NW-WM1A

Atraskite kokybiškus sodrius tonus

Grotuvas NW-WM1A – tai aukščiausios kokybės „Walkman®“, sukurtas siekiant optimalios garso kokybės. Kad ir kur būtumėte, klausydamiesi didelės raiškos garso jusite kiekvieną natą ir niuansą bei išgirsite, kaip skiriasi subalansuoto garso muzika. 

PREMIUM

„Signature“ serijos „Walkman®“ WM1A

NW-WM1A
„Signature“ serijos „Walkman®“ WM1A nuotrauka

128 GB

NW-WM1A

Kaina nenurodyta

Signature Series

„One Signature Sound“

Didelės raiškos garso suteikiamus pojūčius kilsteli į naują lygį: nuo to, ką klausote, iki to, ką galite pajusti.

Didelės raiškos garso logotipas
Sukurtas didelės raiškos garsui

Mėgaukitės subtiliausiais studijos kokybės didelės raiškos garso, kokybiškesnio nei CD, niuansais. Aistra muzikai sujungia visus komponentus – nuo signalo iki garsiakalbio – todėl atrodo, kad atlikėjas kūrinius atlieka tiesiai prieš jus. „Walkman®“ NW-WM1A taip pat palaiko pačią naujausią 384 kHz / 32 bitų spartą ir pradinio DSD formato atkūrimą.

DSD
Pradinis DSD formatas

NW-WM1A palaiko pradinio DSD formato garso failus, kurie gaunami ankstyvame gamybos proceso etape. Tai reiškia, kad juose išlieka visos autentiškos originalaus įrašo detalės.

S-Master HX
S-Master HX

Būtent „Walkman®“ gaminiams sukurta nauja „S-Master™ HX“ skaitmeninio stiprintuvo technologija mažina iškraipymą ir triukšmo lygį plačiame dažnių diapazone, todėl atkuriamas sodrus, tikslus garsas.

DSEE HX
DSEE HX

Konvertavimo į didesnę raišką technologija DSEE HX pasitelkia algoritmą jūsų muzikai analizuoti ir visai prarastai informacijai pakeisti, kad garso kokybė būtų beveik didelės raiškos lygio. Galite rinktis iš 5 režimų ir išryškinti geriausius savo muzikos aspektus. 

Subalansuotas garsas
Naudojama ø 4,4 mm subalansuota standartinė jungtis

Mėgaukitės aiškiu, tiksliu, dinaminiu ir subalansuotu garsu. Naudojant naują ø 4,4 mm subalansuotą standartinį kištuką, sumažinamas užfiksuotas iš laido į stiprintuvą perduodamas triukšmas. To rezultatas – perteikiamas nepriekaištingas, aiškus garsas.

Aukščiausios kokybės dizainas – nepriekaištinga garso kokybė

Grotuvą „Walkman®“ NW-WM1A, kuris sukurtas siekiant aukštos kokybės galingo garso, sudaro aliuminio korpusas ir pritaikyti elektriniai komponentai. 

Aliuminio rėmas

Aliuminio lydinio korpusas yra tvirta apsauga, kuri nepraleidžia elektroninio triukšmo ir kitų trikdžių, kad galėtumėte mėgautis kokybišku garsu.

OFC laidas
Laidas iš deguonies neturinčio vario

Naudojant mažos varžos laidą iš deguonies neturinčio vario užtikrinamas mažas iškraipymas ir nepriekaištingas kanalų atskyrimas.

MELF rezistoriai
MELF rezistoriai

Naudojant MELF tipo rezistorius, sumažinamas garso signalo kelio triukšmas ir iškraipymas.  

FT KONDENSATORIUS
Preciziška galia

Naujai sukurto FT CAP (stambiamolekulių polimerų kondensatoriaus) paskirtis – reguliuoti maitinimo srautą ir jį optimizuoti, kad prireikus galia būtų tiekiama iš karto.  

Nuolatinės srovės fazių linearizatorius

Švaraus garso perteikimas

Nuolatinės srovės fazių linearizatoriaus paskirtis – efektyviai atkurti platų garso charakteristikų diapazoną. Juo skaitmeniškai apdorojant signalą, prisiderinama prie įvairių analoginio stiprintuvo tipų fazinių charakteristikų, todėl gaunamas švaresnis, labiau į analoginį panašus garsas. Galite rinktis iš šešių fazinių charakteristikų nustatymų.

Nuolatinės srovės fazių linearizatorius
Išsaugomas jausmas

Naudojant DSEE HX™ užfiksuojamos visos natos ir niuansai

Namie jauskitės kaip koncerte ir muzika mėgaukitės taip, kaip sumanė atlikėjas, beveik didelės raiškos garso kokybe. Konvertavimo į didesnę raišką technologija DSEE HX™ pasitelkia algoritmą jūsų muzikai analizuoti ir visai prarastai informacijai pakeisti, kad garso kokybė būtų beveik didelės raiškos lygio. Be standartinių režimų, galite rinktis iš 4 papildomų režimų ir išryškinti geriausius savo muzikos aspektus.

Puikiai tinka naudoti kasdien

NW-WM1A sukurtas taip, kad prisitaikytų prie kasdienio jūsų gyvenimo būdo. Kai reikia aukštos kokybės muzikos, paprasta pasiimti šį kompaktišką ir lengvą grotuvą.

NW-WM1A gaminio nuotrauka, iliustruojanti jutiklinį ekraną
Intuityvus ekranas

Kokybiškas 10 cm (4,0 col.) ekranas jautrus lietimui, todėl lengvai pasieksite funkcijas vos palietę piktogramą. 

Šoniniai mygtukai
Patogūs mygtukai

Paleidimo / pristabdymo, muzikos pasirinkimo ir garsumo reguliavimo mygtukai šoniniame skydelyje suformuoti ir išdėstyti taip, kad galėtumėte lengvai valdyti grotuvą.

Pažangi technologija leidžia mėgautis didesniu muzikos kiekiu 
Failų formatai
Atkuria įvairius failų formatus

„Walkman®“ NW-WM1A palaiko įvairius failų tipus.

Maitinimo elementų veikimo trukmė
Ilga maitinimo elementų veikimo trukmė

Galite nepertraukiamai mėgautis iki 30 val. didelės raiškos garso atkūrimu (FLAC, 96 kHz / 24 bitai) ir 33 val. MP3 (128 kbps).

Papildoma atmintis
Integruota ir padidinama atmintis

Turėdami 128 GB vidinės atminties, niekada nepritrūksite muzikos, o į lizdą įdėję „Micro SD“ atminties kortelę vietos turėsite dar daugiau.

Idealios transliacijos per „Bluetooth“

Mėgaukitės aukštos kokybės muzikos transliacija naudodami mūsų aukštos kokybės belaidžio ryšio kodeką LDAC. 3 kartus didesnis bitų srautas, nei standartinio „Bluetooth®“, užtikrins aukštesnę visos jūsų muzikos kokybę.

Pristatome „Signature Series“

Nesirinkite nieko prastesnio už neprilygstamos kokybės „Signature Series“ gaminių asortimentą. Šie gaminiai, sukurti neprilygstamai garso kokybei gauti, pralenkia įprastus garso įrenginius ir kiekvieną natą pakelia į kitą lygį.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Grotuvas NW-WM1A – tai aukščiausios kokybės „Walkman®“, sukurtas siekiant optimalios garso kokybės. Kad ir kur būtumėte, klausydamiesi didelės raiškos garso jausite kiekvieną natą ir niuansą bei išgirsite, kaip skiriasi subalansuoto garso muzika.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE HX konvertuoja muzikos failus į didelės raiškos kokybę

  • „S-Master HX“ skaitmeninis stiprintuvas užtikrina puikią garso kokybę

  • 128 GB talpa (iki 800 didelės raiškos garso įrašų)

  • Didelės raiškos garso įrašų klausymusi galite mėgautis iki 33 val.

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka