Garsas

Garsiakalbio numeris
Aukštųjų dažnių garsiakalbis – 2, visų dažnių – 1, pasyvusis spinduolis – 2
Garsiakalbio dydis
Aukštųjų dažnių garsiakalbis – 17 mm, visų dažnių – 80 mm, pasyvusis spinduolis – 103 x 37 (mm)
„360 Reality Audio“
Taip
DSEE
Taip
Išankstinio nustatymo vienodintuvas
Taip (OFF/BASS/EXCITED/BRIGHT/VOCAL)
Pasirinktinis vienodintuvas
Taip
Automatinis garsumas
Taip (įjungta / išjungta)
Automatinis garso kalibravimas
Taip
„Immersive Audio Enhancement“
Taip

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
146 x 247 x 155 mm
Svoris
2,5 kg

Belaidės jungtys

Veikia naudojant „Google Assistant“
Taip
Veikia naudojant „Alexa“
Taip
„Chromecast built-in“
Taip
Spotify Connect
Taip

Bluetooth®

Suderinami profiliai
A2DP, AVRCP (absoliutus garsumas), SPP
Palaikomi kodavimo algoritmai
SBC, AAC

Wi-Fi®

Wi-Fi Specifikacijos
11a, 11b, 11g, 11n
„360RAcast“
Taip
„Chromecast built-in“
Taip

Sąsaja

Įvesčių ir išvesčių lizdai
Garso įvestis (3,5 mm)

Bendrosios funkcijos

Energijos sąnaudos
20 W

Ekologiškas ir taupantis energiją

Energijos sąnaudos (išjungimo režimas)
0,5 W
Energijos sąnaudos (budėjimo režimu)
Nėra
Energijos sąnaudos (prijungta prie tinklo, budėjimo režimu) – jungtys
2,0 W („WiFi“) / 2,0 W („Bluetooth“) / 2,0 W (prijungtos visos jungtys ir tinklai)
Budėjimo režimas suaktyvintas
Po 15 min. („WiFi“) / 15 min. („Bluetooth“)
Prijungta prie tinklo, budėjimo režimas suaktyvintas – jungtys
Belaidžio tinklo įjungimas: vienu metu nuspauskite ir ilgiau nei 4 sekundes palaikykite nuspaudę mygtukus [Music Service] ir [Volume +]. Budėjimo režimo su tinklu įjungimas: vienu metu nuspauskite ir ilgiau nei 4 sekundes palaikykite nuspaudę mygtukus [Power] ir [BLUETOOTH].

Spalvų parinktys

whiteblack

Funkcijos

Vaizdas, iliustruojantis kambarį užpildantį garsą gyvenamojoje erdvėje

Kas yra kambarį užpildantis garsas?

Nesvarbu, skaitote, gaminate maistą, dirbate ar bendraujate su draugais, kambarį užpildantis garsas yra tobulas priedas. Kaip ir foninė muzika jūsų mėgstamoje kavinėje, ji yra rami ir neįkyri, o garsas skleidžiamas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, kad bet kurioje jūsų namų vietoje būtų sukurta tinkama atmosfera.

„360 Reality Audio“

„360 Reality Audio“ arba „Immersive Audio Enhancement“

Kadangi „360 Reality Audio“ takeliuose įrašyti duomenis apie trijų matmenų garso buvimo vietą, girdėsite nuostabų visą kambarį užpildantį garsą. Tačiau jei jų nėra, nieko tokio – unikalus „Sony“ algoritmas „Immersive Audio Enhancement“ jūsų mėgstamus stereofoninius takelius efektyviai paverčia visą kambarį užpildančiu garsu.

Iliustracija, rodanti, kaip tiesinis aukštųjų dažnių garsiakalbis garsu užpildo visą erdvę nuo lubų iki lubų

Tiesinis aukštųjų dažnių garsiakalbis garsu užpildo visą erdvę nuo lubų iki lubų

Tiesinis aukštųjų dažnių garsiakalbis sukuria garso bangas, kurios perdengia viena kitą, kad suformuotų į viršų nukreiptą bangų frontą. Tai leidžia užpildyti erdvę kambarį užpildančiu garsu taip, kad SRS-RA3000 skambėtų optimaliai, kad ir kurioje kambario vietoje būtumėte.

SRS-RA3000 skerspjūvio vaizdas

Įvairiakryptis garsas ir sodrus žemųjų dažnių garsas

Sklaidytuvas garsą skleidžia horizontaliai visame kambaryje, kad garsas būtų girdimas nuo vienos sienos iki kitos, o pasyvieji spinduoliai atkuria galingą žemųjų dažnių garsą.

„Bluetooth®“ logotipas

Belaidis ryšys naudojant „Bluetooth®“ technologiją

Susiekite garsiakalbį su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu naudodami „Bluetooth®“ technologiją ir pradėkite sklandžiai transliuoti savo muzikos kolekciją.

„Wi-Fi“ piktograma

„Wi-Fi“ prisijungimas

Naudokitės „Wi-Fi“ ryšiu norėdami pasiekti mėgstamas interneto transliacijos paslaugas per garsiakalbį, valdykite grojaraštį telefonu.

„Spotify Connect™“ logotipas

Suderinama su „Spotify Connect™“

Leiskite iš „Spotify“ tiesiai per garsiakalbį, savo įrenginyje naudodami programą „Spotify Connect™“, kad viską galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu.

„Chromecast built-in“ logotipas

„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Muzikos keliuose kambariuose iliustracija

Muzika keliuose kambariuose

RA3000 lengva pridėti prie garsiakalbių grupės naudojant „Google Home“ programėlę. Tuomet, naudodami programėlę arba „Assistant“ garsiakalbį, leisite skirtingas dainas skirtinguose kambariuose arba tą pačią muziką visuose namuose.

Valdymo balsu iliustracija

Valdymas balsu

Turite įrenginį su „Google Assistant built-in“ ar „Alexa built-in“? Jei taip, naudodami šią funkciją galite balsu valdyti RA3000. Tiesiog pridėkite RA3000 prie savo garsiakalbių grupės, naudodami „Google Home“ arba „Amazon Alexa“ programą, ir jums tereikės pasakyti žodį – nesvarbu, norite pradėti leisti muziką, pakeisti garsumą ar atlikti vieną iš daugelio kitų funkcijų.

„Sony | Music Center“ logotipas

Keiskite nustatymus naudodami programą „Sony | Music Center“

Atsisiųskite „Sony Music Center“ programą į savo išmanųjį telefoną ir muziką valdykite belaidžiu būdu. Galite ne tik pasirinkti grojaraščius ar parinkti paskesnį kūrinį, bet ir reguliuoti nustatymus, pavyzdžiui, vienodintuvą.

Automatinis garsumo reguliavimas

Automatiškai reguliuojamas garsumas 

Kai kurie takeliai yra per garsūs, o kiti – per tylūs, todėl gali tekti nuolat reguliuoti garsumą. RA3000 šią problemą išsprendžia išanalizuodamas kiekvieną takelį ir automatiškai juos paleisdamas vienodu garsumu, taigi jums nereikės nei piršto pakelti.

Belaidžiu būdu prisijungia prie televizoriaus

Belaidžiu būdu prisijungia prie televizoriaus

Norite pagerinti iš televizoriaus sklindantį garsą? „Bluetooth®“ ryšiu suderinamas BRAVIA® televizorius belaidžiu būdu nusiųs garsą į RA3000, todėl patirsite dar labiau jaudinančius žiūrėjimo pojūčius. Mažesnis vėlavimas reiški, kad tai, ką girdite, tiksliai sinchronizuojama su ekrane rodomu vaizdu. 

SRS-RA3000 skirtingose namų vietose

Kur padėsite SRS-RA3000?

RA3000 yra kompaktiškas ir užima mažai vietos, todėl tilps beveik bet kur. Kadangi jis yra atsparus drėgmei, galite juo naudotis netgi virtuvėje ar vonios kambaryje. Ten, kur jį padėsite, automatinio kalibravimo ir garsumo valdymo funkcijos užtikrins optimalų garsą.

SRS-RA3000 vonios kambaryje

Atsparumas drėgmei

RA3000 yra atsparus drėgmei, todėl galite jį naudoti potencialiai drėgnoje aplinkoje, pavyzdžiui, virtuvėje ar netgi vonios kambaryje.

Automatinis garso kalibravimas

Automatinis garso kalibravimas

Kad ir kur padėtumėte RA3000, tiesiog jį įjunkite, paleiskite muziką ir, naudojant vidinį mikrofoną ir unikalų „Sony“ algoritmą, jis bus automatiškai sukalibruotas taip, kad skleistų optimalų garsą. Nereikalingas joks rankinis matavimas ar erzinantis testinis tonas – tiesiog tiksliai nustatytas, kambarį užpildantis garsas.