RX0 II

Mažas. Tvirtas. Visad kokybiškas vaizdas
„PREMIUM“ KOKYBĖS KOMPAKTINIAI

RX0 II – mažytis ir tvirtas aukščiausios klasės fotoaparatas

DSC-RX0M2G
RX0 II – mažytis ir tvirtas aukščiausios klasės fotoaparatas nuotrauka

RMK

€ 800,00

(įsk. PVM)
Iliustracija
Išleista nauja programinė įranga.

Atnaujinus programinę įrangą, galėsite žiūrėti aukštos kokybės transliacijas ir bendrauti internetu.

Aukščiausia vaizdo kokybė ir itin kompaktiškas korpusas

RX0 II yra tobulas bendražygis. Dėl galingo 1.0 tipo jutiklio ir mažu iškraipymu pasižyminčio „ZEISS® Tessar T“* objektyvo jis užfiksuoja nuostabius vaizdus ir leidžia lengvai juos bendrinti su išmaniuoju telefonu. Be to, jame yra vidinio 4K filmų įrašymo funkcija, įspūdingas vaizdo stabilizavimas, patobulintas 20 cm mažiausias fokusavimo atstumas ir 180° kampu pakreipiamas LCD ekranas.

Tvirta konstrukcija ir efektyvios funkcijos

Tvirtos konstrukcijos ir universalaus naudojimo fotoaparatas pasižymi paprastu ir praktišku rantytu dizainu ir aiškiomis linijomis, yra be nereikalingai išsikišusių dalių. Itin tvirtas duraliuminio korpusas yra labai patvarus, bet mažai sveria. 

Telpa jūsų kišenėje ir dera jūsų gyvenime
Sukurtas rimtai vaizdo kokybei
Sukurtas rimtai vaizdo kokybei
Fiksuokite gyvenimą bet kokiu kampu
Fiksuokite gyvenimą bet kokiu kampu
Pasirinkite savo fotografavimo stilių
Išplėskite savo kūrybiškumo galimybes
Vaizdų kūrimo galia
Vaizdų kūrimo galia
Sukurtas rimtai vaizdo kokybei
Ryškios, didelės raiškos nuotraukos ir filmai
Ryškios, didelės raiškos nuotraukos ir filmai

Mažyčiame RX0 II korpuse telpa daugybė pažangiausių vaizdų kūrimo technologijų, kurios užtikrina nuostabius vaizdus visais atvejais. „Clear Image Zoom“ priartinimas suteikia galimybę priartinti iki 2 kartų, o kokybė dėl to beveik nesumažėja.

Nuostabiai detalus vaizdas ir mažas triukšmas
Nuostabiai detalus vaizdas ir mažas triukšmas

1.0 tipo „Exmor RS™ CMOS“ jutiklis veikia kartu su pažangiu „BIONZ X™“ vaizdo apdorojimo moduliu, kad būtų užtikrintas platus dinaminis diapazonas, mažesnis triukšmas, natūraliai atrodančios detalės ir ryškūs pereinami atspalviai.

„ZEISS® Tessar T“* objektyvas
„ZEISS® Tessar T“* objektyvas

Plataus kampo „ZEISS® Tessar T“* 24 mm F4 objektyvas nuostabius vaizdus užtikrina faktiškai visais fotografavimo atvejais, vaizdai yra kontrastingesni ir ryškesni, o iškraipymas mažesnis.

Natūralios odos režimas
Natūralios odos efektas

Gražesnius portretus ir asmenukes užfiksuosite naudodami fotoaparato natūralios odos režimą, kuris smulkias veido raukšleles ir odos blausumą daro mažiau pastebimus, o objekto akis ir burną išlaiko ryškesnes.

„Eye AF“
„Eye AF“

Kai fotografuojate portretus ir asmenukes, RX0 II akių AF funkcija yra patogiai nustatyta taip, kad automatiškai sufokusuotų objekto akis.

Nuostabūs didelės raiškos filmai

Vidinė 4K filmavimo funkcija su visų pikselių nuskaitymu

Naudodami RX0 II galite įrašyti 4K filmus, kuriuose nuskaitomi visi pikseliai, bet jie nesujungiami. Papildomai atrenkant pavyzdžius surenkama maždaug 1,7 karto daugiau informacijos, nei reikia, todėl sukuriami nuostabiai aiškūs vaizdai ir veiksmo scenos. Nepaisant kompaktiško fotoaparato dydžio, jis palaiko vidinį 4K 30p įrašymą (QFHD: 3 840 x 2 160), todėl puikiai tinka fotografuoti aukštos kokybės vaizdams, kai keliaujate, arba kai fotografuojate kasdienio gyvenimo scenas.

Puikius filmus padarykite dar geresnius

Dėl naujo el. vaizdo stabilizavimo filmai bus puikūs, o dėl išmaniesiems telefonams skirto filmų redagavimo papildinio vaizdas toks tolygus, kaip fotografuojant su stabilizatoriumi. Filmų redagavimo papildinys automatiškai išlaikys objektą kadre, net filmus apkerpant, kad tiktų statiems išmaniųjų telefonų ekranams ar bendrinti soc. tinkluose.

Fiksuokite gyvenimą bet kokiu kampu
Patikima įranga, kad fotografuotumėte be rūpesčių

Itin kompaktiškas ir lengvas RX0 II yra tvirtas ir atsparus. Įsimeskite jį į rankinę ar nerūpestingai nešiokitės pakabintą už dirželio, o fotografuoti galėsite tokiose vietose, kur to niekada negalėjote daryti anksčiau. 

Ypač kompaktiškas ir pasirengęs nuotykiams
Ypač kompaktiškas ir pasirengęs nuotykiams

RX0 II – tai rimtas fotoaparatas mažoje pakuotėje. Jį lengva nešiotis visur, kur tik einate, o užfiksuoti vaizdai visada bus aukštos kokybės. Kadangi jo paprasta konstrukcija ir nėra išsikišusių dalių, jį lengva nustatyti, supakuoti ir pasidėti. 

Atsparus vandeniui / dulkėms

Iki 10 metrų / 33 pėdų gylio

Nesvarbu, ar nardote gėlame vandenyje ar jūroje, fotografuojate prie baseino ar lauke per audrą, RX0 II išplės jūsų fotografavimo galimybes. Nereikės saugotis lietaus lašų ar išlietų gėrimų, be to, galite patogiai fotografuoti dykumoje, kai aplink smėlis ir dulkės. Tam nereikės specialaus vandeniui atsparaus dėklo ar papildomų priedų.

Atsparus vandeniui
Atsparus smūgiams
Atsparus smūgiams

Iš 2,0 m / 6,5 pėdos aukščio

Dėl atsparios smūgiams konstrukcijos nereikės nerimauti dėl nelaimingų atsitikimų – tvirtas RX0 II korpusas sukonstruotas taip, kad atlaikytų kritimą iš 2,0 metrų (6,5 pėdos) aukščio.

Atsparus suspaudimui

Iki 200 kgf / 440 lbf / 2 000 N

Su šiuo fotoaparatu nebūtina elgtis itin atsargiai – patogiai nešiokitės jį krepšelyje ar kišenėje ir be rūpesčių bet kur pasiimkite su savimi.

Atsparus suspaudimui
Išplėskite savo kūrybiškumo galimybes
Pakreipiamas LCD monitorius puikiai tinka asmenukėms

LCD monitorius pakreipiamas apie 180° į viršų, todėl lengva kadruoti asmenukes ir vaizdo tinklaraščių įrašus. Dėl vandeniui ir dulkėms atsparios konstrukcijos net galite fotografuoti po vandeniu. Monitorius taip pat pakreipiamas apie 90° žemyn, todėl bus lengviau fotografuoti iš aukštai.

Pakreipiamas LCD monitorius puikiai tinka asmenukėms
Išplėstinis valdymas su papildoma fotografavimo rankenėle
Išplėstinis valdymas su papildoma fotografavimo rankenėle

Fotografavimo rankenėlė VCT-SGR1 yra su integruotu valdikliu, kuriuo galite išjungti užrakto atleidimą, valdyti įrašymo mygtuką ir fotoaparato priartinimą. Fotografavimo rankenėlę taip pat galima konvertuoti ir naudoti kaip stalinį trikojį.

Išorinis mikrofonas, užtikrinantis kokybišką garsą

Nors RX0 II yra itin kompaktiškas, jame įtaisytas mikrofono lizdas, todėl galite prijungti išorinį mikrofoną, kad jūsų vaizdo tinklaraščių ir filmų garsas būtų geresnis. 

Išorinis mikrofonas, užtikrinantis kokybišką garsą
Vaizdų kūrimo galia 
Stipriai sulėtinto vaizdo filmai – 960/1000 kadr./s.

Fotografuojant iki 960 / 1 000 kadr./sek. sparta , užfiksuojamas sekundės dalį trunkantis veiksmas, todėl galite kurti stipriai sulėtinto vaizdo filmų scenas. Be to, galite netgi užfiksuoti „Full HD“ raiškos vaizdus, fotografuodami iki 120 / 100 kadr./sek. sparta.

Įrašymas intervalais, skirtas laiko intervalų filmams

Naujoji fotoaparato įrašymo intervalais funkcija suteikia galimybę nepertraukiamai fotografuoti nustatytu intervalu nuo 1 iki 60 sekundžių. Tuomet šiuos vaizdus galima redaguoti ir kompiuteriu kurti laiko intervalų filmus.

Nuolatinis fotografavimas iki 16 kadr./sek. sparta ir trumpesnis užtemdymas
Nuolatinis fiksavimas iki 16 k./sek., trumpas užtemdymas

RX0 II nuolatinio fotografavimo charakteristikos suteikia galimybę pagauti lemiamas veiksmo akimirkas ir trumpai šmėstelinčias veido išraiškas. Per vieną seriją galima užfiksuoti iki 129 JPEG (standartinių) vaizdų. 

Užraktas su apsauga nuo iškraipymo, iki 1/32 000 sek.
Užraktas su apsauga nuo iškraipymo, 1/32 000 sek. 

Užraktas su apsauga nuo iškraipymo gali pasiekti iki 1/32 000 sek. užrakto greitį; jis sukurtas taip, kad sumažintų slenkančio išlaikymo efektą, galintį iškreipti greitai judančių objektų vaizdus.

Profesionalų reikmes tenkinantys vaizdo profiliai
Profesionalų reikmes tenkinantys vaizdo profiliai

Naudodami vaizdo profilių funkciją ir „S-Log2“, fotoaparato korpuso valdikliais galite nustatyti bendrą vaizdo įrašų stilių, koreguodami parametrus, nuo kurių priklauso, kaip atrodys pabaigtas filmas. 

Vaizdo pokalbio dideliame BRAVIA ekrane su prijungta kamera vaizdas
Mėgaukitės vaizdo pokalbiais dideliame BRAVIA ekrane

Bendraukite su draugais ir šeima dideliame ekrane prijungdami kamerą prie BRAVIA televizoriaus.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

Belaidis kelių fotoaparatų valdymas
Belaidis kelių fotoaparatų valdymas

Puikus nustatymas įprastai naudoti su išmaniuoju telefonu

Su „Sony“ programa „Imaging Edge Mobile“ valdykite kelis fotoaparatus išmaniuoju telefonu ar kitu mobiliuoju įrenginiu. Belaidis ryšys suteikia daugiau laisvės reikiamai išdėstyti fotoaparatus, kurie tvirti ir maži, todėl telpa beveik bet kur. 

Fotografavimas keliais fotoaparatais, naudojant laidinį ryšį
Fotografavimas keliais fotoaparatais, naudojant laidinį ryšį

Tikslus valdymas, atitinkantis profesionalios darbo eigos poreikius

Naudodami fotoaparatų valdymo dėžutę (CCB-WD1), galite kartu valdyti kelis fotoaparatus, stebėti ir keisti nustatymus nuotoliniu būdu iš prijungto kompiuterio. Taip užtikrinamas stabilus ryšys su fotoaparatais, todėl lengviau tiksliai sinchronizuoti kelis fotoaparatus ir iškart perduoti failus iš fotoaparatų, kad būtų paprasta juos tvarkyti.

Techniniai duomenys ir funkcijos

RX0 II yra itin kompaktiškas, su tvirtu ir patvariu korpusu, kuris atsparus vandeniui, smūgiams ir suspaudimui. Naudodami 180° kampu pakreipiamą monitorių galite kadruoti autoportretus ir vaizdo tinklaraščių nuotykius, o 1.0 tipo jutiklis ir pažangus vaizdų apdorojimo procesorius suteikia gražų odos atspalvį ir įgalina akių aptikimo AF. Filmuojant galima naudoti 4K 30p vidinį įrašymą su vaizdo stabilizavimu.
  • Plataus kampo „ZEISS® Tessar T“* 24 mm F4 objektyvas

  • Vandeniui atsparus tvirtas korpusas

  • 180 laipsnių pakreipiamas LCD ekranas

  • Vidinis 4K filmų įrašymas

  • Iki 960 / 1 000 kadr./sek. stipriai sulėtintas vaizdas

Jutiklio tipas
1.0 tipo (13,2 x 8,8 mm) „Exmor RS®“ CMOS jutiklis, vaizdo formatas 3:2
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 15,3 megapikselių
Atsparus vandeniui
Taip (IPX8 atitikmuo)
Atsparus suspaudimui
Taip (200 kgf / 2 000 N / 440 lbf)
ISO jautrumas (nuotraukos) (rekomenduojamas ekspozicijos indeksas)
Automatinis (ISO 125–12 800, pasirenkama viršutinė / apatinė riba),125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1 000 / 1 250 / 1 600 / 2 000 / 2 500 / 3 200 / 4 000 / 5 000 / 6 400 / 8 000 / 10 000 / 12 800 (galima padidinti iki ISO 80/100), kelių kadrų NR: automatinis (ISO 200–25 600), 200 / 400 / 800 / 1 600 / 3 200 / 6 400 / 12 800 / 25 600
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako