HDR-AS50 VEIKSMO KAMERA

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

HDR-AS50

RMK

€ 220,00

(įsk. PVM)

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
Apie 24,2 x 47,0 x 83,0 mm
Svoris
83 g (su pridedama baterija)

Jutiklis

Jutiklio tipas
1/2,3 tipo (7,77 mm) galinio apšvietimo „Exmor R®“ CMOS jutiklis
Efektyvieji pikseliai (filmai)
Apie 11,1 MP
Efektyvieji pikseliai (nuotraukos)
Apie 11,1 MP

Objektyvas

Objektyvo tipas
ZEISS® Tessar
F klasė (maksimali diafragma)
F2,8
Židinio nuotolis (35 mm) (filmai)
f = 18,4 mm (PLATUS), f = 21,8 mm (SIAURAS)
Židinio nuotolis (35 mm) (nuotr.)
f = 18,4 mm (PLATUS), f = 21,8 mm (SIAURAS)
Minimalus fokusavimo atstumas
Apytiksl. 30 cm

Vaizdo stabilizavimas

Steadyshot
„SteadyShot“ elektroninis vaizdo stabilizavimas

Ekspozicija

Išlaikymo režimas
Keli segmentai
Minimalus apšvietimas
6 liuksai (1/30 išlaikymas)

Baltos spalvos balansas

Baltos spalvos balanso režimai
Automatinis / spalvų temperatūra / pasirinktinis

Užraktas

Užrakto greitis
1/30–1/10 000 (30 kadr./sek.)

Fotografavimas

Vaizdų procesorius
BIONZ X™ vaizdo procesorius
Kitos fotografavimo funkcijos
Nepertraukiamas įrašymas, „Motion Shot LE“, fotografavimas serijomis, laiko intervalo fiksavimas, tiesioginės transliacijos
Atsparus vandeniui
Su pridedamu povandeniniu dėklu (MPK-UWH1)
Atsparus dulkėms
Su pridedamu povandeniniu dėklu (MPK-UWH1)
Atsparus smūgiams
Su pridedamu povandeniniu dėklu (MPK-UWH1)

Įrašoma laikmena

Suderinama įrašymo medija
Suderinama su „Memory Stick Micro™“ ir „MicroSD“ / SDHC / SDXC

Įrašymas

Įrašymo formatas (vaizdo įrašai)
MP4: MPEG-4 AVC/H.264, XAVC S formatas: MPEG-4 AVC/H.264
Įrašymo formatas (nuotraukos)
Suderinamas su DCF formato 2.0 versija, „Exif“ 2.3 versija, MPF pagrindu
Vaizdo įrašo raiška
MP4 PS: 1920 x 1080 60p / 50p, MP4 HQ: 1920 x 1080 30p / 25p, MP4 STD: 1280 x 720 30p / 25p, MP4 HS120 (HS100): 1280 x 720 120p / 100p, XAVC S: 1920 x 1080 60p / 50p / 30p / 25p / 24p
Vaizdo įrašymo greitis (ABR / VBR)
MP4 PS: apie 28 Mbps / HQ: apie 16 Mbps / STD: apie 6 Mbps / HS120 (HS100): apie 28 Mbps, XAVC S 60p/30p/24p apytiksl. 50 Mbps 50p/25p apie 50 Mbps
Nuotraukų dydis (fotografavimas)
Apie 11,9 MP (16:9) (4 608 x 2 592)

Garso sistemos

Garso įrašymo formatas
MP4/MPEG-4 AAC-LC 2 kan.
Mikrofonas
Integruotas erdvinio garso mikrofonas
Garsiakalbis
Vienpusis garsiakalbis

Sąsaja

Įvesčių ir išvesčių lizdai
„Multi“ / „Micro“ USB jungtis

Maitinimas

Maitinimo reikalavimai
3,6 V (maitinimo elementų pakuotė)
Maitinimo elementų tipas
NP-BX1

Kas sudaro komplektą

  • Įkraunamas akumuliatorius (NP-BX1)
  • Mikrojungties USB laidas
  • Paleidimo vadovas
  • Povandeninis dėklas (MPK-UWH1)
  • Tvirtinimas sagtis
Placeholder

Funkcijos

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Lengvas valdymas naująja intuityvia naudotojo sąsaja

Pasirinkti ir perjungti funkcijas dabar galite dar lengviau naudodami naują, intuityvią naudotojo sąsają. Visi meniu pasiekiami lengvai. Mėgaukitės sklandžiu kameros nustatymu ir suraskite tiksliausiai jūsų poreikius atitinkantį režimą. Be to, kamerą įjungti arba išjungti galite išmaniuoju telefonu su „Imaging Edge Mobile“.

„SteadyShot™“ pašalina sujudinimus ir liejimąsi

Pradedant pasivažinėjimu uolėtomis vietovėmis, baigiant netikėčiausiais pasiplaukiojimais – juk visada norisi užfiksuoti ryškius, aiškius vaizdo įrašus, kuriais galės grožėtis jūsų draugai. „SteadyShot“ nuslopina jutiklio vibraciją, kurią sukelia vaizdai. Dėl to užfiksuojami nesusilieję vaizdai su mažiau triukšmų net prieblandoje.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Jautresnis „Exmor R®“ CMOS jutiklis

Leidžiatės didžiuliu greičiu kalnų dviračiu nuokalne žemyn ir keliate dulkes? Sutemus plaukiate baidare? Dėl neįtikėtino jautrumo esant prastam apšvietimui su pagerintu vaizdo aiškumu ir labai sumažintu vaizdo grūdėtumu, kurį užtikrina „Sony Exmor R®“ CMOS jutiklis, jūsų įrašas vis tiek atrodys puikiai.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

„BIONZ X™“ – išskirtinai ryškios detalės ir tekstūros

Itin sparčiai veikiantis „Sony“ vaizdų apdorojimo modulis tiksliai atkuria tekstūras ir detales, kurios matomos plika akimi. Kartu su parengtinio LSI (didelio mastelio integravimo) funkcija, kuri paspartina apdorojimą, „BIONZ X™“ suteikia galimybę fiksuoti natūralesnes detales, tikroviškus vaizdus, ryškesnius atspalvius ir mažiau triukšmų – nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Ryškus, itin plataus kampo „ZEISS® Tessar objektyvas

Naudodami „ZEISS® Tessar“ objektyvą, užfiksuokite įspūdingus plataus kampo vaizdus arba standartinius, bet tokius pat jaudinančius. Bet kuriuo atveju visada užfiksuosite gražius kadrus – sudėtingus nusileidimus slidėmis, keliones kalnų takais ar sraunia upe arba tiesiog duobėtais asfaltuotais keliais.

Matymo kampo reguliavimo funkcija

Išnaudokite daugiau galimybių fiksuodami veiksmo vaizdus ir kurkite išskirtinius efektus bei sustiprinkite įspūdį. Pavyzdžiui, matymo kampą galite perjungti ir dviem lygiais pasirinkti „Wide“ (platų) arba „Narrow“ (siaurą). Be to, sklandžiai veikiantis reguliuojamo priartinimo režimas leidžia reguliuoti priartinimą fiksuojant vaizdus. 

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Integruotasis stereogarsiakalbis užfiksuos kokybišką garsą

Kokybiškas garsas nuostabų filmą pavers dar geresniu. Integruotuoju stereomikrofonu galite užfiksuoti natūralius nuotykių garsus dviejų įrašų stereogarso formatu. Švarus garsas ir mažiau triukšmų suteiks išskirtinumo kiekvienam jūsų sukurtam šiuolaikiniam filmui.

4K laiko intervalo fiksavimo funkcija

„Time-lapse Capture“ (laiko intervalo fiksavimo) funkcija leidžia lengvai kurti laiko intervalo filmus naudojant aukštos kokybės 4K nejudančius vaizdus, nufotografuotus nustatytais intervalais. Tada „PlayMemories™ Home“ šiuos vaizdus paprastai paverčia įspūdingu laiko intervalo filmu.

„Highlight Movie Maker“ su veidų aptikimo funkcija 

Išbandykite ir pamatysite, kaip lengvai integruotasis „Highlight Movie Maker“ veikia kartu su veidų atpažinimu ir leidžia atlikti automatinį vaizdų redagavimo pačioje kameroje. Be to, „Highlight Movie Maker“ palaiko ir platesnį scenų diapazoną – net tik sporto scenas, bet ir kasdienių situacijų bei kelionių vaizdus – automatiškai parenka svarbiausių akimirkų taškus vaizdo įraše ir sukuria svarbiausių akimirkų filmą su fonine muzika. O savo darbu iškart galėsite pasidalinti naudodami išmanųjį telefoną.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Rankinis valdymas šiuolaikiškiems filmams kurti

Išbandykite šiuolaikiškas vaizdų fiksavimo funkcijas ir kurkite jaudinančius veiksmo filmus, kuriais didžiuodamiesi galėsite dalytis su šeima, draugais ir gerbėjais. Naudodamiesi tokiais rankiniais nustatymais kaip baltos spalvos balansas ir AE poslinkis, galite optimaliai sureguliuoti šviesumą bei atspalvius ir pritaikyti juos prie vaizdų iš kitų vaizdo kamerų, kad būtų lengviau redaguoti filmus. Pademonstruokite savo režisieriaus ir veiksmo filmų žvaigždės įgūdžius.

Tiesioginis transliavimas per „Ustream“ (šiuo metu „IBM Cloud Video“)

Dalinkitės nusileidimais slidėmis, milžiniškomis bangomis (bloškiančia mūša) tikruoju laiku. Transliuokite nuotykius mėgaudamiesi aukštos kokybės vaizdu ir garsu.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

120 kadr./sek. ir HD raiška – sulėtinto vaizdo įrašai

Stebėkite kiekvieną greito veiksmo detalę sklandžiu sulėtintu vaizdu, naudodami didelės 120 kadr./sek. spartos filmavimą HD raiška.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Fotografavimas serijomis

Užfiksuokite greitai judančius objektus nuotraukų serijoje. Taip galite padaryti iki aštuonių aukštos kokybės kadrų ir užfiksuoti atliekamą triuką ar menkiausią judesį. Ši funkcija naudinga tiems, kurie mėgsta peržiūrėti įrašus kelis kartus ir analizuoti atliktus veiksmus. Galite rinktis šiuos nustatymus: 8 kadr./sek. / 1 sek., 5 kadr./sek. / 2 sek. ir 2 kadr./sek. / 5 sek.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Motion Shot LE

Visą veiksmo eigą užfiksuokite viename kadre. Ši funkcija padeda sukurti sudėtinius vaizdus su judančiais objektais ir leidžia naudoti skirtingus nustatymus skirtingiems kadrų serijos greičiams, kurie yra: 8 kadr./sek. / 1 sek., 5 kadr./sek. / 2 sek. ir 2 kadr./sek. / 5 sek.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Keleto kamerų valdymas

Naudodami net penkias kameras galite kurti jaudinančius padangių ar žemės vaizdus. Visas jas galite lengvai valdyti naudodami „Live-View“ (prie HDRAS50 nepridedamas) arba telefoną su programa „Imaging Edge Mobile“ .

„PlayMemories™ Home“ – kad paprastai įgyvendintumėte savo kūrybines idėjas

Kad filmai būtų dar įspūdingesni, naudokite „PlayMemories™ Home“ . Greitai ir lengvai kurkite ir redaguokite vaizdo įrašus, naudodami įvairias funkcijas, pvz., „4K Time-lapse Capture“ ir „slo-mo“ (lėto judėjimo) vaizdo įrašus. Taip pat galite apversti vaizdo įrašų vaizdus pagal laikrodžio rodyklę arba prieš laikrodžio rodyklę 90˚ naudodami funkciją „Movie Rotation“ (filmo pasukimas) arba su funkcij „Multi View“ (daugiafunkcis rodinys) sujungti iki keturių filmuotos medžiagos segmentų, kuriuos vienu metu nufotografavo skirtingi fotoaparatai, ir taip sukurti išskaidyto ekrano vaizdą.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Patogus nenutrūkstamas įrašymas

Nepertraukiamas įrašymas neleis praleisti nė vienos puikios akimirkos. Nepertraukiamą perrašymą filmuojant galima pasirinkti 5, 20, 60, 120 min. arba „neribotu“ intervalais. Jį galite naudoti, kai reikia užfiksuoti svarbias akimirkas nesijaudinant dėl to, kad pasibaigs laisva vieta.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Povandeninis dėklas kaip standartinė įranga

Nerkite kartu su veiksmo kamera į 60 m / 197 ft gylį. Naudodami pridedamą povandeninį dėklą – visiškai nereikia pirkti papildomos įrangos. Įtaisytas plokščias skydelis leidžia lengvai valdyti visus kameros mygtukus per dėklą. Be to, jis apsaugo šią kompaktišką kamerą nuo smūgių, drėgmės, rūdžių, dulkių ir smėlio. Mėgaukitės nuotykiais vandenyje be jokių rūpesčių ir išplėskite tyrinėjimo galimybes sudėtingomis sąlygomis sausumoje.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Dar patogiau 

Integruotasis trikojo lizdas suteikia galimybę veiksmo kamerą greitai pritvirtinti prie trikojo ir stabiliai užfiksuoti vaizdus. Dabar USB jungtys yra kameros nugarėlėje, kad būtų lengviau prijungti priedus.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

„Memory Stick Duo™“ / SD anga

Į atminties kortelės angą galima įdėti „Memory Stick Micro™“ (M2™) ir „Micro SD“ / SDHC / SDXC atminties korteles (4 ar aukštesnės klasės). Pasirinkite jūsų filmavimo poreikius ir suderinamumo su kompiuteriu reikalavimus atitinkančią atminties kortelę. (Atminties kortelės nepridedamos.)

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Papildomos indikacinės lemputės leis lengvai atpažinti kameros būseną

Šioje veiksmo kameroje yra trys indikacinės lemputės: priekyje, viršuje ir gale. Dabar galite lengvai patikrinti įrašymo būseną iš įvairių pusių bei girdėti naudingus primenančius signalus.

HDR-AS50 veiksmo kamera nuotrauka

Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.