Straipsnio ID : 00225222 / Pastarąjį kartą koreguota : 27/06/2019

Ar gaminiai, kuriuose naudojami magnetai, veikia medicininius prietaisus, pvz., širdies stimuliatorius?

Naudojuosi medicininiu prietaisu, pvz., širdies stimuliatoriumi, defibriliatoriumi arba reguliuojamo slėgio šuntu hidrocefalijai gydyti. Apie ką reikėtų žinoti?

    Tokie medicininiai prietaisai kaip širdies stimuliatoriai, defibriliatoriai ar reguliuojamo slėgio šuntai hidrocefalijai gydyti gali būti veikiami gaminio magnetu sukuriamu magnetiniu lauku.

    Jei naudojatės kuriuo nors iš šių medicininių prietaisų, prieš naudodami „Sony“ gaminį su magnetais pasitarkite su gydytoju, nes kai kurie minėti gaminiai gali veikti medicininį prietaisą.
    Be to, net jei gaminį išjungsite, jame esantis magnetas gali vis tiek veikti medicininius prietaisus. Pasirūpinkite, kad gaminys būtų laikomas toliau nuo medicininių prietaisų ir žmonių, kurių naudojasi medicininius prietaisus.

    PASTABA. Pavyzdyje pateikiamų „Sony“ gaminių dalyse, pvz., garsiakalbiuose, ausinėse, dėkluose ar gaminio pakuotės atidarymo / uždarymo dalyje, gali būti magnetų. Garsiakalbiai gali būti įrengti televizorių, fotoaparatų ar išmaniųjų telefonų viduje.