Straipsnio ID : 00253747 / Pastarąjį kartą koreguota : 18/11/2020

Kaip pašalinti „Sony“ 2020 m. „Android TV“ triktį, susijusią su nuolatiniu paleidimu iš naujo

  Jei klientas nesinaudoja „HbbTV“ ir atlikęs straipsnyje nurodytus veiksmus susiduria su šia problema, patarkite klientui išjungti „HbbTV“.

  Ar jūsų „Sony“ 2020 m. „Android TV“ nuolat paleidžiamas iš naujo?

  Jei „Sony“ sukurtas „Android TV“ nuolat paleidžiamas iš naujo ir tarsi ’įstringa nesibaigiančiame paleidimų iš naujo rate, gali tekti atlikti priverstinį gamyklinių nustatymų atkūrimą.

  Nuolatinio paleidimo iš naujo problema gali pasireikšti įvykus televizoriaus programinės įrangos trikčiai po programinės aparatinės įrangos atnaujinimo, kuomet nebeįmanoma atlikti standartinio gamyklinių nustatymų atkūrimo.

  Jei televizorius nuolat paleidžiamas iš naujo, bus rodomas šis paleisties ekranas:

  „Marshmallow“ paleidimas iš naujo

  Kaip atlikti priverstinį gamyklinių nustatymų atkūrimą televizoriaus mygtukais

  ĮSPĖJIMAS. Atlikus priverstinį gamyklinių duomenų atkūrimą bus panaikinti visi tinkinti televizoriaus nustatymai, įskaitant atsisiųstas programas, sistemos duomenis, kanalų rūšiavimą ir belaidžio tinklo nustatymus. Parduotuvėms skirti demonstraciniai ZH8 modelių duomenys taip pat bus ištrinti iš vidinės saugyklos. Jei galite patekti į televizoriaus meniu, atlikite gamyklinių duomenų atkūrimą.

  Prieš atliekant priverstinį gamyklinių nustatymų atkūrimą

  • Šiai procedūrai atlikti gali prireikti dviejų žmonių.
  • Mygtukų vieta gali skirtis pagal jūsų turimą televizoriaus modelį.
  • Atlikus priverstinį gamyklinių nustatymų atkūrimą, kai kuriuos programų duomenis gali pavykti atkurti, jei programos buvo sinchronizuojamos su „Google“™ paskyra. Programų sinchronizavimo veiksmai gali skirtis pagal televizoriaus meniu parinktis:
   • HOME (Pradžia)Settings (Nustatymai)Device Preferences (Įrenginio nuostatos) arba Accounts & Sign-In (Paskyros ir prisijungimas)„Google“Choose synced apps (Rinktis sinchronizuojamas programas) → Pasirinkite elementus, kuriuos norite sinchronizuoti su paskyra → Sync now (Sinchronizuoti dabar).
   • HOME (Pradžia)Settings (Nustatymai) „Google“Pasirinkite sinchronizuojamas programas skirtuke Sync (Sinchronizuoti) → Pasirinkite elementus, kuriuos norite sinchronizuoti su paskyra → Sync now (Sinchronizuoti dabar).
   • HOME (Pradžia)Settings (Nustatymai)Personal (Asmeniniai)„Google“Pasirinkite sinchronizuojamas programas skirtuke Sync (Sinchronizuoti) → ir pasirinkite elementus, kuriuos norite sinchronizuoti su paskyra → Sync now (Sinchronizuoti dabar).

  Kaip atlikti priverstinį gamyklinių duomenų atkūrimą

  Pirma nustatykite televizoriaus mygtukų skaičių. Apsilankykite šioje svetainėje ir suraskite savo televizoriaus’mygtuko (-ų) vietą.

  1. Tik vienas televizoriaus mygtukas. (Maitinimo) mygtukas yra apačioje centre arba kairėje pusėje, kai į televizorių žiūrima iš priekio.
  2. Trys televizoriaus mygtukai. Priklausomai nuo modelio, mygtukai gali būti televizoriaus dešinėje / kairėje pusėje, arba jo apačioje.

  Jei televizoriaus mygtukų nerandate, skaitykite televizoriaus naudotojo vadovą. Vadovai yra skelbiami kiekvieno modelio pagalbos puslapyje.


  Vykdykite instrukcijas atsižvelgdami į televizoriaus mygtukų skaičių.

  A tipas. Televizoriaus modelis turi tik vieną mygtuką

  B tipas. Televizoriaus modelis turi tris mygtukus


  Atlikau priverstinį gamyklinių duomenų atkūrimą ir negaliu nustatyti palydovinės televizijos

  Jei atlikę priverstinį gamyklinių nustatymų atkūrimą ’patiriate sunkumų nustatydami palydovinę televiziją, apsilankykite mūsų palydovinės televizijos nustatymo vadove arba pažiūrėkite šį vaizdo įrašą:

  Jei nustatyti nepavyksta’, kreipkitės į mus.