E 16˜–55 mm F2.8 G

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SEL1655G

RMK

€ 1 300,00

(įsk. PVM)

Objektyvo specifikacijos

Laikiklis
„Sony“ E tipo tvirtinimas
Formatas
APS-C
Židinio nuotolis (mm)
16–55
Židinio nuotolis (35 mm) (APS-C)
24–82,5
Objektyvų grupės / elementai
12–17
Žiūrėjimo kampas (35 mm)
-
Žiūrėjimo kampas (APS-C)
83°–29°
Maksimali diafragma (F)
2,8
Minimali diafragma (F)
22
Diafragmos lapeliai
9
Diafragmos apskritimas
Taip
Minimalus fokusavimo atstumas
0,33 m (1,09 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,2
Filtro skersmuo (mm)
67
Vaizdo stabilizavimas („Steadyshot“)
– (integruotas korpuse)
Priartinimo sistema
Rankinis
Galima naudoti su telekeitikliu (x1.4)
-
Galima naudoti su telekeitikliu (x2.0)
-
Gaubto tipas
Žiedlapio formos, bajonetinio tipo

Dydis ir svoris

Matmenys (D x I)
73 x 100 mm (2 7/8 x 4 col.)
Svoris
494 g (17,5 unc.)

Kas sudaro komplektą

  • Gaubtas (modelis): ALC-SH161
  • Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F67S
  • Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM
  • Minkštas dėklas
Placeholder

Funkcijos

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Greitas pastovus F2.8 priartinimas

Pirmasis „Sony“ 16–55 mm (24–82,5 mm viso kadro atitikmuo) APS-C priartinimo objektyvas su pastovia F2.8 diafragma yra kompaktiškas, o jo techninės savybės prilygsta G serijos objektyvams. Naujas optinis dizainas užtikrina puikią raišką nuo vieno kampo iki kito, taip pat prireikus galimas „bokeh“ efektas. Jis kompaktiškas, lengvas ir puikiai tinka įvairiausiems objektams fiksuoti.

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Puiki G serijos objektyvo raiška

Du AA (patobulinti asferiniai) ir du asferiniai elementai nuslopina aberaciją, todėl G serijos objektyvo raiška puiki nuo vieno kampo iki kito, o trys ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementai iki minimumo sumažina spalvų susiliejimą. Rezultatas – aiškios detalės ir natūrali spalva visame priartinimo diapazone bet kokiu fokusavimo atstumu.

Sužinoti daugiau

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Glotnus, gražus „bokeh“ efektas

Sferinė aberacija, kuri labai paveikia „bokeh“ efektą, yra tiksliai kontroliuojama, todėl sukuriamas glotnus, gražus „bokeh“ efektas nesufokusuotose srityse. 9 plokštelių apskrita diafragma taip pat prisideda prie gražaus objektyvo „bokeh“ efekto. Ryškios, sufokusuotos detalės kontrastuoja su sodriu fono „bokeh“ efektu, todėl pasiekiamas raiškus, įspūdingas vaizdas.

Sužinoti daugiau

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Ryškus kontrastas

Originali „Sony“ nanodalelių AR danga ant objektyvo paviršių, sukuria tikslią, reguliarią nanostruktūrą, kuri netrukdo šviesos perdavimui ir sustabdo atspindžius, kurie gali sukelti nepageidaujamą šviesos srautą ir dvejinimą. Vidiniai atspindžiai sumažinami iki minimumo, todėl pasiekiamas išskirtinis aiškumas ir kontrastas. (1. AR nanodalelių danga / 2. Stiklas / 3. Skleidžiama šviesa)

Sužinoti daugiau

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Kompaktiškas, lengvas ir šviesus

Dėl optimizuotos optinės ir mechaninės konstrukcijos šio kompaktiško, pastovaus F2.8 16–55 mm (24–82,5 mm viso kadro atitikmuo) objektyvo svoris siekia vos 494 g (17,5 unc.). Šis puikus objektyvas tinka viskam – nuo portretų iki kasdienių nuotraukų, o kartu su kompaktiškais E tipo tvirtinimo korpusais tai yra itin mobili, patogi sistema įvairių tipų fotografijai.

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Greitas, tikslus AF ir sekimas

Šiame objektyve įrengtas tokio paties tipo pažangus XD (itin dinamiškas) linijinis variklis, kuris naudojamas „G Master“ serijos objektyvuose. XD linijinis variklis visiškai išnaudoja fotoaparato korpuso spartos potencialą, todėl dideliu greičiu ir tiksliai sufokusuoja ir seka net ir greitai judančius objektus. 

Sužinoti daugiau

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Pritaikomas fokusavimo užlaikymo mygtukas

Patogi fokusavimo užlaikymo mygtuko vieta ant objektyvo cilindro leidžia patogiai valdyti fokusavimo išlaikymą. Prireikus mygtuką taip pat galima tinkinti fotoaparato meniu, kuris leidžia priskirti kitas funkcijas, tokias kaip dešiniosios / kairiosios akies pasirinkimas.

Sužinoti daugiau

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Fokusavimo režimo jungiklis

Fokusavimo režimo perjungiklis, leidžiantis greitai pereiti iš automatinio į rankinį režimą, gali pasitarnauti fotografuojant subjektus arba situacijas, kai reikalingas tikslus rankinis fokusavimo sureguliavimas.

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Linijinio atsako MF

„Sony“ linijinio MF atsako funkcija užtikrina, kad fokusuojant rankiniu būdu į subtilias korekcijas fokusavimo žiedas reaguotų tiesiogiai ir tiesiškai. Fokusavimo žiedo pasukimas tiesiogiai paverčiamas atitinkama fokusavimo korekcija, todėl valdymas yra tiesioginis ir tikslus.

Sužinoti daugiau

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Atsparus dulkėms ir drėgmei

Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija patikimai veikia fotografuojant lauke sudėtingomis sąlygomis.

Sužinoti daugiau

E 16–55 mm F2.8 G nuotrauka

Fluoro danga priekiniam elementui

Priekinis objektyvo elementas padengtas fluoro danga, kuri atstumia vandenį, alyvą bei kitus teršalus ir leidžia lengviau nuvalyti visus teršalus ar pirštų atspaudus, kurie prikimba prie objektyvo paviršiaus.

Sužinoti daugiau