RX100 VI

Veiksmas iš arti

Šis kišeninis kompaktinis fotoaparatas išsiskiria neprilygstama didelio priartinimo funkcija ir itin greitu AF, todėl galite užfiksuoti kiekvieną pasitaikiusią galimybę – būtent taip, kaip norite, visiškai išlaisvindami savo kūrybinę saviraišką.

RMK

€ 1 170,00

(įsk. PVM)
Puikus priartinimas ir fokusavimas leis aprėpti daugiau

Išskirtinės charakteristikos ir elegantiška konstrukcija

Čia yra visos funkcijos, kurių jums prireiks norint užfiksuoti akimirką – platus 24–200 mm priartinimo diapazonas, žaibiškai greitas automatinis fokusavimas, greitas nuolatinis fotografavimas, patobulintos vaizdo įrašų galimybės ir profesionalų lygio funkcionalumas – visa tai išskirtinai kompaktiškame korpuse.

RX100 VI nuotraukų galerija

Didelis priartinimas ir optimali vaizdo kokybė
Didelis priartinimas ir optimali vaizdo kokybė
Greitas, išliekantis AF su tankia aprėptimi
Greitas, išliekantis AF su tankia aprėptimi
Nuolatinis fotografavimas, patikimas AF/AE sekimas
Nuolatinis fotografavimas, patikimas AF/AE sekimas
Išplėstos vaizdo įrašų galimybės
Išplėstos vaizdo įrašų galimybės 
Profesionalams įtiksiantis kompaktiškas įrenginys
Profesionalams įtiksiantis kompaktiškas įrenginys
Itin didelis priartinimo diapazonas
Tyrinėkite pasaulį per platesnį priartinimo diapazoną

Puiki, didelės raiškos vaizdo kokybė nuo plataus kampo iki teleobjektyvo

Visi RX100 VI elementai įgudusiai sukurti veikti kartu ir pasiekti neprilygstamą vaizdo kokybę. Sumaniai sukurta optika kompaktiškam įrenginiui suteikia neįtikėtinos galios, o optinis vaizdo stabilizavimas išlaiko stabilų vaizdą net fotografuojant be trikojo ir pasirinkus priartinimo diapazono teleobjektyvo galą. Pažangus vaizdo apdorojimo modulis užtikrina geresnę vaizdo raišką ir mažą triukšmą.

Ištobulinta, aukštos kokybės optika

Naujai sukurtas „ZEISS® Vario-Sonnar T“* 24–200 mm F2,8–4,5 objektyvas

Naujoji objektyvų sistema yra veiksmingai sukonfigūruota, kad būtų pasiekta maksimali raiška ir aiškumas visame priartinimo diapazone, taip pat koreguojamos sferinės, koma ir chromatinės aberacijos. Tai kišeninio dydžio įrenginiui suteikia išskirtinį teleobjektyvo pajėgumą, o jums – daugiau laisvės kurti.

Ištobulinta, aukštos kokybės optika
Didelis priartinimas kompaktiškame korpuse

Objektyvo optika (15 elementų 12 grupių) užtikrina neprilygstamus aukštos kokybės vaizdus plačiame priartinimo diapazone, nepaisant kompaktiškos konfigūracijos.

Didelės raiškos optika

Objektyvo elementai, apimantys keturis AA (patobulintus asferinius) lęšius ir du ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementus, kartu užtikrina nuostabią raišką iki pat vaizdo krašto, visame teleobjektyvo diapazone.

Didelė diafragma

Didelė diafragma visame priartinimo diapazone užtikrina didelį užrakto greitį ir plataus masto „bokeh“ efektą. Net vidutinio atstumo teleobjektyvo diapazone fotoaparatas palaiko F4 diafragmą esant 100 mm ir F4,5, esant 200 mm.

Optinis „SteadyShot™“

[1] „SteadyShot“ išjungtas [2] „SteadyShot“ įjungtas

Optinis „SteadyShot™“

Vaizdo stabilizavimas prilygsta 4,0 žingsniais didesniam užrakto greičiui

Savo pažangią vaizdo stabilizavimo sistemą „Sony“ ištobulino dar labiau – dabar stabilizavimo lygis atitinka užrakto greičio padidinimą 4,0 sustojimo 200 mm teleobjektyvo gale. Fotografavimas fotoaparatą laikant rankoje yra patikimas ir stabilus, todėl aukštos kokybės vaizdus užfiksuokite net dideliu atstumu ir esant prieblandai.

CMOS jutiklis
Efektyvus 1.0 tipo sluoksniuotasis CMOS jutiklis

1.0 tipo CMOS jutiklio naujoviška sluoksniuotoji konstrukcija padidina apdorojimo greitį, o galinio apšvietimo technologija – apšvietimo efektyvumą, kad būtų pasiektas platus jautrumo diapazonas (ISO 80–12 800) ir sumažintas triukšmas.

BIONZ X
Dėl pažangaus vaizdo apdorojimo modulio BIONZ X™ vaizdo kokybė dar geresnė 

Dėl BIONZ X apdorojimo algoritmo pažangos matoma didesnė raiška ir mažas triukšmas, taip pat tiksliau aptinkamas veidas ir akys. Dėl pagerinto vaizdo procesoriaus greičio sparčiau aptinkamas AF / AE.

Greitas, išliekantis AF
Spartaus hibridinio AF sistema
Spartaus hibridinio AF sistema užtikrina greičiausią AF savo klasėje, 0,03 sek..

Nepaprastai greitas automatinis fokusavimas, geriausias savo klasėje, pasiekiamas suderinus židinio plokštumos fazės aptikimo AF, išsiskiriantį dideliu greičiu ir puikiomis sekimo galimybėmis, ir kontrasto aptikimo AF, pasižymintį dideliu tikslumu.

Plačią aprėptį užtikrina 315 taškų plataus masto fazės aptikimo AF
Plačią aprėptį užtikrina 315 taškų plataus masto fazės aptikimo AF

315 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškų apima apie 65 % vaizdo ploto; tokia didelio ploto ir didelio tankio konfigūracija reiškia, kad iki pat nuotraukos krašto gali būti užfiksuoti net tolimi, maži ir greitai judantys objektai, kuriuos dažnai sunku sufokusuoti.
[1] Fazės aptikimo AF aprėptis (315 taškų)
[2] Kontrasto aptikimo AF aprėptis (25 taškai) 

Išliekantis AF, nepaleidžiantis judančių objektų
Išliekantis AF, nepaleidžiantis judančių objektų

Kai jūsų objektas greitai juda ir keičia kryptį, didelio tankio sekimo AF technologija neatsilieka nuo veiksmo, tankiai koncentruoja AF taškus aplink objekto vietą.
[1] AF taškai, rodomi realiame ekrane [2] AF algoritmas (nerodomas realiame ekrane)

Pažangus akių aptikimo AF – idealus portretams
Akių AF realiuoju laiku, pritaikytas portretams

Išmani akių aptikimo realiuoju laiku AF sistema išsiskiria puikiomis sekimo charakteristikomis, nes tiksliai sufokusuoja objekto akis, kad būtų lengviau fotografuoti gerus portretus.

Intuityvios jutiklinio fokusavimo funkcijos
Intuityvios jutiklinio fokusavimo funkcijos

Naudodami jutiklinio fokusavimo funkciją, fokusavimą galite nustatyti tiesiog paliesdami monitorių, o jutiklinės planšetės AF leidžia vilkti pirštu ir taip intuityviai nustatyti fokusavimo vietą, kai naudojate vaizdo ieškiklį.

Nepraleiskite įspūdingo veiksmo
Užfiksuokite kiekvieną akimirką, naudodamiesi 24 kadr./sek. sparta ir AF / AE sekimu

Patikimas nuolatinis greitai judančių objektų fotografavimas

Jei norite patikimai užfiksuoti kiekvieną nenutrūkstamo veiksmo akimirką, nuolatinio fotografavimo funkcija užfiksuoja iki 24 kadrų per sekundę ir iki 233 nenutrūkstamo fotografavimo nuotraukų.

Išraiškingesni vaizdo įrašai
Kokybiški 4K filmai ir universalesnis montavimas

Pirmasis iš „Cyber-shot™“ fotoaparatų, palaikantis HDR (HLG)

Dabar esant HLG įrašymo funkcijai galima mėgautis HDR (didelio dinaminio diapazono) vaizdo įrašais ir plačiu jų spalvų bei ryškumo diapazonu nieko papildomai nedarant (USB kabeliu prijunkite šį gaminį prie HDR (HLG) palaikančio „Sony“ TV, kad būtų rodomi HDR (HLG) filmai)

Su sparčiu hibridiniu AF bus geresni ir filmai
Su sparčiu hibridiniu AF bus geresni ir filmai

Spartus hibridinis AF išnaudoja plačią fazės aptikimo AF aprėptį – ir filmuojant, ir fotografuojant – todėl AF yra sklandus ir greitas. Galite reguliuoti AF greičio nustatymus, kad pridėtumėte kūrybinių elementų, pavyzdžiui, lėto fokusavimo efektų.

„S-Gamut“ ir „S-Log3“ funkcijos suteikia daugiau montavimo galimybių
„S-Gamut“ ir „S-Log3“ funkcijos suteikia daugiau montavimo galimybių

„S-Log2“ ir „S-Log3“ gamos kreivės užfiksuoja platesnį ryškumo ir spalvų diapazoną, todėl lengviau atliksite spalvų gradavimą montuodami filmą, kartu sumažinsite itin šviesias vietas.
[1] Vaizdo lygis (%) [2] Susiję sustojimai nuo 18 % pilka [A] 18 % pilka [B] 90 % balta [C] 1 300 % iš 90 % balta

Didelės naudojimo galimybės
Elektroninį vaizdo ieškiklį pasieksite vienu paspaudimu
Elektroninį vaizdo ieškiklį pasieksite vienu paspaudimu

Mygtuko paspaudimu pasiekiamas ištraukiamasis vaizdo ieškiklis yra apie 2,35 milijono taškų raiškos organinis elektroliuminescencinis ekranas, smulkiai perteikiantis objekto detales ir puikiai atkuriantis atspalvius.

Naudodami jutiklinį užraktą galite valdyti intuityviai
Palieskite su užraktu suderinamą LCD monitorių

Jutiklinis užraktas yra intuityvi alternatyva užrakto mygtuko paspaudimui, o kai kuriais atvejais, atsižvelgiant į tai, kaip laikomas fotoaparatas, jį gali būti lengviau pasiekti. Galite pakreipti monitorių maždaug 180° į viršų ir 90° į apačią.

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“
„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Tobulėkite naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas: su „Remote“ kompiuterio ekrane valdykite ir stebėkite fotografavimą; su „Viewer“ greitai peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ leis iš RAW duomenų gauti kokybiškų nuotraukų. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

„Capture One“
„Capture One“, skirta „Sony“

Naudojant „Capture One Express“ (skirta „Sony“), galima konvertuoti RAW failus, tvarkyti ir efektyviai redaguoti vaizdus. Įsigiję „Capture One Pro“ (skirta „Sony“) gausite dar daugiau redagavimo įrankių ir fotografavimo susiejus įrangą galimybių. 

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

iMovie
Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Puikiai veikiantis RX100 VI – kišeninio dydžio plataus priartinimo diapazono ir puikios vaizdo kokybės fotoaparatas. 24–200 mm priartinimo, su 1.0 tipo CMOS jutikliu, fazės aptikimo AF, itin spartaus 0,03 sek. AF, tvirto AF / AE sekimo, 24 kadr./sek.nuolatinio fotografavimo ir 4K HDR su (HLG) suderinamais filmais susidorosite su bet kokia situacija.
  • „ZEISS® Vario-Sonnar T*“ 24–200 mm F2.8–4.5 didelės raiškos priartinimo objektyvas

  • Apytiksl. 20,1 veiksmingų megapikselių 1.0 tipo sluoksniuotas „Exmor RS™“ CMOS jutiklis su DRAM mikroschema

  • BIONZ X™ vaizdo apdorojimo modulis – išskirtinis detalių atkūrimas ir triukšmo mažinimas

  • 0,03 sek. AF greitis su 315 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškų

  • Iki 24 kadr./sek. nuolatinis fotografavimas su AF / AE iki 233 kadrų

Jutiklio tipas
1.0 tipo (13,2 x 8,8 mm) „Exmor RS®“ CMOS jutiklis, vaizdo formatas 3:2
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 20,1 megapikselių
ISO jautrumas (nuotraukos) (rekomenduojamas ekspozicijos indeksas)
Automatinis (ISO125–12 800, pasirenkama viršutinė / apatinė riba),125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1 000 / 1 250 / 1 600 / 2 000 / 2 500 / 3 200 / 4 000 / 5 000 / 6 400 / 8 000 / 10 000 / 12 800 (galima padidinti iki ISO80/100), kelių kadrų NR: automatinis (ISO125–12 800), 200 / 400 / 800 / 1 600 / 3 200 / 6 400 / 12 800 / 25 600

Kas sudaro komplektą

Įkraunamų baterijų pakuotė NP-BX1, kintamosios srovės adapteris, mikrojungties USB laidas, riešo dirželis, dirželio adapteris, naudotojo vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako