NW-WM1Z

Mėgaukitės detaliu garsu

Naudodami „Signature Series“ grotuvą „Walkman®“, patirsite detalių simfoniją: jame dera įmantrios garso technologijos, gražios, aukštos kokybės medžiagos ir išskirtinis naudojimo patogumas.  

PREMIUM

„Signature“ serijos „Walkman®“ WM1Z

NW-WM1Z
„Signature“ serijos „Walkman®“ WM1Z nuotrauka

256 GB

NW-WM1Z

Kaina nenurodyta

Signature Series

„One Signature Sound“

Didelės raiškos garso suteikiamus pojūčius kilsteli į naują lygį: nuo to, ką klausote, iki to, ką galite pajusti.

Švarus garsas, aukščiausios kokybės dalys

Atraskite deguonies neturinčio vario funkcionalumo grožį

Visą grotuvą NW-WM1Z gaubia aukštos kokybės auksu dengtas pagrindas iš deguonies neturinčio vario. Šis plačiai prietaisų gamyboje naudojamas varis padeda grotuvui perteikti unikalų natūralų, akustinį garsą. Jo laidumas ir fizinis tvirtumas užtikrina neprilygstamas „Walkman®“ garso charakteristikas.

4 gyslų laidai
Pažangus laidų dizainas

Keturių gyslų apypinu rankomis apipinti laidai, sukurti naudojant KIMBER KABLE® ir pagaminti naudojant pažangias apipynimo technologijas, sklandžiai susidoroja su didele galia ir perteikia geriausias garso charakteristikas.

FT kondensatorius
Preciziška galia

Naujai sukurto FT CAP (stambiamolekulių polimerų kondensatoriaus) paskirtis – reguliuoti maitinimo srautą ir jį optimizuoti, kad prireikus galia būtų tiekiama iš karto.  

Tikslaus garso registras
Patikimas grandynas

Paviršinio montažo tikslaus garso registru užtikrinamas tolygus, efektyvus maitinimo paskirstymas grandinės komponentams, kad nekistų garso kokybė.

Susipažinkite su NW-WM1Z

Sužinokite apie mūsų geriausio „Walkman®“ technologijas ir kas mus įkvėpė jį sukurti. 

Didelės raiškos garsas
Garsas savo stichijoje

Didelės raiškos garsas suteikia galimybę kiekvieną natą perteikti taip, kaip sumanė atlikėjas

Mėgaukitės subtiliausiais studijos kokybės didelės raiškos garso, kokybiškesnio nei CD, niuansais. Aistra muzikai sujungia visus komponentus – nuo signalo iki garsiakalbio – todėl atrodo, kad atlikėjas kūrinius atlieka tiesiai prieš jus. Didelės raiškos garso failuose paprastai naudojamas aukštesnis diskretizacijos dažnis – 96 kHz arba 192 kHz (24 bitų).

Autentiškos garso kokybės revoliucija

Pasitelkdami didelę patirtį skaitmeninių stiprintuvų technologijų srityje, mūsų inžinieriai NW-WM1Z kūrė siekdami perteikti detalią akustiką ir natūralaus garso savybes, todėl klausymasis yra unikalus ir itin malonus.

S-Master HX
Tikslus garso atkūrimas

Būtent „Walkman®“ gaminiams sukurta nauja „S-Master™ HX“ skaitmeninio stiprintuvo technologija dabar jau palaiko pradinį DSD, subalansuotą ir didelės išvesties galios formatus. Ji mažina iškraipymą ir triukšmo lygį plačiame dažnių diapazone, todėl atkuriamas sodrus, galingas garsas. 

DSD formatas
Neprarasite jokių detalių

NW-WM1Z palaiko pradinio DSD („Direct Stream Digital“) formato garso failus, kurie gaunami ankstyvame gamybos proceso etape. Tai reiškia, kad juose išlieka visos autentiškos originalaus įrašo detalės.

4,4 jungtis
Naujasis galios standartas

„Walkman®“ turi vieną subalansuotą kištuką, sukurtą naujam subalansuotam 4,4 Φ prijungimo laidui. Taip atskiriami kairysis ir dešinysis garso signalai bei mažinami signalo perdavimo nuostoliai, todėl garsas nepablogėja. 

Išsaugomas jausmas

Naudojant DSEE HX užfiksuojamos visos natos ir niuansai

Namie jauskitės kaip koncerte ir muzika mėgaukitės taip, kaip sumanė atlikėjas, beveik didelės raiškos garso kokybe. Konvertavimo į didesnę raišką technologija DSEE HX pasitelkia algoritmą jūsų muzikai analizuoti ir visai prarastai informacijai pakeisti, kad garso kokybė būtų beveik didelės raiškos lygio. Be standartinių režimų, galite rinktis iš 4 papildomų režimų ir išryškinti geriausius savo muzikos aspektus.

Nuolatinės srovės fazių linearizatorius
Nuolatinės srovės fazių linearizatorius

Švaraus garso perteikimas

Nuolatinės srovės fazių linearizatoriaus paskirtis – efektyviai atkurti platų garso charakteristikų diapazoną. Juo skaitmeniškai apdorojant signalą, prisiderinama prie įvairių analoginio stiprintuvo tipų fazinių charakteristikų, todėl gaunamas švaresnis, labiau į analoginį panašus garsas. Galite rinktis iš šešių fazinių charakteristikų nustatymų.

Sukurta naudoti realybėje

Grotuvą „Walkman®“ NW-WM1Z išmoksite valdyti labai greitai, nes jis intuityvus, patogus naudoti ir pasižymi realiam gyvenimui optimizuotomis funkcijomis. 

Maitinimo elementas
Iki 30 val. atkūrimo

Grotuvu galima atkurti iki 30 val. nepertraukiamo didelės raiškos garso (FLAC, 96 kHz / 24 bitų) ir 33 val. MP3 (128 kbps), tad muzikos galėsite klausytis tol, kol norėsite.

Atmintis
Mėgaukitės 265 GB vidinės atminties

Grotuve NW-WM1Z yra 256 GB vidinės atminties failams, kad jums niekada nepritrūktų muzikos.

Jautrus jutiklinis ekranas
Jautrus jutiklinis ekranas

Ypač jautrus 10,2 cm (4 col.) jutiklinis ekranas ir klasikinis sąsajos dizainas pritaikyti pagal aistringiausių audiofilų poreikius.

Intuityvus šoninis mygtukas
Intuityvus šoninis mygtukas

Šoniniu mygtuku galite lengvai, paprastai, beveik instinktyviai valdyti savo muziką.

Papildoma atmintis
Papildoma atmintis

Į „Micro SD“ lizdą įdėjus kortelę, visada užteks vietos muzikos bibliotekai ir aukščiausios kokybės failams.

LDAC
LDAC technologija padės atrasti geresnį „Bluetooth“ ryšį

LDAC – nauja „Sony“ technologija, kurią naudodami galėsite mėgautis kokybišku garsu per „Bluetooth®“ nenaudodami jokių laidų. Perduodama 3 kartus daugiau duomenų, LDAC užtikrina kokybišką muzikos klausymąsi be laidų.

Pristatome „Signature Series“

Nesirinkite nieko prastesnio už neprilygstamos kokybės „Signature Series“ gaminių asortimentą. Šie gaminiai, sukurti neprilygstamai garso kokybei gauti, pralenkia įprastus garso įrenginius ir kiekvieną natą pakelia į kitą lygį.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Aukščiausios kokybės grotuvas „Walkman®“, pasižymintis kokybiškomis medžiagomis ir pažangiausiomis technologijomis, kad garso kokybė būtų bekompromisė.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Pradinio DSD („Direct Stream Digital“) formato failų palaikymas‘

  • DSEE HX konvertuoja muzikos failus į didelės raiškos kokybę

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • 256 GB talpa (iki 1600 didelės raiškos garso įrašų)

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka