomas net atleidžiant užraktą.
(A) Fotografavimas be užtemdymo (B) Fotografavimas su užtemdymu

Pastaba. Šiame fotoaparate yra elektroninis ir mechaninis užraktai. Šiame skyriuje aprašytos funkcijos daugiausia yra susijusios su elektroninio užrakto naudojimu.

Sekite veiksmą nekliudomi

AF / AE apskaičiavimas iki 60 kartų/sek.

AF / AE apskaičiavimas iki 60 kartų/sek.

Šviesa tiesiogiai pasiekia vaizdo jutiklį be mechaninio pertraukimo. Dėl neveidrodinės konstrukcijos ir naujų greitį padidinančių technologijų derinio AF / AE vyksta viso kadro židinio plokštumoje.
(1) AF / AE apskaičiavimas (2) 60 kartų/sek. (3) 20 kadr./sek.

Elektroninio užrakto greitis iki 1/32 000 sek.

Elektroninio užrakto greitis iki 1/32 000 sek.

Elektroninio užrakto greitis iki 1/32 000 sek. gerokai pranoksta mechaninius užraktus. Taip pat galite išlaikyti nedidelį lauko gylį be ND filtro net esant ryškaus apšvietimo sąlygomis.
(A režimas 1/20 000 sek. F8,0 ISO 1 000)

Pastaba. Šiame fotoaparate yra elektroninis ir mechaninis užraktai. Šiame skyriuje aprašytos funkcijos daugiausia yra susijusios su elektroninio užrakto naudojimu.

Tyla išplečia fotografavimo galimybes

Jokio blaškymo dėl triukšmo

Jokio blaškymo dėl triukšmo

Iškraipymą mažinantis elektroninis užraktas suteikia galimybę fotografuoti tyliai, be mechaninio veidrodžio ir užrakto garso. Dėl to fotoaparatas puikiai tinka fotografuoti sporto scenoms ir objektams, kai fotografuojant būtina tyla.

Jokios nepageidaujamos vibracijos

Jokios nepageidaujamos vibracijos

Fotografuojant veidrodiniu fotoaparatu, veidrodžio judėjimas ir užrakto atleidimas sukelia nedidelę vibraciją. Vis dėlto α9 yra su elektroniniu vibraciją pašalinančiu užraktu, todėl fotoaparatas išlieka stabilus, o vaizdai yra itin ryškūs.

Pastaba. Šiame fotoaparate yra elektroninis ir mechaninis užraktai. Šiame skyriuje aprašytos funkcijos daugiausia yra susijusios su elektroninio užrakto naudojimu.

Mobilumas suteikia neregėtų galimybių

Profesionalams skirtos funkcijos ir charakteristikos kompaktiškame korpuse. Judėjimo laisvė įkvepia kurti.

Greitas, tikslus ir patikimas AF

Atraskite patobulintą AF – tikslesnį, praktiškai nuolatinį fokusavimą, skubią reakciją į greitą judesį, patikimą veikimą esant silpnam apšvietimui ir nuolatinį sekimą fotografuojant nepertraukiamai.

„4D focus“ logotipas

Daugiau apie 4D FOCUS

  • Plati AF sritis
  • Didelis AF greitis
  • Nepertraukiamas AF

Daugiau AF funkcijų užtikrina patikimą fotografavimą

Akių aptikimo AF – tikslesnis fokusavimas

Akių aptikimo AF – tikslesnis fokusavimas

Akių aptikimas pagerintas 30 proc. – objekto akys lieka sufokusuotos net veidą pasukus kampu ar esant iš dalies šešėlyje. Plačios židinio plokštumos fazės aptikimo AF jutiklis atskleidžia savo galimybes fiksuojant sudėtingus kadrus.

Patikimas veikimas net esant prastam apšvietimui

Patikimas veikimas net esant prastam apšvietimui

Užfiksuokite itin tiksliai automatiškai sufokusuotus objektus net tada, kai apšvietimo lygis tėra EV-3, o ISO 100 – tai įmanoma dėl didelio jautrumo vaizdo jutiklio.

A tipo tvirtinimo objektyvo AF palaikymas

A tipo tvirtinimo objektyvo AF palaikymas

Židinio plokštumos fazės aptikimo AF sistema su 693 AF taškais veikia patikimai. Mėgaukitės iki 10 kadr./sek. nuolatinio fotografavimo sparta, o AF/AE sekimas veiks ir naudojant A tipo tvirtinimo objektyvą su tvirtinimo adapteriu (LA-EA3).

žiniatinklio piktograma

α9 fokusavimo nustatymo vadovas

Žiniatinklio versija

lankstinuko piktograma

α9 sparčiosios AF sąrankos vadovas

PDF versija

α piktograma

α9 sparčiosios AF sąrankos vadovas

Mobiliosios programos versija

Išskirtinė vaizdo kokybė

Viso kadro 24,2 megapikselio jutiklis, kurio jautrumas siekia iki ISO 204 800, pasižymintis plačiu dinaminiu diapazonu, užfiksuoja išskirtinės kokybės vaizdą.

Naujasis CMOS

Naujasis CMOS jutiklis užtikrina tobulą vaizdą

Didelis jautrumas, galinis apšvietimas, betarpė jutiklio lęšių konstrukcija ir kitos „Sony“ naujovės leis užfiksuoti puikius vaizdus įvairiose situacijose. Standartinis ISO diapazonas yra ISO 100–51 200, išplečiamas iki ISO 50–204 800, o triukšmas bus minimalus.

Technologija

Aukštos kokybės vaizdo technologija

Pritaikytos visos galimos vaizdo jutiklių technologijos, įskaitant galinį apšvietimą ir betarpę jutiklio lęšių konstrukciją.
[A] Įprasta priekinio apšvietimo struktūra
[B] Sluoksniuotoji galinio apšvietimo struktūra su integruota atmintimi
(1) Betarpiai OCL (2) Aliuminio laidų sluoksnis (3) Šviesą fiksuojantis paviršius
(4) Fotodiodų substratas (5) Varinis laidų sluoksnis (6) Pikselių plotas
(7) Sluoksniuotasis sluoksnis

BIONZ X

Greičiau veikiantis vaizdų procesorius BIONZ X

Dėl patobulinto vaizdų apdorojimo ir naujo parengtinio LSI sumažinamas triukšmas ir pagerinamas detalių perteikimas plačiame jautrumo intervale. Dėl pagerinto detalių atvaizdavimo atkuriamos tikroviškos tekstūros.

14 bitų RAW

Nesuglaudintas 14 bitų RAW

Palaikomas nesuglaudintas 14 bitų RAW formatas, pagal poreikį galima pasirinkti šį arba dabartinį suglaudintą RAW formatą. Nesuglaudintas 14 bitų RAW ypač tinka, kai fiksuojant vaizdus reikalingas platus jutiklio dinaminis diapazonas ir smulkios gradacijos atkūrimas.
(1) Vaizdo jutiklis (2) Naujai sukurtas spartus parengtinis LSI
(3) 16 bitų vaizdo apdorojimas

Nuostabūs 4K vaizdai

Didelės raiškos 4K filmų kokybė

Nuskaitomi visi pikseliai ir jie nesujungiami, todėl surenkama apie 2,4 karto daugiau duomenų, nei reikia 4K raiškai (duomenų kiekis prilygsta 6K), taip pasiekiama 3 840 x 2 160 4K išvestis. Dėl šio papildomo pavyzdžių atrinkimo proceso, visame kadre nuskaitomų, bet nesujungiamų pikselių išgaunama aukščiausia įmanoma 4K filmų vaizdo kokybė.

4K

Naši darbo eiga ir profesinis patikimumas

Dėl magnio lydinio korpuso fotoaparatas yra atsparus ir patikimas bet kokiomis sąlygomis, o dėl patobulintų universalių funkcijų fotoaparatas puikiai tinka sunkiam profesionalių fotografų darbui.

„Tru-Finder“

Keturgubas VGA „OLED Tru-Finder

Naujasis didelės raiškos 3 686 tūkst. taškų elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF) perteikia aiškų ir detalų vaizdą. Legendinė ZEISS® T* danga puikiai sumažina atspindžius. EVF vaizdai sklandūs, nes kadrų sparta yra 120 kadr./sek., todėl lengvai seksite net greitai judantį objektą. Fluoro danga objektyvo išorėje geriau apsaugo nuo nešvarumų.

5 ašys

5 ašių vaizdo stabilizavimas

Integruotas 5 ašių vaizdo stabilizatorius užtikrina 5,0 žingsnių užrakto greitį. Dėl stabilaus vaizdo tiesioginės peržiūros monitoriuje sukomponuosite net greit judančius objektus. (1) Horizontalus pokrypis (2) Vertikalus pokrypis (3) Pavertimas

Maitinimo elementas

Ilgai veikiančios baterijos įtiks profesionalams

Naujai sukurta baterija NP-FZ100 veikia beveik dvigubai ilgiau nei ankstesnė NP-FW50. Vieną kartą įkrovę užfiksuokite maždaug iki 480 nuotraukų ir dar labiau padidinkite kadrų skaičių pritaisę papildomą vertikalų laikiklį (parduodamas atskirai), kuriame telpa dvi baterijos.

Dvigubi lizdai

Du laikmenų lizdai

Du lizdai – SD ir SD / atminties kortelėms leis vienu metu padaryti atsargines kopijas, įrašyti RAW / JPEG vaizdus į skirtingas korteles ir kopijuoti iš vienos kortelės į kitą. Apatinis lizdas palaiko UHS-II tipo korteles ir didelę perdavimo spartą.

FTP failų perdavimas

FTP failų perdavimas

Nauja laidinio LAN ryšio jungtis suteikia galimybę perduoti nuotraukas į FTP serverį peržiūrai ir tvarkymui. Kadangi palaikomas FTPS (failų perdavimo protokolas per SSL / TLS) perduodamus vaizdo failus galima užšifruoti.

„My Menu“ (Mano meniu)

„My Menu“ (Mano meniu) ir nauja meniu sąsaja

Nauja funkcija „My Menu“ (Mano meniu) leidžia užregistruoti iki 30 meniu elementų, kad juos galėtumėte iškart iškviesti, norimai išdėstyti ir panaikinti nenaudojamus. Pagrindinis meniu pertvarkytas taip, kad paieška ir valdymas vyktų sklandžiau.

  • Galimybė naudoti
  • Profesionalams įtinkantis patikimumas
„Imaging Edge“

Naujas „Imaging Edge“ programinės įrangos rinkinys iš „Sony“

„Imaging Edge“ pagerina vaizdo kokybę ir darbo našumą. Funkcija „Remote“ leidžia fotografuoti nuotoliniu būdu, stebint kompiuteryje; „Edit“ – iš RAW failų gauti kokybiškų nuotraukų; su „Viewer“ peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas.

„Capture One“

„Capture One“, skirta „Sony“

Naudojant „Capture One Express“ (skirta „Sony“), galima konvertuoti RAW failus, tvarkyti ir efektyviai redaguoti vaizdus. Įsigiję „Capture One Pro“ (skirta „Sony“) gausite dar daugiau redagavimo įrankių ir fotografavimo susiejus įrangą galimybių.

„iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“.

Techniniai duomenys ir funkcijos
Spartus nepertraukiamas fotografavimas iki 20 kadr./sek. sparta, fotografavimas be užtemdymo, AF / AE tiesioginės peržiūros sekimas, užrakto greitis iki 1/32 000, tyliai ir be vibracijos veikiantis užraktas su apsauga nuo iškraipymo, jautrumas iki ISO 204 800 (išplečiamas), patogumas naudoti profesionaliai fotografuojant ir pažangūs 4K filmai.
  • 24,2 megapikselio 35 mm viso kadro sluoksniuotasis CMOS jutiklis su integruota atmintimi

  • BIONZ X vaizdo apdorojimo modulis

  • Spartus nepertraukiamas fotografavimas iki 20 kadr./sek. sparta su AF / AE sekimu

  • 693 taškų plačios srities fazės aptikimo AF

  • 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistemos efektyvumas prilygsta 5,0 žingsniais lėtesniam užrakto greičiui

Objektyvų suderinamumas
„Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Jutiklio tipas
35 mm viso kadro (35,6 x 23,8 mm), „Exmor RS“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apie 24,2 MP
ISO jautrumas (rekomenduojamos ekspozicijos indeksas)
[Nuotraukos] mechaninis užraktas: ISO 100–51 200 (ISO numerius nuo ISO 50 iki ISO 204 800 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–6 400, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba), elektroninis užraktas: ISO 100–25 600 (ISO numerius nuo ISO 50 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–6 400, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba), [Filmai] ISO 100–51 200 ekvivalentas (ISO numerius iki ISO 102 400 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–6 400, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 480 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 650 nuotraukų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,3 cm (0,5 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas), keturgubas VGA OLED
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT

Kas sudaro komplektą

Maitinimo laidas, Įkraunama baterija NP-FZ100, Baterijos kroviklis BC-QZ1, Laido apsauga, Kintamosios srovės adapteris, Dirželis pakabinimui ant peties, Korpuso dangtelis, Jungties dangtelis, Okuliaro antdėklas, USB mikrojungties laidas, Instrukcijų vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako