VISI TELEVIZORIAI

W800 | „HD Ready“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“)

W800 Series
W800 | „HD Ready“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“) nuotrauka

80 cm (32")

KD-32W800

RMK

€ 450,00

(įsk. PVM)
W800 BRAVIA televizoriaus vaizdas iš priekio
W800 BRAVIA televizoriaus vaizdas iš priekio kampu
W800 BRAVIA televizoriaus vaizdas iš galo kampu
W800 BRAVIA televizoriaus rėmo detalus vaizdas
W800 BRAVIA televizoriaus vaizdas iš priekio su stovu
W800 BRAVIA televizoriaus vaizdas iš priekio

Funkcijos

Vaizdas: detalia HDR raiška rodomas lėktuvas

Didelis dinaminis diapazonas

Šis televizorius leidžia mėgautis smulkiausiomis detalėmis HDR raiška tiek žiūrint filmus, tiek žaidžiant žaidimus. Palaikomi įvairūs HDR formatai, pavyzdžiui, HDR10 ir „Hybrid Log-Gamma“.

BRAVIA ENGINE logotipas

BRAVIA ENGINE

Dėl visapusiško skaitmeninio apdorojimo BRAVIA ENGINE išgauna didelės raiškos vaizdus, kuriuose mažiau triukšmo, pasitelkdamas tiek skaitmeninius aukštos kokybės vaizdo signalus, tiek analoginius signalus. Be to, jis padidina įrenginio pajėgumus, taip patobulindamas spalvas ir kontrastą, kad galėtumėte matyti ryškius ir gilius vaizdus.

Draugai ir šeima mėgaujasi „Android TV“ pramogomis

„Android TV™“

Raskite visas išsvajotąsias pramogas tiesiog kalbėdami. Naudodami šį išmanųjį televizorių su „Android TV“ ir pažangia valdymo balsu funkcija, galite akimirksniu paleisti filmus ir laidas iš programų ar jas transliuoti.  

Televizorių balsu valdanti moteris

Paieška balsu

Naudodamiesi savo balso galia, mėgstamą turinį raskite greičiau nei bet kada. Dėl paieškos balsu funkcijos nebereikia sudėtingai naršyti ar nuobodžiai įvedinėti tekstą – tiesiog pasakykite.

„Chromecast built-in“ logotipas

„Chromecast built-in“

Su „Chromecast“ galite perkelti savo mėgstamiausius filmus, žaidimus ir programėles iš savo mobiliojo telefono tiesiai į televizorių su „Chromecast built-in“, išsaugodami turinio kokybę. Padidinkite savo mėgstamiausias pramogas vienu mygtuko „Cast“ spustelėjimu „Android“ arba „iOS“ prietaiso ekrane. Perkelkite turinį ir toliau naršykite savo telefone arba planšetėje.

USB HDD REC logotipas

USB HDD REC

Mėgstamas TV laidas įrašykite į išorinį USB standųjį diską ir peržiūrėkite jas patogiu laiku. USB HDD įrašymo funkcija vienu prilietimu ir nustatant laikmatį įrašyti skaitmenines transliacijas į bet kokį iki 2 TB talpos USB HDD įrenginį. Žiūrėdami laidą tiesiog paspauskite mygtuką REC, kad būtų pradėtas įrašymas, jis bus automatiškai baigtas pasibaigus programai.

„Road to Zero eco“ logotipas

Perdirbti. Atnaujinti. Sumažinti.

BRAVIA televizoriai prisideda prie aplinkos apsaugos. Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu.

Žr. ekofunkcijas

Specifikacijos

Mėgaukitės puikiomis pramogomis, kone „Full HD“ kokybės vaizdu, „Android TV™“ ir itin aiškiu garsu.

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu

Apžvalgos

Vartotojai sako