Praleisti ir pereiti prie turinio
Televizoriai

LED televizoriai

Mėgaukitės stulbinamu mūsų plokščiųjų LED televizorių aiškumu, gyvomis spalvomis ir energijos taupymu. Žemiau susipažinkite su visu asortimentu ir raskite tinkamiausią modelį savo namams.

Žiūrėkite ryškų vaizdą LED televizoriuje

Kiekvieno mūsų LED modelio forma, suderinta su funkcionalumu, perteikia jaudinančius vaizdus. Geriausios mūsų technologijos „Motionflow XR“, „X-Reality PRO“ ir „ClearAudio+“ užtikrina ryškų vaizdą, galingą garsą ir stilingą dizainą.

„Sony“ 3D LED televizorius
Aiškus vaizdas „Sony“ LED televizoriuose

Tegul kiekviena detalė tviska

„Sony“ LED technologija ne tik šviesi idėja. Balti diodai LED televizoriuose išryškina kiekvieną detalę – viskas matoma itin aiškiai. Mėgstami filmai ir programos įgis naują išvaizdą – pagerinta vaizdo kokybė suteiks žavesio kiekvienam siužetui.

Ryškesni, sklandesni ir natūralesni vaizdai

Mūsų LED televizorių vaizdo kokybė tiesiog stebina. Išskirtiniai 4K modeliai perteikia 8 milijonus pikselių, todėl vaizdas ryškus net žiūrint iš arti. LED 3D televizoriuose „Motionflow XR“ sklandžiai perteikia net staigiausius judesius.

Ryškus vaizdas „Sony“ išmaniajame LED televizoriuje
LED televizorius su aiškiu garsu

Užvedantis garsas

Puikus LED televizorių vaizdas pateikiamas su galingu garsu. Visus dažnius automatiškai subalansuoja „ClearAudio+“, o kai kuriuose modeliuose įrengtas žemųjų dažnių garsiakalbis ir magnetinio skysčio garsiakalbiai, užtikrinantys aiškų, sodrų garsą.

Pažabokite interneto galią

Išmanieji LED televizoriai pavers jūsų svetainę multimedijos centru. Juose galite naudoti „Skype™“, žiūrėti išmaniajame telefone laikomas nuotraukas, naršyti internete. Be to, galite žiūrėti interneto vaizdo įrašus ir mėgautis ryškiu, aiškiu vaizdu.

Turinio bendrinimas „Sony“ išmaniajame LED televizoriuje
Futuristinis geriausio „Sony“ LED televizoriaus dizainas

Kokybės forma

Mūsų LED televizoriai yra modernaus dizaino. Unikali kai kurių modelių pleišto forma sutaupo vietos ir sustiprina garsiakalbių garsą. Subtilus mūsų švelniai įgaubto LED 3D televizoriaus išlinkis panardins jus į stulbinamus vaizdus.