E 16–55 mm F2.8 G vaizdai
E 16–55 mm F2.8 G vaizdai
E 16–55 mm F2.8 G vaizdai
E 16–55 mm F2.8 G vaizdai
Greitas F2.8 APS-C standartinis priartinimas

Pirmasis „Sony“ 16–55 mm (24–82,5 mm viso kadro atitikmuo) APS-C priartinimo objektyvas su pastovia F2.8 diafragma yra kompaktiškas, o techninės savybės prilygsta G serijai. Naujas optinis dizainas užtikrina puikią raišką nuo vieno kampo iki kito, taip pat galimas „bokeh“ efektas. Objektyvas kompaktiškas, lengvas ir tinka įvairiems objektams fiksuoti.

Nedidelis F2.8 APS-C standartinio priartinimo G objektyvas 

Žr. vaizdo įrašą

APS-C E tvirtinimas

APS-C E tipo objektyvai su α E tipo „Sony“ fotoaparatais užtikrina puikias savybes.

E 16–55 mm F2.8 G nuotraukų galerija
Didelė raiška visame priartinimo diapazone, net esant F2.8
Didelė raiška visame priartinimo diapazone, net esant F2.8

Du AA (patobulinti asferiniai) ir du asferiniai elementai nuslopina aberaciją, tad G objektyvo raiška puiki nuo vieno kampo iki kito, o 3 ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementai sumažina spalvų susiliejimą. Originali „Sony“ nanodalelių AR danga atspari šviesos srautui ir dvejinimui, kad kontrastas būtų ryškus. Tikslus sferinės aberacijos valdymas ir 9 plokštelių apskrita diafragma pagerina „bokeh“ efektą.

Kompaktiškas, lengvas ir šviesus
Kompaktiškas, lengvas ir šviesus

Dėl optimizuotos optinės ir mechaninės konstrukcijos šio kompaktiško, pastovaus F2.8 16–55 mm (24–82,5 mm viso kadro atitikmuo) objektyvo svoris siekia vos 494 gramus (17,5 unc.). Šis puikus objektyvas tinka viskam – nuo portretų iki kasdienių nuotraukų, o kartu su kompaktiškais E tipo tvirtinimo korpusais tai yra mobili, patogi sistema įvairių tipų fotografijai.

XD linijinis variklis užtikrina greitą, tikslų AF ir sekimą
XD linijinis variklis užtikrina greitą, tikslų AF ir sekimą

APS-C objektyve įrengtas tokio paties tipo pažangus XD (itin dinamiškas) linijinis variklis, pagerinantis fokusavimą „G Master“ serijos objektyvuose. XD linijinis variklis visiškai išnaudoja fotoaparato korpuso spartos potencialą, todėl dideliu greičiu ir tiksliai sufokusuoja ir seka net ir greitai judančius objektus. Variklis taip pat veikia tyliai, todėl videografai gali išnaudoti pastovią F2.8 diafragmą.

Profesionalus valdymas ir patikimumas
Profesionalus valdymas ir patikimumas

Tinkinamas fokusavimo užlaikymo mygtukas, AF/MF režimo jungiklis ir linijinio atsako MF leidžia valdyti universaliau ir tiksliau, kad užfiksuotumėte tinkamą nuotrauką net sunkiomis sąlygomis. Priekinis objektyvo elementas padengtas vandeniui ir purvui atspariu fluoru, ir objektyvas atsparus dulkėmis ir drėgmei, tad galėsite nesijaudindami fiksuoti sudėtingose aplinkose.

Objektyvo konfigūracija
Objektyvo konfigūracija

Puikus „Sony“ G serijos objektyvo dizainas pabrėžia grakščią didelės raiškos ir fono „bokeh“ efekto pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.

[1] Pažangusis asferinis lęšis (AA lęšis) [2] Asferinis lęšis [3] Itin mažos dispersijos stiklas

MTF diagrama
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai objektyvas atkuria smulkias detales – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.

[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Ties 16 mm / Maks. diafragma [4] Ties 16 mm / F8 diafragma [5] Ties 55 mm / Maks. diafragma [6] Ties 55 mm / F8 diafragma [7] Erdvinis dažnis [8] 10 eilučių porų / mm [9] 30 eilučių porų / mm [10] R: radialinės reikšmės T: tangentinės reikšmės

Objektyvo valdymas

1. Fokusavimo žiedas 2. Fokusavimo užlaikymo mygtukas 3. Fokusavimo režimo perjungiklis 4. Priartinimo žiedas

E 16–55 mm F2.8 G suderinamumas

Kad veiktų visos funkcijos, kai kuriems fotoaparatams gali reikėti atnaujinti programinę įrangą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Kompaktiškas, didelės raiškos F2.8 APS-C standartinio priartinimo G serijos objektyvas

  • XD linijinis variklis puikiai reaguoja ir beveik nevibruoja, todėl AF veikia sparčiai ir tiksliai

  • Du AA objektyvai, du asferiniai elementai ir trys ED stiklai užtikrina didelę raišką visame priartinimo diapazone

  • „Sony“ AR nanodalelių danga pašalina atspindžius ir dvigubinimą

  • Atsparus dulkėms ir drėgmei

Minimalus fokusavimo atstumas
0,33 m (1,09 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,2
Filtro skersmuo (mm)
67
Svoris
494 g (17,5 unc.)

Kas sudaro komplektą

Gaubtas (modelis): ALC-SH161, Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F67S, Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM, Minkštas dėklas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako