Tiesiog geresnis fotoaparatas

Jei esate pasiruošę išbandyti kažką daugiau, jūsų laukia profesionalų įrangai nenusileidžiantis fotoaparatas, kurį lengva nešiotis.

Įpročius išsiugdantis fotoaparatas kasdieniams iššūkiams

Neveidrodinių „Sony“ fotoaparatų vaizdo apdorojimo galimybės gerokai lenkia išmaniuosius telefonus. Jie tokie pat galingi kaip ir profesionalūs fotoaparatai, tačiau mažesni ir lengviau naudojami. Jie paverčia kasdienius kadrus į nuostabius filmus ir nuotraukas, kurias ne tik pamatysite, bet ir pajusite.

Ryškūs vaizdai nepaisant aplinkos

Kitos progos užfiksuoti įspūdingą vaizdą gali ir nebūti, ypač kai apšvietimas netenkina. Neveidrodinis „Sony“ fotoaparatas su didesniu vaizdo jutikliu ir šviesesniu objektyvu geriau prisitaiko prie apšvietimo. Galite padaryti puikių nuotraukų net kai tai sudėtinga.

Tamsa nuotraukų negadina

Prieblanda, emocijos ir išmaniojo telefono sugadinta nuotrauka... Rinkitės „Sony“ beveidrodį fotoaparatą, kuriame yra didelis vaizdo jutiklis ir išmanusis vaizdo procesorius, todėl net ir be blykstės vaizdai bus ryškūs esant bet kokiam apšvietimui.

Įspūdį paliekantys vaizdai

Mūsų protas selektyviai atrenka, į ką sutelkti dėmesį šiame sudėtingame pasaulyje. Dėl didelių jutiklių šį „bokeh“ efektą galima pritaikyti ir jūsų vaizdams, t. y. išskirti fotografuojamą objektą, kad jis tikrai neliktų nepastebėtas.

Pažvelkite į pasaulį kitu kampu

Pažvelkite į pasaulį iš kitos perspektyvos naudodami pakreipiamą ekraną. Kai nereikia žiūrėti į vaizdo ieškiklį ar išmaniojo telefono ekraną, galite daugiau pamatyti ir padaryti, o ne aklai fotografuoti. Žinosite iškart, kad kadras pavyko.

Paslaptis slypi jutiklio dydyje

Vaizdo jutiklis yra skaitmeninio fotoaparato akis. Kuo didesnis jutiklis, tuo geresnis vaizdas. Jutiklis, kuris yra bent 10 kartų didesnis už išmaniojo telefono jutiklį, pagerina vaizdo kokybę: daugiau pikselių, didesnis jautrumas prieblandoje ir platesnis dinaminis diapazonas. Ryškūs vaizdai, net juos padidinus ir išspausdinus.
[1] Išmanusis telefonas [2] 1.0 tipas [3] APS-C formatas [4] 35 mm viso kadro formatas

1. „Sony“ beveidrodis fotoaparatas (35 mm viso kadro):didelis jutiklis užtikrina išskirtinį detalumą / 2. Išmanusis telefonas:gerokai prastesnis detalumas

Jutiklio dydis ir efektyvumas prieblandoje

„Sony“ beveidrodžio fotoaparato gerokai didesnio jutiklio privalumus paprasta įvertinti. Didesnis jutiklis kelia mažiau triukšmo ir padeda gauti detalesnį ir gražesnį vaizdą, ypač esant prastam apšvietimui.

„Bokeh“ efektas (pasirinktinis fokusavimas)

Priešingai nei išmaniuosiuose telefonuose, „Sony“ neveidrodiniuose fotoaparatuose įtaisytas didelis jutiklis, todėl išgauti nedidelį lauko gylį (arba „bokeh“ efektą) ir pasirinktinai fokusuoti objektą. Dramatiškas efektas nuotraukoms suteikia gylio ir ekspresijos, ypač fotografuojant stambiu planu, ir jos atrodo profesionaliai.

Image of Sony Mirrorless camera (35mm full-frame)
„Sony“ beveidrodis fotoaparatas (35 mm viso kadro)

Akis geriau pamato ryškiai sufokusuotą vaizdo dalį, kai fonas yra defokusuotas.

Image of Smartphone
Išmanusis telefonas

Vaizdai be „bokeh“ efekto gali atrodyti tiesiog paprasti, per daug mechaniški ir mažiau įdomūs, nes juose trūksta fotografo emocinio prisilietimo. 

Spartus objekto fokusavimas

Gyvūnai, vaikai ir transporto priemonės nuolat juda. Dėl „Sony“ neveidrodiniuose fotoaparatuose esančio ypatingo mechanizmo, judantys objektai fiksuojami iš kelių fokusavimo taškų, tada sekamas judesys ir laukiama, kol būsite pasiruošę fotografuoti.

Spartus fokusavimas
Spartus fokusavimas

Spartus fokusavimas yra pagrindinis pranašumas. Fotoaparatas iš anksto fiksuoja judantį objektą ir nuspėja jo judėjimo kryptį, todėl galite susikaupti ir pasiruošti fotografuoti.

Tikslus sekimas beveik visame kadre

Priešingai nei standartiniuose DSLR fotoaparatuose, neveidrodiniuose „Sony“ fotoaparatuose fokusavimo taškai išsidėstę kone visame kadre, todėl objekto paieška greita (fazės aptikimo AF) ir tiksli (kontrasto aptikimo AF).

Unikalus pirmenybinis akių fokusavimas
Unikalus pirmenybinis akių fokusavimas

Naudodami akių AF galite kurti neprilygstamus portretus, nes fotoaparatas fokusuoja būtent objekto akis – tai yra gerų portretų paslaptis. Nėra kitos tokios veiksmingos priemonės fotografuoti vestuves ir kitus įvykius.

Gyvūnų akių aptikimo AF
Gyvūnų akių aptikimo AF

Gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcija gyvūnų fotografavimą pakeitė visiems laikams. Fotoaparatas sufokusuoja gyvūnų akis ir jas seka, todėl galite užfiksuoti nuostabius augintinių portretus ir laukinių gyvūnų kadrus.

Dalykitės paprastai ir greitai

Jei išmaniuoju telefonu internetu dalijatės nuotraukomis, darykite tai ir toliau. Šiuose „Sony“ beveidrodžiuose fotoaparatuose esanti dalijimosi vienu palietimu funkcija leidžia lengvai perkelti nuotraukas į išmanųjį telefoną ir jomis dalytis.

„Imaging Edge Mobile“
Nuotolinis fiksavimas, peržiūra, tvarkymas ir bendrinimas „Imaging Edge Mobile“

Nemokama programa „Imaging Edge Mobile“ leidžia perkelti vaizdus į išmanųjį telefoną naudojant NFC ir „Wi-Fi“ arba fotografuoti nuotoliniu būdu išmaniuoju įrenginiu, kuriame galima peržiūrėti kadrą ir paspausti užraktą. 

Paprasta fotografuoti visur

„Sony“ beveidrodžiai fotoaparatai yra kompaktiški ir patogūs naudoti, todėl noriai juos visur pasiimsite su savimi. Įkraunama baterija, pakreipiamas ekranas ir pritaikymas naudotojo poreikiams sugundys bet kurį fotografą mėgėją.

Image of Compact, but with all the essentials
Kompaktinis, bet turi viską, kas svarbiausia

Kompaktiški ir lengvi „Sony“ beveidrodžiai fotoaparatai išsiskiria savo funkcionalumu.

Image of USB external power supply
Išorinis maitinimo tiekimas per USB

Jei baigiasi baterijos energija, fotoaparatui maitinimą galima tiekti naudojant įprastus nešiojamuosius USB kroviklius.

Image of Shoot holding camera in multiple positions
Fotografuokite iš įvairių padėčių

Kai kuriuose mūsų fotoaparatuose įtaisytas universalus pakreipiamas LCD ekranas, todėl galėsite patogiai fotografuoti laikydami fotoaparatą prie žemės ar aukštai virš galvos visomis apšvietimo sąlygomis.

„Sony“ beveidrodis fotoaparatas jums

Ilgai nesvarstę iš daugybės modelių tikrai išsirinksite fotoaparatą, kuris atitinka jūsų poreikius ir norus.

Fotoaparatas, skirtas nešiotis kasdien

Geriausias fotoaparatas yra tas, kurį nešiojatės su savimi. Vienas iš šių trijų kompaktinių, universalių ir kokybiškų fotoaparatų gali tapti geriausiu jūsų kompanionu, kad ir kur susiruoštumėte.

Maksimalios patogaus kompaktinio fotoaparato galimybės

Šie kompaktiniai beveidrodžiai fotoaparatai sveria perpus mažiau nei viso kadro DSLR fotoaparatai ir išsiskiria neįtikėtinu vaizdo detalumu, jautrumu ir vaizdo kokybe. Be to, fotografuosite be garso, todėl netrikdysite kūdikių, laukinių gyvūnų ar restorane netoliese jūsų sėdinčių žmonių.