TA-ZH1ES

Nauja muzikinės išraiškos arena 

Atskleiskite visas savo ausinių galimybes ir kiekvienos dainos emocinį krūvį patirkite taip, kaip sumanė atlikėjas. Ausinėse dera pačios geriausios skaitmeninio ir analoginio garso technologijos, tad gaminys skirtas rimtiems klausytojams.

GARSO SISTEMŲ KOMPONENTAI

Aukščiausios kokybės ausinių stiprintuvas su skaitmeninį stiprinimą taikančiu hibridiniu stiprintuvo bloku

TA-ZH1ES
Aukščiausios kokybės ausinių stiprintuvas su skaitmeninį stiprinimą taikančiu hibridiniu stiprintuvo bloku nuotrauka
Signature Series

„One Signature Sound“

Didelės raiškos garso suteikiamus pojūčius kilsteli į naują lygį: nuo to, ką klausote, iki to, ką galite pajusti.

Skaitmeninį stiprinimą taikantis hibridinis stiprintuvo blokas – garso stiprinimo technologijų revoliucija

Mūsų negrįžtamoji technologija „S-Master“ išlaiko skaitmeninio garso grynumą. Naujasis skaitmeninį stiprinimą taikančio hibridinio stiprintuvo blokas tai dar labiau pagerina, padidindamas tikslumą ir garso kokybę analoginiu prisitaikančiu stiprintuvu. Analoginis stiprintuvas ištaiso konvertavimo klaidą, sukeltą perjungiant stiprintuvus.

Išsaugomas jausmas

Naudojant DSEE HXTM užfiksuojamos visos natos ir niuansai

Muzika mėgaukitės taip, kaip sumanė atlikėjas, beveik didelės raiškos garso kokybe. Mūsų nauja konvertavimo į didesnę raišką technologija DSEE HX, be standartinių režimų, išsiskiria keturiais papildomais režimais: moters balso, vyro balso, perkusinių ir mušamųjų instrumentų, kad garsas būtų atkuriamas optimaliai.

Bet kokio šaltinio konvertavimas į DSD

Garso individualizavimas naudojant naują DSD patobulinimo modulį

Nauju DSD patobulinimo moduliu, kurio konvertavimo tikslumas dvigubai didesnis nei ankstesnių modelių, visus savo PCM muzikos šaltinius galite konvertuoti į DSD formatą (11,2 MHz). Technologija, konvertuodama bet kokį signalą į DSD garso formatą, taiko FPGA („Field Programmable Gate Array“, naudotojo programuojamą loginių elementų matricą).

DSD patobulinimas
FPGA
Pažangusis FPGA apdorojimas

Bekompromisis muzikos atkūrimas

Siekdami padidinti naujojo skaitmeninį stiprinimą taikančio hibridinio stiprintuvo bloko potencialą, mūsų inžinieriai stiprintuvą kūrė naudodami pažangų FPGA procesorių. Taip jie galėjo iki galo pritaikyti technologiją ir sukurti tikrai išskirtinį gaminį.

Nuolatinės srovės fazių linearizatorius

Į analoginį panašus garsas

Mūsų nuolatinės srovės fazių linearizatoriaus paskirtis – efektyviai atkurti įprasto analoginio stiprintuvo fazines charakteristikas. Juo garsas priderinamas prie analoginio stiprintuvo fazinių charakteristikų, todėl gaunamas labiau į analoginį panašus garsas.

Nuolatinės srovės fazių linearizatorius
Struktūrinis vientisumas lemia garso tikslumą

Stiprintuvas TA-ZH1ES kruopščiai pagamintas nuo išorinių iki vidinių dalių, siekiant pagerinti garso kokybę.

Susipažinkite su TA-ZH1ES

Sužinokite apie mūsų aukščiausios kokybės stacionaraus ausinių stiprintuvo technologijas ir kas mus įkvėpė jį sukurti. 

PCM, 32 bitų
Palaikomi garso formatai

Mėgaukitės garso formatais, kurie siekia PCM (32 bitų / 768 kHz) ir DSD (22,4 MHz) formatų kokybę.

4,4 mm subalansuota jungtis
Φ 4,4 mm subalansuotos jungties lizdas

Vienas subalansuotas Φ 4,4 mm lizdas – tai naujas subalansuotos ausinių jungties standartas. Juo aiškiai atskiriami kanalai, todėl atkuriamas tikslus garsas ir plati garsinė aplinka.

Įvesties jungtis
Įvesties jungtys

Stiprintuve įrengtos kelios jungtys, kad būtų galima prijungti įvairius įvesties įrenginius, įskaitant „Walkman®“, televizorius ir „PlayStation®“ žaidimų pultus. 

Išvesties jungtis
Išvesties jungtys

Stiprintuve naudojamos įvairios ausinių išvesties jungtys, įskaitant subalansuotą (4,4 mm, 3 kontaktų minikištukas x2 ir XLR4) ir nesubalansuotą (stereofoninio garso standartinis kištukas, stereofoninio garso minikištukas).

Pripildykite savo pasaulį nepaprasto garso

Pristatome „Signature Series“

Nesirinkite nieko prastesnio už neprilygstamos kokybės „Signature Series“ gaminių asortimentą. Šie gaminiai, sukurti neprilygstamai garso kokybei gauti, pralenkia įprastus garso įrenginius ir kiekvieną natą pakelia į kitą lygį.

Techniniai duomenys ir funkcijos

TA-ZH1ES – tai aukščiausios kokybės „Signature Series“ ausinių stiprintuvas, sukurtas siekiant aukštesnės garso kokybės klausantis per ausines.
  • Skaitmeninį stiprinimą taikantis hibridinis stiprintuvo blokas

  • Nauja DSEE HX technologija su 5 režimais

  • Palaikomi PCM 32 bitų / 768 kHz ir DSD 22,4 MHz garso formatai

  • Naujas DSD patobulinimo modulis

  • Palaikomos subalansuotos (4,4 mm, 3 kontaktų minikištukas x2, XLR4) ir nesubalansuotos (standartinis kištukas, stereofoninio garso minikištukas) jungtys

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka