Straipsnio ID : 00254202 / Pastarąjį kartą koreguota : 04/12/2020

HDMI laidu prijungus prie PS5, televizoriuje nėra garso arba vaizdo

  Televizoriaus programinėje įrangoje yra problema, dėl kurios televizorius tam tikrą laiką (maždaug vieną minutę) gali neatkurti garso arba vaizdo, kai televizorius prijungiamas prie PS5™ žaidimų konsolės. Ši problema bus išspręsta su kitu programinės įrangos atnaujinimu. Pasižymėkite šį puslapį ir periodiškai tikrinkite atnaujintą informaciją.

  Kol kas šią problemą galite išspręsti pasinaudodami laikinomis priemonėmis.

  Šio nustatymo pakeitimas konvertuos 4K120hz signalą atgal į 4K60hz, todėl nepamirškite atnaujinti televizoriaus programinės įrangos, kai tik naujinys bus pasiekiamas.

  1. Pakeiskite HDMI® signalo formato nustatymą į Standartinį formatą arba Patobulintą formatą („Dolby Vision“) HDMI įvesčiai, prie kurios prijungta PS5.
   1. Pasirinkite NustatymaiTelevizoriaus žiūrėjimasIšorinės įvestysHDMI signalo formatas 
   2. Pasirinkite HDMI įvestį, prie kurios prijungta PS5 (HDMI 3 arba HDMI 4) ir pakeiskite nustatymą į Standartinis formatas arba Patobulintas formatas („Dolby Vision“).
  2. Paspauskite ir laikykite nuotolinio valdymo pulto maitinimo mygtuką, kol televizoriaus ekrane pamatysite Paleisti iš naujo, tada paspauskite įvesties mygtuką ir paleiskite iš naujo.