α7R IV

Dar vienas pasiekimas

Virtuoziška išraiška. „Sony“ viso kadro neveidrodinis „α7R IV“ dar puikiau atskleidžia fotografinę viziją, kurios anksčiau buvo tikimasi tik iš vidutinio formato fotoaparatų, ir pasižymi itin didele sparta mažame korpuse. Sužinokite, kaip didesnis tvirtumas ir jungiamumas pagerina našumą.

Išleista nauja programinė įranga.
Dar labiau įkvepia

Įženkite į naują fotografinės išraiškos pasaulį naudodamiesi nesulyginama vaizdo kokybe ir apdorojimo greičiu. Galingas naujas įrenginys prisijungia prie „α7R“ serijos su dar pažangesniu jungiamumu ir didesniu patikimumu, kurių reikia profesionalams.

Puiki raiška ir gradacija
Puiki raiška ir gradacija
Lankstumas ir jautrumas
Lankstumas ir jautrumas
Pribloškiantys portretai, patogi darbo eiga
Pribloškiantys portretai, patogi darbo eiga
Įžvelkite tai, kas nematyta
Įžvelkite tai, kas nematyta
Unikalus funkcionalumas ir patikimumas
Unikalus funkcionalumas ir patikimumas
Filmavimo meistriškumas
Filmavimo meistriškumas
Nesulyginamas vaizdo generavimas
Kūrėjų debesies pasaulio iliustracija. Debesis, fotoaparatai, monitorius ir išmanusis telefonas, kuriuose pavaizduota, kaip bendrai atliekamas redagavimas. Aplink juos pavaizduoti įvairūs kūrėjai.
„Creators’ Cloud“ 

„Creators' Cloud“ – tai kūrybą palaikanti platforma, skirta darbams nuo fotografavimo iki montažo, čia „Sony“ fotoaparatų technologijos derinamos su debesijos DI. Čia susitinka ir bendradarbiauja kūrėjai iš viso pasaulio. Raskite žiniatinklio, mobiliųjų ir kompiuterinių programų, efektyviai susiejančių fotoaparatus su fotografavimo ir montavimo programomis bei paslaugomis.

61 MP viso kadro galinio apšvietimo CMOS jutiklis
61,0 MP viso kadro galinio apšvietimo CMOS jutiklis

Naujasis „Exmor R“ CMOS vaizdo jutiklis pasižymi nepalyginamai didesne raiška. Galinio apšvietimo konstrukcija užtikrina didelį jautrumą ir mažą triukšmą, nepaisant itin didelio pikselių skaičiaus – 61,0 MP.

Naujausias vaizdo apdorojimo modulis
Naujausias vaizdo apdorojimo modulis

BIONZ X vaizdo apdorojimo modulis ir naudotojo pusės LSI užtikrina maksimalią jutiklio raišką ir iki 15 pakopų dinaminį diapazoną.

Platus standartinis 100–32 000 ISO diapazonas
Platus standartinis 100–32 000 ISO diapazonas

Nepaisant didesnio pikselių skaičiaus, „α7R IV“ pasiekia didžiausią standartą ISO 32000 ir sumažina triukšmą žemo ir vidutinio jautrumo diapazonuose, todėl pasiekiamas aukštos kokybės vaizdas.

Veiksniai, maksimaliai pagerinantys puikią raišką

Korpuse integruota 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema
Korpuse integruota 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema

Korpuse veikiantis 5 ašių vaizdo stabilizavimo algoritmas pagerina didelės raiškos 61,0 MP vaizdo jutiklio veikimą. Tai leidžia fotografuoti rankose patikimai ir taip pat efektyviai, kaip naudojant 5,5 sustojimo didesnį užrakto greitį.

Fotografuokite visiškoje tyloje
Fotografuokite visiškoje tyloje

Fotografavimas tyloje ne tik suteikia pranašumą patalpose, kur negalima kelti triukšmo, bet ir leidžia išvengti vibracijos, kuri gali sulieti vaizdą. Nevibruojantis užraktas leidžia išnaudoti „α7R IV“ raišką ir pasiekti itin aiškią vaizdo kokybę.

Liejimą mažinanti struktūra
Liejimą mažinanti struktūra

Kad „α7R IV“ išsiskirtų maksimalia raiška, reikėjo pašalinti menkiausias vibracijas, todėl „Sony“ sukūrė naują užrakto agregatą su amortizuojančiais varžtais, kurie sugeria užrakto smūgį. Kartu su patobulinti vaizdo stabilizavimo algoritmu nepaprastai sumažinamas suliejimas ir patikimai užfiksuojamos smulkiausios detalės.

Nuotolinio užrakto atleidimas be sujudinimo
Nuotolinio užrakto atleidimas be sujudinimo

Nuotolinis fotoaparato valdymas belaidžiu nuotoliniu valdikliu (RMT-P1BT) leidžia fiksuoti nejudančias nuotraukas išvengiant fotoaparato sujudinimo, kurį sukelia užrakto atleidimo nuspaudimas. Tai leidžia išnaudoti didelę vaizdo jutiklio raišką.

[1] Ultra-XGA OLED Tru-Finder [2] Quad-VGA OLED Tru-Finder

5,76 mln. taškų „UXGA OLED Tru-Finder“

Šis 5,76 mln. taškų elektroninis vaizdo jutiklis perteikia detales maždaug 1,6 karto aukštesne raiška, negu α7R III. Pasirinkus aukštos kokybės režimą matomas didelio tikslumo natūralus vaizdas pašalinant muarus ir iškraipymus. Sklandus vaizdas fiksuojant 120/100 kadr. per sek. dažniu palengvina judančių objektų sekimą.

Išskirtinis atsakas
Greičiausias serijos fotografavimas savo klasėje

Nepaisant didelės vaizdo raiškos, „α7R IV“ išlaiko 10 kadr./sek. fiksavimo greitį naudojant mechaninį užraktą (iki 8 kadr./sek. tiesioginės peržiūros nuolatinio fotografavimo režimu). Tai leidžia užfiksuoti lemiamus momentus, pvz., laukinių gyvūnų veiksmus, atkuriant subtilias detales, kurias užtikrina tik 61,0 MP didelės raiškos vaizdas.

Efektyvūs 26 MP su APS-C apkarpymu
Efektyvus 26,2 MP su APS-C apkarpymu

Dėl išskirtinės skiriamosios gebos galite fiksuoti išskirtinius didelės raiškos vaizdus maždaug 26,2 megapikselių raiška net apkarpę viso kadro vaizdą iki APS-C dydžio. Tai reiškia, kad α7R IV aktyviai padės jums naudoti 61,0 megapikselių viso kadro vaizdus, pvz., fotografuojant paukščius, kai reikia apkarpyti nuotraukas siekiant padidinti reikiamus objektus.

Platus AF diapazonas
Platus AF diapazonas

Naujas vaizdo jutiklis suteikia plačią ir didelio tankio AF aprėptį – 567 fazės aptikimo AF taškų (maždaug 99,7 % aukščio ir 74,0 % pločio). 425 taškų kontrasto aptikimo AF palaiko tikslų fokusavimą.

Greitas AF, nepaisant didesnės raiškos
Greitas AF, nepaisant didesnės raiškos

Dėl „Fast Hybrid“ AF „α7R IV“ geba itin detaliai užfiksuoti objektus, sparčiai fokusuodamas AF režimu net prieblandoje.

Stabilus AF sekimas dar labiau pagerintas
Stabilus AF sekimas dar labiau pagerintas

Padidintas AF taškų skaičius, platesnė AF jutiklio aprėptis ir pagerintas AF algoritmas dar labiau padidina objekto sekimo efektyvumą, kad būtų galima fotografuoti nuosekliai, net ir sudėtingus ar staigius judesius.

4D FOCUS
Sužinokite daugiau apie „Sony“ AF
Didelio tikslumo AF prasto apšvietimo sąlygomis
Didelio tikslumo AF prasto apšvietimo sąlygomis

Patobulinti AF algoritmai padeda tiksliai veikti AF iki pat EV-3. Fokusavimo prioriteto diafragmos režimu parinktis skirta tikslesniam fokusavimui prasto apšvietimo sąlygomis ir užfiksavus diafragmą.

Nepertraukiamai nufotografuokite iki 68 vaizdų
Nepertraukiamai nufotografuokite iki 68 vaizdų

Buferio atmintis yra 1,5 karto didesnė, todėl fotoaparatas nuolatinio fiksavimo režimu gali fiksuoti iki maždaug 68 kadrų. Naudojant APS-C fotografavimo režimą galima užfiksuoti maždaug tris kartus daugiau nuotraukų, negu viso kadro režimu.

Du laikmenų lizdai, abu tinkami UHS-II
Du laikmenų lizdai, abu tinkami UHS-II

Tiek 1, tiek 2 lizdas suderinami su UHS-I ir UHS-II, todėl galima greitai įrašyti daug duomenų. „α7R IV“ gali įrašyti vienu metu arba paeiliui, atskirti RAW / JPEG duomenis ir nuotraukas / filmuotą medžiagą bei kopijuoti iš vienos kortelės į kitą.

Pereikite į profesionalaus fotografavimo lygį
Pereikite į profesionalaus fotografavimo lygį

„α7R IV“ naudoja didelės talpos NP-FZ100 bateriją. Norėdami filmuoti ilgiau, naudokite kartu su papildoma VG-C4EM vertikalia rankenėle, kurioje telpa iki dviejų NP-FZ100 baterijų. Tai leis fiksuoti dvigubai daugiau nei naudojant „α7R IV“.

Realiojo laiko akių aptikimo AF su gyvūnų akių sekimu
Realiojo laiko akių aptikimo AF su gyvūnų akių sekimu

Dėl pagerinto algoritmo „α7R IV“ dabar palaiko ne tik žmogaus, bet ir gyvūnų akių sekimą, kuris įgalina greitą, tikslų, automatinį aptikimą ir sekimą. Šis gyvūnų akių palaikymas labai pagerins rezultatus fiksuojant laukinius gyvūnus ar naminius gyvūnėlius atsiradus kliūčiai arba pasikeitus fotoaparato horizontaliai ar vertikaliai padėčiai.

Produktyvesnis portretų fotografavimas
Akių sekimo realiu laiku AF: portretų evoliucija

Akių sekimo realiu laiku AF režimas yra portretų fiksavimo evoliucija. Ši DI technologija padeda akimirksniu ir tiksliai aptikti akis ir seka jas pasižymėdama nepriekaištingu veido fokusavimu net fiksuojant judantį objektą. Galima skirti pagrindinį dėmesį kompozicijai, todėl profesionaliems fotografams dirbti tapo dar patogiau.

Momentinis akių fokusavimas
Momentinis akių fokusavimas

Įjungę veido / akių prioritetą AF režimu, tiesiog paspauskite užraktą iki pusės, paspauskite AF-ON mygtuką arba priskirtąjį pasirinktinį mygtuką. Fotoaparatas sufokusuos objekto akis.

Dešinės / kairės akies pasirinkimas jūsų patogumui
Dešinės / kairės akies pasirinkimas jūsų patogumui

Dabar prieš fotografuojant pasirinktiniu mygtuku galima pasirinkti konkrečią akį – kairiąją arba dešiniąją. Akies pasirinkimas leidžia sutelkti dėmesį į kompoziciją, apšvietimą ir kitus veiksnius.

Veikia su sekimu realiuoju laiku, kad sukurtumėte nuostabius portretus
Veikia su sekimu realiuoju laiku puikių portretų kūrimui

Galima derinti akių fokusavimo realiu laiku AF režimu ir sekimo realiu laiku funkcijas, todėl dinamiškai sekamas objekto judėjimas. Toks derinys leidžia tiksliai sekti objektą ir patogiai fotografuoti portretus.

Efektyvesnė darbo eiga

Belaidžio ir laidinio jungiamumo sprendimai reikliems profesionalams

„α7R IV“ palaiko įvairius „PC Remote“ funkcijų variantus ir duomenų perdavimo būdus, įskaitant 5 GHz „Wi-Fi“. Išnaudokite didesnį nuotolinio fiksavimo valdymo ir duomenų atsarginės kopijos kūrimo pasirinkimą ir patogumą.

Belaidis susietasis fiksavimas lanksčiai scenai
Belaidis susietasis fiksavimas lanksčiai scenai

Naudokite „PC Remote“, kad valdytumėte „α7R IV“ ar perkeltumėte duomenis į kompiuterį naudodami „Imaging Edge™“ nuotolinio valdymo programą (2.0 arba naujesnė versija). Galima greitesnė 5 GHz „Wi-Fi“ parinktis, norint daugiau fiksavimo lankstumo.

Greitas darbas: „PC Remote“ ir laidinė USB jungtis
Greitas darbas: „PC Remote“ ir laidinė USB jungtis

Filmuodami nuotoliniu būdu per kompiuterį naudokite 1 kartos USB 3.2 suderinamą USB „Type-C™“ prievadą, kurio naujas algoritmas leidžia greitesnį perdavimą. Sklandžiai, nepertraukdami darbo perkelkite didelius nesuglaudintus RAW vaizdus.

FTP foninio perkėlimo palaikymas
FTP foninio perkėlimo palaikymas

Siekiant patenkinti profesionalų poreikį greitai perkelti nuotraukas, „α7R IV“ palaiko FTP foninį JPEG ir RAW failų perkėlimą fotografavimo metu ir po jo. Galima iš anksto priskirti iki devynių FTP serverių.

Visapusiškam fotografavimui naudojant blykstę
Visapusiškam fotografavimui naudojant blykstę

Atleidimo delsa sumažinta, todėl galima sklandžiai fotografuoti su blykste; nuolatinis fotografavimas su blykste iki 10 kadr./sek.. Norėdami lankstumo, pasirinkite lėtą arba galinės užsklandos sinchronizavimą su belaide išorine blykste.

Standartinė sinchronizavimo jungtis
Standartinė sinchronizavimo jungtis

Standartinė sinchronizavimo jungtis įgalina patogų sinchronizavimą su studijiniais blykstės įrenginiais ir kita išorine apšvietimo įranga, kad būtų galima pasiekti norimą apšvietimą fotografuojant studijoje.

„Imaging Edge“
„Imaging Edge™“ valdymo, perž. ir redag. programos

Tobulinkite nuotraukas su „Imaging Edge“ programomis. Naudodami nuot. valdymo funkciją, tiesiogiai valdykite ir stebėkite kompiuterio ekrane; Su peržiūros funkcija perž., įvertinkite ir pasirinkite vaizdus iš bibliotekų; redaguodami kurkite kokybiškas nuotraukas iš RAW duomenų.

„Capture One“ (skirta „Sony“)
„Capture One“ (skirta „Sony“)

Naudojant „Capture One Express“ (skirta „Sony“), galima konvertuoti RAW failus, tvarkyti ir efektyviai redaguoti vaizdus. Įsigiję „Capture One Pro“ (skirta „Sony“) gausite dar daugiau redagavimo įrankių ir fotografavimo susiejus įrangą galimybių.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

Apčiuopiamas realizmas
Nauja tikslumo dimensija

Jau palaiko 16 vaizdų komponavimą naudojant „Pixel Shift Multi Shooting“

Ši atnaujinta funkcija paslenka jutiklį per pusę arba vieną pikselį, kad užfiksuotų 16 vaizdų su paslinktais pikseliais, sujungtų į vieną didelio tikslumo vaizdą, kurio raiška yra apie 240,8 MP, iš pradinių duomenų, kurių dydis apie 963,2 MP (atitikmuo). Architektūros, meno ir pan. nuotraukos fiksuojamos atkuriant neįtikėtinai tikroviškas detales, tekstūras, spalvas, nuotaiką, aplinką ir 3D realizmą.

Nauja tikslumo dimensija

[1] Įprastas vienas vaizdas (padidintas 200 %)
[2] Sukomponuotas vaizdas naudojant „Pixel Shift Multi Shooting“ 16 nuotraukų (100 %)

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Sukurta profesionalams
Nustatymų įrašymas / įkėlimas
Nustatymų įrašymas / įkėlimas

Nauja nustatymų įrašymo / įkėlimo funkcija leidžia įrašyti fotoaparato nustatymus SD atminties kortelėje ir juos nuskaityti iš kortelės, kad būtų patogiau bendrinti nustatymus su kitais fotoaparatais.

Efektyvus vaizdo pasirinkimas
Efektyvus vaizdo pasirinkimas

Čia pat skirkite reitingus ir pritaikykite vaizdo apsaugą naudodami peržiūros atkūrimo ekraną. Kad būtų dar patogiau – peršokantis ekranas kas kiekvieną 10/100 nuotraukų ir grupinė serijos nuotraukų peržiūra.

Pagerinta meniu sąsaja
Pagerinta meniu sąsaja

Pasirinktinių klavišų nustatymų iliustracijos meniu ekrane leidžia lengviau suprasti paskirtį. Be to, galite viena ranka perjungti meniu skirtukus priekiniu ratuku arba Fn mygtuku.

Profesionalios filmavimo funkcijos
Stabilus AF sekimas pribloškiančiam filmavimui

Patenkinkite griežtus 4K filmų automatinio fokusavimo reikalavimus su sparčiu hibridiniu AF – didelė sparta, tikslumas ir sekimo kokybė leis filmuoti naudojant sklandų, stabilų AF. Norėdami fokusuoti nejudantį objektą, pakeiskite AF sekimo jautrumą.

Akių sekimo realiu laiku AF naudokite filmuodami
Akių sekimo realiu laiku AF naudokite filmuodami

Akių sekimo realiu laiku AF dabar palaiko filmavimą ir aptinka objekto akis bei nuolat seka vieną akį. α7R IV nuolat fokusuoją tą akį, todėl galite susikoncentruoti į ekspoziciją.

Sekimas palietus nuolatiniam objekto fokusavimui
Sekimas palietus nuolatiniam objekto fokusavimui

Filmuodami palieskite objektą LCD ekrane. α7R IV pradeda fokusavimą naudojant sekimo palietus funkciją. Jeigu α7R IV aptinka žmogaus akį, suaktyvinamas ir veikia akies sekimo realiu laiku AF.

Skaitmeninė garso sąsaja aiškiam garso įrašymui
Skaitmeninė garso sąsaja aiškiam garso įrašymui

Kelių sąsajų jungtis (MI jungtis) yra papildytas skaitmenine garso sąsaja. Naudokite naująjį „ECM-B1M“ šautuvo tipo mikrofoną arba naująjį XLR adapterių rinkinį kokybiškam garsui įrašyti su minimaliais nuostoliais.

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Brošiūros atsisiuntimas
Brošiūros atsisiuntimas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Išskirtinis α7R IV pasižymi profesionaliu funkcionalumu ir lankstumu. Įspūdingą raišką papildo spartus ir novatoriškas AF, 5 ašių stabilizavimas ir 10fps nepertraukiamas fotografavimas kompaktiškame, tvirtame korpuse.
  • 61.0MP 35 mm viso kadro „Exmor R“ CMOS jutiklis ir BIONZ X vaizdo kamera

  • Standartinis 100–32 000 ISO diapazonas

  • Spartus hibridinis AF su 567 taškų židinio plokštumos fazės aptikimo AF ir 425 taškų kontrasto aptikimo AF

  • Spartus nuolatinis fotografavimas iki 10 kadr./sek. su AF/AE sekimu

  • Patikimumas ir patogumas, tinkamas specialistų darbo srautui

Objektyvų suderinamumas
„Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Jutiklio tipas
35 mm pilno kadro (35,7 x 23,8 mm) „Exmor R“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 61.0 megapikselių
ISO jautrumas
Nuotraukos: ISO 100–32 000 (ISO numerius nuo ISO 50 iki ISO 102 400 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–12 800, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba), filmai: atitinka ISO 100–32 000, automatinis (ISO 100–12 800, pasirenkama aukščiausia ir žemiausia ribos)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 530 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 670 nuotraukų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,3 cm (0,5 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas), XGA OLED
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT

Kas sudaro komplektą

Maitinimo laidas, Įkraunama baterija NP-FZ100, Laido apsauga, Baterijos kroviklis BC-QZ1, Dirželis pakabinimui ant peties, Korpuso dangtelis, Priedų jungties dangtelis, Okuliaro antdėklas, C tipo USBTM laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai