Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

X90K / X93K / X94K serija

Gyvos spalvos ir kontrastas, ryškūs 4K vaizdai
VISI TELEVIZORIAI

X90K / X93K | BRAVIA XR | „Full Array LED“ skydelis | 4K „Ultra HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Google TV“)

X90K / X93K Series
X90K / X93K | BRAVIA XR | „Full Array LED“ skydelis | 4K „Ultra HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Google TV“) nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 1 449,60

(įsk. PVM)

139 cm (55")

XR-55X90K

RMK

€ 1 449,60

(įsk. PVM)

139 cm (55")

XR-55X93K

RMK

€ 1 449,60

(įsk. PVM)

164 cm (65")

XR-65X90K

RMK

€ 1 898,50

(įsk. PVM)

164 cm (65")

XR-65X93K

RMK

€ 1 898,50

(įsk. PVM)

189 cm (75”)

XR-75X90K

RMK

€ 2 599,10

(įsk. PVM)

189 cm (75”)

XR-75X93K

RMK

€ 2 599,10

(įsk. PVM)

215 cm (85'')

XR-85X90K

RMK

€ 3 598,50

(įsk. PVM)

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte paskutines naujienas ir ribotos trukmės pasiūlymus. Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad nieko nepraleistumėte.

Apdovanojimų pelnęs
CES® 2021 inovacijų apdovanojimų logotipas
CES® 2022 geriausių inovacijų apdovanojimas už BRAVIA CAM
CES® 2021 inovacijų apdovanojimų logotipas
CES® 2022 inovacijų apdovanojimas už BRAVIA CORE
Naujos kartos vaizdas ir garsas su „Cognitive Intelligence“

„Cognitive Processor XR™“ perkelia vaizdą ir garsą į naują kokybės lygmenį. Mūsų perversmą sukėlęs procesorius „Sony BRAVIA XR™“ televizoriuose atkuria turinį taip, kaip jį mato ir girdi žmonės, kad pojūčiai būtų be galo tikroviški. Jis supranta, kaip fokusuoja akis, analizuoja vaizdus, kad suteikti tikroviškos gelmės, nepaprastą kontrastą ir gražių ryškių spalvų. 

Realistiškos gelmės „Full Array“ kontrastas

Mūsų „Full Array“ LED su „Cognitive Processor XR™“ valdo galinio apšvietimo zonas, kad atkurtų tikrovišką kontrastą šviesiose ir tamsiose srityse vienu metu. Išmanusis procesorius mato pasaulį taip pat kaip jūs, patobulindama vaizdą tikroviškomis spalvomis ir gelme.

Muzikantas, grojantis koncerte kontrabosu, su garso bangomis
Garsas iš ekrano, vaizdo ir garso harmonija

Su „Acoustic Multi-Audio™“ technologija galite mėgautis garsu, kuris tiksliai atitinka veiksmą ekrane. Garso padėtį nustatantys aukšto dažnio garsiakalbiai užtikrina, kad vaizdas derėtų su garsu betarpiškai žiūrėjimo patirčiai.

Tiesiog ištarkite, ką norite pamatyti balso komandomis

Greičiau raskite mėgstamo turinio balsu. Pereikite tiesiai prie laidos arba filmo, ištardami pavadinimą, arba bandykite atlikti balso paiešką, pvz., „rask veiksmo filmų“. Norėdami pradėti, paspauskite pultelio balso mygtuką.

Moters su pulteliu, balsu valdančios televizorių, vaizdas stambiu planu
Kino teatro pojūčiai namuose – mėgaukitės filmais, pridedamais prie BRAVIA XR
Tobulai tinka „PlayStation®5“
„Road to Zero“ logotipas
Atsinaujinančios, perdirbtos ir netaršios žaliavos 

BRAVIA XR televizoriai teikia betarpišką patirtį ir tausoja aplinką. Esame įsipareigoję naudoti mažiau naujo plastiko TV ir pakuotėms. X90K apvadui naudojamas perdirbtas plastikas. Unikali foninio apšvietimo technologija, BRAVIA CAM ir jutikliai ne tik užtikrina aukštą vaizdo kokybę, bet ir sumažina energijos sąnaudas.   

XR „Picture“
Vaisiai, įskaitant uogas, greipfrutą, melioną ir kivį, stambiu planu
Platus spalvų spektras tikroviškiems atspalviams

Unikalios naujos LED struktūros „Full Array“ LED ekranas ir „XR Triluminos Pro“ su „Cognitive Processor XR™“ suteikia X90K galimybę atkurti daugiau nei milijardą spalvų su subtiliais mus supančio pasaulio niuansais. Jis gali aptikti spalvą pagal sodrumą, atspalvį ir šviesumą, kad kiekviena detalė atrodytų natūrali., ypač žali ir raudoni atspalviai.

Gėrėkitės didesne gelme ir sodresne juoda spalva ir šviesumu

„Cognitive Processor XR™“ patobulina  vaizdus, kaip akys regi tikras spalvas ir gelmę. Balansuojant šviesos paskirstymą visame ekrane, kai kurias zonas pritemdant, o kitas paryškinant, „XR Contrast Booster“ sureguliuoja ryškumą šviesesnėse vietose ir pagilina juodą spalvą šešėliuose. Didesnės gelmės ir detalumo scenos yra tikroviškesnės. 

Vaizdas, kuriame matomas „XR Contrast Booster“ efektas ant karšto oro baliono
Paukščio plunksnos stambiu planu, atskleidžiančios „XR 4K Upscaling“ efektą
Atkuriamos prarastos tekstūros, turinys konvertuojamas į 4K

Su „XR 4K Upscaling“ galėsite mėgautis beveik 4K kokybės pramogomis, nepaisant turinio arba šaltinio kokybės. Mūsų „Cognitive Processor XR™“ pasiekia daugybę duomenų ir sumaniai atkuria prarastas realaus pasaulio vaizdų tekstūras ir detales. 

Išmanusis judesio apdorojimas kintančioms nesulietoms scenoms

Žiūrėti sporto laidas ar greito veiksmo filmus tapo kur kas smagiau. Mūsų „Cognitive Processor XR™“ su „XR Motion Clarity™“ analizuoja judesį skirtinguose kadruose, kad užtikrintų, jog veiksmas rodomas tolygiai, ryškiai ir aiškiai.

Vaizdas: banglentininkas ant bangos, kuri rodoma detaliai ir nesulieta
Atraskite vaizdų technologijas
 
XR garsas
Vaizdas su garso bangomis, sklindančiomis iš televizoriaus su „Acoustic Multi-Audio™“ technologija
Galingas garsas iš ekrano, preciziškiau atitinka vaizdą

„Acoustic Multi-Audio™“ technologiją sudaro garso padėtį nustatantys aukšto dažnio garsiakalbiai, kad aukšto dažnio garsai sklistų iš reikiamos vietos, derėdami su veiksmu ekrane. Su „X-Balanced“ garsiakalbiais girdėsite aiškų, aukštos kokybės garsą.

Visos pramogos su padidinta 3D erdvinio garso kokybe

Su BRAVIA XR™ viskas, ką žiūrite, pateikiama su tikro erdvinio garso apdorojimu. „XR Surround“ kuria virtualų erdvinį garsą, sklindantį iš TV šonų ir vertikaliai ir suteikdama 3D garso pojūtį be lubinių arba aukštyn nukreiptų garso kolonėlių. Mūsų BRAVIA XR™ televizoriai taip pat suderinami su „Dolby Atmos®“.

Svetainės vaizdas su moterimi, žiūrinčia TV, ir erdvinio garso efektas su „XR Surround“
Geriausia su „Sony“ garso įranga

Susieti su „Sony“ garso įranga mūsų naujausi BRAVIA XR televizoriai gali iškelti kartelę dr aukščiau, suteikdami jums neprilygstamų audiovizualinių pojūčių su nepriekaištinga XR vaizdo ir garso kokybe.

Moteris judrioje gatvėje, kalbanti mobiliuoju telefonu, demonstruoja, kaip „Voice Zoom 2“ pagalba kalba tampa geriau girdima
„Voice Zoom™ 2“ sustiprina balsus aiškesniam dialogui

Girdėkite TV dialogus aiškiau, nepadidindami garso. Net jei kalba yra sunkiai girdima, „Voice Zoom 2“ aptinka balso tipą, jį išanalizuoja ir sustiprina jo aiškumą. 

Atraskite garso technologijas
 
Geriausias vaizdas ir garsas bet kokioje aplinkoje

Patogiai įsitaisykite ir mėgaukitės kerinčiu vaizdu. Mūsų unikali aplinkos optimizavimo technologija automatiškai pritaiko vaizdą ir garsą pagal jūsų aplinką.

Mėgaukitės dar geresne žiūrėjimo patirtimi, kurią optimizuoja BRAVIA CAM

Susiekite BRAVIA XR TV su atskirai parduodama BRAVIA CAM, kad žiūrėjimo pojūčiai dar labiau įtrauktų. BRAVIA CAM stebi, kurioje kambario vietoje ir kokiu nuotoliu esate nuo televizoriaus, ir koreguoja garso bei vaizdo nustatymus, kad jie būtų idealūs. Prisitaikant prie jūsų žiūrėjimo aplinkos, garsas skamba aiškiau, o vaizdas atrodo šviesesnis.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Atraskite naujų būdų mėgautis TV su BRAVIA CAM

Su BRAVIA CAM visada užimsite geriausią vietą savo namuose. Ji supranta, kur sėdite, ir atitinkamai pritaiko vaizdą ir garsą. Taip pat galima valdyti gestais ir atrasti daugybę kitų naujų funkcijų.

Vaizdo pokalbiai su draugais ir šeima dideliame ekrane

Bendraukite su draugais ir šeima didžiajame ekrane. Patirkite dar daugiau malonumo televizorių susieję su BRAVIA CAM.

Vaizdas su pora svetainėje, mojuojančia draugui vaizdo pokalbio metu

Atraskite BRAVIA CAM
 

Išmaniojo TV funkcijos
Moters su pulteliu, balsu valdančios televizorių, vaizdas stambiu planu
Viskas, ką norite žiūrėti, vienoje vietoje

Lengvai pasiekite visą mėgstamą turinį ir tarnybas. Raskite daugiau nei 700 000 filmų ir televizijos serialų vienoje vietoje. „Google TV“ sujungia visą mėgstamą turinį iš programų bei prenumeratų ir jį pateikia specialiai jums.

Maksimaliai padidinkite telefono turinio vaizdą

Lengvai ir greitai perkelkite savo mėgstamus vaizdo įrašus, nuotraukas, žaidimus ir kitas pramogas iš „iOS“ ar „Android“ įrenginių į didelį ekraną.

Katės ir kanojininko vaizdai transliuojami iš išmaniojo telefono į televizorių
Atraskite išmaniąsias technologijas
 
Paprastas nuotolinis valdymas
Vaizdas demonstruojantis šviečiantį nuotolinio valdymo pultą dienos ir nakties metu
Paprasta ir kokybiškas pultelis, patogus naudoti net tamsoje

Iš esmės atnaujinome pultelį, kad televizorių būtų patogu valdyti dieną ir naktį. Mūsų aukščiausios kokybės pultelį lengva naudoti dėl paprastų mygtukų ir foninio apšvietimo, kuris padės viską įžiūrėti net tamsoje. Kompaktiškos aliuminio konstrukcijos pultelis atrodo elegantiškai ir jį patogu paimti į ranką.

Lengvai raskite pamestą nuotolinio valdymo pultelį balsu

Pultelis niekada nebepasimes tarp sofos pagalvių. Su „Finder“ funkcija tereikia ištarti „OK Google, rask mano pultelį“ arba paspausti mygtuką TV šone, kad įjungtumėte dingusį pultelį. Pultelis pradės skambėti, kad galėtumėte jį rasti.

Svetainė su sofa ir įjungta „Finder“ funkcija pamestam pulteliui rasti
Šluoste valomo pultelio vaizdas
Lengva valyti, todėl galima visada palaikyti švarą

Mūsų nuotolinio valdymo pultelis yra lygaus paviršiaus su žemesniais mygtukais ir specialia poliuretano danga, dėl to jį lengvai valyti ir rūpintis jo švara. Visi mygtukai padengti antibakterine medžiaga.

Valdykite visus įrenginius vienu išmaniuoju valdymo pultu

Visus prijungtus prietaisus galima valdyti vienu išmaniuoju valdikliu. Vienu mygtuko paspaudimu pasirinkę norimas turinio transliavimo tarnybas, laidas ir filmus savo kambaryje išvysite per kelias sekundes.

Vaizdas: rodoma, kaip galima valdyti visus prijungtus įrenginius vienu išmaniuoju nuotolinio valdymo pulteliu
Dizainas
Nuostabus minimalistinis dizainas, maksimalios pramogos

Minimalistinis „One Slate“ dizainas padidina ekraną ir sumažina rėmelius, kad susitelktumėte į tai, kas svarbu – vaizdą. Gėrėkitės įtraukiančiu dideliu ekranu be jokių blaškančių elementų.

Tikroji išvaizda gali skirtis atsižvelgiant į televizoriaus dydį.

Vilkite
Vaizdas, rodantis trijų padėčių stovą ir BRAVIA TV su rožinių kristalų ekrano vaizdu
Prestižinis kelių padėčių stovas bet kokiai TV padėčiai

Su 3 padėčių stovu galima pasirinkti išdėstymą standartinėje aplinkoje, leidžiantį geriau susitelkti į vaizdą, siauresnėje aplinkoje, esant mažesnėms lentynoms, arba aplinkoje, kuri tinka tobulam pailgųjų garsiakalbių sistemos išdėstymui.

Dar daugiau pramogų taip, kaip sumanė kūrėjas

Su technologijomis, kurios atkuria kūrėjų užmojį, įskaitant patobulintus kūrėjo sukalibruotus režimus, „IMAX Enhanced“ ir „Dolby Vision®“, šis televizorius atkuria režisieriaus vaizduotėje užgimusią dramą ir jaudulį. Kadangi jis yra „Calman Ready“, kūrėjai gali juos sukalibruoti profesionaliai ir naudoti medžiagai montuoti.

Vaizdas su porele svetainėje, žiūrinčia „Netflix“ per ant sienos pakabintą BRAVIA televizorių. Kai įjungiamas arba išjungiamas žemiau esantis „Adaptive Calibrated“ režimo jungiklis, galima pastebėti, kaip ekrano šviesumas pritaikomas prie aplinkos.
Vaizdas su porele svetainėje, žiūrinčia „Netflix“ per ant sienos pakabintą BRAVIA televizorių. Kai įjungiamas arba išjungiamas žemiau esantis „Adaptive Calibrated“ režimo jungiklis, galima pastebėti, kaip ekrano šviesumas pritaikomas prie aplinkos.
ĮJUNGTA
IŠJUNGTA
Žiūrėkite „Netflix“ studijos kokybe, kuri optimizuojama automatiškai

Mėgaukitės „Netflix“ turiniu įspūdinga kokybe, kaip numatė kūrėjas. Specialiai „Netflix“ turiniui sukurtas adaptyvusis „Netflix“ kalibravimo režimas veikia su BRAVIA XR TV aplinkos optimizavimo funkcija, kad jis įtrauktų į mylimus serialus optimizuodamas vaizdą pagal jūsų kambario apšvietimo sąlygas.

Optimizuoja viso jūsų mėgstamo turinio vaizdą

Mėgaukitės papildomu turiniu, kaip sumanė kūrėjas Su BRAVIA CORE sukalibruotu režimu visiems filmams, įskaitant „IMAX Enhanced™“, automatiškai nustatomi optimalūs vaizdo nustatymai išskirtiniams pojūčiams namų kino teatre.

Ekrano vaizdas su BRAVIA CORE logotipu
„Assistive Technology“ logotipas
„Google TV“ pagalbinė technologija

Televizoriuose įdiegta technologija žmonėms, turintiems vizualinių, klausos ir mobilumo sutrikimų.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Mėgaukitės intensyvių spalvų ir kontrasto visomis pramogomis šiame 4K televizoriuje, turinčiame „Full Array LED“ ekraną ir „Cognitive Processor XR™“ funkciją.

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu