Korpusas + vandeniui atsparus dėklas

HDR-AS50

RMK

€ 220,00

(įsk. PVM)
HDR-AS50 veiksmo kamera vaizdai
HDR-AS50 veiksmo kamera vaizdai
HDR-AS50 veiksmo kamera vaizdai
HDR-AS50 veiksmo kamera vaizdai
HDR-AS50 veiksmo kamera vaizdai

Funkcijos

Lengvas valdymas naująja intuityvia naudotojo sąsaja

Pasirinkti ir perjungti funkcijas dabar galite dar lengviau naudodami naują, intuityvią naudotojo sąsają. Visi meniu pasiekiami lengvai. Mėgaukitės sklandžiu kameros nustatymu ir suraskite tiksliausiai jūsų poreikius atitinkantį režimą. Be to, kamerą įjungti arba išjungti galite išmaniuoju telefonu su „Imaging Edge Mobile“.

„SteadyShot™“ pašalina sujudinimus ir liejimąsi

Pradedant pasivažinėjimu uolėtomis vietovėmis, baigiant netikėčiausiais pasiplaukiojimais – juk visada norisi užfiksuoti ryškius, aiškius vaizdo įrašus, kuriais galės grožėtis jūsų draugai. „SteadyShot“ nuslopina jutiklio vibraciją, kurią sukelia vaizdai. Dėl to užfiksuojami nesusilieję vaizdai su mažiau triukšmų net prieblandoje.

Jautresnis „Exmor R®“ CMOS jutiklis

Leidžiatės didžiuliu greičiu kalnų dviračiu nuokalne žemyn ir keliate dulkes? Sutemus plaukiate baidare? Dėl neįtikėtino jautrumo esant prastam apšvietimui su pagerintu vaizdo aiškumu ir labai sumažintu vaizdo grūdėtumu, kurį užtikrina „Sony Exmor R®“ CMOS jutiklis, jūsų įrašas vis tiek atrodys puikiai.

„BIONZ X™“ – išskirtinai ryškios detalės ir tekstūros

Itin sparčiai veikiantis „Sony“ vaizdų apdorojimo modulis tiksliai atkuria tekstūras ir detales, kurios matomos plika akimi. Kartu su parengtinio LSI (didelio mastelio integravimo) funkcija, kuri paspartina apdorojimą, „BIONZ X™“ suteikia galimybę fiksuoti natūralesnes detales, tikroviškus vaizdus, ryškesnius atspalvius ir mažiau triukšmų – nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate.

Ryškus, itin plataus kampo „ZEISS® Tessar objektyvas

Naudodami „ZEISS® Tessar“ objektyvą, užfiksuokite įspūdingus plataus kampo vaizdus arba standartinius, bet tokius pat jaudinančius. Bet kuriuo atveju visada užfiksuosite gražius kadrus – sudėtingus nusileidimus slidėmis, keliones kalnų takais ar sraunia upe arba tiesiog duobėtais asfaltuotais keliais.

Matymo kampo reguliavimo funkcija

Išnaudokite daugiau galimybių fiksuodami veiksmo vaizdus ir kurkite išskirtinius efektus bei sustiprinkite įspūdį. Pavyzdžiui, matymo kampą galite perjungti ir dviem lygiais pasirinkti „Wide“ (platų) arba „Narrow“ (siaurą). Be to, sklandžiai veikiantis reguliuojamo priartinimo režimas leidžia reguliuoti priartinimą fiksuojant vaizdus. 

Integruotasis stereogarsiakalbis užfiksuos kokybišką garsą

Kokybiškas garsas nuostabų filmą pavers dar geresniu. Integruotuoju stereomikrofonu galite užfiksuoti natūralius nuotykių garsus dviejų įrašų stereogarso formatu. Švarus garsas ir mažiau triukšmų suteiks išskirtinumo kiekvienam jūsų sukurtam šiuolaikiniam filmui.

4K laiko intervalo fiksavimo funkcija

„Time-lapse Capture“ (laiko intervalo fiksavimo) funkcija leidžia lengvai kurti laiko intervalo filmus naudojant aukštos kokybės 4K nejudančius vaizdus, nufotografuotus nustatytais intervalais. Tada „PlayMemories™ Home“ šiuos vaizdus paprastai paverčia įspūdingu laiko intervalo filmu.

„Highlight Movie Maker“ su veidų aptikimo funkcija 

Išbandykite ir pamatysite, kaip lengvai integruotasis „Highlight Movie Maker“ veikia kartu su veidų atpažinimu ir leidžia atlikti automatinį vaizdų redagavimo pačioje kameroje. Be to, „Highlight Movie Maker“ palaiko ir platesnį scenų diapazoną – net tik sporto scenas, bet ir kasdienių situacijų bei kelionių vaizdus – automatiškai parenka svarbiausių akimirkų taškus vaizdo įraše ir sukuria svarbiausių akimirkų filmą su fonine muzika. O savo darbu iškart galėsite pasidalinti naudodami išmanųjį telefoną.

Rankinis valdymas šiuolaikiškiems filmams kurti

Išbandykite šiuolaikiškas vaizdų fiksavimo funkcijas ir kurkite jaudinančius veiksmo filmus, kuriais didžiuodamiesi galėsite dalytis su šeima, draugais ir gerbėjais. Naudodamiesi tokiais rankiniais nustatymais kaip baltos spalvos balansas ir AE poslinkis, galite optimaliai sureguliuoti šviesumą bei atspalvius ir pritaikyti juos prie vaizdų iš kitų vaizdo kamerų, kad būtų lengviau redaguoti filmus. Pademonstruokite savo režisieriaus ir veiksmo filmų žvaigždės įgūdžius.

Tiesioginis transliavimas per „Ustream“ (šiuo metu „IBM Cloud Video“)

Dalinkitės nusileidimais slidėmis, milžiniškomis bangomis (bloškiančia mūša) tikruoju laiku. Transliuokite nuotykius mėgaudamiesi aukštos kokybės vaizdu ir garsu.

120 kadr./sek. ir HD raiška – sulėtinto vaizdo įrašai

Stebėkite kiekvieną greito veiksmo detalę sklandžiu sulėtintu vaizdu, naudodami didelės 120 kadr./sek. spartos filmavimą HD raiška.

Fotografavimas serijomis

Užfiksuokite greitai judančius objektus nuotraukų serijoje. Taip galite padaryti iki aštuonių aukštos kokybės kadrų ir užfiksuoti atliekamą triuką ar menkiausią judesį. Ši funkcija naudinga tiems, kurie mėgsta peržiūrėti įrašus kelis kartus ir analizuoti atliktus veiksmus. Galite rinktis šiuos nustatymus: 8 kadr./sek. / 1 sek., 5 kadr./sek. / 2 sek. ir 2 kadr./sek. / 5 sek.

Motion Shot LE

Visą veiksmo eigą užfiksuokite viename kadre. Ši funkcija padeda sukurti sudėtinius vaizdus su judančiais objektais ir leidžia naudoti skirtingus nustatymus skirtingiems kadrų serijos greičiams, kurie yra: 8 kadr./sek. / 1 sek., 5 kadr./sek. / 2 sek. ir 2 kadr./sek. / 5 sek.

Keleto kamerų valdymas

Naudodami net penkias kameras galite kurti jaudinančius padangių ar žemės vaizdus. Visas jas galite lengvai valdyti naudodami „Live-View“ (prie HDRAS50 nepridedamas) arba telefoną su programa „Imaging Edge Mobile“ .

„PlayMemories™ Home“ – kad paprastai įgyvendintumėte savo kūrybines idėjas

Kad filmai būtų dar įspūdingesni, naudokite „PlayMemories™ Home“ . Greitai ir lengvai kurkite ir redaguokite vaizdo įrašus, naudodami įvairias funkcijas, pvz., „4K Time-lapse Capture“ ir „slo-mo“ (lėto judėjimo) vaizdo įrašus. Taip pat galite apversti vaizdo įrašų vaizdus pagal laikrodžio rodyklę arba prieš laikrodžio rodyklę 90˚ naudodami funkciją „Movie Rotation“ (filmo pasukimas) arba su funkcij „Multi View“ (daugiafunkcis rodinys) sujungti iki keturių filmuotos medžiagos segmentų, kuriuos vienu metu nufotografavo skirtingi fotoaparatai, ir taip sukurti išskaidyto ekrano vaizdą.

Patogus nenutrūkstamas įrašymas

Nepertraukiamas įrašymas neleis praleisti nė vienos puikios akimirkos. Nepertraukiamą perrašymą filmuojant galima pasirinkti 5, 20, 60, 120 min. arba „neribotu“ intervalais. Jį galite naudoti, kai reikia užfiksuoti svarbias akimirkas nesijaudinant dėl to, kad pasibaigs laisva vieta.

Povandeninis dėklas kaip standartinė įranga

Nerkite kartu su veiksmo kamera į 60 m / 197 ft gylį. Naudodami pridedamą povandeninį dėklą – visiškai nereikia pirkti papildomos įrangos. Įtaisytas plokščias skydelis leidžia lengvai valdyti visus kameros mygtukus per dėklą. Be to, jis apsaugo šią kompaktišką kamerą nuo smūgių, drėgmės, rūdžių, dulkių ir smėlio. Mėgaukitės nuotykiais vandenyje be jokių rūpesčių ir išplėskite tyrinėjimo galimybes sudėtingomis sąlygomis sausumoje.

Dar patogiau 

Integruotasis trikojo lizdas suteikia galimybę veiksmo kamerą greitai pritvirtinti prie trikojo ir stabiliai užfiksuoti vaizdus. Dabar USB jungtys yra kameros nugarėlėje, kad būtų lengviau prijungti priedus.

„Memory Stick Duo™“ / SD anga

Į atminties kortelės angą galima įdėti „Memory Stick Micro™“ (M2™) ir „Micro SD“ / SDHC / SDXC atminties korteles (4 ar aukštesnės klasės). Pasirinkite jūsų filmavimo poreikius ir suderinamumo su kompiuteriu reikalavimus atitinkančią atminties kortelę. (Atminties kortelės nepridedamos.)

Papildomos indikacinės lemputės leis lengvai atpažinti kameros būseną

Šioje veiksmo kameroje yra trys indikacinės lemputės: priekyje, viršuje ir gale. Dabar galite lengvai patikrinti įrašymo būseną iš įvairių pusių bei girdėti naudingus primenančius signalus.

Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.

Specifikacijos

Tvirta kompaktiška HDR-AS50 veiksmo kamera leidžia mėgautis žaismingais filmais pirmuoju asmeniu, kuriuos užfiksuosite naudodami pridedamą povandeninį dėklą. Patogius stilius suteikia galimybę filmuoti kiekvieną dieną, o tokios modernios funkcijos kaip „SteadyShot“, 4K laiko intervalo fiksavimas ir pan. leidžia tai daryti lengvai ir smagiai.
  • Dėl patobulinto „Full HD“ 60p užfiksuojami ryškūs, aiškūs ir sodrių spalvų vaizdai.

  • Nauja naudotojo sąsaja leidžia intuityviai valdyti kamerą.

  • „SteadyShot“ tris kartus efektyviau mažina vaizdų liejimąsi.

  • Filmuokite pageidaujamu kampu naudodami reguliuojamą FOV ir priartinimą.

Objektyvo tipas
ZEISS® Tessar
Jutiklio tipas
1/2,3 tipo (7,77 mm) galinio apšvietimo „Exmor R®“ CMOS jutiklis
Atsparus vandeniui
Su pridedamu povandeniniu dėklu (MPK-UWH1)
Atsparus dulkėms
Su pridedamu povandeniniu dėklu (MPK-UWH1)
Atsparus smūgiams
Su pridedamu povandeniniu dėklu (MPK-UWH1)
Įvesčių ir išvesčių lizdai
„Multi“ / „Micro“ USB jungtis

Kas sudaro komplektą

Įkraunamas akumuliatorius (NP-BX1), Mikrojungties USB laidas, Paleidimo vadovas, Povandeninis dėklas (MPK-UWH1), Tvirtinimas sagtis

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako