IŠ TIESŲ BELAIDĖS AUSINĖS WF-C500

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

WF-C500

RMK

€ 100,00

(įsk. PVM)

Dydis ir svoris

Svoris
Apytiksl. 5,4 g x 2

Bendrosios funkcijos

Ausinių tipas
Uždaros, dinaminės
Pagrindinis įrenginys
5,8 mm
Magnetas
Neodimis
Dažnio atsakas („Bluetooth®“ ryšys)
Nuo 20 Hz iki 20 000 Hz (44,1 kHz diskretizavimas)
Garsumo valdymas
Taip
Atsparus vandeniui
Taip (IPX4)
DSEE
Taip

Maitinimo elementas

Įkrovimo laikas
Apytiksl. 2,5 val.
Akumuliatoriaus įkrovimo būdas
USB įkrovimas (su dėklu)
Akumuliatoriaus veikimo trukmė (nepertraukiamas muzikos atkūrimas)
Iki 10 val.
BATERIJOS NAUDOJIMO LAIKAS (NEPERTRAUKIAMO RYŠIO LAIKAS)
Iki 5,0 val.

„Bluetooth®“ specifikacija

„Bluetooth®“ versija
5.0 specifikacijos versijos „Bluetooth“
Efektyvusis diapazonas
10 m
Dažnių diapazonas
2,4 GHz diapazonas (2,4000–2,4835 GHz)
Profilis
A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Palaikomi garso formatai
SBC, AAC
Palaikoma turinio apsauga
SCMS-T

Įkrovimo dėklas

Svoris
apytiksl. 35 g
matmenys
Apytiksl. 80,0 x 34,9 x 30,9 mm
Įkrovimo laikas
Apytiksl. 3 val.

Spalvų parinktys

orangegreenwhiteblack

Kas sudaro komplektą

  • USB laidas: „Type-C®“
Placeholder

Funkcijos

Juodos WF-C500 belaidės ausinės ir įkrovimo dėklas šviesiai pilkame fone

Mažas dydis, bekompromisis garsas

WF-C500 belaidės ausinės kompaktiškai ir tvirtai priglunda prie ausies. Tačiau neapsigaukite dėl mažo dydžio. Jos suteikia kokybišką garsą, kuriame gausu detalių dėl naudojamos „DSEE“ technologijos, kuri atkuria puikų nutilimą ir aukšto dažnio garsą. Šios „Bluetooth®“ ausinės taip pat tinka išmaniesiems telefonams, jas labai paprasta naudoti ir galima rinktis iš keturių spalvų.

Mergina, nešiojanti oranžines WF-C500 ausines, mėgaujasi muzika išmaniajame telefone

Dar malonesnė klausymosi patirtis

Naudojant „Digital Sound Enhancement Engine“ (DSEE), takeliuose atkuriamas aukšto dažnio garsas ir nutilimas, todėl klausymasis tampa dar autentiškesniu. Taip pat galite pritaikyti muziką savo skoniui su „EQ“ nustatymu „Sony“|„Headphones Connect“ programėlėje.

DSEE logotipas

Tegul muzika skamba natūraliau

Jei suglaudinamas, nelieka aukštųjų dažnių elementų, kurie suteikia detalumo ir sodrumo. Skaitmeninio garso pagerinimo modulis („DSEE“) tiksliai atkuria šiuos elementus, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta originaliam įrašui. [A] Atkūrimas  [B] Subtilių garsų atkūrimas

Iliustracija, kaip pritaikyti garsą naudojant „EQ“ funkciją „Sony Headphones Connect“ programėlėje

Jūsų garsas – toks, kokį mėgstate

Pritaikykite garsą pagal asmenines nuostatas. Rinkitės iš įvairių išankstinių nustatymų, kad garso kokybė atitiktų klausomos muzikos žanrą. Kurkite ir saugokite išankstinius nustatymus su „EQ Custom“ funkcija „Sony“|„Headphones Connect“ programoje.

Jaunuolis, dėvintis žalias WF-C500 ausines

Mažos ir lengvos, puikiai priglunda

Mažos ausinės saugiai ir patogiai priglunda prie ausų. Dėl suapvalintos formos be kraštų jas malonu dėvėti, todėl galite laisvai susikoncentruoti į tai, kas svarbu – muzika.

Iliustracija, kaip WF-C500 ausinės patogiai priglunda prie ausies.

Ergonomiškas paviršiaus dizainas

Nuo pirmųjų pasaulyje į ausį kišamų ausinių pristatymo 1982 metais (MDR-E252), ištyrėme didžiulius visame pasaulyje surinktus kiekius duomenų, susijusių su ausų forma. WF-C500 ausinės yra tyrimų, apjungiančių ausies ertmę atitinkančią formą ir ergonomiško paviršiaus dizainą stabilesniam laikymuisi, rezultatas.

Žalios WF-C500 ausinės ir įkrovimo dėklas kartu su buteliu vandens su pjaustyta citrina ir mėtomis

Eikite bet kur su kišeniniu dėklu

Cilindrinis įkrovimo dėklas yra labai mažas, todėl jį lengva nešiotis kišenėje ar krepšyje ir pasiimti ausines visu, kur einate. Jo permatomas dangtelis su šerkšno apraukto stiklo tekstūra suteikia korpusui stilingą, prabangią išvaizdą ir pojūtį. 

Juodos WF-C500 ausinės iš priekio

Lengvai valdomi mygtukai

WF-C500 ausinių mygtukai leis ne tik groti, sustabdyti arba praleisti takelius ir reguliuoti garsumą – jie suteikia galimybę nesunkiai pasiekti jūsų išmaniojo telefono pagalbos balsu funkciją ir atlikti bei priimti skambučius su laisvų rankų įranga.

Pagalbos balsu piktograma

Suderinama su pagalbos balsu funkcija

Vienu paprastu mygtuko paspaudimu akimirksniu prijunkite prie išmaniojo telefono balso asistento ir ieškokite nuorodų, leiskite muziką, bendraukite su kontaktais ir atlikite daug kitų veiksmų.

Laisvų rankų įrangos piktograma

Aiškesni skambučiai su l. rankų įr.

Naudojant laisvų rankų įrangą pokalbiai vyksta laisvai ir yra aiškesni nei anksčiau dėl kokybiško įmontuoto mikrofono. Net nereikės išsiimti telefono iš kišenės.

„Fast Pair“ piktograma

Raskite su sparčiojo susiejimo funkcija

„Fast Pair“ funkcija leidžia lengvai susieti ausines su „Android™“ įrenginiais. Dėl iškylančių rekomendacijų WF-C500 greitai ir nesudėtingai susiejamos per „Bluetooth®“ su „Android™“ įrenginiais. Galite lengvai nustatyti, kur palikote ausines, į jas paskambinę arba patikrinę paskutinę žinomą vietą išmaniajame telefone. 

„Swift Pair“ piktograma

Prijunkite kompiuterio su „Swift Pair“

„Swift Pair“ susieti WF-C500 su „Windows 10“ per „Bluetooth®“. Pasirinkus susiejimo režimą netoliese esančiuose įrenginiuose, kuriuose veikia „Windows 10“, pasirodo iššokančios susiejimo instrukcijos.

1 + 10 val. baterijos piktograma

Klausykitės visą dieną, įkraukite per kelias minutes

Dėl patogaus įkrovimo dėklo klausykitės iki 20 valandų. Jei reikia skubiai įkrauti, 10 minučių greitas įkrovimas suteikia iki valandos papildomo grojimo laiko. 

IPX4 piktograma

Purslai ir prakaitas – ne problema

Jos turi IPX4 atsparumo vandeniui įvertinimą, tad jokie vandens purslai ir prakaitas šių ausinių nesustabdys ir jūs galėsite toliau judėti su muzika.

Vienos ausinės piktograma

Viena ausinė, kelios užduotys vienu metu

Jei norite klausytis muzikos ir tuo pačiu metu kalbėti telefonu, išimkite iš įkrovimo dėklo vieną ausinę ir naudokite kaip įprastai. 

TBC

Stabilus, patikimas „Bluetooth®“ ryšys 

„Bluetooth®“ mikroschema, kuri vienu metu perduoda garsą į kairę ir dešinę ausis, kartu su optimizuota antenos konstrukcija, kuri užtikrina stabilų ryšį ir puikų klausymą. Mažas garso vėlavimas taip pat suteikia malonumą žiūrint.

„360 Reality Audio“ piktograma

Toks įtraukiantis. Toks tikras.

Visiškai į garsą panardinanti aplinka. Tikroviška tarsi būnant tikrame koncerte arba šalia atlikėjo įrašų studijoje. Muzika dar niekada nebuvo tokia įtraukianti ir gyva, kaip su „360 Reality Audio“. Šios ausinės leidžia mėgautis „360 Reality Audio“.

Trijų dubenėlių, kuriuose yra tvarių medžiagų, vaizdas

Galvojame apie tvarumą

Mūsų gaminiai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką. WF-C500 pakuotėje nėra plastiko, nes „Sony“ yra įsipareigojusi mažinti gaminių ir veiklos poveikį aplinkai.