Praleisti ir pereiti prie turinio

Išmanusis „Android“ televizorius

Televizorius dabar dar sumanesnis. Pagalvokite, kuo mėgaujatės savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Dabar tuo mėgaukitės dideliame ir dar geresniame BRAVIA® „Android TV“ ekrane.

Pora, kuri išmaniajame „Android “ televizoriuje naršo „Android TV“ programas

Pasiekite viską akimirksniu

Išbandykite naujosios kartos televizorius, kuriuose įprasti transliuojami kanalai, internetinis turinys ir „Android TV“ programos integruotos paprastoje vartotojo sąsajoje. Išmaniojo „Android“ televizoriaus turinį naršyti labai paprasta ir tai užtikrina išskirtines pramogas visai šeimai.

Naudodami paiešką balsu galite pasakyti, ką norite žiūrėti

BRAVIA® „Android“ televizoriuje naršykite greitai ir sklandžiai. Paieška balsu padės viską atlikti greičiau, o mažiau naršant liks daugiau laiko žiūrėjimui. Galite paprašyti, kad „Android TV“ pateiktų pasiūlymų, ką žiūrėti. Pasakykite, koks žanras jums patinka, ir „Android TV“ pateiks rekomenduojamų laidų ir filmų sąrašą. 

Pora, kuri naudodamasi paieška balsu ieško pramogų išmaniajame „Android“ televizoriuje
Prie išmaniojo „Android“ televizoriaus besijungiantis „Google Cast“ naudojantis išmanusis įrenginys

Dar daugiau pramogų su „Google Cast“

BRAVIA® televizoriai su „Android TV“ naudoja „Google Cast™“. Prijunkite įrenginius, pvz., „Android“, „iOS“ ir nešiojamuosius kompiuterius prie „Android“ televizorių, ir peržiūrėkite jų turinį, klausykitės muzikos ar leiskite programas.  

Beribis turinio ir programų pasaulis

Naudokitės „Android TV“ programomis naujuosiuose BRAVIA® asortimento televizoriuose. „Google Play™“ padės surasti filmų ir televizijos laidų, galėsite peržiūrėti populiarius vaizdo įrašus, žaisti žaidimus ir dar daugiau. Programų pasirinkimas nuolat auga ir su išmaniaisiais „Android“ televizoriais jums tikrai nebus nuobodu.

Televizoriaus programas rodanti išmaniojo televizoriaus sąsaja, Paieška balsu ir pramogos
Draugai, kurie dalinasi išmaniuosiuose telefonuose turimomis nuotraukomis „Android“ televizoriuje

Dalykitės prisiminimais

Naudodamiesi „Sony“ išmaniuosiuose „Android“ televizoriuose įdiegta „Photo Sharing Plus“ programa, net dešimt žmonių gali bendrinti telefonuose turimas nuotraukas ir įrašus. Tam nereikia interneto ryšio ar „Wi-Fi®“ kelvedžio. Pamirškite papildomas dėžutes ir laidus.