LinkBuds

Niekada neišsiimk

Su „LinkBuds“ niekada neatitrūkstate nuo kasdienio gyvenimo. Patogiai dėvėkite jas visą parą, nes aiškiai girdėsite aplink jus esančius garsus, nieko nejausdami prie ausies, ir neatitrūksite nuo žmonių ir vietų, net nepristabdydami asmeninio garso takelio. „LinkBuds“ sujungia kasdienį gyvenimą ir mėgstamas pramogas, kad ir kur eitumėte, kad ir ką darytumėte.

„LinkBuds“ logotipas
Palaikykite ryšį su visais pasauliais

„LinkBuds“ seriją patogu dėvėti visą laiką ir jos yra tokios išmanios, kad prisitaiko prie jūsų gyvenimo, sujungdamos jus su žmonėmis ir mėgstamomis pramogomis.

Apžiūrėkite „LinkBuds“
Visi jūsų pasauliai visada sujungti

Sužinokite, kaip „LinkBuds“ padeda neatitrūkti ir valdyti kasdienę muziką, be to, ypatingai tinka, yra atviros ausies stiliaus ir pasižymi aukšta skambučių ir garso kokybe.

Palaikykite ryšį su visais pasauliais

Mažos ir lengvos, atviro žiedo dizaino „LinkBuds“ visą dieną jungia visus jūsų pasaulius.

Aiškiai girdėkite skambučius ir muziką

Pokalbiai išskirtinai aiškūs, todėl klausymosi pojūčiai autentiški, o visa muzika skamba tobuliau.

Lengva kasdien

Dėl mūsų išmaniųjų funkcijų naudoti „LinkBuds“ tikrai lengva ir galima valdyti be pastangų.

Sukurta galvojant apie aplinką

„LinkBuds“ naudojamos perdirbto plastiko medžiagos estetinėms dalims ir pakuotė be plastiko.

Būkite visą dieną pasirengę purslams

Vandeniui atsparios IPX4 su ilgai veikiančia baterija „LinkBuds“ ausinės leidžia jums eiti bet kada ir bet kur.

Palaikykite ryšį su visais pasauliais

„LinkBuds“ puikiai sujungia visus jūsų pasaulius atviro žiedo dizainu, kuris leidžia bet kada skaidriai aplink save girdėti skambučius, muziką ir kitą internetinį turinį, nieko prie ausies nejaučiant. Mažos, lengvos ir ypatingai pritaikytos, stilingos, patogios dėvėti ilgas valandas ausinės užtikrina, kad visada palaikytumėte ryšį su gyvenimu ir niekada nieko nepraleistumėte.

Prijungtos ir leidžia neatitrūkti

Naujai sukurta žiedo tipo tvarkyklė su diafragma centre, parengta garso skaidrumo funkcijai, leidžia girdėti aplink jus esančius garsus. Girdėsite, kai kas nors pakvies jus vardu skambučio metu ir galėsite kalbėtis su draugais, klausydamiesi muzikos.

Itin mažos ir lengvos

Maždaug keturių gramų svorio. Itin mažos „LinkBuds“ yra miniatiūrizacijos stebuklas. Ne taip, kaip įprastos ausinės, apsauginis paviršius, dengiantis garsiakalbio diagramą, taupant vietą, integruotas į korpusą.

Baltas „LinkBuds“ dėklas su viena išimta „LinkBud“ ausine
Pilkos „LinkBud“ ausinės ausyje iliustracija
Patogios ir gerai priglunda

„LinkBuds“ tobulai žmogaus ausiai pritaikyta forma dera su ergonominiu dizainu, kad laikytųsi dar stabiliau. Sukūrėme „LinkBuds“ naudodami daugybę ausų formos duomenų, surinktų nuo pirmųjų pasaulyje į ausį įdedamų ausinių pristatymo 1982 metais.

Aiškiai girdėkite skambučius ir muziką

Skambinkite be triukšmo ir itin aiškiai kalbėkitės. Klausykitės aukštos garso kokybės muzikos iš suglaudintų takelių, atkurtų, naudojant skaitmeninio garso sustiprinimo modulį (DSEE), kad mėgstamos grupės ir atlikėjai visada skambėtų puikiai.

„LinkBud“ vidinis vaizdas
Itin švarūs, betriukšmiai skambučiai

Naudojant tikslią garso parinkimo technologiją su pažangiu garso signalo apdorojimu kitame skambučio gale esantis asmuo aiškiai girdės jūsų balsą net triukšmingose situacijose. Mūsų triukšmo mažinimo algoritmas sukurtas naudojant DI mašininį mokymąsi, kuris naudoja daugiau nei 500 milijonų balso pavyzdžių, kad sumažintų aplinkos triukšmą ir išgautų jūsų balsą aiškiai įvairiose aplinkose.

Autentiškas, natūralus garsas

Mėgaukitės gerai subalansuotais aukštos kokybės vidutinių ir aukštųjų dažnių garsais. Mūsų integruotas procesorius V1 atkuria visas muzikos detales su mažiausiais iškraipymais autentiškiems klausymosi pojūčiams. Specialiai sukurta apskrita 12 mm tvarkyklė, itin suderinama (mažos atatrankos) diafragma teikia raiškų, gerai subalansuotą garsą.

Moteris su pilka „LinkBud“
DSEE logotipas
Sustiprinkite mėgstamą muziką

Jei suglaudinamas, nelieka aukštųjų dažnių elementų, kurie suteikia detalumo ir sodrumo. Skaitmeninio garso pagerinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria šiuos elementus, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta originaliam įrašui.

Lengva kasdien

Dėl išmaniųjų funkcijų galima lengviau nei kada nors mėgautis pramogomis ir neatitrūkti nuo gyvenimo.

Tiesiog palieskite šalia ausies

„LinkBuds“ gali būti mažos, bet tai nereiškia, kad jas sudėtinga naudoti. Esant plačiam lietimo laukui galite naudoti dvigubą ar trigubą palietimus bet kurios savo ausinės priekyje, norėdami valdyti muzikos atkūrimą – kad nereikėtų liesti pačių „LinkBuds“.

Vyras pirštu siekiantis baltos „LinkBud“ ausinės, esančios ausyje
Sparti prieiga

Trumpasis kelias į muziką paprastais bakstelėjimais - nereikia liesti išmaniojo telefono. Galite mėgautis muzika be jokių pastangų.

WH-1000Xm4 ausinių vidinių komponentų sprogimo vaizdas.
„Spotify Tap“ logotipo vaizdas
„Amazon Music Play Now“ logotipo vaizdas
„Endel“ logotipo vaizdas
Asmens gatvėje vaizdas su skirtingo garsumo iliustracija aplink galvą
Garsumas automatiškai pakoreguojamas pagal jūsų aplinką

Adaptyvusis garsumo valdymas yra išmanioji funkcija, kuri automatiškai optimizuoja garsumą pagal tai, kur esate. Mėgaukitės nedideliu garsu tyliose vietose ir dideliu garsu triukšmingesnėse vietose.

Kalbėkite ir girdėkite tik aplinkos garsą

Galite nustatyti „Speak-to-Chat“, kad automatiškai pristabdytumėte muziką, kai tik pradedate su kuo nors kalbėti, kad girdėtumėte aplinkos garsą ir dalyvautumėte pokalbyje, jei nenorite nusiimti ausinių arba jūsų rankos pilnos. O kai pokalbis bus baigtas, jūsų muzika vėl automatiškai ims groti.

Besikalbanti pora. Vienas iš poros dėvi „LinkBuds“

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Sklandūs muzikos ir garso pranešimai

Programėlė „Auto Play“ užtikrina muzikos ir garso pranešimų transliaciją reikiamu laiku. Muzika leidžiama norimu metu, pvz., kai užsidedate ausines ar pradedate judėti po pertraukėlės, kad jaustumėtės pakylėti. Garso pranešimai primena apie visus jums svarbius įvykius, tad jūsų ausinės gali saugiai būti kišenėje. Susiekite „Spotify“, „Endel“ ir „Apple Music“ programėles, kad galėtumėte mėgautis muzika ir atsipalaiduoti. „Auto Play“ programėlė yra beta versijos, todėl funkcijos ir patirtys gali keistis ar patobulėti.

„Google Assistant“ ir „Alexa built-in“ logotipai
Valdykite balsu

Laisvų rankų funkcijos pagalba. Įjunkite norimą balso asistentą tik tarę „OK Google“ arba „Alexa“. Pramogaukite, bendraukite su draugais, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nustatykite priminimus ir t. t. Galite net valdyti ausinių funkcijas, pvz., patikrinti likusią baterijos įkrovą balsu, be to, išklausyti ar padiktuoti el. laiškus „Microsoft Outlook“ ir prisijungti prie „Microsoft Teams“, naudodami „Google Assistant“ arba „Siri“.

„Google Fast Pair“ logotipas
Suraskite savo ausines, naudodami sparčiojo susiejimo funkciją

„LinkBuds“ palaiko naudingą „Google“ naują sparčiojo susiejimo funkciją. Vienu iššokančių instrukcijų palietimu „LinkBuds“ suteikia galimybę greitai, be pastangų „Bluetooth“ ryšiu susieti jas su „Android“ įrenginiais. Galite lengvai nustatyti, kur palikote ausines, į jas paskambinę arba patikrinę paskutinę žinomą jų vietą išmaniajame telefone. Netgi gausite pranešimą, kai liks nedaug ausinių baterijos įkrovos, kad žinotumėte, kada jas įkrauti.

„Swift Pair“ logotipas
Lengvas susiejimas su kompiuteriu

Naudojant funkciją „Swift Pair“ galima greitai ir lengvai susieti „LinkBuds“ su nešiojamuoju, staliniu ar planšetiniu kompiuteriu, kuriame veikia „Windows 11“ arba „Windows 10“. Pasirinkus susiejimo režimą netoliese esančiuose įrenginiuose, kuriuose veikia „Windows 11“ arba „Windows 10“, pasirodo iššokančios susiejimo instrukcijos.

Nešiojamo kompiuterio ir išmaniojo telefono piktogramos
Kelių įrenginių prijungimas

Didžiausiam patogumui užtikrinti, šias „Bluetooth®“ ausines tuo pat metu galima susieti su dviem „Bluetooth“ įrenginiais. Taigi, kai gaunate skambutį, jūsų ausinės žino, kuris įrenginys skamba ir automatiškai prisijungia prie jo. Taip pat paspaudę mygtuką galėsite greitai perjungti ausines į kurį nors iš dviejų įrenginių.

Vyras su kuprine stovi miesto gatvėje ir šypsosi žiūrėdamas į telefoną. Aplink jį plaukioja trys burbulai su vaizdo žaidimų scenomis.
Nauja garso patirtis AR žaidimams

Jei ieškote ausinių muzikai, skambučiams ir pramogoms, „LinkBuds“ naudoja jutiklį ir erdvinio garso technologiją, kad sukurtų įtraukiantį garsą papildytos realybės žaidimuose, pvz., „Niantic“ sukurtame „Ingress“.

Žaidžiant „Ingress“ naudojant „LinkBuds“, jutiklio ir erdvinio garso technologija suteikia naują patirtį – garsas perduodamas iš skirtingų krypčių pagal žaidimo veiksmą ir galvos judesius.

Sukurta galvojant apie aplinką

Jūsų „LinkBuds“ sukurtos galvojant ne tik apie stilių, bet ir apie aplinką, naudojant perdirbto plastiko medžiagas estetinėms detalėms ir pakuotę be plastiko.

Pilkas „LinkBuds“ dėklas su „LinkBuds“ ausinėmis iš šono, apsuptas pilkų plastikinių detalių
Perdirbto plastiko medžiagos

„LinkBuds S“ naudojamos perdirbto plastiko medžiagos iš automobilių dalių.

Atskiroje pakuotėje plastikas nenaudojamas

„LinkBuds“ pakuotėje nėra plastiko, nes esame įsipareigoję mažinti gaminių poveikį aplinkai.

„LinkBuds“ dėžutė
Būkite visą dieną pasirengę purslams

Klausykitės bet kada ir bet kur, naudodami IPX4 vandens atsparumo ausines su visai dienai pakankama baterijos įkrova.

IPX4 logotipas
Atsparios vandeniui, tinka naudoti kasdien

Jos turi IPX4 atsparumo vandeniui įvertinimą, tad jokie vandens purslai ir prakaitas šių ausinių nesustabdys ir jūs galėsite toliau judėti su muzika.

Aiškesnis, stabilesnis „Bluetooth“ signalas

Siekiant mažesnės delsos ir didelės garso kokybės net aplink esant kitiems trikdžiams „Bluetooth®“ signalas perduodamas į abi ausis vienu metu. Dėl galingo integruoto Procesoriaus V1 galėsite mėgautis stabiliu, belaidžiu garsu be praleidimų.

Dviejų žmonių, besiklausančių muzikos su „LinkBuds“, iliustracija, atskleidžianti skirtumą tarp įprastinio perdavimo per „Bluetooth“ ir BT garso perdavimo į ausines vienu metu per „LinkBuds“

(A) BT garso perdavimas į kairiąją ir dešiniąją įprastą ausinę pakaitomis (B) BT garso perdavimas į kairiąją ir dešiniąją „LinkBuds“ ausinę vienu metu

Baterijos naudojimo laiko, greitojo įkrovimo ir leidimo laiko piktogramos
Klausykitės visą dieną, įkraukite per kelias minutes

Įkrovę ausinėmis galite mėgautis visą darbo dieną – 5,5 val., o kitas 12 val. laikyti jas dėkle. Vadinasi, kiekvieną kartą, kai išeinate iš namų, turite net 17,5 klausymosi valandos. Skubate? Greitasis, tik 10 minučių, įkrovimas suteiks jums iki 90 minučių leidimo laiko, o „Sony“ programa „Headphones Connect“ netgi praneš, kai įkrovimo dėklo įkrova pasidarys mažesnė nei 30 %.

Mažas, tobulai suformuotas dėklas

Itin mažą, stilingo suapvalintą dizaino įkrovimo dėklą patogu laikyti rankoje ar kišenėse gyvenant judriai. Atidarykite paprastu mygtuko paspaudimu.

Pilkas „LinkBuds“ dėklas
„LinkBuds“ pilko dėklo su „LinkBuds“, 5 dydžių lanko formos laikiklių ir USB-C įkrovimo laido vaizdas
Kas sudaro komplektą

Atidarykite „LinkBuds“ pakuotę ir rasite 5 dydžių pritaikytus laikiklius, tinkamus skirtingoms ausų formoms ir USB-C įkrovimo laidą.

Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Nuotrauka, kurioje vaizduojami trys žmonės: vienas iš jų užsimerkęs klausosi muzikos, kitas mankštinasi, o trečiasis sėdi neįgaliojo vežimėlyje.
Prieinamumas

Manome, kad technologijos turėtų padaryti pasaulį interaktyvesnį, kūrybiškesnį, linksmesnį ir įtraukesnį. Į garso gaminius įtraukdami į žmogų orientuotą ir įtraukiantį dizainą, savo „Kando“ patirtį suteikiame visiems naudotojams, nepriklausomai nuo jų amžiaus, gebėjimų ar aplinkos.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Likite prisijungę ir žinokite apie kasdienio gyvenimo žmones ir vietas, niekada nesustabdydami asmeninio garso takelio. „LinkBuds“ sujungia kasdienį gyvenimą ir mėgstamas pramogas, kad ir kur keliautumėte, kad ir ką darytumėte.
  • Atviro žiedo dizainas su garso skaidrumo funkcija susieja internetinį ir neprijungtinį pasaulius

  • Itin mažos, lengvos ir ypatingai pritaikytos

  • Aiškiai girdėkite skambučius ir muziką

  • 5,5 val. baterijos naudojimo laikas, iš viso 17,5 val. su įkrovimo dėklu, greitasis įkrovimas

  • IPX4 klasės apsauga užtikrina atsparumą vandens lašams ir prakaitui

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka